کارت تبریک های مخصوص سال نو در طرح ها و رنگ های مختلف در بازار یافت می شود ولی کارت تبریکی که خودتان طراحی کرده باشید چیز دیگری است !
اگر میخواهید سال نو را با کارت تبریکی که به سلیقه و به دست خودتان طراحی شده است تبریک بگویید می توانید از برنامه ArsSoft Greeting Card Crestor استفاده کنید . این نرم افزار جالب ، با کاربردی آسان به شما این امکان را می دهد تابراحتی کارت تبریک های مورد نظر خود راطراحی کنید و در صورت نیاز آنها راچاپ کنید . اضافه کردن متن ، تصویر و … نیزدر این نرم افزار امکان پذیر است برای دانلود این نرم افزار به لینک زیر مراجعه کنید .
http://www.arcsoft.com/products/greetingcardcreator

رایانه تکانی مخصوص عید 
هر چه به سال نو نزدیک تر می شویم مشاهده می کنیم که خانواده های بسیار زیادی مشغول خانه تکانی عید هستند در خانه تکانی عید دکوراسیون منزل تغییر می کند ، همه چیز در سر جای خودش قرار می گیرد و به قول خودمان خانه مثل دسته گل می شود دوست دارید رایانه تان هم از خانه تکانی های پیش از سال نو بی نصیب نمامند؟ نرم افزار TweakNow PowerPack 2006 می تواند رایانه تکانی قبل از سال نو را برای شما بر عهده بگیرد . این نرم افزار همه جوره در خدمت شما است و با استفاده از ابزارهای بسیار زیادی که در خود جای داده است می تواند تمامی بخش های سیستم شما را چک کند . به دلخواه شما در آنها تغییر ایجاد کند و یا در صورت نیازبه تعمیر بخش های صدمه دیده بپردازد همچنین این برنامه قدرتمند قادر است نموداری از وضعیت تمام قطعات سیستم و نحوه عملکرد آنها را در اختیار شما قرار دهد . نرم افزار فوق بر روی ویندوزهای xp/vista قابل اجرا است و از سایت www.tweaknow.com قابل دانلود است .

iranew
iranew@gmail.com

One thought on “بله سلیقه شما ، با طراحی شما”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *