افزایش سرعت دانلود از جمله تیترهایی است که بسیاری از نرم افزارها و آموزش ها از آن استفاده می کنند. اما آیا واقعا چنین چیزی امکان پذیر است ؟

آیا افزایش سرعت دانلود یا افزایش سرعت اتصال به اینترنت امکان پذیر است ؟

البته چنین کاری به صورت کامل و مطلق عملی نیست ، اما با استفاده از روشها و ترفندهایی که با بهینه سازی اتصال به اینترنت و یا سرعت دانلود فایلها از آن را افزایش داد. یکی از روشها که برای افزایش سرعت دریافت فایلها از اینترنت بکار گرفته می شود تکه تکه کردن فایل مورد نظر به چندین فایل کوچکتر و دانلودهم زمان این قطعات  است . این روش همانند درست کردن یک پازل است به این شکل که فایل اصلی شما به قطعات ریزتر تقسیم شده و نرم افزار پس از دریافت این فایلها  محددا آنها را در کنار یکدیگر قرار داده و فایل اصلی را ایجاد می کند.

نرم افزار Teleport Proاز جمله نرم افزارهایی است که با استفاده از این روش قادر است تا فایل های شما را به ده فایل کوچکتر تقسیم کرده و آنها را با سرعت بیشتری دانلود کنید.

مشاهده سریع

نرم افزار Teleport علاوه بر سرعت بسیار عالی در دانلود فایلها از اینترنت یکی از بهترین نرم افزارها برای مشاهده آفلاین سایت ها به حساب می آید چرا که با استفاده از آن می توانید به راحتی تمام یا قسمتی از سایتهای مورد نظر خود را بر روی هارد دیسک تان ذخیره کرده و از روی هارد دیسک خودتان و بدون اتصال به اینترنت به گشت و گذار در آنها بپردازید .

این نرم افزار قادر است از سایت های دارای رمز عبور بگذرد ،فایل های دریافت شده را با توجه به حجم و نوع آنها فیلتر کند و همچنین عملیات جستجو به دنبال کلمه خاصی را برای شما انجام دهد. برخی از مهمترین امکانات و موارد استفاده از این برنامه به اختصار به شرح زیر است :

* دریافت تمام یا بخشی از اطلاعات سایتها بر روی هارد دیسک شما برای مشاهده فوق العاده سریع آن بدون نیاز به اینترنت

* ایجاد یک کپی کامل یا همان نسخه آیینه از سایت مورد نظر شما با در نظر گرفتن تمامی جزئیات و دایرکتوری های مربوط همراه با تمامی فایلهای مورد نیاز

* جستجو در یک وب سایت برای فایلهای مختلف یا سرعت بالا و امکان دانلود از ادامه در صورت بروز قطعی در اتصال

* مشاهده و دریافت تمامی سایتهایی که از یک سایت به عنوان سایت مرکزی لینک شده اند.

* ایجاد لیستی از تمامی فایلها و پوشه های موجود در یک سایت

این نرم افزار بر روی تمامی نسخه های ویندوز قابل اجراست و با ورود به سایت www.tenmax.com  می توانید نسخه ای از آن را با حجم کمتر از یک مکابایت دانلود کنید .

iranew
iranew@gmail.com

2 thoughts on “سرعت ده برابر”

  1. چندتا پست هست که سعی می کنم پشت سر هم بنویسم و چون کمی متفاوت با بقیه ان ،برخلاف همیشه تمام سعی امو می کنم تا جایی که می تونم براش لینک بدم.و از شما هم می خوام که همین کارو بکنید.حرفایی که احساس می کنم باید به همه بگم چون دوست ندارم احساس بدی رو که خودم تجربه کردم کس دیگه ای تجربه کنه فرقی نمی کنه یه دوست باشه یا غریبه همه از یک نوعیم :انسان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *