به نظر می‌رسه که مدیران بلاگفا برای خارج شدن از زیر فشار های اخیر جمع کثیر وبلاگ نویسان وردپرسی دست به ایجاد تغییراتی جدید در سیستم بلاگفا زده اند که به نظر تغییر خیلی چشمگیری نمی‌تونه باشه و این امکانات از ابتدا در سیستم های دیگر وبلاگ نویسی از جمله سیستم های وطنی هم موجود بوده ولی به هر حال همین که داره به خودش یه تکونی می‌ده جای شکرش باقیست.

۱- اولین امکانی که توی این چند روزه اضافه شده امکان صفحه بندی کردن آرشیو مطالب هستش که واقعا نیاز بود و من نمی‌دونم که چرا بلاگفا حالا داره این قابلیت رو فعال می‌کنه ، مثلا اگه در بخش آرشیو موضوعی وبلاگم میرفتم در بخش پزشکی خیلی مطلب دارم که بلاگفا سعی می‌کرد که تمام مطالب رو در یه صفحه نشون بده که واقعا صفحه سنگین می‌شد خصوصا با این اینترنت های نفتی کاربران ایرانی باید قید آرشیو رو می‌زدی.

۲- امکان دیگری که به نظرم زیاد جدید به نظر نمیاد لیست آرشیو کل مطالب وبلاگ هست که در صفحه ای جداگانه به آدرس http://yourblog.blogfa.com/posts ایجاد شده یعنی اگه شما الآن به آخر آدرس وبلاگتون /posts رو اضافه کنید لیست تمامی مطالب وبلاگتون رو از ابتدا تا حالا می‌تونین ببینین. البته متاسفانه بلاگفا امکان ویرایش کدهای این صفحه رو به کاربرانش نداده و در این آدرس با صفحه ای کاملا ساده و بی رنگ و رو مواجه می‌شویم.
به عنوان مثال آرشیو کل مطالب وبلاگ من: http://www.iranew.com/posts هستش که قابل مشاهدس.

پی‌نوشت: به امید روزی که سرویس های وطنی هم قابلیت رقابت با سرویس های بزرگ وبلاگ نویسی رو پیدا کنند.

iranew
iranew@gmail.com

7 thoughts on “ایجاد ۲ امکان جدید در بلاگفا”

  1. سلام تنها مشکلی که من در بلاگفا دارم این است که در صفحه جدید من نظرخواهی رو نمیزاره این مشکل رو برای من اگه ممکنه برطرف کنید با تشکر

  2. سلام.چگونه میتونم وبلاکمو صفحه بندی کنم؟با توجه به ۲ امکان جدبد بلاکفا چه طور میشه این کارو کرد؟ممنونمیشم جواب بدین!

    1. شما میتونی تعداد مطالب در صفحه اصلی رو تعیین کنید ضمنا بهتره از قالبهای پیشفرض بلاگفا استفاده بکنی.

  3. تا زمانی که عزم ملی ، فیلترینگ جمعی ، غرور شیرازی ، امکانات در پیتی باشه ، بلاگفا قادر به رقابت حتی با سرویس های دیگر ملی نیست ، البته این نظر من و نظر با ارزشیست !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *