حدود شش سال پیش در چنین روزهایی ایران جدید در عرصه دنیای مجازی پا نهاد و در این شش سال به طور مداوم و مستمر به فعالیت خود با خط و مشی مشخص ادامه داده و اکنون خوشبختانه در  سراسر دنیا مخاطبان خود را پیدا کرده است.
در طول این شش سال وبلاگ ایران جدید همواره با فراز و نشیب هایی همرا بوده است ولی نکته بسیار جالبی که در سالروز تولد وبلاگ اتفاق افتاد شکستن رکورد بیشترین بازدید وبلاگ در روز بود که به حدود 2000 بازدید در روز رسید که تا به امروز سابقه نداشته است که در ادامه تصاویری از نمودارهای آماری مربوط به این رکورد درج میشود.

اتفاقات جالبی که در طی این سالها معمولا هر روز درباره این وبلاگ رخ می‌دهد ایمیلهای پر محبت دوستان است که واقعا بنده رو شرمنده خودشون میکنند و همواره به طور مستمر با وبلاگ در تماس هستند و دلیل ادامه فعالیت من در این سالها همین ارتباط دوستانه و پر محبت هموطنان گرامی بوده است که از این طریق با دوستان بسیار زیادی در سراسر دنیا آشنا شده ام.

همچنین باز هم از دوستانی که در مقاطعی با این وبلاگ همکاری داشته اند تشکر می‌کنم و همواره دست دوستانی را که با این وبلاگ همکاری می‌کنند به گرمی می‌فشارم.

افزایش آمار و رکورد جدید بازدیدها در روز تولد ایران جدید

 

افزایش بازدید وبلاگ

افزایش پله‌ای بازدید وبلاگ بصورت ماهیانه

محمد لطیفی

پی‌نوشت:آمار همچنان در حال افزایش است

  موضوع: اینترنت, وبلاگ | برچسب ها : , , ,
   تاريخ:۹۰/۰۹/۲۹   ساعت:۱:۳۳ قبل از ظهر ۳ نظر

پست هاي مرتبط

۳ دیدگاه برای “ایران جدید 6 ساله شد”

 1. تبريك ميگم ، ايشالا 100 سالگيش

 2. Omid گفت:

  محمد جان

  از طرف خودم و گروه آستا برای شما آرزوی موفقیت می کنم
  امیدوارم همیشه پایدار باشید

 3. 123website گفت:

  خوبه که بیشتر روی بهینه سازی سایتتون برای گوگل سرمایه گذاری کنید!

نظر شما چیست ؟