یکی از رایج ترین راه ها برای ساختن عکسهای ۳۶۰ درجه ای یا پاناراما تهیه چندین عکس مختلف از یک سوژه با دوربین است . بعد از آن با فراخوانی عکسهای گرفته شده در فتوشاپ ، تصاویر طوری  کنار هم قرار می گیرند که عکسهای ۳۶۰ درجه مانند ساخته شود .

اما برای راحت تر ساختن یک عکس ۳۶۰ درجه ای ، برنامه ای می خواهیم معرفی کنیم که تمام پروسه های بالا را در گوشی شما انجام می دهد ، این برنامه به شما اجازه می دهد که به سادگی تصاویر ۳۶۰ درجه ای خود را تولید کنید .

در این برنامه تنها کافیست دوربین گوشی خود را آماده کنید و محلی را که می خواهید از آن عکس تهیه کنید ، در نظر بگیرید . سپس چندین عکس متوالی پشت سر هم بگیرید ( تنها کافی است گوشی را یا به سمت راست و یا چپ هدایت کنید تا تصاویر زنجیروار تهیه شوند ) برنامه بعد از آنالیز کردن تصاویر گرفته شده آنها را کنار هم قرار می دهد ، تصویر خروجی شامل تمام تصاویر تهیه شده است که به صورت کاملا حرفه ای به هم متصل شده اند . علاوه بر ساختن تصویر پانارامایی برنامه به تنهایی گالری حرفه ای نیز روی خودش دارد که به شما اجازه می دهد فایلهای تصویری تهیه شده را به سادگی بازبینی کنید و حتی بر روی آنها نیز Zoom کنید . همچنین برنامه به شما اجازه می دهد تا بتوانید پانارامایی خود را با استفاده از یکی از پورتهای بلوتوس یا مادون قرمز به رایانه خود یا گوشی همراه دیگر منتقل کنید .

توجه داشته باشید که هنگام تهیه کردن عکس از منظره مورد نظر دستتان نلرزد ، چرا که تصویری که تهیه می شود با بقیه تصاویر تطابق نخواهد داشت ، چون تصویر تهیه شده با دیگر تصاویر ، هم عرض نخواهد بود .

برای دریافت برنامه می توانید به آدرس www.imobile.ws رجوع کنید .

iranew
iranew@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *