با وجود شرکت میلیونی مردم فهیم کشور در راه پیمایی با شکوه ۲۲ بهمن اکثر رسانه های خارجی با نادیده گرفتن این سیل جمعیت تنها بر روی سخنرانی دکتر احمدی نژاد تمرکز کرده و فقط سخن از غنی سازی ۲۰ درصد ایران می زنند.

ضمن اینکه شبکه بی بی سی فارسی نیر در برنامه های اخیر خود با وجود عذر خواهی های مکرر رسانه ها و روزنامه ها از استفاده از نام خلیج عربی باز هم در برنامه های خود خلیج فارس را خلیج عربی خواند که این نشان دهنده به بن بست رسیدن نقشه ها و و بازگشت به روشهای قدیمی متشنج کردن افکار عمومی است.

خبرگزاری فارس: روزنامه آمریکایی واشنگتن پست در خبری حضور گسترده ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن را پوشش داد.

به گزارش فارس، روزنامه آمریکایی “واشنگتن پست ” در گزارشی علیرغم حضور بیش از ۵ میلیون تهرانی اعلام کرد که روز پنجشنبه ده‌ها هزار نفر از ایرانیان به خیابان‌ها سرازیر شدند و ۲۲ بهمن را جشن گرفتند.
واشنگتن پست اضافه کرد که حاضران در راهپیمایی پرچم‌های ایران و تصاویر “آیت‌الله علی خامنه‌ای ” رهبر ایران را در دست داشتند و به سمت میدان آزادی، جایی که تجمع در آنجا برگزار می‌شد، حرکت می‌کردند.
این روزنامه آمریکایی در ادامه نوشت که رهبران معترضین از طرفداران خود خواسته‌ بودند در این راهپیمایی حضور پیدا کنند اما واشنگتن پست نتوانست عدم حضور آشوب‌طلبان در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن را توجیه کند.

iranew
iranew@gmail.com

2 thoughts on “۲۲ بهمن نمایش عظیم همبستگی مردم ایران”

 1. سلام دوست من
  ۲۲ بهمن را به شما تبریک میگم
  از وبلاگتون دیدن کردم
  خیلی خوب بود
  لطفا شما هم از وبلاگم دیدن کنید
  و در صورتی که با تبادل لینک موافقید
  اطلاع دهید
  باتشکر
  مدیر وبلاگ مجله کامپیوتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *