شرکت bio-genica در استرالیا عروسکهای جاندار موسوم به Genpets را به کمک علم مهندسی ژنتیک به این ترتیب که ترکیبی از ژن های خرگوش شامپانزه و خوک با استفاده از القای خواب زمستانی در جعبه نگهداری میشود و این جعبه ضربان قلب و میزان تازگی آن را نشان میدهد در سراسر کره خاکی عرضه خواهد کرد.
دانشمندان علم ژنتیک با بی رحمی تمام موجودی ساخته اند که کاملا درد را احساس میکند ولی نمیتواند جیغ بکشد!

%d9%88%d8%b1%d9%88%d8%af-%d8%b9%d8%b1%d9%88%d8%b3%da%a9%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%b2%d9%86%d8%af%d9%87-%d8%a8%d9%87-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%d8%a7%d8%b1
عروسکهای زنده

شرکت جن پتس اقدام به تولید انبوه حیوانات ژنتیکی کرده است که نمونه آنها در طبیعت وجود ندارد.این موجود زنده در حالت خواب زمستانی در بسته بندی های مخصوس در فروشگاه های این شرکت عرضه می شود.
حیوان خانگی ساخته شده در شرکت جن پتس مانند دیگر حیوانات دچار درد و رنج میشود اما به گونه ای ساخته شنده که هنگام درد سر و صدای زیادی نمیکند.عمر این حیوان یک تا سه سال است و پس از خروج از بسته بندی و برخواستن از خواب زمستانی به سرعت با انسان و کودکان انس میگیرد.
این شرکت اعلام کرده است که به زودی فروش انبوه محصول خود را در قفسه فروشگاه های زنجیره ای و نمایندگی های خود آغاز میکند و اکنون در حال ثبت و اهدای حق نمایندگی فروش است.
این شرکت با استفاده از دستاوردهای مهندسی ژنتیک با اصلاح و دستکاری مولکول های DNA که حاوی اطلاعات زیستی جانداران است اقدام به تولید انبوه و فروش پستانداران زنده کرده است.
بسته بندها دارای نشانگر ضربان قلب حیوان ، چراغهای که درجه تازگی حیوان را نشان میدهد و لوله ویژه تغذیه است.

%d9%88%d8%b1%d9%88%d8%af-%d8%b9%d8%b1%d9%88%d8%b3%da%a9%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%b2%d9%86%d8%af%d9%87-%d8%a8%d9%87-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%d8%a7%d8%b1
موجود زنده بسته بندی شده

شرکت سازنده این حیوانات اعلام کرده است که آنها مانند دیگر حیوانات ، دارای عضله ، استخوان و خون هسنند و اگر قسمتی از بدن آنها بریده شود ، خونریزی میکند و در صورت عدم مراقبت جان خواهد باخت.
DNA این حیوانات بر اساس فن آوری میکرو اینجکشن تخم تهیه شده است . این فن آوری در سال ۱۹۹۷ بوجود آمده است و در سال ۲۰۰۳ از آن برای تلفیق DNA انسان و خرگوش با موفقیت استفاده شد.

اقدام شرکت جن پتس دغدغه فیلسوفان و حامیان حقوق انسان و حیوانات را بار دیگر گوشزد میکند و بیم زندگی در جهانی مانند “جزیره دکتر مونرو” را به ذهن متبادر میکند
در جزیره دکتر مونرو که یک داستان تخیلی مربوط به چند دهه پیش است ، حیواناتی زندگی میکنند که نیمی انسان و نیمی حیوان اند . به نظر می رسد با عرضه انبوه این حیوان خانگی ، که برخی خصوصیات عروسکها را نیز دارا هستند، نسلی از کودکان پرورش می یابند که تفکر متفاوتی در مورد حیات ، سرمنشا و ماهیت آن در ذهن خواهند داشت و به این ترتیب نگاه آنان به زندگی و فرهنگ زیستی آنان دگرگون خواهد شد.

یک موجود زنده که توسط DNA های ترکیبی از حیوان و انسان و علم مهندسی بیو ایجاد و ساخته شده.
میدونم که تعجب کردید و هزار تا سوال براتون ایجاد شده ، خوب تصمیم دارم به یک سری از سوالها که برای خودم هم اولش ایجاد شد و جوابش و با تحقیق گرفتم ، پاسخ بدم.

%d9%88%d8%b1%d9%88%d8%af-%d8%b9%d8%b1%d9%88%d8%b3%da%a9%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%b2%d9%86%d8%af%d9%87-%d8%a8%d9%87-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%d8%a7%d8%b1
عروسک های زنده

آیا جن پتس زنده است و نفس میکشه؟
بله جن پتس زنده است و نفس میکشد ، عضله و خون دارد ولی با القاء خواب زمستانی به این حالت در پلاستیک قرار گرفته است . در عین حال در همین حالت هم کاملا زنده است و از سوراخهایی که بر روی پلاستیک قرار دارد تنفس میکند

آیا جن پتس چشم هایش را باز میکند؟
بله ! حدود بیست دقیقه بعد از اینکه بسته را باز کردید ، جن پتس کم کم بیدار میشود و زندگی خود را شروع میکند.

آیا جن پتس احساسات دارد و چه نوع موجودی است ؟
بله ، جن پتس با تغییراتی که در DNA آن ایجاد شده در هفت شخصیت یا کاراکتر وارد بازار خواهد شد ، و شما میتوانید بنا به علاقه تان ، جن پتس با هوش ، کم حرف ، شیطون ، مودب و یا اجتماعی را خریداری کنید

آیا جن پتس رشد میکند ؟ چند سال عمر میکند؟
جن پتس رشد کامل خود را در داخل بسته انجام میدهد و میزان عمرش بسته به نوع آن از یک تا سه سال متفاوت است

توضیحات اضافه:
این محصول در دو مدل یکی با طول عمر یک سال و دیگری با طول عمر سه سال و در هفت مدل پهلوان (قرمز) ماجراجو (نارنجی) شاد (زرد) آرام (سبز) متین (آبی) روحانی و رویایی (بنفش) ساخته شده است.
خوب بعد سوال و جوابها ، جالبه براتون هم بگم که این کمپانی این محصول را تولید کرده تا جای عروسک و یا حیوانات خانگی را در منازل بگیرد و مشکلات حیوانات را نداشته باشد همونطور که در این عکس مشاهده میکنید قسمت بالا سمت راست ، توسط یک سیستم ساده ضربان قلب جن پتس طی مدت زمانیکه در خواب زمستانی است را نشان میدهد و قسمت سمت چپ پایین جند تا چراغ وضعیت سلامتی این موجود عجیب را کنترل و نشان میدهد.

جن پتس : Genpets
Genetic = Gen که همان علم ژنتیکه
Pet حیوان اهلی و دست آموز خانگی

این موجود زنده طوری ساخته شده که حرکات محدودی مانند یک نوزاد داشته باشد به گونه ای که مدفوع بسیار مختصر داشته باشد و به غذای کمی هم احتیاج دارد . قد آن حدود ۲۰ سانتیمتر و قطرش ۷ سانتیمتر است و جثه آن از این بزرگتر نمیشود کاملا درد را احساس میکند ولی نمیتواند اصوات بلند تولید کند دارای خون عضله و استخوان است و پس از خروج از جعبه ظرف ۲۰ دقیقه بیدار شده و چشم هایش را باز میکند

iranew
iranew@gmail.com

16 thoughts on “ورود عروسکهای زنده به بازار”

 1. وحشتناکه!!!
  اگه چنین چیزی یا مشابه این بوجود بیاد فاجعه بزرگی در آخر کار منتظر همه ماست!
  انسان فکر می کنه که به کجا می خواهد برسد؟

 2. سلام
  من فردا دارم میرم از این عروسکه بخرم
  نمیدمنم مضراتش چیه؟ اما خیلی جلبه! و یکم هم غیر عادیه!!!

 3. با سلام بنظر من پذیرفتن اینگونه موجودات در میان بشر بسیار خطر ناک برای ادامه حیات بشری میباشدو باید جلوی این گونه کارها با جدیت تمام ایستاد.
  بازی با احساسات و زندگی هر موجود جانداری نوعی جنایت است.

 4. با اهداءسلام حتی اگر ثابت بشه که از بمب اتم مضراتش بیشتره ولی این بشر کنجکاو همه چیزو تا اخر خط خواهد رفت نگرانی هم نداره اخر زمونه وقتی انسانها در جاهایی مثل پاکستان نان سواد بهداشت و… ندارند اما دولتها یکی پس از دیگری برای بمب اتم وتسلیحات جنگی هزینه میکنند و مشابه اینها .عروسک جاندار هم نمونه بارز از غفلت بشر در مقابل مسولیت اصلی وخطیرش در سرمایه گذاری برای حل مشکل فقر وگرسنگی و بیسوادی و…..همنوع خود می باشد .
  سعادتمند باشید. اهواز جمشید عسکری

 5. اگه راست باشه شاید فاجعه بشه .از فکر های بدی که آدمها راجع بهش می کنن گرفته تا فکرهای خوب .مثلا” هر چی هرس از دنیا دارن سر اون بیچاره خالی کنن .یعنی خشونت و…. یا اگه زخمی شه و عفونت کنه و بیماری بگیره و انتقال بده .حالا اینکه نظافت و بهداشت خاصی می خوان چی ؟اگه بیماری های جدید به انسان اضافه کنن چی ؟ و اگر تنهایی بعضی ها رو پر کنه اما به مرور ممکن تغییراتی بپذیره که پیش بینی نشده و غیر ممکن هایی رو ممکن کنه مثلا” از نوع خوش بینی در نظر بگیریم که شاید بعضی از بیماریها رو با اون بشه درمان کرد و غیرو .
  به هر حال ناشناخته ناشناخته است!!!!
  به هر حال بعدی اینکه باید این گونه تحولات رو بپذیریم که دنیا همیشه از دست انسانها متحول می شه .چه می دونین شاید همین عروسک از بمب اتم هم مضرتر باشه برای جهانیان .پناه بر خدا کلمه ء آخر.

 6. خیلی جالب بود کاش میشد گفت ای انسان که بعضی از حیوانات را وحشی میدانی ؟میدانستی خودت از همه حیوانات وحشیتر وخونخارتری

  1. همین که به فکر فرو میبره ما رو بد نیست. درست یا غلط بودنش رو بد نیست بقیه دوستان چک بکنن تا مطمئن بشیم…

 7. سلام
  منم همیشه دوست داشتم یه دوست کوچولو داشته باشم که همیشه کنارم باشه . اگر هم بجه ها با بازی با این موجود زنده یاد بگیرند که از ضعیف تر از خودشون مراقبت کنن خیلی خوبه همون طور که با حیوانات خانگی انجام می دن . اما …
  اما عمر خیلی کمی دارند . انسان به آنها وابسته می شود و بچه ها زود دجار شوک روحی از دست دادن به این موجودات می شن . می شه گفت بر سر دوراهی موندم . این خوبه یا بده .؟!

 8. salam
  محمد جون…خوبی؟ منم دلم براتون تنگ شده بود…نمی دونم چرا اینطور شد!
  وای چقدر قیافه اینا چندشه…ولی یه معصومیت نازی هم دارناااا
  بهم سر بزن…مرسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *