یه اصطلاحی بین وبلاگ نویسا هست بنام “مرگ وبلاگی“. این اتفاق معمولا وقتی میفته که یه وبلاگ به دلایلی ازجمله مسدود شدن، در دسترس نبودن نویسنده یا بی‌رغبتی خواننده‌ها به شدت آمار بازدید‌هاش پایین بیاد، و از اونجا که یه وبلاگ‌نویس معمولا مطالبش رو برای دیده شدن منتشر میکنه؛ اگر کسی وبلاگ اون رو نبینه یا نخونه میشه گفت که وبلاگش یه وبلاگ مُردست.

توی این یکی‌دو ماه اخیر میشه گفت تقریبا دچار این عارضه شده بودم و به دلیل انتقال وبلاگم به هاست جدید تمامی آدرس های قبلیم که توسط گوگل ایندکس شده بودن تغییر پیدا کرد و تقریبا هیچ کس نمیتونست مطلبی رو که جستجو کرده بود رو توی وبلاگم ببینه و یا اصلا وارد وبلاگم نمیشد. البته این شرایط برای کسانی که از طریق فید منو دنبال میکنن نیفتاد که میشه این رو یکی از مهمترین ویژگی‌های خوراک دونست که در مواقع این چنینی به کمک نویسنده‌ها میاد.

خب البته خدا رو شکر گویا مشکل به سرعت در حال برطرف شدنه و ورودی‌هایی که از طریق گوگل وارد وبلاگ میشن روز به روز زیاد میشن و اینطوری دیگه میتونم یه نفس راحت بکشم ،چون تنها چیزی که قبل از اسباب کشی به اینجا ذهنمو مشغول کرده بود همین قضیه تغییر آدرس پستها بود که بخیر گذشت.

iranew
iranew@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *