رکورد طولانی ترین سکسکه متعلق به چارلز اسبئرن (متولد ۱۸۹۴) اهل شهر آنتون در ایالت آیووا است که از ۱۹۲۲ تا کنون ادامه دارد. نامبرده هنگام ذبح یک خوک وحشی به این عارضه مبتلا شد و تا به امروز متجاوز از  430 میلیون بار سکسکه کرده است . او دارای ۲ زن و ۸ فرزند است و تنها شکوه وشکایتش از زندگی این است که این سکسکه ها مانع از این میشوند که دندان های مصنوعی اش را بتواند درست در دهانش نگه دارد.

iranew
iranew@gmail.com

3 thoughts on “رکورد سکسکه کردن”

 1. سلام
  سایت شما را دیدم.خیلی خوب بود.اگه تونستید به سایت من هم سر بزنید و درسایت عضو شوید تا از طریق خبرنامه آموزش بینهایت کردن کارت اینترنت (روش جدید)+اینترنت رایگان+جدید ترین ترفند ها را دریافت کنید.
  منتظر حضور شما هستم.خوشحال می شوم.
  http://www.kingofdownload.ir
  id yahoo: kingofdownload.ir_2009@yahoo.com

  من را Add کنید.

  اینم فقط برای تو :
  دل نوشته های یه دل شکسته از دست یه بی وفا مخصوص بازدیدکنندگان دل شکسته:

  خیال کردم یه عمر با من می مونه , گمون کردم برام یه هم زبونه,نگفته بود پی یه عشق دیگس, نگفت به فکر فرصتی دوبارس, باسه ی دل بریدن فکر چارس ,حالا به مرگ راضی نمیشه , می خواد جون بکنم باسش همیشه,درست کولی و بی کس و کارم ولی باسه خودم خدایی دارم , برای دیدن روز عذابش دارم ثانیه ها رو میشمارم

  دل ای دل دیوونه , کی قدر تو میدونه؟برو فکر خودت باش.باز منتظر نشستی آب میشی دستی دستی تو هم باید مثل اوون دلش رو میشکستی

  وقتی که تنهایی می یاد , حس میکنم که بی کسم,ترانه هام میسوزه و بریده میشه نفسم,ثانیه ها نمیگذرن,هیچ موقع فردا نمی یاد,دلم میگه زندگی رو با این همه درد نمی خواد . بسته آخه چه قد میخوای منو به بازی بگیری؟کاش کی که راحتم کنی بگی الهی بمیری , بی رحمی عادتت شده دسته خودت نیست میدونم آخر یه روز میری و من, تو حسرت تو میدونم.

  هرچی دارید بدید تا اون کسی رو که می خوهید از دست ندید , این قاعده ی بازی عشق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *