فرا رسیدن سال نو را به ایرانیان تبریک می گویم  و امیدوارم با این برنامه ها سال خوبی آغاز کنید .
معمولا یکی از رسم های نیکوی ایرانیان در ایام تعطیلات نوروز و به خصوص در لحظه تحویل سال نو ، حضور درمکانهای مقدس زیارتی نظیر مشهد مقدس حرم حضرت معصومه ودیگر اماکن متبرکه است . از این رو بد نیست چند سایت زیارتی را به شما معرفی شود  که اگر در طول این تعطیلات امکان سفر به این اماکن را نداشتید ، حداقل از طریق شبکه اینترنت عرض ارادتی کرده باشید .

سایت امام رضا (ع ) با آدرس   www.imamreza.net شما را به صورت آنلاین به شهر مقدس می برد . این سایت دارای قابلیتی است که می توانید به طور مستقیم واز طریق تصاویر زنده ، حرم آن امام همام را زیارت کنید .
هم چنین سایت مخصوص آستان حرم عبدالعظیم با آدرس www.abdulazim.com از سایت زیارتی مفید برای ایام نوروز شما خواهد بود.
التماس دعا

 

ارسال کارت تبریک به دوستان و آشنایان
بازار ارسال کارت تبریک اینترنتی در ایام نوروز بسیار داغ است با استفاده از آن نه به مشکل پست کارتها بر می خورید و هم این که خیلی سریع به دست طرف مقابل خواهد رسید سایت های زیادی در عرصه شبکه اینترنت سرویس های ارسال کارت تبریک نوروزی را در اختیار شما قرار می دهند که یکی از آنها سایت www.persiancards.com  است کارتهای تبریک مختلفی در این سایت وجود دارد که اکثرا به صورت انیمیشنی و متحرک هستند . سایت  www.4icards.com هم از دیگر سایت های مفید در زمینه ارسال کارت تبریک اینترنت است که کارتهای سنتی و فانتزی زیبایی را می توانید در آن یافت کنید برای استفاده از این دو سایت هیچ محدودیتی ندارید و می توانید به هر تعداد که مایل هستید، کارت تبریک ارسال کنید .

 

سرگرمی برای تعطیلات نوروزی
بدون شک بازی های فلش و کم حجم را همه شما دوست دارید بازی هایی که زمان بیکاری بسیار مفید هستند و گاه برخی از شما زمان زیادی صرف هریک از آنها می کنید تعداد سایت هایی که برای دانلود این بازی ها در شبکه اینترنت وجود دارند زیاد است، اما ما به معرفی چند نمونه از آنها بسنده می کنیم. آدرس های:

www.addictinggames.com
www.arcadetown.com
www.goriya.com

و چند نمونه از سایت های مفید در این زمینه خواهند بود البته اگر دغدغه هزینه اینترنتی را ندارید، پیشنهاد می شود  سری به قسمت بازی سایت یاهو با آدرس www.games.yahoo.com هم بزنید در این قسمت و به خصوص در بازی های چند نفره و گروهی آن افراد مختلفی از سراسر دنیا وچود دارند که دست و پنجه نرم کردن با هر یک می تواند جذاب باشد.

iranew
iranew@gmail.com

2 thoughts on “هدیه هایی برای نوروز”

  1. به نام خدا

    شهادت امام رضا علیه السلام رو خدمت شما تسلیت عرض می کنم

    وب مفید و با محتوائی دارید الحمد لله . ان شائالله موفق باشید

    طرف ما تشریف بیاورید

    علی علی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *