این بار تعطیلات نوروزی هستش و بهانه ای برای مرخصی گرفتن از پادگان . واین بار مرخصی ۸ روزه دادن بهمون و لحظه تحویل سال رو در خدمت خانواده هستیم. ولی خداییش به قول بعضی ها عجب خدمتی می کنیم ما… توی این یک ماه اول که فعلا ۲۰ روز مرخصی بودیم (‌ خدا بده برکت ) مابقیشم خدا بزرگه یه جوری ایشالا می گذره .

اول : داخل پادگان هم دیگه با بچه ها رفیق شدیم و یواش یواش داریم با هم حال می کنیم . البته بعضی افراد هم هستن که بهشون حال نمیده مثلا یه  ” اژدر ” نامی داریم که بیچاره سنش خیلی بالاست و زن و بچه داره و شرایط اونجا و برخوردی که باهاش میشه براش خیلی سخته و از طرفی هم بعضی ها هستن که از مناطق محروم و روستا های دور افتاده میان و پادگان واسشون مثل هتل می مونه ، اصلا یکی از بچه ها که دلش نمی خواست برگرده خونه میگفت که : بابا ما تازه اومدیم هنوز یه هفته خدمت نکردیم کجا بریم به این زودی ؟!!

 

دوم : راجع به وبلاگ هم که شکر خدا و به لطف دوستان هنوز سرپاست . راستی قصد دارم که با این امکان جدیدی که بلاگفا جون داده  ، دات کامش بکنم ولی یه مشکلی که هست موقعی که می خوام DNS های دامین خودم رو عوض کنم ایراد میگیره و اجازه نمیده که DNS  ها تعویض بشه . لطفا دوستانی که در این رابطه اطلاعاتی دارن که می تونه به من کمک بکنه یه کمکی بکنن بی زحمت .

 

سوم : منم کاملا با این ۳۰۰ مخالفم و به همین دلیل همراه شما بمب بارونش میکنم . البته هنوز موفق به دیدن فیلم نشدم  ولی با صحبت هایی که از گوشه و کنار شنیدم فهمیدم که قضیه چیه و سعی می کنم که ببینمش . توصیه میکنم کسانی هم که وبلاگ پر بیننده ای دارن هر چه زود تر این بمب رو بترکونن .

iranew
iranew@gmail.com

3 thoughts on “تعطیلات نوروزی”

  1. محمد جان سلام از بابت اینکه نتونستم تو وبلاگ چیزی بنویسم معذرت می خوام چون مدتی بود که سرم شلوغ بود . سعی می کنم تا آخر همین هفته چند تای از بهترین مطالبم رو بذارم باز هم معذرت می خوام
    خدا نگهدار راستی سال نو مبارک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *