خب به یاری خدا این دفعه توی مرخصیم موفق شدم که آزمون های ICDL  خودمو تموم کنم . چون هر دفعه که مرخصی میومدم یا امتحاناتش تموم شده بود یا چند روز بعد از تموم شدم مرخصیم بود . این دفغه دیگه تمام مباحث باقی مونده رو با هم امتحان دادم که Access , power point , internet  بودش . آزمونها هم به وسیله نرم افزار های خاصی انجام میشد که به نظرم خیلی جالب اومد ، در پایان آزمون هم نمره شما به صورت درصد نمایش داده میشد و در همون جلسه مشخص میشد که آیا قبول شدی یا نه . منم همونجا ۳ تا امتحانم رو انجام دادم و شکر خدا هر سه رو قبول شدم. و فکر کنم که مدرکم یه خورده طول بکشه تا آماده بشه.

به احتمال زیاد فردا به خاطر یه سری کارای خدمتم برم تهران اگه این کارم درست بشه واقعا نور علی نوره چون دارم درخواست انتقالی می‌دم شما هم واسم دعا کنین که هر چه زود تر کارای انتقالیم جور بشه .

راستی فکر میکنم که سیزدهمین نمایشگاه بین المللی الکامپ هم از ۶ آبان شروع میشه به احتمال زیاد خودمو به اونجا هم میرسونم باید نمایشگاه جالبی باشه . راستی وبلاگ نویسانی که در نمایشگاه شرکت میکنند منم خبر کنند تا لا اقل یه ملاقاتی با هم دیگه داشته باشیم .

iranew
iranew@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *