خرید اینترنتی ، پدیده ای است که در سراسر دنیا به یک فعالیت روزمره تبدیل شده و بیشتر مردم با آن آشنایی دارند . هر فرد به راحتی و به جای آنکه به صورت حضوری برای خرید وسایل مورد نیاز خود به فروشگاه مراجعه کند . از طریق شبکه اینترنت در سایت فروشگاهی آنلاین سفارش می دهد و ظرف زمان کوتاهی خرید خود را دریافت می کند . متاسفانه در کشور ما چندان به این موضوع بها داده نمی شود و با بهتر بگوییم هنوز در بین مردم ما ، فروشگاههای آنلاین و فرهنگ خرید آنلاین جا نیفتاده است . البته تعداد سایتهای و فروشگاههای اینترتنی در ایران هم هنوز به حد مطلوب نرسیده است . به  هر حال قصد داریم یکی از این سایت ها را به شما معرفی کنیم . سایت اینترنت WWW.Shop.ir آدرس فروشگاه اینترنتی ایرانیان است که در اسفند ماه  سال ۸۳ در دانشگاه صنعتی شریف تهران راه اندازی شد . هدف از تاسیس و راه اندازی این سایت ، ترویج فرهنگ استفاده از تجارت الکترونیک در ایران ، ارایه خدمات مناسب و با کیفیت از طریق اینترنت برای شهروندان ایرانی بود .

در این سایت ،محصولات در شش گروه اصلی طبقه بندی شده اند که عبارتند از : صوتی و تصویری، کامپیوتر ، دوربین ،تلفن همراه ،لوازم منزل و لوازم سرما زا و گرما زا بخش صوتی و تصویری گروه های مختلفی نظیر تلویزیون ، دی وی دی ، ویدئو ، رادیو ضبط و … را شامل می شود . در بخش رایانه نیز  ،انواع رایانه های کیفی ، قطعات رایانه ای ، چاپگرها و لوازم جانبی رایانه را در بردارد . هر مورد از محصولات ارائه شده دارای اطلاعات و مشخصات فنی کاملی هستند که کاربر می تواند آن را مطالعه کند و یا آن را با محصول دیگری مقایسه کند . در صورتی که یک محصول مورد تایید کاربر قرار گرفت ، آن را انتخاب و به سبد خرید خود اضافه می کند در انتها نیز کاربر می تواند از طریق کلیه کارت های اعتباری عضو شبکه شتاب که قابلیت خرید اینترنتی داشته باشند . محصول مورد نظر را سفارش دهد. این محصول ، از طریق پیک برای کاربر ارسال خواهد شد .

 

iranew
iranew@gmail.com

2 thoughts on “خرید اینترنتی”

 1. دوست عزیزم ، با عرض سلام و احترام

  قصد دارم شما را با معتبرترین فروشگاه اینترنتی ایران آشنا کنم … سایت ایرانی که در حال حاضر بزرگترین بانک اطلاعات کتب ایران را دارا می باشد … ثبت نام شما به صورت رایگان بوده و وجهی بابت عضویت در شبکه در یافت نمی شود و جایگاه شما دایمی می باشد . و نیز می توانید از کارتهای عابر بانک طرح شتاب کشور و کارت اعتباری پارسیان برای خریدهای خود استفاده کنید که همراه با کسب درآمد می باشد . و به میزان فعالیت خود درامدی از ۱۰ تا ۵۰ هزار تومان در روز می توانید بدست آورید…
  http://www.iranbin.com

  برای اگاهی کامل از تمام شرایط و ویژگی های سیستم به وبلاگ ما مراجعه کنید که به صورت شفاف شرح داده شده است .
  http://www.iranbine.blogfa.com
  http://www.muchmoney2005.blogfa.com

  مردان بزرگ اراده می کنند و مردان کوچک آرزو .
  یا حق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *