با این که علاقه ای به سبکهای موسیقی راک و رپ ندارم و اکثرا موسیقی پاپ گوش میکنم ولی به طور اتفاقی متوجه شدم که سبک راک در ایران توسط شخصی به نام متین دو حنجره به زبان فارسی خوانده شده ، کمی کنجکاو شدم وچند تا از آهنگ هاش رو گوش کردم و به نظرم ارزش یه بار گوش کردن رو داره . متین دو حنجره به این دلیل به دو حنجره لقب گرفته که آهنگ هاشو با دو صدای متفاوت می خونه یه صدای کاملا بم و خشن و دیگری صدایی نازک و لطیف .

کمی در مورد متین دو حنجره ، چند تا از آهنگهای آلبوم جدید او و یکی از کلیپ هاشو تهیه کردم ببینید…

matin 2 hanjareh

متین دو حنجره یکی از خواننده گانیست که به راحتی میتوان با اهنگهایش رابطه برقرار کرد.
دوران کودکی متین با سختی های فراوان در یکی از محله های پایین شهر کرج سپری شد . او
از اول به موسیقی علاقه بسیار شدیدی داشت تا اینکه این علاقه باعث شد تا شاگرد اول کلاسهای درس دیپلم را هم نتواند بگیرد و با فقر بسیاری که در زندگی اش وجود داشت از داشتن یک گیتار هم محروم بود .

تا اینکه مادرش با اینکه مخالف فعالیت متین در این کار بود در سن شانزده سالگی ساز مورده علاقه اش را خرید و در کلاس های آن شروع به کار کرد و کاملا از درس و تحصیل گریزان شد .

متین در تمام دوران زندگی اش انسان بسیار احساساتی بوده و تمام اصول زندگی اش بر این پایه بناست.

خلاصه اینکه با ضربات و شکستهای روحی فروانی که خورده بود در رشتهای که دنبال میکرد تبهر فراوان نشان داد و از جلسات چهارم و پنچم کلاس گیتار شروع به شعر و ملودی گفتن کرد اوایل متین یک هنجره داشت یعنی همان صدای نازکی که شما در کارهایش از او میشنوید . ولی با نکته سنجی استادش به نام هومن قاضی متوجه شد که میتواند بر روی صدای بمش کار کند تا صدای نازکش جذابیت بیشتری داشته باشد و اینکه به مرور زمان متین متوجه شد که صدای بمش با صدای نازکش زمین تا آسما ن فرق میکند و به این ترتیب در حال حاضر او را به عنوان متین دو هنجره میشناسند.

و او پس از سه آلبوم ساده با گیتارو کیبورد توانست با یک ترک به عنوان طناب دار (em) به بازار وارد شود.

338

اوایل کار او به خاطر سبک و نوع شعری که داشت سر و صدای زیادی نکرد ولی بعد از مدتی که متین کارهای به تو چه و مسافرا را به تنظیم کنندگی مهام به بازار عرضه کرد کم کم سبک او مورد بازدید مخاطبان بیشتری قرار گرفت تا اینکه متین آلبوم کامل خود را به بازار عرضه کرد.

او با تمام سختی هایی که پشت سر گذاشت آهنگ آدامکهای غم زده را به بازار عرضه نمود ولی این آهنگ دچار دستبرد دوستانی از قبیل امید عامری و … گردید که بعدها مدعی هم شدند .

به گفته بعضی از افراد متین قادر به خواندن آهنگ ۶و۸ نیست ولی با آلبوم مشروب و با آهنگ ( اونی که میخواستم ) اسباط کرد که میتونه این جور آهنگ ها رو بخوانه.

متین آلبوم مورچه ها رو به بازار عرضه کرد و همین آهنگ رو به صورت کلیپ تصویری در آوارده که بعد از آن دو تک آهنگ به اسم های مستقیم و خداحافظی رو اجرا کرده است.

متین بعد از این آلبوم ها به دبی رفته و بعد از آن هم به مالزی سفری کرده و تمام ایام عید را در اونجا سپری کرده که در دبی شهبال  (گروه بلک کتس )  به او در خواست همکاری را داده بود که متین آن را رد کرد.

متین به همراه دوستش  هوشمند (کامیاب) به ایران برگشته و در حال ساختن آلبوم جدیدش است که درباره ی دبی است .

امید عامری  از متین قول همکاری گرفته ولی او باز هم به او از اون باشه ها گفته است.

در مورد سبک متین دو حنجره:

به گفته خود متین دو هنجره او دو شخصیت کاملا احساسی هستند که شخصیت اول (صدای بم) او انسان کاملا خشن و افسار گسیخته است ولی در مقابل او شخصیت دوم(صدای نازک) کاملا احساساتی و همیشه از عواطف میگوید.
دانلود آهنگ خدا نگهدار

دانلود آهنگ به تو چه

iranew
iranew@gmail.com

243 thoughts on “متین دو حنجره و موسیقی راک شرقی”

 1. سلام
  من یکی از طرفداران و مبلغان اصلی و واقعی متین دو حنجره هستم.
  اسم من علی چون به متین دو حنجره علاقه شدیدی دارم و اسم مغازم متین دو حنجره است بخاطر این من به متین معروف هستم
  عشق من متین دو حنجره است
  گلم ، عشقم ، روحم ، غمخوارم و داروندارم تویی متین جونم
  مواظب خودت باش

  خدای زمینی ام متین دو حنجره

 2. با سلام من طرفدارمتین -خواستم بگم متین بخاطر این پدر راک شرق است که صداش منحصر به فرد است وصداش مثل ومانند نداردوبخاطرصداشه که این همه طرفدار ومخالف داردبهترین خواننده ی ایران متین-سندی -قمیشی است.

 3. متین جونم اون دختری که تو کلیپ دکمه هست خیلی زشته با اون لنزو موهای مصنوعیش واقعا حیف تو با اون قیافه ی جیگر و تیپوهیکل بیستت.من یکی میمیرم برا خودتو اهنگات.

 4. در خصوص رفع ابهام همین “ملت فرهیخته!” جهت استفاده از لفظ “بیکار” ،روشنتر کنم منظورمو:
  “بیکار” منظور افرادیست که با نادیده گرفتن و یا یه جورایی جهت انکار ایرادها و واقعیات زندگی خودشون زندگی شخصی دیگران رو میکنند پیرهن عثمون! که ادعایی خدایی و خدا پرستی می کنند اما هیچ بویی ازش نبردند! خوندن طرز فکر افرادی که داری باهاشون زندگی می کنی هر از گاهی هم بد نیست ،
  برعکس خوبه که بهتر می فهمی داری با کیا زندگی می کنی! روشنترت می کنه!

 5. متین جون خیلی دوستت دارم.از وقتی از عشقم شکست خوردم فقط با صدای تو دارم زندگی میکنم.ای کاش یکم موهاتو بلندتر کنی

 6. متاسفم برای مردم ایران …………نمی فهمند راک چیه………وقتی متین راک میخوند هیشکی راک نمی دونست……همه داشتن همیرا گوش میکردن.خاک….(پدر راک ایران متین دو حنجره)

 7. با سلام من طرفدار متین خواستم بگم تابا چشمان خودتان حضوری ندیدونشنیدیدنظر درموردش ندیدچون هم تهمت وهم غیبت محسوب میشدسری که درد نمیکند دستمان نمی بندند-ساسی که اینقدر چرت وپرت بی ربط میخوند کسی نمیگدچرا ولی متین که ازدرد مردم میخوند گیرمیدیدو غیبت میکندبه قول معروف از ماست که برماست.

 8. متین جان به کارت ادامه بده که تو و کارات تفریح ما راک بازاستو کلی میخندیم با کارات.آقا همینطور که توی سینما کسایی مثل حمید لولایی و یوسف ضیادی و…. داریم توی موزیکم باید یه دلقک مثل متینو داشته باشیم آقا ما کلی صفا میکنیم با این متین. کسایی که کارای متینو جدی میگیرن باید بهشون بگم که برید دوتا آهنگ راک گوش کنید برید queenگوش کنید برید pink floyd گوش کنید برید SCORPIONSگوش بدید برید NIKEL BACK گوش بدید اصلان نخواستیم برید کاوه یغمایی گوش کنید برید آهنگ زندگی همین امروزه ی سیروان خسرویو گوش کنید اونوقت میفهمید که متین طنزه خواهشن اطلاعاتتونو ببرید بالا تا شعور موزیک ایران بره بالا دلیل بدبختیه ما اینه که مردم اطلاعات موزیکشون پایینه امیدوارم به کسی توهین نکرده باشم حتی به متین جان که واقعان دلمونو شاد میکنه

 9. سلام به همه مخالفان و موافق های متین

  هر کسی سبکی درموسیقی و پوشش و در تمام مراحل زندگی شخصی خودش انتخاب میکنه .
  بهتره وقتی درباره موضوعی اطلاع نداریم اصلا نظری ندهیم و برطبق شایعات و حرفهای دیگران قضاوت نکنیم .
  در ضمن فرض را بر این میگذاریم که این آقا خوب هستند یا بد به هیپ کس مربوط نمی شود .
  سرتان به زندگی خودتان باشد که همه ادمها نقص های بسیاری در زندگی دارند و فقط بلد هستند بند کنند روی زندگی شخصی افرادی که به شهرت رسیدند .

 10. سلام من به همه طرفداران متین۲حنجره من متین رومیپرستم واعتقادم هم اینه که فقط خودش KING OF THE ROCK MATIN 2 HANJARE

 11. دزدای بی مرام شهـــــــــــــــــــــر دزدیدن افکار منـــــــــــــــو
  اون ادمای پست فطرت بردن اشعار منــــــــــــــــــو
  حالا شما به من بگیییییییییییییییییییین
  چکار کنم با اون بداااااااااااااااااااااااااااااا
  فوش ناموووووووووووووووووووووووووووووووووسو بدیـــــــــــــــــــــن
  به اون بدای بی خـــــــــــــــــدا
  اخه مادری اخه مادری……………………….

  خلاصه متین جون دوست دارم بد جوررررراز اهنگ مستقیم دنبال کراتمم ولی کارای قبلیت بهتر بوددددد فدای شما

 12. اهنگ هات حرف نداره و من عاشق اهنگ هات هستم متین جون فقط یک جوری به ما سایتت رو معرفی کن ILOVE YOU

 13. وقته التماس تو من مشروب خورده بودم وقته مرگه سخته تو چیزی نفهمیده بودم ای ول متین جون دوست دارم همه ی شعرات پر معنی دمت گرم حسین هستم از مشهد

 14. man asheghe ahange mashrob va dorughetam.matin junam ma 6ta khahar va 1 baradar hasim hame asheghe karatim makhsusan albome jadidet.mahshar bud va kamelan khatere angiz shode vasam.ma kheili mikhaimeto y joraie nokaretim dash matin

 15. عاششششششششششقــــتـــــم متیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــن جوووووووووون……..
  ………اگه یه روز اهنگاتو گوش نکنم میمیــــــــــرم…………

 16. سلام به همه فقط می خواستم بگم عاشق متینم واهنگاش به من ارامش می ده و به اونایی هم که میگن شیطون پرسته میگم فقط برا ی یک بار اهنگ pedar rock متین گوش بدن

 17. اونایی که نمیدونن بدونن پدر راک ایران رضا یزدانیه . وصدایه متین اصلا مال راک نیست…

 18. خیلی خوب بود من عاشق متینم کثل برادره بزرگم دوسش دارم اگه دیدینش سلام منو به سرورم برسونین متین جون عاشقتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتم با تشکر میلاد

 19. سلام من تو شهرمون معروفم به متین ۲ هنجره چون هم شکل اق متینم هم صدام یه جورای بهش شبیه خیلی دوسش دارم حتی ریشامم با موهامم مثل اون میزنم سلاممو اگه بهش برسونین ممنونتون میشم راستی به این رفیقمون بگین دین به ریش نیستو به ریشه دین به ظاهر نیستو … بهش بگین تو میدونی در قبال این حرف که زدی اون دنیا باید جواب پس بدی؟ اقا متین هیچی نباشه تو اهنگاش اسم خدا رو اوورده افتاد ؟ سلاممو به متین برسونین خداحافظ.

 20. از نظر شواهد این ادم کافر واز نظر قران هم کافر هستش برادر یه کم برو تو سیاست الکی عاشق کسی هم نشو اوبما هم می گه یک ادم مذهبیه ولی شیطان پرسته این مردیکه حروم زاده بخدا فقط و فقط یک مرتد بیشتر نیست من خودم اونو از نزدیک دیدمش عقایدشو ونظرشو و حتی مناسکی که انجام می داد رو یواشکی دید زدم من هم اول دوستش داشتم از شما ها خیلی بیشتر ولی وقتی دیدم وای وای وای اعوذ باالله من الشیطان الرجیم

 21. سلام به متین عزیزم. من تو یکی از مصاحبه های متین دیدم که ایشون یه کتاب قران رو در اورد و گفت این کتاب همیشه با منه و شکل ظاهریم به خاطر کاریه که دارم. از اونوقت من هم تو جیبم یه کتاب قران میزارم. حالا یه نظر شما متین باید چیکار کنه که بگه من خدا پرستم.متین من اهنگ مورچه ها رو گوش کردم. فقط میتونم اینو بگم تو محشری . تو بهترین خواننده ی جهانی. از سر تعصب بیجا هم نمیگم. خدا رو شکر که با اهنگ هات ارامش میگیرم. صدای بمت که نشانه ی یه ادم خشن و صدای نازکت که نظیرش رو هیچ جا نشنیدم نشانگر یک ادم احساسی و مظلوم هستش. تو رو خدا متین جون دوست دارم یه بار صداتو بشنوم. در ضمن اونایی که میگن طرفداران متین بیسوادن اینو بدونن که من دانشجوی دکترا هستم و متین رو واقعا قبول دارم.به امید دیدارت متین جان و ای کاش روزی از نزدیک تو رو میدیدم

 22. matin omidvaram ino bekhuni
  man hamishe dargire darso projeam,arshade bargh mikhunam
  vali bade har darsi vaghty sedato gush midam enerjy migiram
  vaghean duset daram
  az sabke rak khosham nemiomad
  ama alan asheghe sabke to shodam
  omidvaram hamishe betuni maro bakarat shegeft zade koni
  va toam ba dashtane ma enerjy begiry
  alan mosahebeii k rajebe kanalaye mahvarei dadio didam
  afarin
  bayad intor fek koni

 23. سلام-ما طرفداره متینیم هر چی هم باشه قبولش داریم(هر کی خربزه بخوره پای لرزشم باید بشینه)چه خدا پرست باشه چه شیطان پرست ما باهاشیم-گر چه ما مطمنیم متین جون خدا پرسته.
  حالا بد خواها برین جر بخورین نکبتای بی جنبه/متین جون همه جورش و هستیم دلت قرص.
  همه طرفدارا پرچم بالا!!!!!!!!!!!

 24. من عاشق گیتار برقی هستم خصوصا باهاش راک بزنی میمیرم واسه ترانه های متین عاشق سبک اش هستم متین جان خوب گیتار بزن که هوادارانت همیشه کنارت هستن منتظر البوم های جدید ات هستم

 25. متین جان من علیرضا هستم از فیروزاباد استان فارس.وقتی که تو هستی چسی مانکن یا شاهین نجفی یا هیچکس هیچ معنایی نداره.به حرف کسی گوش نکن فقط به هدفت فکر کن و هدفت را ادامه بده میدونم که موفق خواهی شد.

 26. افتخار سرزمین من جدایی نادر از سیمین و اصغر فرهادیه
  افتخار سرزمبن من نوایی استاد شجریان
  نه این بچه……..که ابرو بر میدارن تا شکله ماماناشون بشن
  سلامتی بچه های قدیم که با زغال سبیل می ذاشتن تا شبیه باباشون شن

 27. من از صدای ایشون خیلی خوشم میاد وبرام جالب بوده ومدتی هست که کار هاشون رو دنبال می کنم هرکسی یه سلیقه ای داره ویه نظر که کاملا محترم هست والبته نظر من …ایشون به عنوان اولین کسی که در زمینه موسیقی راک فعالیت می کنن به نظرمن بسیار تا به حال موفق بودن واز این که می بینم با وجود موقعیت هایی که خارج از کشور براشون وجود داشته بودن رو انتخاب کردن خیلی خوشحالم وامید وارم که مسیر کاری رو که انجام میدن تو کشورمون دنبال کنن وباشد که این سبک به طور صحیح در بین مردم خوب جا بی افته..

 28. سلام متین به جان خودم شما اولین و اخرین خواننده ای هستی که من عاششقشم من غیر از شما هیچ صدای دیگه رو گوش نمیکنم امیدوارم روز به روز از اینی که هستی بهتر بشی

 29. سلام متین یا محمد مهدی معارفی اگر واقعا خودت تو این سایت میای ایمیلتو میخوام باهات کار دارم این ایمیله منه devilboy_brk@yahoo.com این اخرین باره که تو این سایت میام امیدوارم که ایمیلتو برام بفرستی thank you

 30. با سلام خدمت دوستان عزیز و همچنان سلام ویژه خدمت متین عزیز.متین متاسفانه من خیلی مشکل میتونم کارهات رو دانلود کنم و حتی خیلی از کارهات رو هم نتونستم دانلود کنم اگه تونستی یه راهنمایی به من بکن ممنون میشم.به نظر من به کاریم به اونهایی که حرف مفت میزنند نداشته باش و همچنان به کارهات ادامه بده تا بلکه یه روزی آدم بشن.در ضمن به نظر من و تعداد زیادی از دوستان اگه مثل قبلا ریش بزاری خیلی بهتره ممنون میشیم که این کارو بکنی. به امید روزی که سبکت جهانی بشه.

 31. متین جون دوستت دارم دیوونتم امیدوارم روزبه روز بهتر بشی.اینم بگم روانیی ریشتم .

 32. محمد علی:جدیدا اکثر خواننده ها داخل ایران و خارج ایران جمله ها یا از شعر های ترکی استفاده می کنند ولی نمی دونم چرا اقای معارفی شما هیچ اقدامی نمیکنید دوستت دارم امید از میاندواب

 33. سلام متین جان بخدا صدات محشره من عاشق راک هستم عاشق متین عاشق m2h
  حیف در ایران نیستی مگر نه خودم فدات میشدم

  البته یه تو حینی به دانشجو ها ددر اهنگ های قبلیت کرد اما باز دوست دارم
  درضمن تاریخ تولد من۶٫۱۳ هست

 34. سلام همگی

  اعتراضات روخ خوندم

  میدونید مشکلتون چیه؟؟؟

  خب هرکسی یه سلیقه ای داره

  شما هرکدومتون میخایید اون یکی رو مجبور کنه اون چیزیو که خودتون دوست دارید گوش کنه

  خب هرکسی یه علاقه ای داره

  چرابهم میپرید؟!!!!!!!!!!!!!!!!

  من بی طرفم
  بیضی کاراش جالب بعضیاشم بد
  ولی این نظرمو تو سبکهای خوااندگان دیگه هم وجود
  داره
  همه یه کاره بد دارن یه کاره خوب

  خب هیچ ایرادیم نداره

  در ضمن اگه متین تمام اهنگاشو با صدا نازک میخوند اون موقع ممکن بود خیلی از قدیمی کم بیارند

  بهر حال دعوا چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 35. باعرض سلام خدمت متین عزیز.راستش خواستم بگم قیافت با ریش خیلی خوشگلتر بود.وشما هر جور باشید دوست داشتنی هستید.خواهش میکنم بذارید ریشاتون مثل قبل دوباره بلند بشه.دوست دارم سبکت بهترین سبک دنیاست.دوست دارم مواظب خودت باش.

 36. با سلام خدمت عشق( متین).خدمت دنیایه خودم(متین)خدمت این روزای بد (انگ زدن)که میرون رو مخه من.سلام خدمت متین عزیز و طرفداران گل.هیچ کس نمیتونه مارو از صدایه متین دور کنه.چون که فقط ما میفهمیم که متین تو اهنگاش چی میگه.بازم میگم.عشق ما متینه /قلب رو زمینه /ما به پاش نشستیم/ما لیدرش هستیم.اهنگ دیوونه عالی بود.منتظر کلیپ فحش هستم.
  متین جان خوبی .امیدوارم حالت خوب باشه.اونایی که میگن ریش بزار .راست میگن ومنم موافقم. با ریش خفن تری جیگر.منم دارم تمرین میکنم که مثل خودت بخونم.
  به امید اینکه یه روزی التماس کنن که بیای تو وطنت بخونی.

 37. ممنون ازاین مطالبی که به من دادید خیلی متشکرم اگر می شود درباره من هم این طوری بنویسید

 38. با عرض سلام خدمت متین عزیز.متین اکثر اهنگ و کلیپ و حتی محاصبه هات دانلود نمیشن حتی با فیلتر…متین خواهشن مثل قبلا ریش و اینها بزار من اونجوری خیلی دوست داشتم هر چند که تو هر کاریم بکنی بازم به چشم ما زیباست ولی اگه مثل قبلن تیپ و اینها بزنی خیلی عالی.درضمن هر کسیم به پدر راک توهین کنه من خودم شخصا فش ناموسی واسش حواله میکنم. متین دوستت دارم…

 39. متین تو بهترینی از همه لحاظ خیلی میخوامت.یه خواهشن هم ازت دارم من تیپ قبلیتو خیلی دوست داشتم که ریش میزاشتی مثلا مثل کلیپ مواظب خودت باش.یا غزل و…خواهشن مثل قبلا ریش بزار اینجوری خیلی جذاب تر و دوست داشتنی تر هستی.به امید روزهای خوب.

 40. اخه هرچی فوش که متین تواهنگاش میده به کساییکه میگن متین بده خواستم بگم اخه ادم درست خودتون میتونین یک هزارم هنریوکه متین داره ازخودتون نشون بدین اگه میتونی بسم اله بعداون موقه بیاین ازاونا بخورین نظربدین

 41. سلام خسته نباشید میگم به تملمی دوستداران متین عزیز وهمچنین عرض سلام وخسته نباشید به مدیر یامدیران این سایت بسیار عالی که موضوع سایتشون رو به یک اسطوره کمیاب ایران متین عزیز پرداختن فقط خواستم گلگی کنم از دوستانی که میان وهرچی از دهنشون در میاد درمورد کسی که اصلا شناختی نه از خودش نه از سبک کاراش چیزی مسفهمن اینجا درمورد اون شخص نظر میدن واقعا” موندم اگه از خواننده ای خوشتون نمیاد خوب گوش ندید به کارایی که عرضه میکنه حتی به سایت یا وبلاگایی که راجب ایشون نوشته شده نیان کسی اجبارشون نکرده خواننده خاصی رو دوست داشته باشن واگرهم میان حداقل شخصیت به خرج بدن توهین نکنن به کسی شاید شما دوست نداری این سبک موسیفی حالیت نیست اصلا نمیفهمی درک نمیکنی حرفاشو پس توهین هم نکن تاکی میخوایم خودمون مردم کشور خودمون رو بکوتیم؟ چی نسیبتون میشه واقعا”؟! متین عزیز از نظر من یک ستاره یک انسان فوق العاده خوب و سختی کشیده ای هست که فقط امثال من که خودمون سختی کشیدیم میفهمیم ودرک میکنیم چی میگه احتیاخی هم به کسی نداریم بیاد نقدمون کنه! مرسی از همه گی بهترین هارو برای متین عزیزم ودوستداران و همه مردم ایران ارزومندم.

 42. صدای متین رو گوش ندم نفسم بالا نمیاد..هیچکس رو تو دنیا به اندازه متین دوست ندارم.

 43. با سلام:
  به نظرمن این دوستمون راست میگه متاسفانه خوانندگانی که تو ایران فعالیت دارن غریب به ۹۰ درصدشون از شعرهای پوچ و بی محتوا استفاده میکنن که واقعا به شعور شنونده توهین میشه. علی الخصوص موسیقی هاشون که دیگه نور علی نوره اگه از موسیقی راک بگین هیچ کسی یا گروهی روی دست پینک فلوید نمی یاد و نخواهد اومد متین دو هنجره که سیم میکروفن دیوید گیلمور هم حساب نمیشه

 44. تا حالا از موسیقی نوپا ایران به اندازه آهنگهای متین خوشم نیومده بود.
  ای ول متین!!! الله کمکین اولسون!! یاشا

 45. سلام. ضمن تشکر از متین عزیز. من خواستم بگم که عاشق سبک راک هستم. احساسی که آهنگ های راک به آدم میده هیچ سبکی نمیده.و باید از متین عزیز تشکر کنم که این سبک رو در ایران گسترش داد در حد خودش. منتظر آهنگای جدیدت هستم. ممنون میشم .

 46. سلام خدمت تمام دوستداران متین.هر کس بگه متین بد است واقعا دیونه است.ببخشید میشه یه نفر به من بگه ماسون ها کی اند؟

 47. با سلام خدمت عشقم متین جان.و سلام به همه طرفداران عزیز.من دیشب خواب متینو دیدم .باورتون نمیشه .عاشقتم متین.آهنگ بارون و فلک داغون میکنه جیگر.فقط بخون .مهم نیست اونایی که حرفای مفت میزنن خودمونو عشقه.سالاری به خدا.(از بام ایران به پدر راک).فقط منتظر اهنگ شاکی هستم.به امید دیدار.

 48. س.ل.م.به خصوص متین.خواهشن عمل بده حرف همه آذری هاست.یاقیافتودرست کن یابروکنار.بخاطرقیافت میگن شیطان پرست یکمی ازیاسربختیاری یادبگیر.بخاطرش میمیریم.یاسین ازتبریز

 49. سلام
  فقط متییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییین
  باید قدرشوبدونیم…

 50. متین جون عاشقتم،عاشق صدای نازکتم،هر بار که ترانه خاطرتو گوش میدم چشمام پر میشه،عاشقانه دوست دارم.

 51. فقط ممممممممممممممممممممممممممممممتین دو حنجره عالی می خونی متین جان بیشتر خشن بخون شیما از بلوچستان

 52. عشقم شاهین نجفی بعد یاس .من فقط از صدا و قیافه ی متین خوشم میاد واگرنه هیچی بارش نیست.قدرتی که شاهین داره هیچکی نداره امپراطور رپ و راک شاهین…
  حسین از سبزوار۰۹۳۹۴۷۳۵۱۰۳

 53. سلام بچه ها ۱من اسممو میکنم پسر راک نه متین ص۲ متین بیکاری واسه هیچکس میخونی الان مجازات گرفتم لکی وقتتو میزاری پای اینا که چی زبون نفهمن ۳من میخوام بگم بزودی تدوین گرییم تموم میشه بعدا شمارمو میزارم تموم شهکه کارتو خودم کنم ۴عاشقتم دیونتم بازم کمه ۵هر روز همه اهنگاتو گوش میدم به خصوص البم مواضب خودت باش ۶البوم گرگ به نظرمن ضعف بود تنظیم گریش ۷یه البوم بده که تنظیمش سروش استی ترک باشه میترکونه حتما ۸بای

 54. من و همسر و فرزندانم نسبت به متین علاقه خواصی داریم و آهنگهای متین بر همه آنگهای دیگران برایمان ارجهییت دارد

 55. ما باید خودمون را از حاشیه موضوعات دور کنیم.

  این رفتارها به ما ایرانی های اصیل نمیخوره.

  اگه به نظر خودتون فکر می کنید صدای یک خواننده بده بگید بده ولی یک عالمه ……..حرفه بی ربط نزنید.

  من خودم به شخصه از صدای متین عزیز خوشم میاد .و امیدوارم هر جا که هست به هر خواسته ایی که داره برسه.

  ×فراموش نکنید ما ایرانی هستیم×

 56. آدمهایی که واقعا بی منطق هستند نمیدونم……..چی بگم بهتره برن یه آنالیزی از خودشون کنند.

  ما باید سعی کنیم از حاشیه موضوعات خودمون رو دور کنیم .

  این رفتار ها به ما ایرانی های اصیل نمیخوره.

  اگه صدای یک خواننده به نظرتون بده بگید بده ولی یک عالمه………… حرف بی ربط نزنید.

  خودم به شخصه کاملا از صدای متین عزیز خوشم میاد و دوستش دارم .امیدوارم هر جا که هست به هر خواسته ایی که داره برسه.
  ×فراموش نکنید ما ایرانی هستیم×

 57. من عاشقتم متین هیچ کسی مثل من دوستت نداره ارزومه ببینمت منم دوست دارم خواننده شم وبا متین جان بخونم

 58. بگذاریدمن هم از متین براتون بگم شما که به متین توهین میکنیدسخت دراشتباهید اگه دقت کنید متین یه نوحه هم در موردحضرت ابوالفضل وامام حسین خونده چرا اینها رو نمیبینید چرافقط بلدیدمتین عزیزرو توهین کنید

 59. salam be matin azizam kheyli ahangaton ghashange lotfa hamintor be kareton edame bedid shoma salar hame khanandeha hastid man hamishe montezer ahang haye shoma hastam doooooset daram lotfan ye tartibi bedid ke betonim mostaghim ba matin jonam ertebat dashte basham montezer shoma hastam man ro ziad montazer nazarid eshge man matin

 60. دوباره سلام. ولک فقط راک شرقی.
  عشقه ما متینه **** قلب رو زمینه
  ما به پاش نشستیم **** ما لیدرش هستیم
  و درد و بلای ما(طرفدارا)و متین جان بخوره تو سره تک تک این بی …

 61. متین اصلا اولین خواننده راک جهانه! سبک های دث متال، گاتیک متال، دوم متال رو اصلا متین آورده!
  یک مشت بیسواد که اوج موسیقی ای که گوش دادن پاپ بوده برا ما شدن کارشناس موسیقی! آقای متین زمانی که شما تازه گیتار رو دستت گرفتی ما و امثال ما در زیرزمین های خانه مان دث و ترش متال میزدیم. کجا بودی شما اونوقت پدر راک ایران؟ بیشتر بچه های ما تحت تعقیب قضایی به جرم اسلام و دین ستیزی قرار گرفتند. زمانی که ما ریش مدل جیمزهتفیلد میزاشتیم شما هنوز ریش در نیاورده بودی!
  جمع کنین این مسخره بازیها رو. چاک شلداینر خالق سبک دث متال سالهاست که مرده. اونوقت به کسی که صرفا سک تقلید اون هم ناشیانه میکنه میگید پدر راک؟ اصلا در راک کسی با صدای کلفت نمیخونه! برید یکم سواد موسیقی تون رو زیاد کنید!

 62. من از متین بابت دیس رپرها خیلی دلخورم من به عنوان یکی از پیشکسوتان رپ که ۱۲سال سابقه کار داره در زمینه آهنگ سازی رپ به شخصه اگه بی احترامی از طرف یه اسکول به متین شده معذرت میخوام آخه نباید هر اسکولی رو رپر دونست و اما در مورد هیچکس یا بهتر بگم جناب لاشخور اولا تو به چیز*******هفت جدو آبادت خندیدی که تو پدر رپ فارسی هستی اولین رپر ایران (دیو) بود که آهنگای سیاسی میخوند در سال ۷۸ (به دلایل نا معلومی دیگه خبری از دیو نیست) بعدش ابلیس شروع کرد به رپ خوندن در همون سال۸۷ بعد ابلیس رپ رو به مدت ۲سال گذاشت کنار بعدش هیچکس بلوف اومد اولین آهنگشو داد در سال۸۲ بعدش ابلیس هم از سال ۸۲ دوباره برگشت و شروع به رپ خوندن کرد و گروه۰۵۱ رو با سیاه و سفید سینا نرگال ارسلان و هارتس تشکیل داد بعد این استارتی که رپ خورد منصور شبگرد هم که از مشهد هستش اواخر سال ۸۲ شروع به رپ خوندن کرد و چند ترک آهنگ خوند ولی در همون سال به خاطر مشکلاتی که داشت موقتا رپ رو کنار گذاشت بعدشم به مرور کسانی مثل (حسین توهی یاس شاهین فلاکت هجیر اهورا و غیره پیدا شدن) البته این رو هم بگم تو رپرها یاس بهترینه هم از نظر شعر هم سبک فقط یه چیزی میخوام به طرفدارای هیچکس بگم این هیچکستون هیچی نیست به مولا جز یه لاشخور خایه مال که خودشو با خایه مالیه ابلیس کشید بالا یه خورده با خودتون فکر کنید ببینید از کسایی که باهاش بودن مثل هجیر ستراپ چرا خبری نیست بسکه آدم پلشتیه این آخری هم که پیشرو از صامت کشید بیرون بخاطر همین پلشت بازی های هیچکس بلوف

 63. من به خدا همین الان دارم اهنگ متین رو گوش میکنم به خدا من مثل بفیه نیستم متین جومونگ افسانه های منه از برادرم بیشتر دوستش دارم

 64. سلام به متین عزیزودوستداشتنی
  من نزدیک دوسال هست که عاشق صدای متین وخودش شدم
  بخدامتین بهترین خواننده ازتمامی خواننده های دنیاست ازحرکاتش خیلی خوشم اومده
  من هرروز تواینترنت اهنکهاشو وعکسهای زیباشوواسه خودم دانلود میکنم
  متین خیلی دوستت دارم
  ایول دمت گرم بخدا هم تکی هم خیلی خوش صدایی

  لطفا اگه میشه عکسهای بیشتری ازمتین توسایت بزارید

 65. عاشق متینم اسممو وقتی میگم همه میگن ۲ حنجذه ولی میگن شیطون پرسته مایه میشم عاشقت هر روز کلیپ دکمشو گوش میدم

 66. بابا خیلی با حای دمت گرم چیزی که متین میخونه از جنس من وتو ست با روحیات من یکی خیلی سازگاره و اگه یه روز آهنگ هاشو گوش ندهم دیوانه میشم عشق است ایران عشق است متین

 67. خدایا.. موسیقی ما داره به کجا میره… چی بگم؟ آخه …. … . این هویج اصلا عددی نیست تو موسیقی..!!! بابا اگه چیزی از موسیقی نمیدونید عیب نداره.. ولی فقط بگید من طرفدار متینم.. دیگه نگید تو از موسیقی راک چیزی نمیدونی متین خدای این سبکه.. این گوسفند اصلا پاپ میخونه راک کجا بود.. ای ول به اون دوست که گفت راک ایران هنوز اونقدر بی صاحب نشده که یه همچین خری عر عر کنان بیاد بشه پدر راک.. پس فرهاد و کوروش یغمایی چکاره بودن؟!!! بوق؟؟؟
  تو یه کلیپ گیتار زدن این معلول رو دیدم.. تهوع آور بود.. با یه انگشت لنگان لنگان عین لاکپشت !!!!!!
  راک مگه کشکه .. مگه بچه بازیه.. مگه الکیه آخه عزیز من.. این ادا بازیا واسه جلب توجهه ملت!!!!!!!! صداشم که ….. ول کن بابا الکی اعصاب خودمونو …!!!!!

 68. doos daram ye chizi baraye tosife ahngat payda konam.nemidunam begam to behtarini ya to akhareshi,man yeki az tarfdarye khudeto sedatam .amma mage mishe adama vase inke khudeshono neshon bedan injury bokonan dadash golam.sorry na vase to balke vase baziha ke vase maroof shodan dast be har kari mizana .doost daram omidvaram ahangat beterkone

 69. من کاری ندارم هرکس چه فکری راجع به متین میکنه,ولی من عاشق خودش و صداش وتیپ و حرکاتشم.

  همیشه تو قلبمی

 70. داداش متین بخون که اسیرتم بخون که گرفتارتم فقط بخون اینا همه چشم پیشرفتتو ندارن بخون تا از حسودی کور شن
  سلام و درود به تمام طرفدارای دو اتیشه گل عمو متین من به شخصه دربدر همتونم

 71. تو جامعه ما آدمها از روی ظاهر قضاوت میکنن مثلا خود من موهامو یه مدل خاصی آرایش میکنم یا مانتو کوتاه میپوشم همه پشت سرم حرف میزنن
  اما مهم دل و احساس آدمه من و متین هردومون احساسی هستیم
  متین جونم دوست دارم

 72. سلام متین…ببین متین جان من از روی ظاهر قضاوت نمیکنم اما الان موج فرقه های جدید تو ایران زیاد شده و همه منتظرن تا ببینن یکی یه کار غیر عادی کردتا واسش داستان بسازن…من خیلی کوچیک تر از اونیم که بهت بگم چی درسته و چی غلط…حتماخورت بهتر از من میدونی اما به نظرم آدم نباید کاری کنه که تو معرض این آدما و حرفاشون قرار بگیره…در ضمن متین جان تو جواب تهمت شیطان پرستی اینا میگم آدمای شیطون پرست کل وجودشون جرم و جنایت و وحشیگیه..خونخواریه؟اما تو شعرات و تمام وجودت پر از احساسه در صورتی که شیطون پرستا این حسو تماما تو خودشون کشتن…یه آدم با این همه احساس شیطون پرست نمیشه به خصوص کسی مثه تو متین جان…کسی که با تمام وجود آرزومند موفقیتته تا دهن همه اونایی که به ناحق بهت تهمت زدن بسته شه…خواهر کوچیکترت! 

 73. سلام به متین جان و تمام طرفداران عزیز.متین جان اهنگ فحش خیلی عالی بود .مشت محکمی زدی تو دهن بی غیرتا.دلم میخواد یه کلیپ از اهنگ فحش اجرا کنی و یه اهنگ بسازی و بگی که ایا اگه تو گردنبند اینطوری یادستتو اینطوری میکنی یا ریش گذاشته بودی چیزی از اون بی غیرتا کم میشد.به امید دیدار

 74. سلام متین چطوری خوبی ، متین خیلی دوست دارم خیلی قشنگ میخونی ، من نمیدونستم اصلا آهنگ یعنی چی یه روز رسید که از کلمات شما خودمو ساختم با آهنگات و حرفهای دلت که الان خیلی تنهاست ، اینا الکی میان نظر میدن خود شیرینی میکنن ولی من از ته دل گفتم خیلی قشنگ خوندی دمت گرم متین حرف هیچ ابلحی رو گوش نده وبه کارات برس مراقب خودت باش بای متین

 75. با تشکر از متین با اهنگهای زیبایش.من جهار ساله اهنگای متین رو گوش میدم و دوسشون دارم و افتخار میکنم که هم وطن منه . من به ترکیه و باکو زیاد میرم وقتی به دیسکو میرم سی دیاشم میبرم میبینم همه باماش هال میکنن از من میگرن. من امیدوارم روزی با متین اشنا بشم در قدرتم هست که در خدمتش باشم متین روح منه ریش منم نشان متینه همه ما ایرانی ها باید بنازیم و افتخار کنیم به متین عزیز.تا اخر عمر باهاتیم.موفق باشی mehdi nasir

 76. man bekhater to darsamo vel kardam.man 19 salame .ghiafam kop khodete .vaghti miram biroon mardom fek mikonan matinam.man dige tarafdaret nestam .ino bedoon ke man bekhater to gheyd madaro familo zadam chon ghiafam ziyadi shabih toa.adres postamo eshtebah neveshtam.be man zang bezan 0936723—- .didar be ghiamat

 77. من خودم زیاد اهل موسیقی ام اونم از نوع رپ و راک
  و تا جاییکه می دونم نزدیک به ۱۰ سال پیش و مهراد هیدن از اعضای گروه رپ قدیمی ایران یعنی زدبازی قبل از اینکه کار رپ رو شروع کنه سبک اصلیش راک بوده، خالا چطور متین دو حنجره شد پدر راک؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!

  ADAM LAMBERT IS THE BEST ROCKER IN THE WORLD
  ADAM LAMBERT
  ADAM LAMBERT

 78. سلام به همه دوستان عزیز من عاشق متین ۲ حنجره هستم هرکی میگهمتین شی طان پ رسته — میخوره دوست دارم متین جون

 79. متین آهنگ شاکی رو کی میخوای بخونی آخه منتظر شنیدن صدات هستم.
  درزم دوستان هر کس آهنگ های متین رو میخواد بیاد توی nimbuzz ازم بگیره
  من ۷۵ تا از آهنگاشو دارم
  arman-2-sa این اسم اکانت من هست.

 80. با سلام ، اومدم بگم امروز ۱۳ شهریور سالروز تولد متین دو حنجره هستش این روز رو به متین جان و تمام طرفداراش تبریگ میگم . روز ملی موسیقی راک شرقی گرامی باد .

 81. سلام متین جان من از دوست داران تو هستم و از تو یک خواهش دارم آن هم اینکه کاری نکنی که برای تو نقطه ضعف باشد ما طرفداران تو به خاطر نقطه ضعف های تو توسط دیگران تحقیر می شویم نقطه ضعف مثل نوع تیپ زدن تو وبعضی آهنگ هایت مثل آهنگ ف ا ک با تشکر یکی از دوستداران تو

 82. به اونایی که حرف مفت میزنن میگم ها …. آخه وقتی نه از راک چیزی میفهمید نه از موسیقی اعتراض چرا نظر میدین؟ شما برید محسن یگانه و علی اصحابی امید عامری گوش کنید . من متین رو از نزدیک دیدم با مرام و با معرفت با صدای واقعی . بدون هیچ افکت کامپیوتری .نه شیطون پرسته نه این وصله ها بهش میچسبه . متین افتخار کرج و ایرانه . قدر این خواننده رو بدونید …

 83. سلام.من نمیخوام ادعا کنم ولی از خانوادم متینو بیشتر دوست دارم .متین خیلی دوست دارم عاشق صداتم.من به یاد تو نشستم و به پای تو میسوزم.

 84. سلام
  به نظر من متین یه خواننده ی واقعی ایرانی که سبک خوندنش بین خواننده های ایرانی تک هستش . لطفا اینقدر تو سایت ها ننویسید که اون شیطان پرست . کار هرکسی به خودش ربط داره اون می دو نه با خداش . هر چی باشه از این خواننده های جلف امروزی مسلمون ما بهتره. فقط اینو بگم که عاشق صداشم و اگه یه شب اهنگشو گوش ندم خواب به چشمم نمیاد

 85. متین جان اول خدا وبعد تو رو میپرستم واقعا قشنگ میخونی الگوی ما هستی متین ، بعضی ها نمیدونم چرا فحش بهت میدن ولی به دل نگیر اگه میخوای بعضی هارو اعذاب بدی ترانه زیاد بخون واگه میخوای بعضی ها رو هم خوشحال کنی بازم همین کارو بکن دوست دارم متین ایکاش …تو میشدم متین نوکرتم اگه دختر داشتم میدادم باهاش ازدواج کنی چاکرتیم متین

 86. سلام به متین.سلام به پدر راک شرقی.نفرین به هرکی که به متین انگ یا توهین میکنه.میخواستم بگم که زورتون میاد که متین با دو صدای متفاوت میخونه.اخه متین جون باصدای بمش جواب شما رو میده و با صدای نازکش برای هواداراش .شمایی که به متین ف حش میدین شما بی لیاقتین.متین با اهنگاش زندگی شمارو میسازه.مثل هیچکس نیست که تو کلیپش از تابلو همراه اول استفاده کنه با این دهن کجش.(متین جان من وقتی که دانشگاه قبول شدم تو خوابگاهمون یه بار اهنگتو گذاشتم یه باره حدود ۳۰۰نفر عاشقت شدن.امیدوارم همیشه موفق بشی و پیشرفت کنی.من دیوونت شدم متین جان.یه شب نمیشه که بدون اهنگای تو خوابم ببره .متین جان همه اهنگات پر معنی و زیبا هستند.تیپ و قیافت هم عالیه .بلاخره یه روز میام پیشت.دوستدار تو مهران از چهارمحال(بام ایران به متین پدر راک ایران)

 87. متین جان سلام
  من عاشق تیپ و صدات شدم “خیلی صدات قشنگه”همین طوری ادامه بده.
  من مطمنم که تو در زنگیت موفق میشی.
  یه حرفه دوستانه بهت میکنم:
  هیچ موقع به حرفایی که پشت سرت زده میشه اهتنایی نکن و به کارت ادامه بده .”چون آدمای بی کار همیشه چنین حرفایی .میزنن،حرفایی که هیچ ارزشی ندره”

 88. خانوم نسترن..خدمت شما باید عرض کنم که متین خودش از تقلید از سبک راک غرب متنفره..اینو میتونید تو مصاحبه جدیدش از زبون خودش بشنوید..اصلا راک شرق چیکار داره به راک غرب..با این اوضاع ایران ما مگه.. از راک غرب هم میشه تقلید کرد داخل ایران.. منطقی حرف بزنید..متین همین که یه سبک متفاوت رو وارد ایران کرد حالا هر چی که اسمش هست کلی ارزش داره.. شما هم برو همون راک آدام اسکل تو گوش بده..

 89. من کلا از آهنگ هایی که به زبون فارسی هستن متنفرم دیگه فرق نمیکنه راک باشه رپ یا پاپ من عاشق راک امریکاییم متین دو حنجره… هیچ وقت نمیتونه آدام لمبرت باشه بهترین خواننده راک مرد دنیا آدام لمبرت و زن هم آوریل تازه این متین خیلی به کودنا و … خلا میخوره قیافش

 90. من عاشق تیپ و صدای متین دوهنجره هستم و امید وارم در هر کجا که متین زدگی می کنه موفق باشد به امید روزی که متین در تلویزیون برنامه اجراکند.

 91. آخه تویی که میگی کورش یغمایی و فرهاد مهراد،آخه باهوش سبک متین با سبک اونها فرق داره اینا چه ربطی به هم دارن،سبک اون دوتا راک غربی که با اشعار حافظ …مولانا …خونده میشه ،اما سبک متین راک شرقیه یعنی تلفیقی از موسیقی سنتی ایرانی و راک غربی که شده راک شرقی حالا فهمیدی چی به چیه

 92. از وقتی متین اومد نون خواننده های سنتی اجر شده!‏‏!‏‏!بابابزرگم با۹۵سال سنش عاشق صدای متینه!‏

  1. اصلا به حرفای بقیه گوش نکن دور دور توست تومحله ی ما چند نفر میتونن به راحتی صدای محسن یگانه رو در بیارن اما صدای تورو نه؛!‏

 93. دور دور محسن یگانه هست متین داره از یاد مردم میره من خودم یکی از طرفدارهای سرسخت متین هستم ولی واقعیته که متین از دور افتاده خیلی کم اسمشو میبرن من همیشه متینو دوست دارم . . . متین بکوب با ترانه های جدیدت تا میتونی وارد ایرانشون بکن . Em ‎.xxx ‎.

 94. متین حرف های دلمو میزنه، البته نه فقط حرفهای دلم رو، قشنگ خوندش و باعث میشه من احساس خاصی بهم دست بده آخه از ته دلش می خونه این مهمه

 95. سلام به تمام دوستداران متین (البته …..آقا خان این اسم رو برا شکیل بودنش واسه خودش انتخاب کرد)
  ایشون بچه محل ما بود..البته یه چند سالی از من کوچکتر بود..ولی وقتی میومد تو خ آقارضایی حصارک بالا کرج..با هاش سلام علیکی داشتیم و با تیژ منحصر به فردش همه رو متوجه خودش میکرد..ما ایرونی ها (بعضی هامون)نمیدونم چرا از ژیشرفت و گل کردن و معروف شدن کسی مور مورمون میشه!آقا افرادی که از صدای متین خوششون نمیاد خب گوش ندند..زورشون نکردیم که!!گفتمان آهنگ های متین با سرگذشت و روزگار خیلی هامون منطبقه..برا همین هم دوستش داریم ..متین متولد ۱۳۶۵و بزرگ شده محله حصارک بالا و پیشاهنگی کرجه..مادورادور ارادت داریم بهش..یا علی متین..برو که داریمت!!!

 96. سلام به همه دوستداران وطرفداران متین من یکی ازطرفدارای سفت وسخت متین هستم وهرکس به اون توهین کنه شدیداباهاش برخورد میکنم خیلی دوست دارم راجع به زندگینامه واقعی متین بدونم هرسایت ووبلاگی هرچی دوست داشته راجع به اون نوشته این اصلا درست نیست که بهش تهمت میزنن ومیگن شی ط ان پرسته اگه کسی شی ط ان پرست باشه لزومی نداره این همه اهنگ راجع به خداومرگ واخرت بخونه متین نه تنها شی ط ان پرست نیست بلکه خداپرست واقعیه برین مصاحبشودانلودکنیدوببینیدکه اون میگه خداپرستم ویه قران کوچیک داره که همیشه همراهشه واونونشون میده تاهمه اوناییکه میگن شی ط ان پرسته روشون سیاه بشه تا دیگه ازاین غلطانکنن وبه متین نگن شی ط ان پرست هرکس به متین میگه شی ط ن پرست الهی له بشه وبمیره دراخرواسه متین عزیزارزوی موفقیت روزافزون دارم.

  1. محمد هادی و نازنین (مثلا) دوست عزیز تابلوئه که هر دوتون یه نفریت اینقدر هم شلوغش نکنن داداش من توی نظرات آپی هر دو تون رو دارم چک میکنم دیگه . جفتتون یه آی پی دارین یعنی چی ؟ یعنی این که یه نفری شما .
   داداش اگه من بعد یه عمری وبلاگ نویسی و اینترنت گردی امثال تو رو نشناسم که دیگه باید برم سزمو بذارم بمیرم دیگه…
   حالا هی خودت با خودت بیعت بگیر واسه خودت

  1. خب متاسفانه من به یه سری ها اینجا بها دادم ولی انگار نمیتونن درست صحبت کنن.
   چون یه سری مسائل در مورد نحوه درست نوشتن رو هنوز بلد نیستن من هم مجبورم که تصمیم به حذفشون بگیرم.
   خب خودشون خواسته بودن که مدیریتمو نشون بدم.
   باز هم تکرار میکنم نظراتی که حاوی کلمات توهین آمیز باشند بدون تردید حذف خواهند شد.

 97. سلام محمد جون یادت نرفته که من اولین نفری هستم که باهات بیعت کردم تا آخر راه باهاتم اصلا شونه خالی نکن تا به هدفت برسی

 98. مدیر
  مثل اینکه برای بچه ها سوء تفاهم پیش اومده . حسین امینی اصلا کی هست؟
  لطفا فقط نظراتتون رو راجع به پست بذارین و از بد گویی خود داری کنین تا مجبور نباشیم کامنتهای این پست رو ببندیم.
  با تشکر…

 99. متین واقعا عالیه و اون خودش بارها اعلام کرده که خدا پرسته اگه خدا پرست نبود نیازی نبود که اعلام کنه در ضمن این عددی که روی اسمم میبینید عدد شیگان پرستاست ولی این دلیله نمیشه که من شیگان پرستم

 100. کسی در دنیا حق نداره به کس دیگه ای توهین کنه.من طرفدار متین دو هنجره هستم . تنها اشکال اساسی که داره معرفی کردن خود به عنوان پدر راک در و ادعا ی اینکه راک رو تو ایران من تزریق کردم در حضور راکر با عظمت ایران کوروش یغمایی و جا دادن خصومتهای شخصی در آهنگاشه.
  در ضمن قدر متینو بیشتر از اینا بدونین.

 101. فکر کردید بین همه ی خوانندگان متین شی-طان پرست نه اقا جون این خبرها نیست .دیگر خوانندگانمونو ببینید چه کارهایی میکنند مثل (فریدون اسرایی.سهراب اسدی که در عکس او علامت فراماس-ونی وجود دارد پس اهنگ های متین را گوش بدین.

 102. سلام متین جون واقعا عاشق خودت و کارات هستم مخصوصا این آلبوم آخرت که واقعا عالی بود من و دوستام واقعا دوست داریم موفق باشی متین جان×××××××اینم شماره ی منه اگه تونستی ارتباط برقرار کن########۰۹۳۸۷۲۸۹۷۳۴

 103. میدونید ما ایرانی ها چراپیشرفت نمیکنیم بجای اینکه فکرمون به کارمون وآینده کشورمون باشه فکروذکرمون شده فضولی توکارای مردم آخه به ما چه که متین چه دینی داره ماخداپرستیم اما کدوممون اونجورکه باید ازخدا اطاعت میکنیم؟یه نگاه به خودمون وکارامون بندازیم بهد درباره دیگران قضاوت کنیم

 104. سجاد : شما هایی که از موسیقی هیچی سرتون نیست چرا واسه خودتون حرف میزنید ؟ لیاقد متینو ندارید لطفا چیزی دیگه نگید – برید اهنگ به تو چه متینه عزیزو گوش کنید واسه شما ها خونده – بهترین صدارو متین داره – البوم مواظب خودت باش اگه منو ندیدی بهترین البوم ۸۸ واسه منو همه ی دوستام بود – متین ۲ هنجره ارباب راک ایرانه کسیم به گردش نمیرسه … (سجاد ۲۳ ساله از رشت)

 105. اگر توانستی با من ارتباط برقرار کن-نهصدو سی وشش صفر -هشت -دو-دو-هفت -هفت-یک -شماره من هست-

  ارباب راک –

  1. سبکت رو ادامه بده-ما بیش از صدو هشت نفر -با آهنگهای سر شار از راک شما زنده ایم نمیدانم باور میکنی یا نه-ولی این را بدان ما رفقای شما هستیم وتنها نیستید-
   این نافهمان نباید فکر کنند شما از حرفشان ترسیده اید-وبه خاطر حرفهاشان سبکی که برای رسیدن بهش خون دل خوردید راحت خاک میکنید-اینان بد تورا میخواهند -با ما باش وراک وخشن بخوان
   E:M

 106. متین من سیا ورفیق شما هستم وزمانی که گیتار زنان سیاه از زمین بلند شوند وسبک راک شما که که به اوج خود میرسد با هم تلفیق شود-
  من همانند آنها نزد شما خواهم آمد -وخدایی میکنید بر طرفداران خود -زمان ورسیدن به هدف خود نزدیک تر از آن است که تصور میکنید
  متین خدای راک
  ۰۹۳۶۰۸۲۲۷۷۱شماره ی من

 107. سلام به همه دوستای عزیز
  من یکی از طرفدارهای متین هستم وصداشو خیلی دوست دارم . و امیدوارم متین هم با تغییر دادن تیپ و قیافش این شایعه هایی که در موردش هست رو تموم کنه ولی باید این رو هم باید قبول کنیم قیافش رو دقیقا شبیه ماسونها کرده .

 108. بزودی آلبوم منم بیرون میاد که با ۲ حنجره خوندمش.توی این موضوع که متین پدر راک شرق,شکی نیست.

 109. سلام به همه منم متین رو دوست دارم به خاطر طرز خوندنش وصدای خوبش مخصوصا عاشق البوم مرده شور خونشم

 110. سعید،عباس,احسان بی کس،رضا،حسین،محمد(فاطمه،زهرا،نازی) چون طرفدار عشق من یعنی متین جون هستین شما رو از جونم بهتر دوست دارم،فدای همه ی شما و دیگر طرفداران
  ۰۹۱۳۹۴۷۰۴۵۳

 111. متین من ترکم نکن از زندگی سیرم نکن من آدم صبوریم از عاشقی دورم نکن.نمی دونم چطوری بگم دوست دارم عشق من

 112. با عرض سلام خدمت شما وبخصوص متین۲هنجره ی عزیزم نمیدونم این رو پدر راک ایران می خونه یانه ولی بدون تو فقط با صدای قلب ایران میتپه پس هیچ وقت متوقفش نکن خیلی گلی دوست داریم از طرف:محمد “مجتبی”علی
  استان فارس:اباده

 113. متین دددددووووستتت دااااااررررم معشق واقعی من. عزیز من. جون من. نفس من. قلب من. عمر من .دنیای من. هستی من.وجود من. کم گفتم ولی خیلی خیلی گلی.۰۹۱۳۹۴۷۰۴۵۳

 114. salam khedmate matin aziz matin jan age shomare tamas dari hatman be in khat khbar bede chon man daram miyam ounvare ab be hamin zudi ha va mikham eftekhar bedi ke bebinamet ..barat arezuye moafaghiyato daram ..by….09365127636

 115. سلام متین جون من از شهرستان کویری این پیام را میزارم ‏
واقعاطرض ‏
خوندن ‏
آهنک ‏
ات ‏
را ‏
دوست ‏
دارم ‏
انشاالله ‏
در ‏
تمامی ‏
‏ مراحل ‏
پیروز ‏
باشی ‏
متین ‏
جونم

 116. متین عاشقتم و همیشه باهاتم.کسایی هم که اسرار دارن بگن متین شیطان پرسته بهتره تجدید نظر کنن و انقدر به متین تهمت نزنن.متین (محمد مهدی معارفی)خیلی دوست دام عزیز م*

 117. سلام. من خیلی دوست دارم که با متین ارتباط مستقیم برقرار کنم. لطفا اگه میتونید کمکم کنید.

 118. از وقتی اهنگای متین و گوش می کنم عشقم به متین از مادرم بیشتر شده.متین جون تا اخرین نفسم اهنگاتو گوش می کنم امید وارم یه روز بهتربن ومحبوب ترین خواننده معرفی بشی هر چند هستی.گلم.

 119. سلام دوستان گلم.شاید باور نکنید ولی من خود متین هستم.دوری از ایران واقعا برام سخته.ببینم اقا عباس شما به قول خودتون گروه D GENERATION X یا همونDX هستید؟واقعا این کار خیلی زشت هست که به من فحش میدی همش.امیدوارم که دیگه تکرار نکنی این کارو

  دوستان گلم من دارم اهنگ جدیدی به نام شاکی میخونم که درباره ی امام زمان هست و دستگیری الکی من.این اهنگ رو به این دلیل خوندم تا همه ی ادما به خصوص گروه DX بهمند که من خدا پرستم و دیگه تهمت به من نزنن

  همه ی شما رو دوست دارم و روزی میرسه که سبک من جهانی میشه.موفق باشید.

  1. وای بحال ما ایرانی ها اخه بچه شما چند سالته بذار خودم بگم فک کنم تو رنج ۱۶تا۲۱ سال هستی .عجب توهم های میزنیم .یکی اونور داره واسه خودش بول درمیاره خیلی ها هم مث ما ذهنمونو درگیرش میکنیم.وقتی استاد شجریان عزیز دل هستش الهی هر روز هروز سلامت تر از روز بعد باشن.وما میتونیم درموردش صحبت کنیم والاااا.ولی درکل همه موسیقی ها قشنگن چون خدا موسیقی رو دوست داشت که خلقش کرد .همهشون قشنگن جزززززز اونای که کفر وسابرت میکنن.

 120. dame har kasi k tarafdare matin hast garm.na sheytan paraste na ahle hich fergheye dg,IRANIYE O MOSALMON….
  khodaeish ahangash harf nadare o harki bahash moshkel dare moshkel az khodeshe o age vaghan edeaei mikone mesele on sher bege,mesle on ba 2ta hanjare harf bezane va mesle on betone ba 1 gitar zadane sade avalin ahangesho bekhone o enghad tarafdar pyda kone

 121. موسی به دین خود عیسی به دین خود برادر خیلی مسلمان با این همه نظارت اگر ایشان مشکل عقیدتی داشتند برخورد میشد دعوتنامه هم که برات نفرستاده اند پس سری به خودت بزن و آزاد مرد باش

 122. سلام یه سر هم به من بزنید خوشحال میشمwww.matin2rock.blogfa.comدرضمن کسانی که واقعا میخوان بفهمن متین کیه و پدرراک اصلی کیه به سایت من بیان خودتون متوجه میشید وتوهین به متین رو کم میکنید

 123. من آدمی بودم که از همان ابتدای کودکیم یتیم و بودم آهنگهای متین بم آرامش میده شبها همیشه متین گوش میدمو میخوابم متین به راحت ادامه بده ما طرفدارتیم

 124. اولا باید به اون کسایی که به متین توهین میکنند باید بگم که خیلی احمق اند که به افتخار کشورشون این گونه برخورد می کنند.همه آرزوی داشتن همچین خواننده ای رو می کنند اون وقت انسان هایی نفهم میگویند که او شیطان پرست است.متین نه تنها شیطان پرست نیست بلکه خدا پرست است.بیخودی هم … نگید .در همین جا دیدم که کسی گفته بود … تو هنجرش مادری من … تو حنجره ی تو که داری … می گی.MATIN IS THE BEST OF READER IN WORLD

  1. با عرض سلام
   ببینید جناب عاشق
   اولا بنده جای لفظ عاشق لفظ دیوانه رو بیشنهاد میکنم.چرا ؟ _چون عاشق شدن چشم انسان (عقل ) رو کور میکنه در صورتی که ما انسانها بوسیله عقل از حیوانات جدا شدیم! < این نکته اول !

   حالا نکته دوم:
   شما افتخار کشور مقدسمون رو که توی دنیا با دینش شناخته شدس توو کاری غیر اسلامی میدونین ؟
   شما میتونین از دین یکم صحبت کنین ؟
   شما که از دین اطلاعی ندارین نظرتون رد شده محسوب میشه

 125. شما هایی که از موسیقی هیچی سرتون نیست چرا واسه خودتون حرف میزنید ؟ لیاقد متینو ندارید لطفا چرند دیگه نگید – برید اهنگ به تو چه متینه عزیزو گوش کنید واسه شما ها خونده – بهترین صدارو متین داره – البوم مواظب خودت باش اگه منو ندیدی بهترین البوم ۸۸ واسه منو همه ی دوستام بود – متین ۲ هنجره پدر راک ایرانه کسیم به گردش نمیرسه … (سجاد ۲۳ ساله از رشت)

 126. سلام
  من یکی از طرفدار های سبک های موسیقی نوپا در ایران هستم.باید بگم که اولا کسانی از موسیقی راک مخصوصا نوع شرقیه اون چیزی سرشون نمیشه در این مورد صحبت نکنند.متین یه پدیده واسه ماست که بعضی از افراد مثل کسانی که برناه شوک رو درباره رپ درست کردند می خوان اونو بد نام کنند و هی انگ شیطان پرستی بهش بزنند.حتی یکی از محققین معروف در زمینه شیطان پرستی در برنامه ای که در مشهد اجرا کرد نتونست ثابت کنه که متین شیطان پرسته حالا شما که هیچ اطلاعاتی ندارین اومدین و ….. .خلاصه بگم متین خیلی لطیف تر از اون چیزیه که شما احساس می کنید.کلام آخر اینو بگم که در بعضی کشور ها هنوز تو کف دو صدای متفاوت متین هستند.شما فقط کافیه صدای متین رو با alex مقایسه کنید بعد ببینید که کدوم یکی جذاب تره.متین درمصاحبه ایکه در یکی از سایت های معروف داشت اذعان کرده بود که من خدا پرستم و عاشق ایران هستم که این رو در یکی از تراک هاش هم خونده.

 127. متین دو حنجره با استفاده از نمادهای شیطان پرستی و خرافه پرستی در کلیپ هایش و با گفتن فحش های رکیک در آهنگ هایش نه تنها حرمت موسیقی فارسی را میشکند بلکه جوانان و نوجوانان ایرانی را نیز منحرف میکند .

  http://www.anti-matin2hanjare.blogfa.com

 128. راک ایران اینقدرا بی صاحب نیست که یه مطرب بیاد خودشا پدرش معرفی کنه,همون بهتر که بره با شهبال کار کنه,آخه متین دو حنجره ۳ سوراخا چه به راک, ۶و۸ براش خیلی بهتره,بهشم میاد.

 129. موسیقی راک پارسی جایی برای این دلقک بازیها نیست . ایشون خودشون رو پدر راک پارسی معرفی می کنند که به هیچ وجه اینطور نیست و با اینکار با آبروی فرهاد مهراد بزرگ و کوروش یغمایی بزرگ که بنیان گذاران راک در ایران هستند بازی می کنند.
  دوم شما نوشتید : “متین بعد از این آلبوم ها به دبی رفته و بعد از آن هم به مالزی سفری کرده و تمام ایام عید را در اونجا سپری کرده که در دبی شهبال (گروه بلک کتس ) به او در خواست همکاری را داده بود که متین آن را رد کرد.”
  من این مطلب رو تکذیب می کنم چون واقعیت نداره !!!!!!!!!!!!!!!!
  چیزی به جز شایعه نیست…

  1. به قول خود متین عزیز ,تو چی میفهمی از عشق,تو چی میفهمی از درد.عزیزم عفت کلام داشته باش,اخه صدای به این قشنگی رو شما میگین بده؟واقعا واستون متاسفم

 130. سلام
  شما واقعا اسباط کردین که متین دو هنجره و فوق العاده است. البته بهتر بود که اثبات می کردید که دو حنجره هست. (اثبات به جای اسباط و حنجره به جای هنجره!!!!!!!!!!!!)

 131. با درود ایرانی سعدی بزرگ میفرماید رنگ رخساره خبر میدهد از سر ضمیرت بخصوص انسان هنرمندی که اگر در هنر ها دستی دارد باید پیامی را به مخا طب برسانند در واقع شاید این هنر مند نما فقط کشنه مو مرده کمبود عده ای از دختر ان و پسرانی است که با این هیکل خود میخواهد آنان را به سوی خود جلب کند و تا این لحظه هم
  موفق شده است ولی باید بداند که این جور بزک بازی ها و ادا در آوردن ها ماندگاری ندارد بیا و راه اصلی را بیاب این ره که تو میروی به خولستان است
  با تشکر

  1. اخ کج سلیقه بی فرهنگ تواصلا آهنگ سرت میشه که نظر میدی تو اصلا میدونی سبک راک یعنی چی؟

  2. در جواب شما باید بگم : هر کس طرفدار متین بود کمبود داره !!!

   واقعا که رنگ رخساره خبر میدهد از سر درون ! شما با این سطح تفکر بهتره سر چهار راه فال بفروشی

   دوما هنرمند نما به امثال ساسی مانکن و … میگن که با خوندن مزخرف ترین اشعار به شهرت رسیدن

   سوما بنده شخصا اصلا متین رو ندیده بودم که با شنیدن آهنگ بی وفا عاشقش شدم واقعا تو خواننده های ایران تکه

   شما به اون اشعار لطیف و قشنگ و از همه مهم تر سبک جدید و موسیقی فوق العاده میگید هنرمند نما !!!!!!!!

   چی میشه گفت جز تاسف

   1. اقای بی اسم شما به عباراتی مثل وقتی ازشکم مامانم اومدم بیرون من لختم ومزخرفات……….دوست شماساساسی مانکن دوکیلویی میشه گفت رپ هم واسه شماوهم واسه ساسی مانکن متاسفم

  1. من متینو خیلی دوست دارم اهنگ هاشم خیلی دوس دارم چون یه سبک خاصی هست بعد با اهنگهاش خیلی حرفارو میزنه ممنوع از شما و شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *