حدود شش سال پیش در چنین روزهایی ایران جدید در عرصه دنیای مجازی پا نهاد و در این شش سال به طور مداوم و مستمر به فعالیت خود با خط و مشی مشخص ادامه داده و اکنون خوشبختانه در  سراسر دنیا مخاطبان خود را پیدا کرده است.
در طول این شش سال وبلاگ ایران جدید همواره با فراز و نشیب هایی همرا بوده است ولی نکته بسیار جالبی که در سالروز تولد وبلاگ اتفاق افتاد شکستن رکورد بیشترین بازدید وبلاگ در روز بود که به حدود ۲۰۰۰ بازدید در روز رسید که تا به امروز سابقه نداشته است که در ادامه تصاویری از نمودارهای آماری مربوط به این رکورد درج میشود.

اتفاقات جالبی که در طی این سالها معمولا هر روز درباره این وبلاگ رخ می‌دهد ایمیلهای پر محبت دوستان است که واقعا بنده رو شرمنده خودشون میکنند و همواره به طور مستمر با وبلاگ در تماس هستند و دلیل ادامه فعالیت من در این سالها همین ارتباط دوستانه و پر محبت هموطنان گرامی بوده است که از این طریق با دوستان بسیار زیادی در سراسر دنیا آشنا شده ام.

همچنین باز هم از دوستانی که در مقاطعی با این وبلاگ همکاری داشته اند تشکر می‌کنم و همواره دست دوستانی را که با این وبلاگ همکاری می‌کنند به گرمی می‌فشارم.

6-years-with-iranew
افزایش آمار و رکورد جدید بازدیدها در روز تولد ایران جدید

 

6-years-with-iranew
افزایش پله‌ای بازدید وبلاگ بصورت ماهیانه

محمد لطیفی

پی‌نوشت:آمار همچنان در حال افزایش است

iranew
iranew@gmail.com

3 thoughts on “ایران جدید ۶ ساله شد”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *