هر سال با فرا رسیدن سال نو ، مجبور به تهیه تقویم و یا سر رسیدهای سال نو هستیم . اما جه فایده که باید آنها راعوض کنیم و حتی ممکن است گم شان کنیم . اگر کمی دیجیتالی باشیم ، شاید این موضوع را بتوانیم به سادگی حل کنیم . زمانیکه تقویم ما در تلفن همراه ما باشد . همیشه میتوانیم آن را با خود داشته باشیم ، بدون این که آن را گم کنیم و یا اگر از ان استفاده کنیم . کاغذهایش کم شود . با معرفی برنامه Fcalendar یا همان Calendar Farsi ( تقویم فارسی ) ، شاید که کمتر کسی دنبال تقویم های کاغذی برود .

یکی از مزیتهای این برنامه در آن است که  Sourceآن تحت JAVA نوشته شده است . پس به سادگی می توان آن را روی اکثر گوشی های همراه نصب کرد و به سادگی نیز از آن استفاده کرد . دوستانی که می خواهند از این برنامه بهره مند شوند باید مطمئن شوند که گوشی همراه شان تاریخ میلادی را به صورت کامل پشتیبانی می کند .

امکانات برنامه
نمایش ماه ، نمایش نام ماههای سال به زبان فارسی ، قابلیت تبدیل ماه خورشیدی به ماه میلادی تنها با استفاده از کلید ، پس و پیش کردن ماهها با استفاده از علامت * و پس و پیش کردن روزها با استفاده از کلید های جهت نما .

در قسمت Options نیز می توانید تقویم خود را تحت کنترل داشته باشید . با استفاده از قسمت Today برنامه می تواند شما را به روز مربوط هدایت کند با انتخاب English یا Farsi می توانید نوع تاریخ را به ترتیب به میلادی و یا خورشیدی تغییر دهید . همچنین با استفاده از Next Year و یا Previous Year می توانید سالهای را پس و پیش کنید .

یا الان یا هیچوقت
معمولا به مناسبت های مختلفی چون اعیاد پیغام های کوتاه جذابی رد و بدل می شود . آیا تا به حال شده است که بخواهید پیغام های کوتاه خود را در گوشی خود برای همیشه نگه دارید و حتی بتوانید آنها را در رایانه خود نیز داشته باشید ؟

برنامه SMS Export این قابلیت را دارد که بتوانید از پیغام هایتان نسخه پشتیبانی دریافت کنید . فایلهای که توسط این برنامه تولید می شوند ، با فرمت TXT خواهند بود پس به سادگی می توانید آنها را هر جا باز کنید .

iranew
iranew@gmail.com

2 thoughts on “رویداد های دیجیتالی”

  1. سلام
    دوست عزیز یک سوال دارم ممنون خواهم بود اگر جوابم رو بدهی:
    من میخوام وبلاگی در بلاگفا یا بلاگر داشته باشم قالبی مانند شمارو چگونه اجرا کنم یا لینک دوستان رو چگونه بگذارم ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *