حتماً تا به حال راجع به عمل زیبایی کاشت چال خنده چیزهایی شنیده اید. این عمل این روزها بسیار مورد توجه خانم ها قرار گرففته است و بسیاری معتقدند تاثیر زیادی بر زیبایی دارد! به هر حال در اینجا مطالبی را از زبان پزشکان گردآوری کرده ایم که راجع به این عمل زیبایی و چگونگی انجام آن توضیح داده اند.

 

کاشت چال خنده یا Dimple Surgery بسته به سلیقه ی افراد انجام می شود. نحوه ی انجام این عمل به این ترتیب است که ناحیه ای از چربی های قسمت زیر گونه و در ناحیه خنده را با ساکشن خالی می کنند. البته روش های دیگری مانند بخیه زندن آن قسمت از داخل دهان و در نتیجه گود شدن آن ناحیه انجام می شود. این عمل را به لحاظ بین المللی عمل زیبایی علمی نمی باشد و صرفاً توسط پزشک و با خواسته مریض انجام می پذیرد.

عمل چال خنده

 

چال گونه پس از ایجاد شدن ممکن است دائمی باقی بماند و یا بعد از گذشت سال ها از بین برورد. انجام این عمل تقریباً عارضه ای به همراه نخواهد داشت اما قطعاً بر حالت صورت در هنگام خندیدن تاثیر می گذارد و کسانی که به هر حال تصمیم به انجام این عمل گرفته اند باید در نظر داشته باشند که بیان احساسات و میمیک صورت آنها ممکن است تغییر کند.

عمل چال گونه

 

 

این عمل با اینکه با عنوان عمل زیبایی معرفی می شود اما به هیچ عنوان تاثییر فاحشی بر زیبایی ندارد و بنابراین زشتی افراد را زیباتر نخواهد کرد و از طرف دکتران زیبایی به آن صورت توصیه نمی شود.

به هر حال اگر  در پی زیباتر شدن هستید بهتر است به متخصصان جراح پلاستیک و زیبایی مراجعه کنید و مشاوره بگیرید. ممکن است تغییری که مد نظر شما است با انجام عمل های متناسب تر محقق شود.

  موضوع: زیبایی و سلامت | برچسب ها : , ,
   تاريخ:۹۳/۱۰/۱   ساعت:۸:۵۰ قبل از ظهر نظر بدهيد

پست هاي مرتبط

نظر شما چیست ؟

    نظر سنجی