خوردن یک لیوان نوشیدنی خنک بنظر خیلی مطبوع میرسد . حال آنکه زمانی که شما آب سرد بعد از غذا میل میکنید آب سرد می تواند توده های چربی را که شما با غذا خورده اید سفت و منجمد کند . این عمل فرآیند هضم غذا را کند کرده و نیز زمانی که با اسید معده ترکیب می شود تجزیه شده و بسرعت توسط روده جذب می شود .حتی سریعتر از غذای جامد .
cold-water-after-meals
نوشیدن آب سرد بعد از غذا
این ماده سطح روده را می پوشاند و تبدیل به چربی شده و محمل مناسبی برای سرطان می شود .. پس بهترین کار اینست که پس از خوردن غذا سوپ یا نوشیدنی گرم بخوریم ..
علائم مشترک حمله قلبی
یک تذکر درباره حمله قلبی اینست که باید بدانیم که هر حمله قلبی لزوما با درد در ناحیه بازوی چپ آغاز نمی شود . بهتر است که به درد شدید در ناحیه آرواره هم حساس باشیم .
شما ممکن است که در طول یک حمله قلبی هیچ احساس دردی در ناحیه قفسه سینه نداشته باشید اما تهوع و عرق کردن شدید هم از علائم رایج این بیماری است ..
شصت درصد افرادی که در خواب دچار حمله قلبی می شوند هرگز از خواب بیدار نمی شوند . اما درد در ناحیه آرواره میتواند هشدار دهنده باشد و شما را از خواب عمیق بیدار کند . بهتر است که مراقب باشیم . هرچه بیشتر بدانیم به ما شانس بیشتری برای زنده ماندن می دهد .
iranew
iranew@gmail.com

6 thoughts on “نوشیدن آب خنک بعد از غذا مفید یا مضر”

  1. سلام خیلی متالبتون خوب بود واقعا بدبد میخوره دستتون درد نکنه میشه بگین اون کسی که تو سنه ۱۵سالگی با قد ۱۸۰ سانتی متر۴۸ کیلو چند کیلو وزن کم داره؟؟؟؟؟؟لطفا هرچی زود تر تو وبلاگم بهم جواب بدید

  2. جالب بود ،من دنبال مطالب جالب و جدید روانشناسی و پزشکی(تغذیه)میگردم اگه امکان داره مطلب جدیدی داشتین برا ایمیلم بفرستین،خوبین و خوبیاتونو بیشتر کنین.ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *