دوست دارید قدرت درایو سی دی خوان خود را تست کنید ؟ می خواهید از میزان نویزهای موجود در درایو  سی دی خوان خود بکاهید ؟ می خواهید به بازیابی اطلاعات از دست رفته از  روی سی دی ها و دی وی دی های صدمه دیده یا به یک درایو مجازی برای فراخوانی کپی های گرفته شده از سی دی ها و دی وی دی هایتان نیاز دارید ؟برای پاسخ گویی به همه این سوالات استفاده از ابزارهای موجود در بسته Nero با نام Nero Tookit را پیشنهاد می کنیم . برخی از مجموعه ابزارهای Nero Tookitعبارتند از :289

Disc Speed

اگر می خواهید از میزان توانایی و عملکردهای درایو دیسک خوان خود مطلع شوید ،بهترین ابزارها در اختیار شما است . Nero Disc Speed قادر است تا اطلاعاتی همچون کیفیت دیسک مربوطه سرعت خواندن و نوشتن اطلاعات ، سرعت ایجاد یک دیسک و غیره را بررسی کرده و گزارش های دقیقی را در اختیار شما قرار دهد . با استفاده از این ابزار می توانید درایو دیسک خوان خود را از همه نظر بررسی و اطلاعات کاملی را از آن کسب کنید .

Drive Speed

از صدای درایو دیسک خوان خود خسته شده اید ؟ وجود نویز و لرزش در هنگام چرخش سی دی و دی وی دی موجب شده است تا عملکرد دستگاه شما کاهش یابد ؟ابزار Nero Drive Speed  به همین منظور طراحی شده است . این ابزار با روش کار بسیار ساده و با مشخص نمودن دو مقدار کلیدی می توان نویز های دستگاه را کاهش داده و سرعت و کارآیی آن را افزایش دهد.

 

InfoTool

از رایانه خود چه می دانید ؟ از جزییات سخت افزارهای به کار رفته در رایانه خود خبر دارید ؟ می دانید درایو دیسک خوان شما چه قابلیت هایی دارند و توانایی کپی کردن چه نوع سی دی و دی وی دی با چه سرعتی را دارند ؟ آیا دستگاه دی وی دی رایتر به رایت دی وی دی از نوع HD DVD , Blu-ray است

پردازشکر ، برد اصلی ،کارت گرافیک ،کارت صدا ، حافظه ، و دیگر قطعات سخت افزاری شما چه قابلیت های دارند ؟  Nero InfoTool ابزاری کاربردی و مفید برای نمایش جزییات مختلف از بخش های مختلف سخت افزاری و نرم افزاری ویندوز است که قادر است جزییات نسخه های نصب شده تمام نرم افزارهای مربوط به رایت و تکثیر سی دی  و دی وی دی را نیز در اختیار شما قرار دهد . با استفاده از این ابزار برای آشنایی کامل با تمام قابلیت های سخت افزارهای خود مخصوصا درایو های دیسک خوان تنها یک کلیک فاصله دارید .

Rescue Agent

اگر اطلاعات مهم خود را روی سی دی و دی وی دی دخیره کرده اید و حالا به دلایل مختلفی دستگاه دیسک خوان شما قادر به خواندن این اطلاعات نیست نگران نباشید ابزار Nero Rescue Agent با روش کار فوق العاده آسان و تنها با یک کلیک ساده می توانید اطلاعات شما را بازیابی و قابل استفاده کند .

 

Scout

دوست دارید در مدت زمان بسیار کوتاه به تمام فایل های صوتی و تصویری خود دسترسی داشته باشید ؟ Nero Scout می تواند با ایندکس کردن فایل های صوتی و تصویری موجود در هارد دیسک شما آنها را برای استفاده آسان و سریع در مجموعه نرم افزارهای Nero آماده کند . این ابزار وقتی به ایندکس کردن اطلاعات رایانه شما می پردازد که از آن استفاده نمی کنید و پردازش خاصی بر روی رایانه صورت نمی گیرد. در چنین حالتی شما متوجه هیچ افت کیفیتی در عملکرد ویندوز نیز نخواهید شد .

Image Drive

داشتن یک درایو دیسک خوان به صورت مجاری مزیت های بسیار زیادی دارد که نمی توان همه آنها را در چند خط شرح دارد اما می توان به عنوان مهم ترین و کاربردی ترین مزیت آن به استفاده از سی دی ها و دی وی دی  ها بدون نیاز به نسخه اصل  و حالت فیزیکی آنها اشاره کرد .

نرم افزار Nero نیز ابزاری را برای انجام این عمل درخود جای داده است که با استفاده از آن علاوه بر استفاده از سی دی های مختلف بدون نیاز به آنها می توانید محتوای ایمیج های تهیه شده از فایل های مختلف خود را نیز بدون رایت روی سی دی  مشاهده کنید .

 

Burn Rights

می خواهید هیچ کس به جز خودتان قادر به کپی برداری از اطلاعات روی سی دی یا دی وی دی نباشید ؟ ابزار Nero Burn Rights  این امکان را به شما می دهد تا سطوح دسترسی مختلفی را برای استفاده از امکاناتی همچون رایت سی دی مشخص کنید . با استفاده از این تنظیمات میتوانید مشخص کنید که همه ،هیچ کس اعضای گروه Nero یا فقط مدیران رایانه بتوانند به رایت سی دی های مورد نظر خود اقدام نمایند .

با توجه به نسخه نصب  شده از نرم افزار Nero روی سیستم شما ممکن است یک یا چند نمونه از این ابزارها در مجموعه نرم افزارهای Nero در ویندوز شما موجود نباشد . در صورت بروز چنین مشکلی می توانید با تهیه نسخه کامل نرم افزار Nero از تمام این ابزارها به طور کامل استفاده کنید. (نوشته شده در کلیک ) 

ادامه دارد

 

iranew
iranew@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *