بسیاری افراد ، هنگام انتخاب و خرید یک گوشی مناسب ، گوشی های سونی اریکسون را به خاطر کیفیفت دوربین این گوشی ها بر می گزینند قابلیت عکس برداری دوربین های گوشی سونی اریکسون مطمئنا خوب است . اما هم اکنون قصد داریم چهار ترفند ایده آل برای این گوشی ها به شما معرفی کنیم که با استفاده از آن ها می توانید به شکل کاملا صحیح و بهینه از دوربین سونی اریکسون استفاده کنید و عکس برداری صحیحی داشته باشید .

۱- از گزینه Night در روز به هیچ عنوان استفاده نکنید . اگر از این گزینه در روز یا در مکان هایی که نور مناسب و کافی وجود داشته باشد استفاده کنید عکس شما کیفیت جالبی نخواهد داشت و رنگ ها غیر طبیعی می شوند .

۲- برای این که بتوانید از زوم بالاتری بهره مند شوید ، می توانید اندازه تصویر خود را کوچک تر کنید تا زوم بالاتری داشته باشید .

۳- گوشی هایی که Auto Focus دارند ، از یک قابلیت بسیار عالی برخوردار هستند . در بعضی مواقع شما شاهد بوده اید که تصاویر شما مات و یا به صورت بسیار بد افتاده است . گوشی هایی که دارای Auto Focus هستند ، دیگر با هم چین مشکلاتی مواجه نخواهند بود .

۴- روش عکس برداری با گوشی های Auto Focus

ابتدا کلید عکسبرداری را فشار دهید . کمی صبر کنید تا لنز دستگاه به طور اتوماتیک فاصله بین جسم تا لنز را فاصله گیری کند و نور و رنگ و … را تنظیم کند . بعد از چند لحظه دوباره دگمه عکس برداری را فشاردهید و از عکس خودلذت ببرید .

iranew
iranew@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *