بیشتر افراد دوست دارند در مواقعی غافلگیر شوند زیرا سورپرایز میتواند آنها را از روزمرگی برهاند .کلید یک سورپرایز خوب انتخاب یک زمان خوب و مناسب است. در این چگونه برخی روشهای سورپرایز کردن را معرفی می کنیم.

530270_538004516209843_857412451_n

چگونه
1- زمانی که میخواهید سورپرایز کردن کسی را برنامه ریزی کنید نیازی نیست منتظر یک رویداد خاص مثل تولد یا سالگرد باشید .یک سورپرایز می تواند بسیار مورد پسند واقع شود در صورتی که هوشمندانه خلاقانه و از درون قلب برنامه ریزی شده باشد.

2- برای سورپرایز کردن یک فرد نیاز به خرید یک هدیه گران قیمت نیست بلکه می تواند انجام یک کار مورد علاقه یا خواندن و نوشتن یک شعر یا مطلب خاص باشد.
3- اگر شما میخواهید دوست غمگین خود را خوشحال کنید یک سورپرایز ساده وخوشحال کننده را برنامه ریزی کنید. مثلا اگر دوستتان غرق در نگه داری فرزندان کوچک خود است می توانید با ترتیب دادن یک سفر یک روزه و نگه داری بچه های او یا سپردن بچه ها به پرستار بچه او را از روزمرگی برهانید.
4- بچه ها همیشه سورپرایز شدن را دوست دارند. زمانی که آنها موفقیتی بدست می آورند بهترین زمان برای سورپرایز کردن آنهاست و می توان از سورپرایز به عنوان یک تشویق برای مهارت های آنها استفاده کرد. مثلا اگر فرزند شما به حیوانات علاقه دارد می توانید با ترتیب دادن برنامه بازدید از باغ وحش یا خرید یک عروسک از حیوان مورد علاقه او، وی را سورپرایز کنید ضمنا دوربین را برای ثبت لحظه سورپرایز شدن او فراموش نکنید.
5- شما حتی میتوانید خودتان را نیز سورپرایز کنید. مثلا با انجام کاری که هیچ وقت انتظار آن را نداشته اید و نمی دانستید که می خواهید آن را انجام دهید در زمانی که موفقیتی بدست آوردید می توانید خود را از روزمرگی و یکنواختی برهانید.
  موضوع: آموزش | برچسب ها : ,
   تاريخ:۹۴/۰۹/۱۶   ساعت:۸:۱۰ قبل از ظهر نظر بدهيد

پست هاي مرتبط

نظر شما چیست ؟

    نظر سنجی