فرا رسيدن سال نو را به ايرانيان تبريك مي گويم  و اميدوارم با اين برنامه ها سال خوبي آغاز كنيد .
معمولا يكي از رسم هاي نيكوي ايرانيان در ايام تعطيلات نوروز و به خصوص در لحظه تحويل سال نو ، حضور درمكانهاي مقدس زيارتي نظير مشهد مقدس حرم حضرت معصومه وديگر اماكن متبركه است . از اين رو بد نيست چند سايت زيارتي را به شما معرفي شود  كه اگر در طول اين تعطيلات امكان سفر به اين اماكن را نداشتيد ، حداقل از طريق شبكه اينترنت عرض ارادتي كرده باشيد .

سايت امام رضا (ع ) با آدرس   www.imamreza.net شما را به صورت آنلاين به شهر مقدس مي برد . اين سايت داراي قابليتي است كه مي توانيد به طور مستقيم واز طريق تصاوير زنده ، حرم آن امام همام را زيارت كنيد .
هم چنين سايت مخصوص آستان حرم عبدالعظيم با آدرس www.abdulazim.com از سايت زيارتي مفيد براي ايام نوروز شما خواهد بود.
التماس دعا

 

ارسال كارت تبريك به دوستان و آشنايان
بازار ارسال كارت تبريك اينترنتي در ايام نوروز بسيار داغ است با استفاده از آن نه به مشكل پست كارتها بر مي خوريد و هم اين كه خيلي سريع به دست طرف مقابل خواهد رسيد سايت هاي زيادي در عرصه شبكه اينترنت سرويس هاي ارسال كارت تبريك نوروزي را در اختيار شما قرار مي دهند كه يكي از آنها سايت www.persiancards.com  است كارتهاي تبريك مختلفي در اين سايت وجود دارد كه اكثرا به صورت انيميشني و متحرك هستند . سايت  www.4icards.com هم از ديگر سايت هاي مفيد در زمينه ارسال كارت تبريك اينترنت است كه كارتهاي سنتي و فانتزي زيبايي را مي توانيد در آن يافت كنيد براي استفاده از اين دو سايت هيچ محدوديتي نداريد و مي توانيد به هر تعداد كه مايل هستيد، كارت تبريك ارسال كنيد .

 

سرگرمي براي تعطيلات نوروزي
بدون شك بازي هاي فلش و كم حجم را همه شما دوست داريد بازي هايي كه زمان بيكاري بسيار مفيد هستند و گاه برخي از شما زمان زيادي صرف هريك از آنها مي كنيد تعداد سايت هايي كه براي دانلود اين بازي ها در شبكه اينترنت وجود دارند زياد است، اما ما به معرفي چند نمونه از آنها بسنده مي كنيم. آدرس هاي:

www.addictinggames.com
www.arcadetown.com
www.goriya.com

و چند نمونه از سايت هاي مفيد در اين زمينه خواهند بود البته اگر دغدغه هزينه اينترنتي را نداريد، پيشنهاد مي شود  سري به قسمت بازي سايت ياهو با آدرس www.games.yahoo.com هم بزنيد در اين قسمت و به خصوص در بازي هاي چند نفره و گروهي آن افراد مختلفي از سراسر دنيا وچود دارند كه دست و پنجه نرم كردن با هر يك مي تواند جذاب باشد.

  موضوع: جالب, جامعه | برچسب ها : ,
   تاريخ:۸۵/۱۲/۲۹   ساعت:۳:۴۳ قبل از ظهر ۲ نظر

پست هاي مرتبط

۲ دیدگاه برای “هدیه هایی برای نوروز”

 1. به نام خدا

  شهادت امام رضا علیه السلام رو خدمت شما تسلیت عرض می کنم

  وب مفید و با محتوائی دارید الحمد لله . ان شائالله موفق باشید

  طرف ما تشریف بیاورید

  علی علی

 2. nani گفت:

  hi,,,,really informative information!tnx

نظر شما چیست ؟

  نظر سنجی