فرمول نویسی پیشرفته

آیا تا به حال خواسته اید از امکان فرمول نویسی در word استفاده کنید ؟ اگر برای اینکار فقط از نرم افزار word استفاده کرده باشید ، حتما فکر می کنید فرمول نویسی کاری سخت و وقت گیر است ، اما ما می خواهیم به شما نرم افزاری دیگری پیشنهاد کنیم .

نرم افزار math type  برنامه ای قدرتمند با امکان قرار گیری در نرم افزار word است که با ابزار ها و امکاناتی که در اختیار شما قرار می دهد ، فرمول نویسی پیشرفته و نوشتن فرمول های پیچیده را برای شما آماده می کند . math type  ابزاری قدرتمند و حرفه ای برای ویندوز مکینتاش است که امکان فرمول نویسی حرفه ای در محیط word ، صفحات وب ، دموها و غیره را فراهم می کند .

این نرم افزار با نرم افزارهای مختلفی همچون Microsoft word،  power point ،        quark press ، adobe indesign همخوانی دارد و به راحتی می توانید در تمام این برنامه ها فرمول نویسی را انجام دهید . این برنامه امکانات و قابلیت های زیادی دارد که در چند جمله و حتی چند صفحه نمی توان آنها را به طور کامل شرح داد . برای آشنایی با دیگر امکانات نزم افزار و دانلود نسخه ای از آن می توانید به سایت زیر مراجعه کنید .                                                                 www.dessci.com

iranew
iranew@gmail.com

2 thoughts on “مشکلی نیست که اسان نشود”

  1. نرم افزار mathtype خیلی خوبه ولی چگونه می توان در این نرم افزار اعداد را فارسی تایپ کرد؟
    ممنونم اگه سریع جواب بدید.

  2. واقعا نمی دانم با چه زبانی تشکر کنم فقط عالییییییییییییییییییییییییییییییییی
    با تشکر بی نهایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *