امروزه در بین بسیاری از جوانان بخصوص دختر ها مد شده که باید بینی خمد را عمل کنند تا از جو محیط عقب نمانند در بسیاری از این موارد این افراد دچار مشکلاتی از قبیل افتادگی بینی زشتی صورت دوگانگی شخصیت و… می شوند و حالا ما در این پست تصمیم داریم شما را با جراحی بینی کاملا آشنا سازیم …

از بین تمام اعمال زیبائی ، جراحی پلاستیک بینی که اصطلاحاً ” رینوپلاستی ” نامیده می شود از ویژگی های خاصی برخوردار است لذا سعی می کنم با تفضیل بیشتری مورد بحث قرار گیرد . این عمل چیزی بیشتر از مهارت جراحی است و در حقیقت تلفیقی از علم و هنر است . جراح زیبایی بینی قبل از هر چیز یک پزشک است  و فاکتورهای پزشکی و روانی که باعث شده یک فرد سالم با میل خودش برای انجام یک جراحی مراجعه کند رابه خوبی درک می کند  ضمناً او مثل میکل آنژ یک مجسمه تراش است . میکل آنژ تکه سنگی در اختیار داشت و با چشم بصیرت اثر خود را در لابلای آن می دید .وی با تراشیدن قسمتهای زاید سنگ اثر خود را در معرض دید دیگران قرار داد . جراح زیبایی بینی نیز با درنظرگرفتن شکل مناسب بینی برای هر صورت خاص ، با برداشتن قسمتهای اضافی و حالت دادن به قسمتهای باقیمانده سعی میکند اثر هنری خود را در معرض دید قرار دهد. بدیهی است وی هیچگاه به بینی به طور منفرد نگاه نمیکند بلکه بینی را درکنار سایر اجزای صورت بیمارش می بیند . به عبارت بهتر نمی توان با در نظر گرفتن یک بینی ایده ال به خلق یک بینی زیبا پرداخت بلکه بهترین بینی نوعی است که با سایر اجزاء صورت هماهنگی داشته باشد.

تصور و انتظارات غیر واقع بینانه درمورد جراحی پلاستیک بینی زیاد است. همیشه این امکان وجود ندارد که بافت انسان را به گونه ای تغییر داد تا آنچه بیمار دلش می خواهد حاصل شود. هدف جراح این است که ظاهر بیمار را در طی اعمالی که به دقت برنامه ریزی شده اند زیباتر کند . اینکه او چگونه به این مهم دست می یابد به میزان زیادی بستگی به آموزش ، تجربه، علم و مهارت او دارد و تمامی این فاکتورها بسیار متغیر هستند. همکاری بیمار وواکنش های ناخواسته نیز نقش بسیاراساسی در نتیجه نهایی یک عمل جراحی دارد .جراح نمی تواند نتیجه نهایی عمل را تضمین کند بلکه قادر است تضمین کند که تمامی تلاش خود را برای حصول نتیجه بهتر بکارخواهدبرد .

 

هر متقاضی جراحی پلاستیک بینی باید از حقایق زیرآگاه باشد:

1 –  هدف هرعمل زیبایی بهبود بخشیدن به وضع ظاهری است نه رسیدن به زیبایی کامل و مطلق .

2 – هر فردی که متقاضی این عمل است ممکن است به دلایل مختلفی ازجمله نوع پوست کاندید خوبی برای جراحی نباشد لذا جراحی برای هرفرد متقاضی توصیه نمیشود .به طور مثال در بینی های گوشتی دست جراح در جمع کردن نوک بینی خیلی باز نیست .بینی گوشتی به دماغی گفته میشود که پوست آن ضخیم و غضرو فهای نوک بینی ضغیف است . غدد چربی پوست این بینی ها معمولا زیاد است و نفود این غدد در لابلای پوست باعث ضخیم شدن پوست شده است . جراح  در طی عمل زیبائی بینی نمیتواند جنس پوست را تغییر دهد  و عمده کارهائی که  وی انجام میدهد بر روی غضروف و استخوان بینی است . لذا نوک بینی کسانی که بینی آنها گوشتی است بعد از عمل خیلی جمع نمیشود و ممکن است بعد از عمل ، فرد عمل شده از جمع  نشدن نوک بینی  اش ناراضی باشد. پزشک ،ضمن بررسی کلیه جوانب ،در صورت لزوم در مورد وضعیت پوست فرد نیز به وی توضیح خواهد داد.لازم به ذکر است که اکثر افرادی که نوک بینی خیلی بزرگی دارند فکر میکنند بینی آنها گوشتی است در صورتیکه همانطورکه قبلا هم توضیح دادم اگر بزرگ بودن نوک بینی بدلیل ضخامت پوست باشد ما با محدودیت های فوق الذکر مواجهیم اما اگر بزرگی نوک بینی بدلیل بزرگ بودن غضروفهای نوک بینی باشد ،این بینی گوشتی نیست و برای عمل کردن مشکلی ندارد لذا اگر در مورد جنس پوست بینی خودتان و گوشتی بودن یا نبودن آن ابهامی دارید  توصیه میکنم حضورا مراجعه کنید تا از نزدیک بینی شما معاینه شود.

3 –  در بچه ها محدودیت های مشخصی وجود دارد که مانع از جراحی پلاستیک بینی قبل از بلوغ کامل می شود . اغلب دختران درپایان 16سالگی و پسرها در پایان 18 سالگی به بلوغ کامل رسیده اند و میتوانند تحت عمل رینوپلاستی قرار گیرند . اصلاح عیوب بینی دراین سن باعث میشود اعتمادبه نفس نوجوان در یک زمان طلایی از زندگی وی بیشتر شود و نباید فراموش کنیم که در این زمان است که نوجوان نه تنها خودش را می شناسد بلکه احتمالاً آینده اش را پایه ریزی خواهدکرد . از طرف دیگر امروزه  تعداد قابل توجهی از متقاضیان رینوپلاستی افراد بالای 40 سال هستند . بسیاری از آنها اظهار می کنند که در زندگیشان از شکل بینی خودشان رضایت نداشته اند و در نهایت برای رینوپلاستی مراجعه کرده اند . چنانچه وضعیت عمومی وسلامتی فرد خوب باشد هیچ وقت برای انجام عمل رینوپلاستی به منظور دستیابی به بینی زیباتر دیر نیست . دراین موارد معمولا رینوپلاستی همراه با سایر اعمال زیبایی صورت مثل کشیدن پوست صورت و … .. به طور همزمان انجام می گیرد .

4 – چنانچه بیمار مبتلا به انحراف بینی نیز باشد باید همزمان با جراحی پلاستیک و یا قبل از آن  ، انحراف تیغه بینی وی اصلاح شود: میدانیم که دو حفره بینی توسط تیغه  بینی ازیکدیگر جدا میشوند . ایده آل این است که این تیغه در خط  وسط  باشد ولی عملا تیغه بینی اکثر افراد درخط وسط نیست و اصطلاحاً مبتلا به انحراف تیغه بینی هستند . چنانچه این انحراف کم باشد و باعث انسداد راه هوایی و عوارض ناشی از آن نشده باشد احتیاج به عمل جراحی ندارد ولی در مواردی که مسئله ساز شده باشد باید با عمل جراحی اصلاح شود . باید توجه کنیم در کسانی که کاندید عمل جراحی پلاستیک بینی هستند و مبتلا به انحراف تیغه بینی ( هر چند مختصر ) نیز می باشند حتما باید این انحراف اصلاح شود چرا که بعد از عمل رینوپلاستی معمولا سوراخها یا حفرات بینی کوچک می شوند لذا انحراف مختصر تیغه  بینی که قبل از عمل رینوپلاستی مشکلی را ایجاد نکرده است میتواند بعد از عمل رینوپلاستی باعث انسداد راه هوایی شود . پس برای اجتناب از انسداد بعدی بینی، چنانچه انحراف تیغه بینی نیز وجود داشته باشد حتما باید هنگام رینوپلاستی اصلاح گردد .

5 – اگر چنانچه به هر دلیلی انسداد بینی داشته باشیم مثل بزرگی شاخک های داخل بینی و یا پولیپ بینی باید به طور همزمان با جراحی پلاستیک بینی عوامل انسداد بینی را نیز برطرف کرد .

6 – لیزر در بسیاری از اعمال جراحی کاربرد مهمی دارد اما در عمل زیبائی بینی کاربردی ندارد و فقط برای برش اولیه به جای تیغ جراحی میتوان از برش لیزری استفاده کرد اما برش لیزری هیچ ارجحیتی از نظر درد بعد از عمل یا نتیجه  بعد از عمل و یا جای بخیه و … بر تیغ جراحی ندارد.

7– عمل جراحی بینی باعث بهبود و یا تشدید علائم حساسیت بینی نمیشود .   مبتلایان به آلرژی بینی هم میتوانند تحت عمل جراحی قرار گیرند اما لازم است این افراد از قبل از عمل تا مدتی بعد از عمل  تحت درمان با داروهای ضد حساسیت قرار گیرند .

8- جراحی بینی روی دید و حالت چشم اثری ندارد اما از آنجائیکه تا مدتی بعد از عمل نمیتوانید از عینک استفاده کنید ،اگر تصمیم دارید عمل لیزیک  چشم هم انجام دهید بهتر است ابتدا عمل لیزیک چشم را انجام دهید .با این وجود توصیه میکنم در این مورد با چشم پزشک خودتان نیز مشورت کنید.

9 – وجود پلاکهای ارتودنسی مانعی برای عمل بینی نیست و مشکلی ایجاد نخواهد کرد.

10 – با توجه به اینکه امروزه در مراکز جراحی خصوصی کمتر از هالوتان و سایر گازهای بیهوشی دهنده استنشاقی استفاده میشود و داروهای جدید بیهوشی اثرات کبدی یا ندارند و یا اگر هم داشته باشند این تاثیر اندک است ، لذا چنانچه در گذشته نزدیکی بیهوشی داشته اید ، ضرورتی ندارد  که از بیهوشی قبلی شما زمان زیادی گذشته باشد.

11 – حق العمل جراحی بینی از یک شهر به شهر دیگر و حتی از یک منطقه شهری به منطقه دیگر همان شهر و از نزد یک پزشک به پزشک دیگر متفاوت است . هر چند هزینه و قیمت عمل حتما یک فاکتور مهم درانتخاب جراح شما خواهد بود اماکسی موفق تر خواهد بود که بر مبنای فاکتورهای مهمتری مثل کارائی و تجربه ، جراح خود را انتخاب نماید. معمولا پزشکان هزینه عمل را بسته به شکل و نوع بینی و کاری که قرار است روی آن انجام شود مشخص میکنند اما من برای هر عمل زیبائی بینی صرف نظر از شکل و نوع بینی هزینه یکسانی را در نظر میگیرم که هر زمان که مایل باشید شما میتوانید با شماره تلفن  مطب یعنی 22583291 تماس گرفته و از میزان آن و همپنین از مقدار مخارج مرکز جراحی دقیقا اطلاع پیدا کنید.

12- برای انجام  عمل زیبائی بینی دو تکنیک یا روش به نامهای روش باز و روش بسته وجود دارد . بعضی از جراحان روش بسته را و بعضی دیگر روش باز را ترجیح میدهند اما به طور کلی طرفداران عمل باز در حال افزایش هستند . استفاده کردن یک جراح از یک روش باز یا بسته فی نفسه امتیاز و یا اشکالی را متوجه وی نمیکند  بلکه  مهم این است که نتیجه نهائی مطلوب باشد. مواردی وجود دارد که  غالب پزشکان  روش باز را  ترجیح میدهند  که در این رابطه  میتوان از موارد زیر نام برد : عمل جراحی مجدد ، عمل بر روی بینی ای  که  در اثر تصادف قبلی دفرمه شده باشد ، عمل زیبائی وقتی  که با انحراف بینی شدیدی همراه باشد که شکل ظاهری را هم کاملا کج کرده باشد .
تنها تفاوت روش باز با روش بسته در این است که در  روش باز علاوه بر خط برشی که در روش بسته بکار میرود  ، برش  کوچکی نیز روی پوست کلوملا داده میشود . کلوملا همان قسمت میانی  بین دو سوراخ بینی است که بطور معمول پائین تر از پره های بینی قرار میگیرد.شما میتوانید در عکس بالا محل این برش را که با مارکر مشخص شده است را مشاهده کنید .  این برش این امکان را فراهم میکند که بتوان پوست بینی را بلند کرد و تمامی ساختمانهای اصلی بینی که شامل قسمت استخوانی ، قسمت غضروفی و بافت نرم است را دقیقا مشاهده کرد و عمل جراحی را زیر دید مستقیم انجام داد . محل  جوش خوردن بخیه های این برش  باقی نمیماند و جای نگرانی ندارد. نکته ای که لازم به یاددآوری است اینکه برش خوردن یا برش نخوردن گوشه های بینی یا اصطلاحا پره های بینی ارتباطی به روش باز یا بسته ندارد بلکه به اندازه سوراخ های بینی و پره های بینی بستگی دارد یعنی اینکه اگر سوراخهای بینی بزرگ باشند و لازم باشد که کوچک تر و جمع تر شوند هیچ راهی به جز برش خوردن کناره های ( پره های )  بینی نیست  حتی اگر جراحی به طریقه بسته باشد.


مزایای روش بسته :
– زمان عمل در این روش حدود یک ربع کمتر از روش باز است.
– روی پوست کلوملا  برشی وجود ندارد .
– در این روش ورم نوک بینی کمتر ازروش باز است لذا ورم زودتر برطرف میشود.

مزایای روش باز:

– جراحی زیر دید مستقیم انجام میشود لذا احتمال غیر قرینگی کمتر میشود.
– قدرت مانور جراح و فضا برای کار کردن وی بیشتر است.

13 – در طی عمل رینوپلاستی اشکالات مختلف بینی را می توان برطرف کرد که برای مثال به موارد زیر می توان اشاره کرد:

 • بزرگ بودن اندازه بینی
 • قوزدار بودن بینی
 • افتادگی نوک بینی یا کم بودن زاویه بینی ولب
 • پهن بودن بینی
 • بزرگ بودن سوراخ های بینی
 • جعبه ای شکل بودن نوک بینی
 • زیاد بودن فاصله نوک بینی تا صورت
 • دررفتگی تیغه بینی وغیرقرینه بودن بینی
 • دو شاخه بودن نوک بینی
 • دماغ زین اسبی متعاقب ضربه های قبلی و یا عمل جراحی انحراف تیغه بینی
 • دفورمیتی های بعدازعمل جراحی

14– محل عمل شما “بیمارستان عرفان” و یا  ” مرکز جراحی و پزشکی مبین ” میباشد .

بیمارستان 200 تخت خوابی عرفان با زیر بنایی بالغ بر 20000 متر مربع بعنوان یکی از مجهزترین مراکز خصوصی کشور با آخرین استانداردهای بیمارستانی احداث و تجهیز گردیده و به صورت جنرال واجد  تمامی رشته های تخصصی و فوق تخصصی است  . این بیمارستان در ارائه خدمات نوین در سطح خاورمیانه با رعایت کلیه استانداردهای جهانی در جهت ارتقاء کیفی خدمات پزشکی گام بلندی برداشته و توانسته است  رتبه یک عالی ارزش یابی بیمارستانهای خصوصی تهران را کسب کند.

مرکز جراحی مبین واقع در خیابان پاسداران نبش گلستان هفتم به شماره تلفن 22583307  علاوه بر داشتن 6 اتاق عمل ، مجهز به بخش بستری ،بخش اورژانس ، آزمایشگاه تشخیص طبی ، رادیولوژی ، درمانگاههای رشته های مختلف ،اودیومتری ، اپتومتری و … میباشد.

15- در سالهای اخیر تولید نرم افزارهای مختلف کامپیوتری زندگی را دچار تحول چشمگیری کرده است . خوشبختانه علم پزشکی نیز در زمینه های مختلف از این پیشرفت بهره فراوانی برده است . طراحی کامپیوتری بینی که قبل از عمل صورت میگیرد نمونه گویایی از این امر است . این طراحی برای بیماران این فرصت را فراهم می کند تا تصویری واقع بینانه از بینی بعد از عمل خود داشته باشندو از طرف دیگر این امکان را در اختیار پزشک قرار می دهد تا به خواسته های بیمار آشناتر شده و در مورد امکان رسیدن ویا نرسیدن به آن خواسته ها با وی گفتگو نماید . سئوالی که برای بسیاری مطرح است اینکه این طراحی کامپیوتری چقدر به واقعیت نزدیک است به عبارت ساده تر اینکه نتیجه عمل آیا مشابه طراحی خواهد بود ؟ برای پاسخ به این سئوال چند فاکتور را باید مد نظر قرار داد :

اول)   قبل از طراحی باید بینی شما ( بویژه داخل بینی ) توسط پزشک معاینه شود .

دوم ) اگر طراحی توسط پزشک انجام شود شباهت طراحی با نتیجه بعد از عمل بیشتر خواهد بود چرا که پزشک فقط بعنوان یک گرافیست که قرار است از عکسی که به او ارائه شده است با کمک نرم افزار تصویر بهتری بسازد نیست بلکه وی در حین طراحی محدودیت های حین عمل را نیز لحاظ خواهد کرد .

سوم)  هر چه نرم افزار مورد استفاده قابلیت بیشتری داشته باشد امکان طراحی واقع بینانه تر افزایش پیدا می کند . امیدواریم روزی نرم افزاری تولید شود که قادر باشد تصویری سه بعدی از بینی و صورت ارائه نماید ولی نرم افزارهای مورد استفاده کنونی بر روی عکس که تصویری دو بعدی است قابلیت اجرا دارند . لذا در صورتیکه بیمار مایل باشد قبل از عمل طراحی بینی خودش را ببیند ، به هنگام مشاوره اولیه با دوربین دیجیتال از  نیم رخ وی عکس  گرفته میشود و  عیوب آن عکس  با کامپیوتر اصلاح می شود .

چهارم)  نکته آخر اینکه حتی با وجود فراهم بودن شرایط فوق باز هم نمی توان گفت که بینی بعد از عمل عینا مشابه طراحی خواهد بود ولی با اطمینان می توان گفت که شباهت آنها بسیار زیاد خواهد بود.
مراحل اقدام عملی برای رینوپلاستی

در ملاقات اولیه، بینی شما از نظر ظاهری و وضعیت تیغه  بینی ، شاخک های داخل بینی و….. مورد معاینه قرار خواهد گرفت و اینجانب ازخواسته های شما و انتظاراتتان مطلع خواهم شد و متقابلاً اقداماتی که قابل انجام هستند را با شما مطرح خواهم کرد و شما ازخواسته هایی که ممکن است قابل حصول نباشد نیز آگاه خواهید شد .در صورت تمایل شما ، از بینیتان  با دوربین دیجیتالی عکس گرفته خواهد شد و با استفاده از کامپیوتر طراحی بینی بعد از عمل خودتان را مشاهده خواهید کرد. در پایان برای شما عکس  درخواست می شود که شما باید آنرا از طریق عکاسی های بیرون تهیه نمایید . در صورت لزوم برای شما آزمایش خون نیز درخواست خواهد شد. شما پس از تهیه عکسها میتوانید تلفنی و یا حضوری ما را از آمادگی خودتان برای عمل جراحی مطلع نمائید  و آنگاه با توافق یکدیگر زمان عمل را تعیین خواهیم کرد.

شما روز عمل درحالت ناشتا یک ساعت قبل از عمل در مرکز جراحی حاضر خواهید شد . زمان عمل حدود یکساعت و نیم خواهد بود که از یک ربع قبل از عمل تا یک ربع بعد از عمل همکاران بیهوشی اینجانب بطور مستقیم ازشما مراقبت می کنند و بعد از آن هم حدود نیم ساعت در ریکاوری از شما دقیقا مراقبت خواهد شد . پس حدوداً از وقتی که وارد اطاق عمل می شوید تا وقتی که مجدداَ به بخش برمیگردید حدود دو ساعت و نیم به طول می انجامد .

در مورد نوع بیهوشی حتی الامکان نظر شما لحاظ خواهد شد . بیهوشی کامل و نیمه بیهوشی هر کدام مزایا و معایب مربوط به خود را داراست. اما به طور کلی و با توجه به سالها تجربه ، ما بیهوشی کامل را  بر نیمه بیهوشی ترجیح میدهیم  چرا که در بیهوشی کامل امکان کنترل فشار خون بیمار بیشتر است ،بیمار راحتتر است ، متخصص بیهوشی بهتر و راحتتر میتواند از بیمار مراقبت کند و در حین عمل ترشحات وارد حلق و ریه بیمار نمیشود و لذا جراح نیز راحتتر است و نهایتا اینکه سرفه بعد از عمل در بیهوشی کامل کمتر است . البته در موارد معدودی نیمه بیهوشی ( که اصطلاحا بی حسی موضعی گفته میشود )  بر بیهوشی عمومی ارجح است مثلا در بیمارانی که مشکلات زمینه ای مثل ناراحتی های قلبی عروقی و یا اختلالاتی دارند که بیهوشی کامل برای آنان به صلاح نیست و یا در بیمارانیکه نگران بی هوشی کامل هستند میتوان عمل زیبائی بینی را تحت نیمه بیهوشی انجام داد که در این روش نیز متخصص بیهوشی از ابتدای عمل تا انتهای آن از بیمار مراقبت میکند و با دادن داروهای ضد درد ، آرامبخش و خواب آور امکان یک عمل کاملا بدون درد را فراهم مینماید .
حدود شش ساعت بعد از برگشتن به بخش از مرکز جراحی مرخص می شوید . البته چنانچه خود شما مایل باشید میتوانید صبح روز بعد از عمل ، مرکز جراحی را ترک نمایید. این امر هزینه اضافی برای شما در بر نخواهد داشت .مراقبت های بعد از عمل :
1 – حدوداً تا 5 ساعت بعد از عمل نباید چیزی میل کنید چرا که به دلیل داروهای بیهوشی حرکات معده و روده شما کند است و چنانچه شما چیزی میل کنید باعث بروز حالت تهوع  و استفراغ می شود. حدوداً 5 ساعت بعد از عمل ابتدا کمی آب می آشامید اگر چنانچه مشکلی نداشتید یک ربع بعد مختصری آب میوه خواهید آشامید و بعداز آن میتوانید از غذاهای نرم استفاده کنید و از روز سوم به بعد هر چه خواستید میتوانید میل کنید .

2 – باید تا 24 ساعت  از کمپرس سرد استفاده کنید . تا وقتی که  در مرکز جراحی بستری هستید پرستارما این کار را انجام خواهد داد. وقتی به منزل مراجعه کردید خودتان چند تکه یخ راخرد کرده و داخل کیسه فریزر ریخته و روی صورت ، گونه ها و لب بالا قرار دهید . این کار باعث می شود ورم و کبودی شما به حداقل برسد .

3 – دراز کشیدن بعد از عمل باعث تورم بینی شما میشود لذا سعی کنیدبعداز عمل فقط در حد معمول دراز بکشید .

4 – از روز سوم به بعد کارهای سبک مثل کارهای سبک منزل , کارهای اداری , کار با کامپیوتر و … .. بلامانع است .

6 – بعد از عمل ، در داخل بینی شما تامپون نخواهم گذاشت لذا بعد از عمل  ، درد و ناراحتی نخواهید داشت ولی به هر دلیلی درد داشتید اعم از اینکه ارتباطی به عمل شما داشته باشد و یا خیر فقط از استامینوفن ساده یا کدئینه به عنوان مسکن استفاده نمایید و از خوردن داروهایی مثل بروفن ، ایندومتاسین ، آسپرین و … . اجتناب کنید .

7-درد ، کبودی و خونریزی بعد از عمل به فاکتورهای متعددی وابسته است .افرادی را که من عمل میکنم خونریزی بعد از عمل ندارند ، درد بعد از عمل معمولا ندارند و اگر در مواردی درد داشته باشند به حدی است که با استامینوفن بهبود پیدا میکند . یکی دو روز اول ممکن است بیماران من کمی کبودی داشته باشند ولی  معمولا تا روز برداشتن گچ بینی که حدود روز ششم بعد از عمل است کبودی  برطرف شده است.

8 – بعد از عمل ،  زیر بینی شما گاز کوچکی گذاشته می شود که چنانچه خونابه ای از بینی شما خارج شود توسط این گاز جذب شود. بهتر است که این پانسمان را شما تعویض نکنید .

9 – تا وقتیکه گچ  را برنداشته ایم باید از لباسهایی استفاده کنید که از جلو توسط دگمه یا زیپ باز میشوند و برای پوشیدن آن لازم نباشداز روی سرکشیده شوند .

10– مادامی که گچ روی بینی شما قرار دارد میتوانید از عینک استفاده کنید اما بعد از برداشتن گچ باید تا 6 هفته به نحوی از عینک استفاده کنید که وزن آن روی بینی شما نباشد بدین منظور میتوانید وسط عینک را با چسب به پیشانی خودبچسباند ( در صورت لزوم حضوراً به شما آموزش خواهم داد ).

11 – یک هفته بعد از عمل جهت برداشتن  قالب روی بینی که اصطلاحاً به آن  گچ طبی گفته میشود به مطب مراجعه خواهید کرد. باید مراقب باشید درطی این مدت پانسمان روی بینی شما خیس نشود لذا برای استحمام باید به وسیله دوش دستی از گردن به پایین را بشویید و بعد بخوابید تا شخص دیگری موهای شما را بشوید بدون اینکه پانسمان شما خیس شود .

12 -تا سه هفته  بعد از برداشتن قالب روی بینی ( گچ طبی ) حدودا هر 5 روز یکبار برای تعویض چسب به مطب مراجعه خواهید کرد اما اگر ساکن تهران نیستید و یا به هر دلیل امکان مراجعه 5 روز یکبار شما وجود ندارد به شما آموزش خواهیم داد تا خودتان هر 5 روز یکبار چسب را عوض کنید.

13– شنا  یا فعالیتهایی که احتیاج به فعالیت زیاد دارد تا دو هفته ممنوع است .  شیرجه و اسکی تا دو ماه مجاز نیست . ورزش هایی که احتمال تصادم در آنها وجوددارند تا 4 ماه نباید انجام شود .

نکاتی که بیمار باید بداند :
1 – بعد ازعمل ، بینی شما تامپون نخواهد شد.
2 – بعداز عمل کبودی نخواهیدداشت و در موارد نادری هم اگر کبودی وجود داشته باشد بسیار اندک است که درعرض 2هفته برطرف خواهدشد .
3 – روز دوم صورت شما کمی متورم خواهد شد . هرچقدر کمتر دراز بکشید این تورم هم کمتر خواهد بود .
4 – عمل شما هم با بی هوشی عمومی و هم با نیمه بیهوشی قابل انجام است . نوع بیهوشی با توجه به نظرشما انتخاب خواهد شد .
5 – شما به هنگام برداشتن گچ تغییرات انجام شده را خواهید دید اما حدود یک سال  طول می کشد تا ورم بینی به طور کامل برطرف شود.
6 – مصرف داروهای آرامبخش قبل یا بعد از عمل بلامانع است.

7- در بعضی موارد مشاهده میشود که بیمار اظهارمی کند در چند روز اول بعداز عمل بطور تصادفی به بینی اش ضربه ای وارد آمده است این موضوع اهمیت ندارد مگر آنکه ضربه شدید باشد و یا باعث خونریزی و یا تورم قابل توجه شده باشد .

  موضوع: زیبایی و سلامت | برچسب ها : ,
   تاريخ:۸۹/۰۳/۱۰   ساعت:۸:۱۳ قبل از ظهر ۹۸۴ نظر

پست هاي مرتبط

۹۸۴ دیدگاه برای “جراحی بینی”

 1. لاله کرمانی نژاد گفت:

  با سلام و احترام : من سال 79 عمل زیبایی بینی انجام دادم اما متاسفانه بزرگی بینی من خیلی تغیر نکرد ه و کح شده تنها قوز بینی من برداشته شده است .آیا من دوباره میتوانم عمل کنم آخه خیلی از عمل دوم میترسم که بدتر و زشت تر شوم من 40سالمه و خدا را شکر مشکل خاصی ندارم و در صورت امکان هزینه کل عمل در بیمارستان شما چقدر می شود . با تشکر

  • فرزانه گفت:

   سلام من دکتری میشناسم که کارش خیلی خوبه عمل دوم هم ازش دیدم خیلی عالی بوده ترسیدن شماطبیعیه ولی اگه شناخت داشته باشی ایمان پیدامیکنی

  • asal گفت:

   slam man mekhastam benemo amal konam ama shoharam nemezare lotfan behem beged hazenash chan meshi

  • Mahsa گفت:

   سلام دوستان من میخواستم بینیمو عمل کنم ساکن تهران هستم پیش سه دکتر رفتم هومن قرهنگ مجد دکتر کوچک زاده و دکتر مهران منصوری بینیم هم استخونی هم گوشتی نمیدونم چکارکنم…یه دکتر میخوام قیمتش هم 4میلیون باشه کارش هم طبیعی باشه ممنونم نظربدید..

 2. امنه گفت:

  hello , I want to do my nose but, im not sure where do i do it, the best thing is Im thinking of now is in IRAN, but I don’t live in IRAN , is there any good doctor in tehran that have done a good job before?
  and how much is it?

 3. moon گفت:

  salam.biniye man gushtiye.kheili dust daram amal konam vali mitarsam zesht she chon zaheran moshkeli nadare vali yekam bozorge.hazine ham vasam moheme ke cheghad mishe.mamnun

 4. تینا گفت:

  سلام بینیمو یک ماهه عمل کردم قوزشو برداشتم میخواستم بینیم قوس دار بشه چند ماه بعد میتونم دوباره عمل کنم؟

 5. nana گفت:

  سلام منم میخام بینی مو عمل کنم ولی میترسم خوب نشه ؟میشه بگین هزینه اش چقدر میشه؟

 6. nana گفت:

  لطفا منو راهنمایی کنید چون دوست دارم زودتر بینی مو عمل کنم فقط میترسم

 7. دماغ عمل کرده گفت:

  بینی را عمل کن می خوای عمل نکن اگه عمل کردی که کردی اگه نکردی که نکردی خوب حالا عمل می کنی یا نمی کنی اگه نمی کنی بینی ات را عمی اخه تا کی نشینیم به پای قوس بینی مگه صاف چشه؟ اخه دو خط صاف به هم نمی نمی رسند مگر این که کج شوند خوب حالا که بینی ات کج شد می خواهی چکار کنی

 8. مصطفی21 گفت:

  سلام میخوام بینیموعمل کنم همجا خوندم دکترش خوب بوده مشکلی براش پیش نیومده
  حالا دنبال یک دکتر خوب میگردم لطغا معرفی کنید
  تو شهر شیراز زندگی می کنم
  با تشکر

 9. مهنا گفت:

  من بینی گوشتی دارم و بیشتر نوک بینی ام بزرگ وپهنه می خوام بدون با دستگاه که تبلیغش می کنند میشه کاری کرد یا باید به دکتر مراجعه کنم . در ضمن یه دکتر خوب تو تهران می خواستم برای بینی گوشتی . مرسی………

 10. شیرین گفت:

  سلام 2هفته میشه بینیمو عمل کردم .جای بخیه لک زده .میخواستم بپرسم جاش میره یا نه؟

 11. محمد گفت:

  یک هفته است که بینیمو عمل کردم ورم داره …….الان از کجا میتونم بفهمم بینیم قشنگ شده یا نه؟

 12. mahdi گفت:

  salam man alan 2 sal ast k binimo amal kardam nbiniye man goshti bod alan zaheresh khobe faghat tanha moshkeli k dare inke tangiye tanafos daram va jaye bakhiyash hanoz narafte mamnon misham age javabesho vasam befrestid

 13. مریم گفت:

  من میخوام عمل کنم اصفهان هستم اما نمیدونم پیش کدوم دکتر برم ؟؟؟ هاشمی ؟ علوی راد ؟ راستی ؟ فیروزه ای ؟

  • الهام گفت:

   من پیش د کتر علوی راد رفتم کاراشو دیدم راستش اصلا کارشو دوست نداشتم.دکتر فیروزه ای هم میگن خیلی سرسره ای عمل میکنه.اون 2تا هم نمیشناسم.ولی درحال حاضرمیگن بهترین دکتر اصفهان علی پور هست.تعریف عمرانی و لقمانی هم شنیدم ولی کارشونو ندیدم.من خودم بااینکه ساکن اصفهانم بعداز کلی جستجو تصمیم گرفتم تهران پیش مجید حاتمی عمل کنم.

 14. fateme گفت:

  سلام من بینیم استخوانیه یکم قوز داره و نوک بینی افتادس می خوام بعد از عید عمل کنم دنبال یه دکتر خوب و عالی با قیمت دو و نیم می گردم اصلا نمی دونم چی کار کنم تو سایتاشون رفتم کاراشونو دیدم اما نمی دونم کی خوبه !
  از تهرانم

 15. ساناز گفت:

  سلام من یکبار بینی ام ر وعمل کردم الان مشکل تنفسی دارم از فرمش هم راضی نیستم، کی دکتری میشناسه که کار ترمیمش خوب باشه؟؟ توروخدا بگین . کلافه شدم اینقدردکتر رفتم. دکتر شیروانی رو خیلی کاراشو دوست دارم ولی گرون میگیره؛ کی میدونه مجلسی بهتره یا شیروانی؟

  • فرزانه گفت:

   سلام سانازجون من دکتردیگه ایی میشناسم دکترامیرسجادیان مطبش توسعادت آباده خیلی کارش خوبه خودم پیشش عمل کردم کارش حرف نداره

 16. ساناز گفت:

  توروخدا یکی من رو راهنمایی کنه

 17. سارا گفت:

  سلام من می خوام بینیمو عمل کنم بینیم استخونیه شیراز زندگی می کنم کسی میدونه تو شیراز کدوم دکتر از همه
  بهتره؟

 18. مهشید گفت:

  سلام ، سارا جان دکتر گندمی برای این کار عالی هست، ایشون متخصص گوش و حلق و بینی هستن،البته به دلیل حجم بالای کاری مطب ندارن اما روزهای یکشنبه و سه شنبه بعد ازظهر درمانگاه مطهری هستن اگر بتونین یه نوبت بگیرین خیلی عالیه…از لحاظ هزینه هم مشکلی نیست چون ایشون هم بیمارستان دولتی جراحی و انجام میدن هم خصوصی و هیچ فرقی هم ندارن…من بیماران زیادی و دیدم که دکتر گندمی بینیشون و جراحی کرده…مطمئن باشید کارشون خوبه

 19. مریم گفت:

  سلام سارا جون من پیش یک دکتر تو کرج عمل کردم کارش حرف نداره واقعا آخرشه . من تهران هستم ولی چون خیلی کارش خوب بود رفتم کرج الان خیلی خوشحال و راضی هستم .دکتر حامد عباسی هستش.من دو میلیون دادم .

 20. سارا گفت:

  مرسی مهشید جون
  مرسی مریم جون

 21. سارا گفت:

  مریم جون لطف می کنی شماره و آدرس دکتر حامد عباسی رو بهم بدی؟
  ممنون میشم عزیزم..

 22. علی گفت:

  سلام من یکی از دوستام رو دکتر عباسی تو کرج عمل کرده در حد معجزه فیسش عوض شده!!!کارش واخلاقش یکه.

 23. مریم گفت:

  سلام دوستای خوبم من تصمیم دارم بینیمو عمل کنم بینیم استخونیه خیلی مشکل نداره لطفا راهنماییم کنید پیش کی عمل کنم از شیراز هستم به نظر شما بهترین دکتر شیراز کیه؟

  • فرزانه گفت:

   سلام مریم جون من توتهران پیش دکترسجادیان عمل کردم بروتوسایتش کاراشوببین من که ازکارش راضیم dramirsajadian.com

 24. saman گفت:

  salam man mikhastam bedoonam bade amal ta chand vaght chasb bezanim khoobe?

 25. مهسا گفت:

  من بینیم گوشتیه میخوام عمل کنم دکترای خوب شیرازم تقریبا میشناسم بیشتر دوست دارم برم پیش دکتر خسروی نزاد ولی بازم میترسم میخوام طبیعی بشه اخه بابام راضی نیست اگه خوب نشه دیگه تو خونه راهم نمیده تازه پول هم بهم نمیده گفته با پول خودت عمل کن منم به زور میتونم دو ونیم بدم. کسی میدونه دکتر خسروی چند میگیره؟ یکی میگه 2.5 یکی میگه 3 یکی میگه 4 گیج شدم دیگه

 26. shiva گفت:

  سلام دوستان من 11 ماه دیگه پیشه دکتر فیروزای نوبت دارم لطفا نظرتونو در مورد این دکتر بگین خیلیی استرس دارم. من ساکنه اصفهان هستم

  • الهام گفت:

   سلام شیوا جان.هرکسی حق انتخاب اصلی با خودشه.منم ساکن اصفهانم طبیعی هست که هر چیزی سلیقه ای هست.ولی من شنیدم که فیروزه ای خیلی قوس دار و سرسره ای عمل می کنه.وبرادر دوستم که پیشش عمل کرده راضی نبوده.بازم میگم بستگی به سلیقه وانتخاب خودت داره

 27. رها گفت:

  سلام من می خوام بینیمو عمل کنم دنبال یه دکتر خیلی خوب تو شیراز میگردم که کاملا طبیعی عمل کنه هرکسی یه چیزی میگه .گیج شدم .لطفا نظرتون رو بدید کسایی که عمل کردید.یکی که همه ازش راضی باشن.شهر دیگه هم بود اشکال نداره.برام ایمیل کنید مرسی

  • فرزانه گفت:

   رهاجون ضررنمیکنی کارای دکترسجادیانوببینی خیلی قشنگه کاراش متنوعه بسته به سلیقه وخواست خودت داره http://www.dramirsajadian.com

  • سمیرا گفت:

   سلام خانمی. اگه دنبال کاره طبیعی هستی برو پیشه دکتر کوشش تو شیراز من خودم قصده عمل دارم از ساری بگیر تا یزدو گچسارانو شیرازو اصفهان رفتم تا یه دکتر انتخاب کنم کوشش چون زیادی طبیعی بود پیشش نرفتم چندتا از کاراشو دیدم واقعا طبیعی و خوب عمل میکنه

 28. نفیسه گفت:

  سلام.من سه سال دووییدم واسه کارای بینیم دنبال دکتر نراقی.اخرشم عمل نکرد .خییییییییییییلللللیییییییییییی اذیتمون کرد.خدا ازش نگذره.فقط اسم در کرده.اما همونجور که مریم گفته دکتر حامد عباسی توی کرج حرف اولو میزنه.من خیلی توی تیپ و قیافه سخت گیرم.واسه همین اول رفتم سراغ نراقی.اما کار غباسی چیز دیگس

 29. نفیسه گفت:

  نراقی نسبت به کاری که میکنه خیلی گرون میگیره.10میلیون!کلانتر هرمزی هم 7 یل 8 تومن میگیره.اما عباسی بینی سه تا از بچه هامونو عمل کرده.یکی رفت پیشش پشت سرش بقیه هم دارن میرن.چون کارش عالیه.تو کرج راوندی و فروهنده که افتضاحن.فقط عباسی.

 30. نفیسه گفت:

  بینی من استخونیه.انحراف شدید داخلی هم داره.انحراف با زیبایی رو گفته 2 و نیم میلیون میگیره.اخلاقشم همونجور که دوستمون گفته عالیه.کاملو دقیق به حرفات گوش میده و درک درستی از زیبایی شناختی داره.تازه تیم عملشم جوونن و باحال.استرستو کم میکنن

 31. نفیسه گفت:

  یه چیز دیگه یادم رفت بگم.فقط متخصص گوش و حلق و بینی نیستن اقای عباسی.جراح پلاستیک هم هستن

 32. وجیهه گفت:

  سلام شیوا جان
  چقدر ازت میگیره دکتر فیروزه ای؟
  اصلا ترس نداره
  اگه ترس داشت که انقدر عمل نمیکردند عزیز

 33. مژگان گفت:

  سلام دوستان من بندرعباس هستم دکتر خوب رو بهم بگین آخه میترسم بینیم خراب شه قبم عروسیم میخوام عمل کنم.

 34. میلاد گفت:

  من رفتم سایت دکترسجادیانونگاه کردم ازکاراش خوشم اومداکثرکاراش طبیعیه اگه کسی شناخت داره بیشترراهنماییم کنه

 35. یک دوست گفت:

  من کرج هستم میخوام بینیموعمل کنم شناخت زیادی ندارم چه دکتری رومعرفی میکنیدکه سرقیمت راه بیاد

 36. نهال گفت:

  سللم بینی من گوشتیه الرژی هم دارم نمیدونم چیکار کنم میترسم عمل کنم به نظر شما با داشتن الرژی میتونم عمل کنم. راستی دکتر خوب تو مازندران میشناسن؟خواهش میکنم راهنماییم کنید. ممنونم

 37. مریم گفت:

  خوش بهحال اونایی که عمل کردن. من بابام پولداره ولی خسیسسسسسسسسس.هزینه عملم هم 5میلیونه.دارم افسردگی میگیرم.تنها عیب صورتم هم بینیمه…

  • فرزاد گفت:

   سلام مریم جان
   اگه تنها عیب صورتت بینی تو باشه اگه حالا هم ند بعدا میتونی درستش کنی ولی باید بدونی که اگه بینی تو تنها عیب صورت تو باشه بعد از برطرف کردن اون خیلی ها به تو علاقه مند میشن…..اونا فکرمیکنن که اخلاق و منش تو هم مثل صورتت بی عیب و نقصه…. و اگه اینطور نباشه این تازه اول بدبختی تو میشه خصوصا که بابات هم متاسفانه پولداره.

 38. مریم گفت:

  سلام فرزاد جان. وقتی همه بهم میگن همه چیت عالیه فقط بینیت… حس بدی پیدا میکنم. یه جورایی دپرس میشم. حالا دیگه با هزار بدبختی بابا رو راضی کردم.11هم همین ماه عمل دارم.واسم دعا کن.مرسییییییییییییییییی.

 39. علی گفت:

  سلام دوستان من علی هستم از ارومیه می خوام عمل کنم همه دکتر لطیفی رو تعریف می کنن شما نظرتون چیه درضمن من استخون بالای بینیم بزرگه اون روهم می شه کوچیک کرد اگه کمکم کنید ممنون می شم پایین بینیم هم یکم بزرگه

 40. هانی گفت:

  سلام
  منم بینیم نوکش غضروفیه و بزرگ یعنی تقریبا میکسه هم گوشتیه هم استخونی
  من کيش زندگی میکنم. میخوام برم اصفهان پیش دکتر علیپور عمل کنم دوستم رفته هزینش شده یک و هشتصد
  کسی میدونه علیپور چجوریه؟
  خیلیییییییییییی میترسم از اینکه خراب شه و همه مسخرم کنن 🙁

  • الهام گفت:

   سلام هانی جان این دکترکارش یکی درمیون شانسیه.من اکثرکسایی که پیشش عمل کردنو دیدم بی اغراق بگم همشون جای بخیه هاشون پیداست واحساس می کنم همه جراحی هاش کپیه.بعضی هام که پرسیدم اعتراف کردن تنفسشون خوب نیست با این که ایشون معروف ترین دکتر اصفهانه ولی من خودم 40روزه تهران پیش دکتر مجیدحاتمی بالاتراز میرداماد عمل کردم فوق العاده راضیم.تنفسو بویاییم عالیه.فوق العاده طبیعی هم هست حتی جای بخیمم معلوم نیست.1ماهم بیشتر چسب نزدم.تبلیغ نمی کنم ولی همه حق دارن دنبال کار خوب باشند

  • نازنین گفت:

   سلام هانی جون
   من سه سال پیش بینیمو دکتر علیپور عمل کرد افتضاح مشکل تنفسی هم پیدا کردم همه میگن بینیت قبلا خوشکل تر بود زیر بار ترمیم هم نرفت خدا ازش نگذره الکی ازش تعریف میکنن من افسردگی گرفتم بعد از سه سال ورمش از بین نرفته بینی خودم کوچیکتر بود.

 41. سوزان گفت:

  سلام دوستان.خیلی دوست دارم کارای دکتر داریوش ساریخانی که شیراز هستش رو ببینم.اما از هر سایتی میرم موفق نمیشم.اگه آدرس دارید بهم بدید لطفا.ممنون.

 42. الهه گفت:

  سلام بچه ها من بینیم استخونیه میخوام شیراز عمل کنم ینظرتون بهترین دکتر شیراز کیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • مهسا گفت:

   الهه جون عمل بینی گاهی شانسیه من 1 ساله دارم تحقیق میکنم هر کسی با توجه به فرم صورتش باید تصمیم بکیره من فردا عمل دارم صورتم ظریفو کاملا دخترونس دکتر گندمی کاراشو دیدم بینی رو کوچیک میکنه به صورت من که کوچیک میاد ولی اگه صورتم این فرمو نداش قطعا دکترم فرق میکرد هر کسی یه چیزی میگه فقط خودت تصمیم بگیر

 43. مريم گفت:

  من ٤ روز از عمل بينيم گذشته سوراخهاي بينيم هماهنگ نيست يكيش گرده و بزرگ هنوز گچ دارم. دكتر گفته ٥ روز ديگه درست مي شه كسي اين وضعه منو تجربه كرده؟ يني درست ميشه؟

 44. مینا گفت:

  کسی دکتر امانی تو اندیمشک رو میشناسه؟

 45. رها گفت:

  ممنون بابت همه ی نظراتون. کس دیگه ای نیس که شیراز عمل کرده باشه؟ من تعریف گندمی رو خیلی شنیدم کی بهتره؟گندمی یا ساریخانی؟یا خسروی نژاد؟طبیعی میخوام باشه .از کارای سجادیان خوشم نیومد

  • فاطیما گفت:

   رها جان کارای گندمی کپی هست و اصلا طبیعی نیست.خسروی نژاد هم اگه همونیه که مرودشت عمل میکنه اون از روی بینی برش میزنه بعدش باید بری لیزر و… به نظر من ساریخانی بهتره چون تنها دکتریه که من دیدم واسه بینی درصد میگه با توجه به نوع و جنس بینی.اینطوری بهتر میتونی تصمیم بگیری.

 46. رها گفت:

  راستی کسی میدونه دکتر گندمی چند وقته نوبت عمل میده؟ ممنون میشم زودتر جوابمو بدید.واسم ایمیل کنید.م__رس_________________________ی

 47. رها گفت:

  فاطیما جون شما عمل کردی شیراز؟دکتر کوشش کاراش رو دیدی؟پس کی تو شیراز از همه بهتره؟رییس انجمن جراحان بینی به من گفت گندمی از همه بهتره. بچه های توی سایت هم گندمی رو پیشنهاد دادن
  رییس دیگه مصباحی وساریخانی و… رو تایید نکرد.میدونی گندمی چند میگیره و چند وقته نوبت میده؟

 48. رها گفت:

  مرسی فاطیما جون

 49. فاطیما گفت:

  من 28 همین ماه پیش ساریخانی وقت عمل دارم بهم گفت 100% تضمینی…یکی از آشناهامون پیش ربیعی-شکیباپور و ساریخانی کار میکرده به من گفت من فقط ساریخانی رو تایید میکنم.من چون بینیم استخونیه ساریخانی خوب درش میاره.چندتا از دوستام پیش ساریخانی عمل کردن خیلی ناز شدن… یکیشونم گندمی که تغییر کرده ولی طبیعی نشده.نه گلم از وقتای گندمی خبر ندارم.

 50. فاطیما گفت:

  دکتر کوشش معروف نیست من نمیشناسمش

 51. رها گفت:

  مرسی فاطیما جون
  مرسی مهسا جون
  نظراتون خیلی بهم کمک کرد دوستای گلم. بازم اگه کسایی رو می شناسید که پیش گندمی و ساریخانی عمل کردن چه راضی چه ناراضی در جریان بذارید منو. شیرازی های عزیز خوشحال میشم نظراتون رو بدونم

 52. نازنین گفت:

  سلام بچه های شیرازی. من بینیم استخونیه می خوام عمل کنم شیراز هستم .تو رو خدا کمکم کنید هرکی کسایی رو می شناسه که پیش دکترای معروف شیراز عمل کرده بهم بگید که راضی بودن یا نه. و کی رو از همه بیشتر تایید می کنید. مرسی از همتون

 53. نرگس گفت:

  بچه ها سلام
  من ميخام بيني مو عمل كنم بيني من تقريبن گوشتيه
  هرچي بيشتر مشاوره ميگيرم گيج تر ميشم
  تا حالا با دكترآبرومند تو تهران و دكتر توفيقي توي كرج ويزيت كردم
  آبرومند گوش و حلق وبيني نبود و فك و صورت بود اما تقريبن همه ي مريض هاش راضي بودن از كارش
  توفيقي هم طبيعي عمل ميكنه به دلم نشست تقريبن اما سر لرزش دستي كه داشت يه كم دو به شك شدم
  الان ميخام راهنماييم كنيد بين اين دكترا تو كرج نتيجه كار كدوم دكتر بهتره و بعد چند سال بيني كج نميشه
  دكتر توفيقي، دكتر راوندي، دكتر گرمارودي

 54. رومینا گفت:

  سلام بینی منم گوشتی ولی من ساکن اردبیل هستم از دکتر یوسف شفائی برا عمل وقت گرفتم ولی خیلی میترسم چه جور دکتریه چطور عمل میکنه به منم اون دکتر معرفی کردن یکی راهنمایی کنه چکار کنم چقر طول میکشه سرپا بشی کار روزانه انجام بدی من دانشجوام

 55. فوتون گفت:

  سلام من بوشهر هستم لطفا اگه کسی دکتر خوب توی بوشهر.اهواز.بهبهان میشناسه بگه چیزی تا عروسیم نمونده باید زودتر تصمیم بگیرم.

 56. shafagh گفت:

  میخواستم بدونم یه دکتر طبیعی عمل کنه خووووب تو مازندران میشناسین؟

 57. سارا گفت:

  بچه ها من دو سال قبل پیش دکتر گندمی عمل کردم راضی هستم
  دخترخاله ام هم بعد از من عمل کرد راضی بود اتفاقا شنبه هم میخوام بره برادرم برم نوبت عمل بگیرم 1600000

 58. مهسا گفت:

  رها جون من الان 1 هفته است عمل کردم پیش دکتر گندمی به نظرم خوب شده جای بخیه اصلا ندارم فقط 2 تا بخیه خورده بینیم باز نشده البته دکتر گفت بینیت هیچ مشکلی نداره فقط یه قوس کوچولو داده النم مشکلی ندارم

 59. سمیرا گفت:

  salam bacheha man alan4 rooz az amale binim migzare be bazare man doktor venon asefi kheyli khoob amal mikone age shiraz mikhayn amal konin pishnahad mikonam hatman berin marizashoono too matab bebinin vaghean ali amal mikone

  • آهو گفت:

   سلام سمیرا جان. مبارک باشه عزیزم. منم هم 3 ماه قبل پیش دکتر آصفی عملیدم. من ازش خواسته بودم که طبیعی عمل کنه اما بینیمو عروسکی در آورده. دارم از دستش دیوونه میشم. تنها دلخوشیم اینه که مشکل تنفسی ندارم و همه بهم میگن مبارک باشه!!!!!!!!

   • آیدا گفت:

    عزیزم قوسش چقدره؟ من پیش دکتر اصفی وقت عمل گرفتم ولی میترسم قوسش زیاد بشه. طبیعی میخوام. بینیم گوشتیه. مال شما گوشتی بود یا استخونی؟

 60. رها گفت:

  به سلامتی مهسا جان. منم مثل شما خانوادم راضی نیستن گفتن اگه خراب شد پای خودت!!!! واسه همین میخوام طبیعی بشه شما هم دنبال کار طبیعی بودی حالا طبیعی شده؟؟هفته اول سخت نگذشت؟کبودی نداری؟ چند ازت گرفت؟ همون جور ی که میخواستی (طبیعی ) شده عزیزم؟

 61. مریم گفت:

  سلام دوستان
  من 6 سال پیش بینیمو پیش دکتر خسروی نژاد عمل کردم ولی الان راضی نیستم. انحراف بینیم که خوب نشده هیچی خود بینی رو هم دوست ندارم. البته الان هیچ کس نمی فهمه من عمل کردم چون هنوز خیلی نقص داره. در واقع دکتر خسروی نژاد فقط قوز بینی منو گرفته و به بقیه قسمتاش دست نزده. الان دوباره می خوام عمل کنم. میشه یه دکتر خوب توی شیراز بهم معرفی کنید که سریع وقت عمل بده. آخه من 2 ماه دیگه دارم از ایران می رم و خیلی وقت ندارم. کارای دکتر گندمی رو دیدم خیلی خوب عمل می کنه ولی خیلی بینی رو کوچیک می کنه. دکتر ساریخانی رو هم تعریفشو زیاد شنیدم. می دونید این دو تا چجوری وقت عمل می دن؟

  • آهو گفت:

   مریم جان دکتز گندمی رو شنیدم اگه الان بری پیشش حداقل برای 3 یا 4 ماه بعد بهت وقت میده. دکتر ساریخانی رو نمی دونم. اما تعریفش رو خیلی شنیدم و همه میگن کاراش عالیه. من 3 ماه قبل پیش دکتر ونون آصفی عمل کردم. اون سریع وقت داد. کارش هم خوبه فقط مشکلش اینه که عروسکی در میاره. باید حتما بهش تاکید کنی که چه جوری می خوای و وقتی میری پیشش روی عکسی که درست میکنه، دقیقا بهش بگی چه شکلی می خوای. اگه می خوای طبیعی باشه حتی توی اتاق عمل هم بهش تاکید کن.

 62. سارا گفت:

  درود
  مریم جان میشه آدرس دکتر عباسی رو بدی،کجای کرج مطب داره یا شماره تلفنشو

  لطف میکنی عزیزم

 63. سهیلا گفت:

  سلام دوستان من ساکن اصفهانم بینی گوشتی دارم خیلی میترسم عمل کنم اگه دکتر خوب که توی اصفهان سراغ دارید بهم معرفی کنید در ضمن میخواستم بدونم عباسی که تود کرجه بینی گوشتی را جطور عمل میکنه مرسی

 64. سارا گفت:

  سلام.كسي دكتر فرهنگ و آبرومند رو ميشناسه؟؟؟؟؟؟؟

  • ستاره گفت:

   من فرهنگو می شناسم، رفتم مطبش، کاراشو دیدم…وقت عمل هم داد اما می خوام برم پیش عباسی کاراش خیلی بهتره… فرهنگ سری دوزی کار می کنه، بیماراش همه راضی بودن اما مشکلی که وجود داشت از نظر من ، همه مثل هم بود بینی هاشون و اینکه اصلا به بینی گوشتی دست نمی زنه یکاری می کنه خودت پشیمون شی!

 65. ساناز گفت:

  سلام بچه ها من شیراز زندگی میکنم.میخوام تا عید عمل کنم.کسی دکتر مرزبان رو میشناسه؟؟؟؟لطفا راهنماییم کنید.ممنون

 66. ساناز گفت:

  تو رو خدا یکی منو راهنمایی کنه………………….. دکتر مرزبان خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 67. رویا گفت:

  بچه ها کی پیش دکتر سجادیان عمل کرده؟

 68. aylar گفت:

  dr mohamad baghere fattahi ham karesh khobe,kheyli tabie amal mikone,to bimarestane kasrae….albate inam begam kheyli geroon migire,8 milyoon…..

 69. goli گفت:

  سلام به همه.
  من میخوام دماغم رو شیراز پیش ربیعی عمل کنم. کسی هست که اونجا عمل کرده باشه؟ نظرتون راجع به کاراش چیه؟ ممنونم نظرات دوستان رو بدونم

  • ساناز گفت:

   گلی خانوم جدیدا ربیعی داره بد عمل میکنه.بینی یکی از دوستام بد شده یعنی سمت راستش بالاتر از سمت چپشه.بینی پسر داییم هم خیلی تابلو عمل کرده…من که منصرف شدم برم پیش ربیعی. من ار این دکترا یکی رو انتخاب میکنم:مرزبان-ساریخانی-روشنی.

 70. rojin گفت:

  salam man 2dafe bimnimo amal kardam ham be khatere enherafesh ham zibayi vali alan khubtar ke nashode hichi az har 2nazar badtaram shode aslan nemitunam nafas bekesham
  be nazare shoma bayad chikar konam ????

 71. rojin گفت:

  MISHE BEPORSAM ESME IN DOKTORI KE MATNE BALA RO NEVESHTE CHIYE

 72. ناهید گفت:

  با سلام من میخواستم از بچه ها بپرسم دکتر حامد عباسی در کرج عمل بینی اش چطوره و هزینه ان چقدره ؟ بیشتر هم دوست دارم اگر افرادی هستند که توسط ایشان عمل شده اند و ناراضی هستند پیام بذارند و علت رو بگند. باید به زودی تصمیم بگیرم . در ضمن تزریق چربی توسط ایشون کسی انجام داده یا نه قیمت آن و این که از تزریق راضی بودند یا نه؟ مرسی

 73. اکرم گفت:

  من منشی دکتر عباسی در کرج هستم خودم و سه خواهرم عمل کردیم و همه واقعا راضی هستیم ایشون هم از نظر کار و هم اخلاق عالی هستن . شما باید حتما خدمت دکتر برسید تا بینی شما رو ببینند تا هزینه رو اعلام کنند هزینه تزریق چربی هم 600 تومن هر ناحیه هست و بیمار در این مورد نیز داشته اند و همه راضی بودن

 74. مینا گفت:

  سلام دوستان.منم میخوام عمل زیبایی بینی انجام بدم.توکرجم.کاردکترعباسی رودیدم 2موردازدوستام البته هردوشون ترمیمی بودن.اونا که خیلی راضی بودن خیلی ام ریلکس وراحت بودن بعدازعمل خودشون که اینجوری میگن حالا ظاهرشون زیادچنگی به دل نمیزد ولی خب خودشون راضین.تازه میگن اصلا درد نداشتن.حالا موندم چه کنم.میخوام برم مشاوره پیشش.مطبش چهارراه طالقانیه.اگه بچه ها کسی پیشش رفته راضی یاناراضی توروخدا بگیدخیلی میترسم

 75. رها اصف گفت:

  سلام .من دوست دارم بینیم مثل صبا تاجیک بشه شما نمی دونید دکترش کیه.من ی دکتر خوب می خوام که هم طبیعی باشه هم صدام تغیر نکنه

 76. رها اصف گفت:

  تورو خدا بگید کی خوب عمل میکنه من اصفهانم اما می تو نم تهرانم بیام راستی پولشم بگید مر30

 77. زهرا گفت:

  سلام رهاجان من خودم پیش دکترعلیرضامعتمدی عمل کردم کارش خوب بود اما اگه تاحالاعمل نکرده بودم حتمن می رفتم پیش دکتر خرمی -توی اصفهان دکترای معروفی هستن اما به نظر من ارزششوداره واسه سلامتیتوزیباییت هردکتری رو درنظرداری بری مطبش مریضاشوببینی هم فرم بینی وهم تنفس-به هرحال عجله نکن به خودت فرصت انتخاب بده-عجله نکن-ادم یه بینی که بیشتر نداره پس تامیتونی درست تحقیق کن!!من هم بتونم کمکت میکنم گلم——————————–

 78. سارا گفت:

  سلام بچه ها———————–رها جان گلم من فقط راهایی روکه قراره واسه قبل عمل بکنی ومن تجربش کردم بهت میگم::::::: منم اصفهان پیش علیرضا معتمدی عمل کردم البته 4سال پیش-من انحراف تیغه بینی داشتم اما حالت اصلی بینیمم به سمت راست متمایل شده بود وتنفسم خیلی مشکل بود بعد از 2سال تحقیق توی اصفهان معتمدی رو پیداکردم که هفته ای 2 بارازتهران میومداصفهان -زیادمعروف نبود اما کارش حرف نداشتو اصلن درد وکبودی نداشتم باورت نمیشه -7روز بعدازعمل من رفتم سرکلاس-اینقدرشارژبودم–الان بعد از4 سال حالت بینیم داره بهتروبهترمیشه -دیگه وقتی گریه میکنم یاسرمامیخورمراحت نفس میکشمومثه قبل عملم زجرنمیکشم!!!!! خیلی میترسیدم اماانقدردکتربااخلاق وخوبیه خلاصه باهات راه میادسرقیمت ونمیدونم جدیدن چقدرمیگیره اما تبلیغشوهم نمیکنم-کارای علوی راد روخیلی دیدم دکتر زیباییه و حالت بینی هایی که عمل میکنه مثه “صبا تاجیکه”همون مدلینگ معروف بیشتربینی ها روبلندوقرینه دریاره امابه همه نمیاد!! اما خرمی روهم دیدم عالی عالی بوده-بینی ها خیلی قرینه و متناسب باصورته-مامانم 8همین ماه عمل داره-خیلی هم سختگیره توی این چیزا-
  ازتهران وبوشهرو…میان پیشش واسه عمل بینی-الان واسه هرعمل 1میلیون و400میگیره اما هرهفته 100هزارمیذاره روش!!!همه هم بینیا خوشگل ومتناسب-قرینگیی خیلی مهمه بعدعمل-دکترای دیگه هوایی-فیروزه ای-طرزی -کیقبادی-رضایی دردرجه دومن –انتخاب باخودته گلم امازهراجون راست میگه خوب تحقیق کن بعدخودتوبسپاربه تیغ جراحیو بیهوشی

 79. علي گفت:

  سلام مثل اينكه آمار عمل بيني تو شيراز خيللللللللللللي زياده. من سه ماه عمل كردم بينيم هنوز ورم داره الان ميشه درباره خوب بودنش نظر داد آخه ميگن تا شش ماه بايد صبر كني

 80. علي گفت:

  ادامه: بينيم مثل عكس بالايي شده فكر ميكنم از روبرو خوب نيست اونايي كه خيلي وقته عمل كردن راهنمايي كنن ممنون ميشم

 81. علي گفت:

  من شيرازم پيش دكتر غياثي عمل كردم خيلللللللللللللللللللللللللي ماه . البته دكتر تهرانه و تهران هم عمل ميكنه

 82. ساينا گفت:

  ماكسيمم هزينه عمل تو تهران چقدره؟

 83. رها اصف گفت:

  مرسی بچه ها از راهنمایتون میشه ادرس خرمی بدیند با علوی برم کارشون ببینم ممنون میشم دوستای گلم

 84. یک دوست گفت:

  سلام من بینیم گوشتیه ازدوماه پیش مطب گردی کردم پیش دکترسجادیانم رفتم هم قیمتش مناسبه هم کاراش خیلی قشنگ بوددوست خودمم رفت پیشش الان خوبه خیلی راضیه البته اون بینیش استخونی بودبرای دوهفته دیگه پیشش وقت گرفتم فقط نمیدونم کدوم مدلش قشنگتره چون هم طبیعی عمل میکنه هم فانتزی بینی دوستم بین فانتزی وطبیعی بودخیلی خوب شده شماچی میگیدتوعکسایی که توسایتش گذاشته کدوم قشنگتره ؟ http://www.dramirsajadian.com

 85. باران گفت:

  سلام. من شیراز دنبال یه دکتر خوب برای جراحی بینی میگردم. بینیم استخونیه ولی سرش هم که غضروفی هست میخوام خوشکل در بیاره. رفتم دکتر گندمی وقت بگیرم، خیلی ازش بد میگفتن. یه پسره می گفت بینی منو دو بار عمل کرده، آخرش هم خراب شده. از دکتر ساریخانی و دکتر مصباحی هم وقت گرفتم ولی نمی تونم تصمیم بگیرم. اگه کسی کمک کنه بتونم تصمیم بگیرم ممنون میشم.

 86. سانی گفت:

  سلام اگه میشه منو راهنمایی کنید من میخوام شیراز عمل کنم بابام هم راضی نیست ولی خب یهجورایی داره راضی میشه بیشتر از 5 یا 6 هم نمیخوام هزینه کنم ولی کامنتارو که خوندم گیج شدم … یکی از کارای ساریخانی رو دیدم خیلی خوب بود … ولی 3 تا از کارای خسروی رو دیدم 2 تاش که خوشم نیومد هم سر بینیشون کجه هم سوراخاشون لنگه به لنگه بود !!!! ولی یکیشون خیلی خوب شده جالبه که دو نفرشون هم بینیشون استخونی بود که یکیشو خوب در اورد اما یکی دیگشو نه … بینی منم استخونیه … حالا اخرش به نظر شما چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 87. سینا گفت:

  سلام.ساریخانی رو کسی میشناسه؟

 88. zahra گفت:

  slm dostan mn shiraz dr mesbahi amal krdam eftezahe eftezahhhhh

 89. شادی گفت:

  دکتر فوق العاده خوب با هزینه مناسب فقط من ونون آصفی رو قبول دارم بسیار کارشون عالی هستش …کنار بینی خیلی طبیعی در میاره وجای بخیه نمی مونه وروکارش حساسه من کارای زیادی از ایشون دیدم همه عالی ..هر کسی میخواد عمل کنه حتما کاراش ببینه

 90. ned گفت:

  سلام من چند سال پیش پیش دکتر ساریخانی عمل کردم.اصلا راضی نیستم.اتفاقا دو تا دوستامم پیش ساریخانی عمل کردن.اونا ام راضی نیستن.بینی های استخونی رو طوری که عمل میکنه باعث میشه پره اای بینیتون گود بشه و هط میوفته به سمت نوک بینی.بعدم بینی بعد یکسال کمی کج میشه.نوک بینی هم طوری که هم میکنه بعد ی مدت افتاده میشه
  من همه عیبهای بینی خودم و دوستامو مشترک دیدم.بنظرم اصلا دکتر خوبی نیست

 91. یاسی گفت:

  سلام من میخوام پیش ساریخانی عمل کنم بینیم استخوانیه و میخوام برام طبیعی عمل کنه.کسی نمیدونه جدیدا چند میگیره.اگه بهتر از ساریخانی میشناسین بهم معرفی کنین لطفا.

 92. سحر گفت:

  دوستان شما کسی رو میشناسید که بخاطر عمل بینی مرده باشه؟؟؟؟؟
  من در این حد میترسم…..!!!!!

 93. مانی گفت:

  سلام من مشهد هستم میخوام بینیمو عمل کنم عروسکی عروسکی میخوام شک دارم پیش سلیمی عمل کنم یا میمنه کممممکککککککک

 94. مریم گفت:

  سلام من یه هفته پیش عمل کردم الان که چسپوباز میکنم میبینم یه سوراخ پایینه یکی بالاتر.چقدرگریه کردم چکارکنم یعنی خوب میشه؟نیشابوردکترعربخانی عمل کردم

 95. ahmad گفت:

  سلام مريم جان نگران نباش اصلا. به راحتي درست ميشه . برادر من همينطوري شده بود دكترش دست زد نميدونم چطوري تنظيمش كرد بخدا

 96. ناناز گفت:

  سلام دوستان.من میخام بینیمو عمل کنم از شیرازم .بینیم گوشتیه میشه دکتر خوب بهم معرفی کنید هزینش هم بگید لطفا
  نظرتون درمورد اصفی و مرزبان و گندمی چیه کدومشون بهترن ب نظرتون؟؟؟
  راسی البرزی چی؟

  • یاسمن گفت:

   سلام
   من دیروز پیش روشنی و البرزی رفتم. دختر عموم اون هفته پیش البرزی عمل کرده یه ذره کبودی نداره و بانداژ رو صورتش نیست و فقط چسب زده. کار البرزی رو ندیدم تا حالا بعد از عمل .
   خلعتبری بعض بینی ها رو قشنگ بعضی هارو افتضاح دراورده بود. دستغیب خیلی بینی رو عروسکی و کوچیک می کنه.
   روشنی هم هر چی میرم مطبش همه کسایی که میان دو کیلو بانداژ دارن نمی تونم بینیشون رو ببینم.
   گندمی شنیدم خوبه
   ولی همه چیز به بینی ربط داره که مشکلش چی باشه
   واقعا گیج شدم خودمم که پیش کی برم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

   • ناناز گفت:

    از اصفی خبر نداری؟
    اگه میشه قیمت این دکترایی ک گفتی و بیمارستانشون بگو
    مرسی

    • یاسمن گفت:

     بستگی داره میخوای طبیعی عمل کنی یا عروسکی… البرزی بیمارستان دنا 5 تومن (البته چند تا کار ازش دیدم سوراخای بینی لنگه به لنگه بود)

     روشنی بیمارستان خدادوست 6.5 (من ازش وقت عمل گرفتم ولی دودل هستم چون یه کم عروسکی عمل می کنه) ولی دکتر خوبیه روزی 6 تا عمل انجام میده!!!!!!

     دستغیب بیمارستان شفا 4.600 بینی رو کوچیک می کنه

     خلعتبری ام آر آی و فرهمند 7 تومن ( من دو تا کار دیدم ازش خوشم نیومد)

     گندمی و ساریخانی و حاتمی پور و آصفی هم بقیه گفتن خوب نبوده
     آصفی هم گفتن 4.5 می گیره

     ولی من معتقدم هر کس یه سلیقه ای داره و می خواد یه مدل خاص بینیشو عمل کنه… نباید به حرف این و اون باشی باید بری تو مطب ها نمونه کارها رو ببینی

 97. zahra گفت:

  سلام دوستان کسی دکتر حمیدرضا سهرابی در اصفهان میشناسه؟ کارش خوبه؟؟؟؟

 98. zahra گفت:

  الان توی اصفهان بهترین دکترهای عمل بینی کیا هستن؟؟؟من بینیم پوستش خیلی نازکه میترسم بعد عمل خیلی زشت بشه و عیباش معلوم باشه بخاطر پوست نازکش. کسی تجربه ای مثل من داشته؟؟؟

 99. ستاره گفت:

  سلام بچه ها داریوش ساریخانی هزینه عملش چنده ؟منکه تعریفشو زیادشنیدم

 100. ستاره گفت:

  سلام دکترخوب توشیراز رومعرفی کنیدبم

 101. zahra گفت:

  تو رو خدا یکی منو راهنمایی کنه…

 102. نیلو گفت:

  سلام دوستان.
  من یکسال پیش عمل کردم. اما دو طرف بینیم ورم داره و دکتر گفته باید آمپول بزنی.به نظرتون خوب میشه؟؟؟؟؟ امپولش درد داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 🙁

  • مونا گفت:

   سلام
   آره عزیزم. با آمپول ورمش میخوابه. فکرم نمیکنم درد داشته باشه
   مریضای دکتر خسروی اکثرا بعد از عمل امپول میزنن ولی بازم جای شکرش باقیه که با آمپول جواب میگیرن

 103. سلام
  من رضام 24 سالمه
  شیرازیم هستما
  میگم میخوام بینیمو عمل کنم . گوشتیه. یکم بزرگه اذیت میشم همیشه
  زنگ زدم بیمارستان دکترخدادوست شیراز گفت نزدیکای 6-7 تومان خرج میشه
  زنگ زدم بیمارستان دولتی دستغیب گفت 4 تومان خرج میشه گفتم بیمه قبول می کنین گفت نه
  کسی دکتر خوبی سراغ داره کار خوب ارزون؟؟
  مرسی همگی

 104. nedaaa.jooon@gmail.com گفت:

  منم میخوام بینیمو عمل کنم…اما گیجم نمیدونم کجا برم امروز هم مصباحی وقت داشتم نرفتم….کسی میدونه کدوم دکتر تو شیراز بینی های استخونی و خوب عمل میکنه توروخدا ا ا ا کمک کنید

  • سانیا گفت:

   دکتر البرزی ساختمان پرند تو بیست متری سینما سعدی روبرو بیمارستان شفا کارش توپه

  • نازی گفت:

   ندا جان امیدوارم که تا حالا نرفته باشی عمل اونم پیشه مصباحی من سه ساله دارم هی میرم مطبشو میام در طول این سه سال حتی یه بینی قشنگ ندیدم حتی یک نفر که از عملش راضی باشه رو ندیدم .تازه زیر بار کارشم نمیره هر چی تو میخای دلیل بیار که دماغ منو خراب کردی قبول نمیکنه. اگر خواستی تحقیق کنی روزایی برو که کسایی که قبلن عمل کردن میان مطب، چون چند روز در هفته رو اختصاص داده به اونایی که عمل کردن و چند روز به اونایی که قصد عمل دارند

 105. الناز گفت:

  سلام بچه ها کسی دکتر قنبریان میشناسه تو اصفهان عمل می کنن خواهش می کنم هرکی میشناسه جواب بده

 106. فرنوش گفت:

  سلام منم ميخوام بينيمو شيراز عمل كنم تا حالا پيش سه تا دكتر رفتم ولى هنوز نميدونم واقعا پيش كى عمل كنم.تعريف ساريخانيو خيلى شنيدم ٢٩ام بهم وقت ولى رفتم مطبش. مريضاش بيشترشون بينيشون بزرگ بود هنوز.ديشبم رفتم پيش گندمى.الان واقعا گيج شدم پيش كدومشون عمل كنم.كدومشون بهترن؟.كسى دكتر ديگه اى بهتر از ساريخانيو گندمى شيراز ميشناسه ؟

 107. فاطمه گفت:

  من خییلی پشیمونم عمل کردم ساریخانی…تو فکرم برای ترمیمی…کی میدونه دکتر شیروانی ترمیمی ها رو چجور میکنه

 108. مونا گفت:

  سلام
  دکتر ساریخانی تو شیراز رو خیلی تعریفش میکنن …دوستای من راضی بودن… هزینه عملش الان فکرکنم 8 تومن باشه.. البته فکذکنم از اونایی باشه که اسمشون معروفتر از کارشون باشه

  دکتر خسروزی نژاد عملهای ترمیمی زیاد داره…دختر داییم دوبار مجبور شد پیش عمل کنه.. هزینه ی عملش هم جدیدا 7 تومن شده

  دکتردستغیب هم همه ی بینی ها رو یه مدل در میاره… نوک همشون مثل همه و بعد از یه مدتی خم میشه… خاله ی خودم پیشش عمل کرد اصلا راضی نیست. نیاز به عمل مجدد داره.

  دکتر افشین باقری هم خیلی تعریفش رو شنیدم که طبیعی عمل میکنه ولی من تو سایتش که رفتم از مدل عملش خوشم نیومد… 5.5 هم تقریبا دستمزدشه

  یه بنده خدایی میگفت دکتر فیروزه یگانه هم خوبه و دقت زیاد میکنه و از گندمی و حاتمی هم بهتره ولی چون زنه آدم میترسه بره پیشش

 109. ریحان گفت:

  سلام بچه ها

  لطفا یه دکتر خوب تو شیراز معرفی کنید؟

  دکتر مرزبان کارش خوبه؟

 110. ریحان گفت:

  دوستان لطفا راهنمایی کنید ؟؟؟؟؟

  • مونا گفت:

   سلام
   ریحان جان من چیزی از دکتر مرزبان نشنیدم
   بقول یکی ازدوستان همه چی بستگی به بینی خودت داره و این که خودت چه جوری میپسندی

   بعضی ها دوست دارن بینیشون عروسکی بشه. بعضی ها نه دوست دارن طبیعی بیرون بیاد

   بهترین راه اینه که هردکتری رو که مد نظرت هست بری مطبش و مریضاشو ببینی و ازشون سوال بپرسی…اینجوری قطعا زودتر به جواب میرسی

 111. سارا گفت:

  سلام دوستان .من میخوام بینیمو شیراز عمل کنم نمیدونم کدوم دکتر بهتره لطفا راهنماییم کنید ؟

 112. سارا گفت:

  یکی تعریف سارخانی رو میکنه یکی بدشو میگه .یکی میگه خسروی نژاد خوبه اون یکی میاد میگه خوب عمل نمیکنه .راجبه گندمی هم همینطور .واقعا سردرگم شدم .خواهشا کمکم کنید .راجبه هزینشونم هر کی میدونه بگه لطفا؟

 113. ویولت گفت:

  سلام.من 6ماه پیش آصفی عمل کردم.بقیه میگن خوبه.اما خودم دوسش ندارم متاسفانه…فرنوش جان شما که میگی بین گندمی و ساریخانی گیر کردی بگم که این دونا هیچ ربطی به هم ندارن…گندمی عروسکی کار میکنه و ساریخانی طبیعی….من کار از مصباحی دیدم.قبولش دارم….خسروی نژادم کارش دیدم بد نبود….کاش بازم حق انتخاب داشتم مثل شماها…..

 114. mamad گفت:

  بالاخره مانفهميديم پيش كي عمل كنيم هركي يه چيز ميگه…من شيرازم ميخوام بينيموطبيعي عمل كنم استخونيه…..مصباح!!!! ساريخانييي!!!!! گندمي!!!! آصف!!!!!! و…. كدام!!!

 115. طلا گفت:

  من شیرازم-بینی ام گوشتی و استخوانی هست پیش ساریخانی ویزیت شدم کارهاش را دیدم طبیعی عمل میکنه و لی ترمیمی هم زیاد توی مطبش بود الان موندم چه کار کنم لطفا اگر کسی پیش ساریخانی عمل کرده نظر بده

 116. elysian گفت:

  ساریخانی یهتره یا روشنی؟

 117. فرنوش گفت:

  من چهارشنبه پيش روشنى عمل كردم و الان تنها چيزى كه ميفهمم درده

 118. چرا کسی جوابمو نمیده آخه:( گفت:

  سلام دوستان شیرازی
  کسی کارای عمل دکتر ونون آصفی رو دیده؟ من میخوام بینیم عروسکی عمل بشه آیا کار ایشون خوبهههههههههههه؟

 119. elysian گفت:

  Man ye bar raftam matabesh khosham nayumad
  Fek konam roshani az asefi behtare
  Man diruz pishe sarikhani amal kardam

 120. محمد گفت:

  بنظرم واسه مردا يا دخترايي كه بخوان طبيعي عمل كنن مصباحي بهترين شيراز باشه…شما نظر ندارين؟؟؟؟؟

 121. سارا گفت:

  من میخام بینیمو عروسکی عمل کنم ساکن شیراز کسی میدونه تو شیراز کی عروسکی خوب عمل میکنه؟؟ لطفا راهنمایبم کنید

 122. zeynab گفت:

  من دماغم گوشتی نمیدونم پیش دکتر فیروزه ای عمل کنم یا لقمانی اصفهان هستن کار دوتاشونم دیدم بد نیستن میشه نظر بدید.ممنونم

 123. سارا گفت:

  تو رو خدا یکی بگه کی تو شیراز عروسکی خوب عمل میکه؟؟

  • سانیا گفت:

   دکتر البرزی توی 20 متری سینما سعدی..ساختمان پرند روبرو بیمارستان شفا بینی منو اون عمل کرد راضیم..باقی بیماراشم عالی شده بودن

 124. Yeki javab bede گفت:

  Man mikham binim fantezi bshe bein gandomi, khosravi, rabie,, asefi kodom bhtare?? Please javab bdin doaton mikonam

  • مونا گفت:

   عزیزم آصفی و گندمی به فانتزی عمل کردن معروفن… خسروی هم اگه ازش بخوای تا اونجایی که جا داشته باشه بینیت واست فانتزی عملش میکنه
   بقیه رو نمیدونم
   دعا هم یادت نره

 125. کمند گفت:

  سلام به همگی، منم شیرازم و میخوام بینیمو عمل کنم، خیلی میترسم، تقریباً همه بهم میگن برو پیش ربیعی. چندتا از اقوام پیشش عمل کردن خیلی خوب شده. کسی از هزینه ها و بیمارستانی که دکتر ربیعی عمل میکنه اطلاع داره؟ مرسی از راهنماییتون.

 126. یلدا گفت:

  دوستان تو رو خدا بگید ربیعی بهتره یا گندمی؟؟؟

 127. مريم گفت:

  سلام
  آيا كسي كار دكتر سجاديااااااااان رو ميشناسه ؟
  يا كسي پيش سجاديان عمل كرده ؟
  من تصميم گرفتم برم پيش دكتر سجاديان

 128. samira گفت:

  سلام به همه
  بچه ها من بینی مو 18 روزه پیش دکتر آصفی عمل کردم خیلی گوشتی بود اعصابم خورده به نظرم بینی مو کوچیک نکرده کسی اینجا هست بینیش گوشتی بوده باشه و پیش دکتر آصفی عمل کرده باشه از تجربه بعد از عملش به من بگه لطفااااااااااااااااااااا

 129. سپیده گفت:

  سلام دوستان.من از شیرازم ومیخوام بینی م رو عمل کنم.واسه چهار روز دیگه پیش دکتر مرزبان نوبت دارم.خوبی کارش اینه که طبیعی عمل میکنه و جای بخیه ها نمیتونه.اما الان دلهره دارم،میگم نکنه زیاد قشنگ درش نیاره.ممنون میشم راهنمایی کنید

 130. سپیده گفت:

  میشه بگین.دکتر سعید مرزبان خوبه؟؟؟؟ ؟

 131. زينب گفت:

  سلام من بيني ام استخوني هست و كمي قوز داره شيراز ميخوام عمل كنم. كسي ميدونه كار خلعتبري چطور هست؟؟؟ ميخوام طبيعي باشه دكتر خوب بهم معرفي كنيد لطفا

 132. زينب گفت:

  كسي كار خلعتبري رو ديده؟؟ لطفا كمكم كنيد

 133. زينب گفت:

  كسي رو ميشناسيد كه تزريق چربي به سينه داشته؟؟ نظرتون رو بگيد لطفا
  خيلي دو دل و مردد هستم آخه

 134. Elnaz گفت:

  سلام
  عمل بینی واقعا ریسکه و شانسی هردکتری خوب و بد داره همه چی بستگی به فرم صورت و سلیقه داره که چجوربینی دوست داشته باشی من کارای روشنی رودیدم یکیش خیلی خوب بود یکشیش بد بود و…ساریخانی هم که جدیدا میگن خوب نیست…

 135. امیر گفت:

  سلام
  دکتر مصباحی هنوز خوب عمل میکنه؟
  شیراز

 136. ریحان گفت:

  مرسی مونا جون

 137. زينب گفت:

  ممنونم الناز عزيز
  در مورد تزريق چربي به سينه كسي تجربه داره؟ يا كسي رو ميشناسيد كه اينكارو كرده و راضي باشه؟

 138. زينب گفت:

  اينجا هم ظاهرا كسي دكتر خلعتبري رو نميشناسه ?

  • شبنم گفت:

   من شخصا پيشه دكتر آصفى عمل كردم ، بينى من استخونى بود و عالى شده طورى كه تويه اين ٢سال دكترو به خيليا پيشنهاد كردم 🙂 اين تجربه شخصى من هست و اصلا پشيمون نيستم .

 139. كتايون گفت:

  من يه هفتس پيش ربيعي شيراز عمل كردم اما سر بينيم بالاس من كه گفتم سر بالا نميخوام،ممكنه سرش بياد پايين؟خواهشا جواب بديد دارم ديوونه ميشم

 140. سحر گفت:

  لطفا اگه کسی از کار دکتر مصباحی اطلاع داره بگه

 141. هدی گفت:

  دوست عزیز من تا اونجایی که میدونم خلعتبری خوب نیست هزینه اش هم الکی بالاس

 142. فاطمه گفت:

  سلام من میخوام پیش دکتر ساریخانی عمل کنم کسی میدونه کارش چه جوریه ؟ لطفا کسی که پیشش عمل کرده راهنماییم کنه ..

 143. مینا گفت:

  سلام من 8 ماه بینیمو عمل کردم .پیش اصفی کاراش خوبه فقط بینی من یکم مشکل داره استخون بینیم پهن شایدم ورم داره هنوز

 144. مونا گفت:

  سلام .ببخشید کسی آدرس یا شماره تلفن از دکتر مصباحی نداره؟
  میشه لطفا بگید برا بینی طبیعی شیراز پیش کدوم دکتر عمل کنم؟مرسی

 145. فرح گفت:

  من خودم دکتر ساریخانی شیراز عمل کردم طبیعی عمل میکنه برای ترمیم هم به اسرار راضی شد و هزینه ترمیم هم گفت میگیرم .بنظرتون چ دکتری برا ترمیم خوبه توی شیراز؟

 146. ریحان گفت:

  سپیده جون بینیتو عمل کردی پیش مرزبان؟ خوب شده؟ راضی هستی؟
  لطفا جواب بده

 147. مونا گفت:

  سلام ..کسی توی شیراز کارای دکتر افشین باقری دیده؟لطفا راهنمایی کنید اگر اطلاع دارین

 148. مونا گفت:

  سلام مونا جون
  افشین باقری به طبیعی عمل کردن خیلی معروفه
  چندتا از دوستای من پیشش عمل کردن و خیلی راضی بودن ولی من خودم تو سایتش که رفتم دوست نداشتم بینی ها رو… دیگه زیاد از حد طبیعیه

  اینم سایتشه: http://www.bagheridr.com/

 149. سارا گفت:

  سلام دوستان. کسی تو شیراز کتر رضاکبودخانی رو میشناسه؟ من فک‌کردم عملاش طبیعی بوده‌ واسه همین ازش نوبت گرفتم

 150. زهرا گفت:

  سلام. من شیرزم. کسی میدونه کار دکتر دستغیب چطوره? من بینیم استخونیه.. مشکل خاصی نداره… دستغیب. اصف. ساریخانی. خسروی نژاد گفتن خ خوب میشه… لطفا راهنماییم کنید… در ضمن انحرافم دارم

 151. سوفیا گفت:

  بچه ها کسی هست پیش دکتر روشنی تو شیراز عمل کرده باشه؟ بنظرتون مرزبان بهتره یا روشنی؟

 152. Z گفت:

  من پیش دکتر اصفی عمل کردم کارش عالیه راضی هسم.به شما هم پیشنهاد میکنم برید پیش دکتر اصفی

 153. راحله.ر. گفت:

  سلام بچه ها من تهران پیش دکتر علی نریمانی نوبت گرفتم دکتر سپاهه توی بیمارستان نجمیه هم هست قراره توی کلینیک خودش منو عمل کنه کسی میشناسه که منو راهنمایی کنه تو رو خدا اگه میشتاسید بهم بگید .

 154. سارا گفت:

  دوستان هیچکس اطلاعی از کار دکتر کبود خانی ندارن؟لطفا راهنمائیم‌ کنین

 155. غزال گفت:

  من ١ هفتست پیش اصفی عمل کردم،فوق العاده خوش اخلاق و مهربونن،٧ ساله پیش مصباحی عملم کرده بود.به هیچ وجه کوچیک نکرده بود بینیمو و بینی گوشتی و پهن من هنوز بشدت تو ذوق میزد…الان بنظر زیر پانسمان و چسب جالب میاد و از کار اصفی راضی هستم…٣-۴ روزه برم بازش کنم ببینم خوب شده یا نه!
  پناه بر خدا…
  ولی دکتر مصباحی برای بینی گوشتی و بزرگ اصلا گزینه خوبی نیست..پولتون رو هدر ندین
  من با هزار زور بلا تونستم اصفی رو راضی کنم عمل مجدد کنه،اگه انتخاب بدی کنین بار اول بعدشم هیچ دکتری عملتون نمیکنه!!!

 156. آرش گفت:

  سلام
  بچه ها من دماغم استخونیه و انحراف شدیدیم داره،پیش دکتر خسروی تو بیمارستان میر نوبت عمل دارم که دماغا رو عروسکی و کوچیک میکنه ولی جدیدا ینفر بهم توصیه کرد چون انحراف هم دارم یه متخصص گوش حلق بینی عملم کنه ،ساریخانی هست ولی دو برابر خسروی میگیره ،حاتمی ۵ تا هفت تومن میگیره و خسروی نژاد تو بیستمتری که اونم همین حدودا میگیره

  با توجه به استخونی و انحراف بینیم شما کی رو معرفی میکنین که بین ۴ تا ۵ بگیره م طبیعی عمل کنه؟دکتر آصفی خوبه؟

 157. مریم گفت:

  سلام.کسی هست پیش خسروی نژاد عمل کرده باشه؟ کارش چطوره؟ ممنون میشم بگید .بینی من استخونیه

 158. دنیا گفت:

  سلام. من قصد عمل کردن بینیمو دارم. دوستدارم طبیعی بشه هزینه هم برام مهمه. بهم گفتن دکتر خسروی نژاد اما هرچی تماس میگیرم مطبشون هیچکس جواب نمیده. کسی از کار و هزینه دکتر خسروی نژادو ونون آصفی چیزی میدونه منو راهنمایی کنه ؟ممنون میشم. دماغم استخونی هس بزرگ نیست کمی انحراف بینی دارم یه شکستگی کوچولو هم داره.

 159. زهرا گفت:

  سلام اصفی بینی اقایون عمل نمیکنه، تا تابسونم کار ترمیم دکترا دیگه قبول نمیکردن.
  دستغیب چطوره. کسی میشناسه? جدیدا هم نرخاشو برده بالا تا ۷. ۷.۵ از اقایون میگیرن…

 160. آرش گفت:

  سلام
  کی بینیه آقایون رو طبیعی عمل میکنه که بین ۴ تا ۵ هم بگیره؟

 161. آرش گفت:

  شیراز میگما

 162. نیایش گفت:

  سلام. کسی سبک دکتر ونون آصفی رو میدونه ؟طبیعی عمل میکنن یاعروسکی ؟کارشون خوب هست ؟

 163. مریم گفت:

  من نوبت واسه ویزیت گرفتم برای هفت بهمن هزینه هم بهم گفت از ۴۵۰۰۰۰۰ به بالا. کسی میدونم اقای دکتر ونون آصفی طبیعی عمل میکنن یاعروسکی ؟

 164. هدی گفت:

  با سلام.اصفی و گندمی به فانتزی عمل کردن معروفن فقط بین این دو تا کدوم بهتره؟؟؟؟ تو رو خدا راهنماییم کنید?

 165. سپیده گفت:

  سلام دوستان من بینیم بزرگ وگوشتیه …کدوم دکتر تو شیراز بینی گوشتی رو خوب درمیاره؟ کار دکتر دستغیب و آصفی و خسروی کدومشون بهتره؟ ممنون میشم حواب بدین

 166. زهرا گفت:

  سلام. کسی کارهای دکتر ونون اصفی رودیده ؟برای بینی استخوانی خوب عمل میکنن ؟سبکشون طبیعی هس یاعروسکی ؟توروخدا راهنماییم کنید

  • مریم گفت:

   سلام زهرا جان. من حدود سه ماه پیش با دکتر آصفی عمل کردم . بینیم گوشتی بود و از عملم خیلی راضی هستیم. نمونه کاراشونو که توی مطب دیدم تقریبا میشه گفت غالبشون خوب بود. جای بخیه ها هم نمونده. بعد از عمل هم کبودی اصلا نداشتم. ورم صورتمم یه روز بود فقط. اخلاقشون فوق العاده خوبه. خیلی مهربون و متشخص هستن. و بر عکس خودشون منشی هاشون یکی از یکی بی ادب تر و گستاخ تر. هزینه عملشون هم ۴۲۰۰ میشه حدودا. یک ماهه نوبت عمل میدن. توی مطب همه بیماراشونو که من میحرفیدم راضی بودن از عملشون.قبلا آقایونو عمل نمیکردن ولی گویا تازگی ها میکنن. بینی نصفی ها رو طبیعی عمل کرده بودن نصفی ها عروسکی که احتمالا سلیقه خود بیمار بوده

   • زهرا گفت:

    ممنونم مریم جان خیلی لطف کردین. من وقت ندارم تومطب همه دکترابرم روم هم نمیشه ازهمه عمل کرده هاشون بپرسم. بینی بزرگی ندارم اما کمی انحراف داره یه شکستگی هم روش هس میخوام خیالم راحت بشه ازاین بدتر نشه. فردا نوبت ویزیت دارم اما منشی تلفنی بهم گفت هزینه از ۴۵۰۰۰۰۰ به بالا هس. بازم ممنون از راهنماییتون.

    • آرش گفت:

     سلام
     ببخشید منم میخوام پیش آصفی عمل کنم،اگه رفتید مطب میخواستم بدونم پسر هم اونجا بود که عمل کرده باشه،راضی بودند؟طبیعی بودندف؟ممنون میشم

 167. هستی گفت:

  من هشتم دی ماه پیش دکتر گندمی و روشنی نوبت دارم برم صحبت کنم،دوستان خیلی استرس دارم لطفا راهنمایی کنید،صورتم ظریفه بیبی فیس هست صورتم ،یه بینی واقعا زیبا میخام بینیم مشکل چندانی نداره

 168. هستی گفت:

  سلام راستی دختر عموم پیش دکتر روشنی عمل کرد خوبم بود،اما تو داروخانه کار میکنهومیگفت هرکی میاد داخل بینیش خشکله ازش میپرسم کجا رفتی عمل ،میگن پیش دکتر گندمی،اما بازهم دو دلم واقعا تصمیم مهمی هست تو زندگی 😥😑

 169. سایه گفت:

  سلام. ببخشید کسی کارای دکتر دستغیب دیده ؟هزینه عملشون میدونید ؟و کارای دکتر شکیباپور ؟همچنین هزینه عملشون ؟ممنون میشم اگر میدونید جواب بدید

 170. مرضى گفت:

  فقط و فقط آصفى

 171. بهار گفت:

  سلام .خوبین؟بچه ها کسی دکتر قنبریان شهرکرد را میشناسه؟

 172. سایه گفت:

  اصفی خیلی بینی رو کوچیک میکنه. سوراخ بینی یکی بزرگ یکی کوچیک بود میگفتن مشکل تنفسی هم دارن. فقط قیمتش نسبت به بقیه خوب بود و اخلاقش

 173. آرش گفت:

  بچه ها آصفی برا پسرا با بینی استخونی چطوره؟خوبه؟

 174. آرش گفت:

  میترسم بینیمو خراب کنه،من انحراف دارم خواهش میکنم راهنماییم کنید ممنون میشم

  • سایه گفت:

   سلام. هفته قبل که مطبشون بودم منشی اقای دکتر ونون اصفی گفتن اقایون روقبول نمیکنن اما من خودم یه پسر تو مطب دیدم که چندروزی بود عمل کرده بود. هزینه ۴۳۰۰۰۰۰. یه بینی استخوانی برای به خانم عمل کرده بود اصلا نمیگفتی عمل کرده ازبس طبیعی بود. ولی بقیشون خیلی ریز شده بود بینیشون. مشکلی تنفسی هم داشتن. درسته عمل زیبایی انتخاب خود فرد هست اما دکتر هم باید درقبالش مسیولیت پذیرباشه ما میخوایم دماغمو خوشگل بشه نمیخوایم همون یه ذره نفسی هم که میکشیم دیگه نتونیم بکشیم. میگن خسروی نژاد هم خوبه اما من کاراشو ندیدم

 175. مریم گفت:

  سلام دوستان گلم، من شیراز چند سال پیش مصباحی عمل کردم افتضضضضاح، هرچی بگم شنیدن کی بود مانند دیدن! به حرفهای دکترااا توجهی نکنید، برا هر پزشکی خودتون از اونایی که عمل شدن بپرسید و برید مطب ببینید…مصباحی اون موقع اصلا حاضر نشد تصویر بعد عمل دربیاره که انتخاب کنی چطوری می خوای، تازه من بینیم استخوانی صرف و اصلا گوشتی نبود، ایشون فقط به بهانه طبیعی همه رو به عمل راضی می کنه، بینی من که نوکش افتاد، بینی که کوچک نشد هیچ بلکه پهناش دوبرابر شد، دوستان به نظرات کاربرها گوش کنید و همه رو بخونید، مراقب خودتون باشید که پشیمونی سودی نداره

 176. آرش گفت:

  سلام سایه خانم
  ممنون از به اشتراک گذاری اطلاعاتتون
  اونایی که مشکل تنفسی داشتند عروسکی عمل کرده بودند؟
  منظورم اینه که اگه طبیعی عمل کنیم بازم احتمال مشکل تنفسی هست؟
  بالاخره خودتون کدوم پزشک رو انتخاب کردید؟
  سخت ترین قسمتش همین انتخاب پزشکه

  • سایه گفت:

   بله واقعا سخترین قسمتش انتخاب و اعتماد به دکتر هس. من هنوز نتونستم انتخاب کنم بهم دکتر علی اکبر خسروی نژاد پیشنهاد دادن اما نتونستم هنوز برم مطبشون تلفن هم جواب نمیدن که نوبت بگیرم. من پسر یکی ازاشناهامون چندسال قبل پیش دکتر اقایی عمل کرده واقعاً عالی شده اما هزینش الان ۵۳۰۰ هس شاید این هفته برم مطبش. شکیباپور هم میگن خوبه دخترخالم زیاد ازش تعریف میکنه چهارشنبه نوبت دارم اگر بتونم برم. من متاسفانه مادرم راضی نیس بخاطر همین مدام سرد میشم ازعمل کردن بینیم. بینی من استخونی هس تیغه بینی من کمی کج هس از داخل هس بیرون مشخص نیس خیلی کم انحراف دارم یه شکستگی کوچولو هم روبینیم هس ازتمام رخ مشکلی نداره اما نیم رخ اون شکستگی توچشمه. میترسم عمل کنم بدتر بشه. بخاطر این دو دل هستم

  • سایه گفت:

   بنظرم مشکل تنفسی کاری به عروسکی یا طبیعی بودن نداره سوراخ بینی تنگ میشه راه نفس کشیدن تنگ میشه تنفس مشکل میشه. اونایی که تومطب دیدم عروسکی نبودن اما سوراخ بینی شون کوچک بود. یا یکی از سوراخ های بینیشون کوچک یکی بزرگ بود اندازه هم نبود

 177. آرش گفت:

  مرسی سایه خانم
  ولی فکنم کلا شانسی باشه
  هر دکتری بالاخره هم عمل خوب داره هم بد،یکی از دخترا خسروی تو بیمارستان میر عملش کرده بود خیلی خوب شده بود، یکی دیگه هم پیش آصفی عمل کرده بود اونم عالی بود،من خودم پیش خسروی نوبت عمل دارمو برا آصفی و خسروی نژاد نوبت ویزیت دارم، دو ماه پیش حضورا رفتم مطب خسروی نژاد و برا اسفند نوبت ویزیت داده منشیش گفت عمل هم میافته بعد از عید،هزینه هم اون موقع پنج و نیم بود که قطعا بعد از عید میره بالا،روشنی هم هم هست شش و نیم میگیره

  • سایه گفت:

   بله واقعاً شانسی هس. ان شا الله نتیجه عملتون اونجوری باشه که راضی باشید. هزینه عمل واقعاً بالاس. ان شا الله هیچکس از عملش پشیمون نشه.

 178. سایه گفت:

  دکتر رضا محسنیان. تهران. واقعاً کارشون عالیه. دوستداشتید ازاینیستا کاراشونو ببینید سوالی هم داشته باشید جواب میدن. هزینه عمل هم ۳۵۰۰تا۳۷۰۰هس

 179. آرش گفت:

  مرسی
  لطف کردین

 180. سارا گفت:

  سلام دوستان کسی دکتر دستغیب و کبود خانی را میشناسه ؟ و میشه راهنمایی کنید که کدومشون بهتر هستن

 181. آیلین گفت:

  با سلام به همگی
  اگه کسی میخاد تو کرج عمل کنه فقط دکتر سعید راوندی.
  کارش خیلی خوبه و خیلی دقیقه تو کارش
  ۲۲ سال سابقه جراحی پلاستیک و آندوسکوپیک داره
  حدود ۴ تومنم هزینه شه

 182. شادی گفت:

  دوستان شیرازی..بهتون پیشنهاد میکنم ختما برید به مطب دگتر محسن روشنی یه سر بزنین…کاراشون معرکه اس.
  میتونین کارای قبلشونو هم توی سایتشون ببینین…سرچ بزنین تو گوگل سایتشو.میاره براتون.
  به جرات میتونم بگم مثلا از ۱۰ نفر ، ۱۰ نفرشون عالی بود بینی هاشون.
  به هیچ وجه عروسکی عمل نمیکنن…کاملا طبیعی.
  منم میخوام پیش ایشوم عمل کنم.
  هزینه عملشونم ۵ هست..به غیر از پول بیمارستان.

 183. سپیده گفت:

  سلام دوستان کسی از هزینه عمل دکتر البرزی اطلاعی نداره ؟ممنون میشم اگر میدونید جواب بدید

 184. هدی گفت:

  سلام دوستان عزیز به نظر شما دکتر ربیعی بهترن یا ساریخانی؟

 185. هدی گفت:

  لطفا جواب بدید خیلی گیر کردم

 186. دآذر گفت:

  سلام من بینیموچهار ماه پیش دکتر علیرضا موحدی تهران جراحی کردم . کارش واخلاق مزخرفه . بینیم هنوز انحراف داره نمیتونم نفس بکشم . سوراخش هم یکی کوچیکه یکی بزرگ . زیر بارش هم نمیره . اصلا تعهد به کار نداره . خیلی هم بد دهنه

  • سايه گفت:

   سلام عزیز….من دیدم نوشته بودید بینیتونو با علیرضا موحدی عمل کردید و ناراضی هستید….می خواستم ببینم الان که ورم خوابیده بازم ناراضی ای؟

 187. آذر . گفت:

  اگه دکتر ترمیمی میشناسید تهران بهم معرفی کنید

 188. آذر . گفت:

  دوستم پیش ربیعی شیراز عمل کرده . خیلی عالی شده .بینیش هم طبیعی و هم مشکل تنفس نداره . خیلی هم عملش راحت بوده . الانم خیلی راضیه

 189. آذر . گفت:

  دکتر موحدی از من هفت گرفت .. بنظرتون هزینه ترمیم چقد در میاد .

 190. sareh گفت:

  دکتر ربیعی بینی خیلی سربالا عمل میکنه هزینش هم از بقیه دکترا بیشتره

 191. حسنی گفت:

  دکتر ضمیری توی شیراز چه طوره؟؟؟؟

 192. سایه گفت:

  کسی میدونه.ادرس سایتی که میشه کارای ساریخانی رو دید؟

 193. sara گفت:

  سلام دوستان.من دختر داییم پیش خسروی عمل کرد تا ۶ماه تو ایینه نگاه نمیکرد انقدر عملش بد شده.خواهرش پیش خسروی عمل کرد دو بار رفت واسه ترمیم هنوز هم یه سوراخ بینیش بزرگتره .دختر خالم پیش ربیعی عمل کرده با اینکه هزینش بالا بود اما اصلا خوب نیست بینیش کج هست.کار دکتر حاتمی دیدم واقعا طبیعی بود.دوستم پیش گندمی عمل کرده هر روز گریه میکنه خیلی بد عملش کرده.دوست دیگم پیش ایمانی عمل کرده اونم خوبه.پیش هر دکتری میرید ترو خدا پیش گندمی نرید تخصص نداره.

 194. مریم گفت:

  من کارای دکتر خسروی رو از نزدیک دیدم. به نظرم بینی رو نسبتا خوب مدل میدن و البته که عمل هاشون مدل طبیعی بود. اما جای بخیه هاشون خیلی خیلی زیاد بود. مثلا تو بیماراشون کسایی رو دیدم که دو سه سال از عملشون گذشته بود ولی هنوز رد بخیه خیلی واضح بود. من موقع ویزیت بهشون گفتم رد بخیه های بیماراتون خیلی مونده بهشون برخورد. گفتن بخیه استاندارد جهانیش همینه. در صورتی که اکثرا رد بخیه هاشون نمینونه و برای همین منصرف شدم از عمل کردن پیششون. ولی بودن کسایی که میگفتن ما کارشو دوس داریم فوقش بعد جای بخیه رو با لیزر میبریم. که من قبول نداشتم این تفکرو

 195. مریم گفت:

  در مورد دکتر آصفی که دوستان نوشته بودن بینی رو کوچک میکنن درسته، بینی رو هم کوچک عمل میکنن و هم قوس دار. مگه اینکه انحراف داشته باشین که اونجوری سایز بینی رو طبیعی عمل میکنن. من توی مطبشون اصلا بینی ندیدم که سوراخاش بزرگ و کوچک بوده باشن و اتفاقا تو این مورد به نظرم خیلی دقیق هستن. ولی خب هر دکتری رو ببینی هر چقدر هم خوب عمل کنه کار بد هم داره. که به نظرم کارای بدشون بیشتر مربوط به بینی هایه که مشکلات بیشتری دارن. دکتر آصفی رو از اون جهت توصیه میکنم که پزشک ریسک پذیری نیس و اگه بدونه نمیتونه بینی رو خوب در بیاره عمل نمیکنه. و در واقع اشخاصی رو برای عمل میپذیره که نیدونه حتما کار خوب میتوته تحویلشون بده

 196. مریم گفت:

  در مورد دکتر مصباحی هم به نظر من مناسب بیمارهای آقا هست نوع عملشون. چون فقط و فقط عیوب بینی رو برطرف میکنه. یعنی مثلا قوزی داشته باشی ببرتش و همچین چیزایی. حتی بزرگی بینی رو دست نمیزنن.و فقط یه بینی شسته رفته بهتون تحویل میدن. که عموما برای خانوما کافی نیس. معمولا خانوما دوس دارن بینیشون طبیعی و نیمه فانتزی باشه که روی چهره شون تاثیر مثبتی داشته باشه.

 197. مریم گفت:

  کارای دکتر دستغیب هم خوبه. به خصوص برای بینی استخونی

 198. مریم گفت:

  در مورد دکتر محسنیان هم که توی کامنتا خوندم بهتون توصیه میکنم فریب تبلیغات رو نخورین. من خودم کم مونده بود به خاطر نمونه کارای خوبی که تو اینستاگرامش دیده بودم پاشم برای عمل برم تهران.ولی بعد متوجه شدم که همه کاراشون فتوشاپیه. و ناراضی خیلی دارن. حتما حتما نمونه کار پزشکا رو تو مطبشون ببینین نه از روی عکس و ساعت های مختلف و روزای مختلف به مطب مراجعه کنین چون بعضی از دکترا بیمارای ناراضیشون و عملای افتضاحشون رو یه روز و ساعت خاص معاینه میکنن. و اینکه به اعتقاد من با دکترای خیلی خیلی مشهور عمل نکنین. چون اونا دیگه دقتشون تو عمل کم شده. شهرتشون رو دارن و یکی دو تا کار خراب براشکن اهمیت نداره. ولی پزشکای جوون تر با سابقه های ۵، ۶سال که دنبال شهرت هستن معمولا دقت بیشتری میکنن توی عمل هاشون و خب بعد از ۵، ۶سال تحربه هم به اندازه کافی دارن. البته این نظر شخصی منه

 199. فروغ گفت:

  سلام بچه ها
  منم میخوام بینیمو عمل کنم ، بینی گوشتی دارم ولی خیلی بزرگ نیست و از نیم رخ هم یه ذره ی خیلی کم قوز داره ولی در کل از نیمرخ بصورته خط صاف هستش و از تمام رُخ هم نوک بینیم گرد و گوشتیه . میخوام شیراز عمل کنم. واقعا گیج شدم از بین اینهمه دکتر !
  کدوم دکتر توی شیراز بینی گوشتی رو خوب در میاره ؟ خیلی هم آدم حساسی هستم روی صورتم.

 200. راحله گفت:

  سلام دوستان کسی کارهای دکتر افشین باقری رودیده ؟برای بینی استخوانی کدوم دکتر بهتره ؟

 201. sareh گفت:

  راحله جان کار دکتر باقری خیلی خوبه کاملاطبیعی شیک عمل میکنه دختر داداشم پیشش عمل کرده خیلی خیلی راضیه البتهتا ۲ ماه اول بیمیش خیلی خیلی ورم داشت پشیمون بود ولی الان که ۱ سال گذشته واقعا خوشکله من گول عکسای اینستاگرام دکتر رجایی خوردم الان خیلی خیلی پشیمونم تازه ۷ تومن ازام گرفته کلا بینیم از بین برده هیچ دکتری ترمیمش قبول نمیکنه حتما دقت کن

 202. sareh گفت:

  حتما حداقل ۲ بار برو مطب هر دکتری که میخای پیشش عمل کنی با مریضاش حرف بزن اصلا ملاکت مریضایی که چسپ دارن نباشه بااونایی که حداقل ۳ ماه از غمل گذشته حرف بزن چون وقتی ورم یکم بخابه تازه مشکل بینی مشخص میشهاصلا هم گول چرب زبونی دکتر نخور

 203. sareh گفت:

  توی شیراز کسی پیش دکتر رجایی عمل نکنه گند میزنه به صورتتون زیربار هم نمیره خدا نگذره از دکترایی که به خاطر پول آینده یه دختر و کل خانوادش تباه میکنن حتما تو انتخاب دکتر دقت کنین چون پشیمونی سودی نداره حتما حتما از دکتر بخواهید براتون توضیح بده قرار با بینیتون چیکار کن

 204. sareh گفت:

  من قبل عمل فقط ذوق عمل داشتم که قراره تغییر کنم چون بینیم خوب بود صورتم هم خوب بود فکر میکردم حتما بعد عمل بهتر هم میشه خیلیا هم بهم گفتن عمل نکن ولی گوش نکردم بدون تحقیق با دیدن عکسای اینستا دکتر رجایی سریع رفتم مطبش اونجا هم فقط ۲ تا نمونه با چسپ دیدم بعد هم رفتم پیش دکتر ۳۰ دقیقه برام وقت مشاوره گذاشت فقط از خودش تعریف کرد بعد هم با کلی منت بهم واسه ۱۰ روز بعد نوبت عمل دادقبل از عمل توی اتاق عمل اومد بالای سرم کلا با دکتری که توی اتاق مشاوره باهاش حرف زده بودم فرق میکردتوی مشاوره ۳۰ دقیقه برام وقت گذاشته بود ولی توی اتاق عمل اصلا اجازه نداد حرف بزنم نظرم بگم به دکتر بیهوشی گفت بیهوشش کنین میخام بگم گول چرب زبونی دکتر نخورید دکتر با دیدن نمونه کارش انتخاب کنید نه قولایی که توی مشاوره بهتون میده کاش منم یکی بود اینارو بهم بگه

 205. امین گفت:

  سلام دوستان ی خواھش دارم از اونھاے کہ بینے ھاشون عمل کردن ی راھنمایے کنن من نوک بینیم بزرگ ھست میخام عمل کنم فقط خواھشان دقیق راھنمای کنید چون من ھمینجورے زشت ھستم

 206. امین گفت:

  سلام چہ دکترے تو تھران ھست کہ قیمت مناسب باشہ کارشم خوب باشہ

 207. sareh گفت:

  راحله هزینش یک سال قبل ۵ تومن بوده البته بینی خیلی کوچیک نمیکنه و کاملا طبیعی عمل میکنه که از نظر من واقعا خوبه چون اگه خدایی نکرده مشکلی برای مریضاش پیش بیاد میشه اصلاحش کرد من اول فکر میکردم که بینی خیلی طبیعی قشنگ نیست ولی الان خیلی پشیمونم پیش هر دکتری میری حتما تاکید کن بینیت خیلی کوچیک نکنه بینی من خیلی کوچیک شده و واقعا زشت کلی هم مشکل دارم ولی دیگه کاریش نمیشه کرد حتما هم برو مطبش خودت کاراش ببین چندبار برو بعد کهاطمینان پیدا کردی عمل کن عجله نکن که پشیمونی بعدش سودی نداره

  • راحله گفت:

   ممنونم ازتمام راهنماییتون. منم فقط ازنیم رخ یکم شکستگی داره خودم خیلی سختمه. مامانم هم اصلاً راضی نیست. خودمم وقتی میرم مطب میبینم دماغاشون خراب شده میترسم اما هنوز قانع نشدم که کلا از خیروشر اینکار بگذرم. انگار دماغم شده همه اعتماد به نفسم ?

 208. sareh گفت:

  تروخدا تو انتخاب دکتر دقت کنید من به خاطر قیافم که نمیتونم باهاش کنار بیام مجبور شدم یک سال از دانشگام مرخصی بگیرم من صورت قشنگی داشتم به تحریک دوستام بینیم عمل کردمفقط یکم سر بینیم توپول بود که به صورتم میومد حتی رفتم پیش دکتر ضمیری تو شیراز گفت برات عمل نمیکنم چون بینیت خوبه کاش به حرف دکتر گوش کرده بودم اگه بینیتون خوبه عمل نکنید من حتی یک درصد فکر نمیکردم بعد از عمل انقدر اذیت بشم هر شب چندبار بیدار میشم میگم کاش همش خواب باشه کاش صورت قبلیم داشتم زندگی کردن واقعا برام سخته مامانم هم پیر شده از وقتی من عمل کردم از بس گریه کردم اونم با من گریه میکنه خدا کمکم کنه اگه بینیتون زیاد مشکل نداره عمل نکنید

  • Eliii گفت:

   سلام ساره جون،من با حرفات خیلی استرس گرفتم چون منم تقریبا صورتم مشکل خاصی نداره ولی حس میکنم اگه بینیم کوچیکتر باشه خیلی قشنگ تره. میشه بپرسم تو پیش کی عمل کردی؟؟لطفا راهنمایی کن منو

 209. مریم گفت:

  دوست من پارسال با افشین باقری عمل کرد. میگفتش حدود ۷تومن شده. بینیش از تمام رخ عالی شده.ولی نیمرخش اصلا خوب نیس. اما خودش در کل راضی هستش. مشکل خاصی هم نداره.

 210. مریم گفت:

  ساره جون شاید اگه سطح توقعتون از نتیجه عمل رو کم کنین اینحوری دچار افسردگی نشین. باید به خودتون بقبولونین که غالبا نتیجه ی عمل بینی صد درصد رضایت بخش نیس. و حتی خیلی ها که میبینیشون و ادعا میکنن که راضی هستن کلی مشکلات دارن و ابراز رضایتشون کاملا نسبی هست. و فقط نسبت به قبلشون بهتر شدن. شما چون میگین چهره خوبی داشتین و بینیتون مشکل خاصی نداشته الان واستون سخته بپویرین تغییر خاصی نکردین بعد از کلی سختی کشیدن بعد از عمل و هزینه. ولی سعی کنین سخت نگیرین به خودتون

 211. مریم گفت:

  راحله جون اگه دسترسی به اینستاگرام دارین یه پیج هستش که جراحان پر ریسک رو معرفی میکنه که البته من به شخصه فعالیش رو قبول تدارم. چون واضحه که قصد تخریب چند تا پزشک خاص رو داره این پیج. ولی خب برای رسیدن به این خواسته ش مشکلات پس از حراحی بینی روانعکاس میده که من به شخصه اگه قبل از عملم این پیج رو دیده بودم هی وقت عمل نمیکردم. به نظرم پیج رو نگاه کنین تا به کل منصرف بشین از عمل. چهره ی زیبای طبیعی داشتن بهتره

 212. بهروز گفت:

  دروود.ببنی من استخوانی هست پیش دکتر امیر ابادی سینا غیاثی رفتم نمیدونم پیش کدامش عمل کنم ایا کسی هست منو راهنمایی کنه. ایا کسی هست پیش سینا غیاثی رفته باشه در شیراز ممنون میشم

 213. sareh گفت:

  یکی از دوستام برای ترمیم پیش امیرآبادی رفته بود خیلی راضی بود من عمل اولش ندیدم ولی میدونم ترمیمش خیلی خوبه ، پیش هرکس عمل میکنی پیش رجایی عمل نکن خدا ازاش نگذره

 214. farzaneh گفت:

  سلام میشه یکی به من راهنمایی کنه من از شیراز هستم وبینی گوشتی دارم توی شیراز دکتر فیروزه یگانه با دکتر ربیعی روبهم معرفی کردن ویک بینی کاملا طبیعی میخواستم توروخدا بگید از این دونفر کدومشون بهتر هستن ممنون.

 215. بهروز گفت:

  فرزانه برو پیش, سینا غیاثی درمانگاه شرکت نفت ارم هست شنبه تا دوشنبه کارایی که دیدم بیشترش دختر بود واقعا خوب عمل کرده از همه کسانی که عمل کردن پرسیدم راضی بودن

 216. لیلا گفت:

  سلام
  ایا کسی کارای دکتر کبود خانی رودیده؟لطفا راهنماییم کنید

 217. درنا گفت:

  سلام اوناییکه پیش اصفی عمل کردن لطفا به ایمیل من بیان خواهش میکنم

 218. درنا گفت:

  لطفا جواب بدین من میخام بینیمو عمل کنم همه میگن حاتمی خوبه ولی بعضیا میگن اصفی
  بنظرتون کدومش بهتره

 219. رومينا گفت:

  سلام من میخوام بینیمو تو شیراز عمل کنم
  به نظر شما بین این دکترا کدوم بهتره؟
  ربیعی-اصفی-روشنی-گندمی

 220. ریحانه گفت:

  سلام
  لطفا اگه کسی پیش دکتر مرزبان عمل کرده نظرشو بگه؟ خواهش میکنم جواب بدین

 221. درنا گفت:

  سلام.کسی جواب مارو نمیده! عزیزم من خیلی تحقیق کردم میگن دستغیب.اصفی.حاتمی.ی نفر پیش ربیعی عمل کرده الان ترمیم میخاد. لطفا تجربیاتتون رو بگید

 222. sareh گفت:

  سلام درنا جان منم احتیاج به ترمیم دارم برایهمین خیلی درمورد دکترای شیراز تحقیق کردم که اینبار اشتباه نکنم چون سال دیگه حتما عمل میکنم
  دکتر آصفی خیلی خوش اخلاقه و مهربون اگر بری مطبش کلی مریض میبینی که تقریبا همه راضیهستن چون قبل از عمل عکس فتوشاپ میکنه و بهت نشون میده و بعد از عمل دقیقا همون شکلی که تو عکس نشونت داده
  دکتر دستغیب بینی کوچیک میکنه ولی تو مطبشنمونه بد ازاش ندیدم و خیلی مطبش شلوغه و اگه دوست داری یکم فانتزی و کوچیک باشه دکتر دستغیب خیلی عالیه
  دکتر حاتمی نمیشناسم دکتر ربیعی هم دوستم و هم خواهرش پیشش عمل کردن هر دوتاشون هم خیلیراضین

 223. sareh گفت:

  رومینا جان دکترای که شما نوشتی هیچ ربطی به هم ندارن مثلا دکتر روشنی خیلی بینی طبیعی عمل میکنه ولی دکتر گندمی خیلی کوچیک فانتزی عمل میکنه و به نظر من برایکسایی که صورت کوچیکی دارن خوبه

 224. sareh گفت:

  توی هر مطبی که رفتید اول اینکه اصلا یه مریضای چسپی توجه نکنید و مریضایی که حداقل ۲ ماه از عملشون گذشته ملاکتون باشه و دوم اینکه از مریضا در مورد تنفس بپرسید چون معمولا دلیل مشکل تنفسی بعد از عمل اینه که دکتر انحراف بینی برطرف نمیکنه و باعث میشه سوراخ بینی بسته بشه

 225. sareh گفت:

  منظورتون از دکتر حاتمی ابراهیم حاتمی پور هست؟

 226. مریم گفت:

  درنا جان پزشکای که گفتی همه شون خوب هستن..برو مطب نمونه کاراشونو ببین که ببینی کدومش با سلیقه ت جوره. دکتر یگانه هم خیلی خوبه. من یه نمونه کار ازشدیدم مال چند سال قبل بود و جالب نبود. سوراخای بینیش خیلی خیلی کوچک و لنگه به لنگه بود. ولی بعد از عملم هر نمونه کاری که ازش دیدم عالی بوده.

 227. درنا گفت:

  سلام.دوستان عزیز از راهنماییهای شما خیلی خیلی متشکرم.حمنظورم دکتر ابراهیم حاتمی پور است. من میرم پیش دستغیب و اصفی و بعد نتیجه رو همینجا براتون میذارم عزیزانم.

 228. sareh گفت:

  درنا من درمورد دکتر ابراهیم حاتمیپور پرسیدم خیلی طبیعی عمل میکنه وچین بینی از بین نمیبره و عالی عمل میکنه دوست دوستم پیشش عمل کرده عکسش دیدماصلاباورم نشد عملی باشه بینیش کاملا متناسب با صورتش مل کردهباهاش که صحبت کردم گفت خیلی راضیه و همه عملاش طبیعیه ولی خودم نرفتم مطبش

 229. Sahar گفت:

  سلام دوستان کسی هست بتونه منو راهنمایی کنه؟
  بینی من از نیم رخ مشکلی نداره ولی از تمام رخ سرش یه کم گرده که فکر میکنم گوشتی باشه.دکتر خوب با قیمت مناسب تو شیراز کیه؟کسی هست که پیشه دکتر گندمی یا دکتر معین عمل کرده باشه؟لطفا راهنماییم کنین

 230. نادي گفت:

  ببخشید بالا خره افرادی که شیر از عمل کردن و راضین بگن بریم کدوم دکتررررررررررر؟؟؟؟؟؟

 231. sima گفت:

  سلام تقریبا همه نظرات رو خوندم منم دنبال دکتر خوب تو شیراز میگردم بینی استخوانی کمی رو به پایین دارم ولی تنها مشکلی که اذیتم میکنه انحرافشه و نیاز به یک جراحی کاملا طبیعی و بی نقص دارم نه قوس دار نه سربالا
  یپیش دکتر رجبیان تو شیراز رفتم اما با این همه نظرات متفاوت گیجم اسمی از دکتر رجبیان ندیدم تو نظرات به نظرتون دکتر آصفی یا دکتر روشنی میتونن فقط مشکل انحراف رو بر طرف کنن؟

 232. sareh گفت:

  سلام سحر من درمورد دکترای شیراز خیلی تحقیق کردم دکتر گندمی من عملش ندیدم فقط دوستم پیشش عمل کرده که خیلی ناراضیه چون بینیش زیادی کوچیک و کوتاه کرده و اصلا بهش نمیاد و تقریبا از همه شنیدم که بینی خیلی فانتزی عمل میکنه عمل ینی سلیقه ای هست خودت باید ببینی

 233. درنا گفت:

  باز هم سلام.من رفتم پیش دکتر حاتمی و دستغیب و اصفی و غیاثی حافظی بهترینها هستن.یکی از دوستام پیش دستغیب عمل کرده.خیلی قیافش تغییر کرده.عالی شده بود.میگن اگه ترمیمم لازم داشته باشه خودش انجام میده.

 234. لیلا گفت:

  سلام
  دوستان عزیز هیچ کدوم از شماها نظری در مورد دکتر کبود خانی نداره یا دکتر خسروی نژاد لطقا راهنماییم کنید ممنون

 235. درنا گفت:

  سلام لیلا جان.نه من که اطلاعی ندارم.

 236. لیلا گفت:

  سلام
  ممنون درنا جان

 237. sareh گفت:

  درنا جان خودومشون طبیعیتر بود عملش؟بینی فانتزی بعد از مدتی آدم خسته میشه و بینی کوچیک هم به همه صورتی نمیاد البته من عمل دومم میخام انجام بدم

 238. درنا گفت:

  والا نمیدونم.ولی اگه فانتزی نمیخای برو پیش حاتمی.طبیعی عمل میکنه.عکسهای دستغیب هم تو سایتش ببین

 239. تابان گفت:

  بچه ها جراحی رو میشناسین ک با سه تومن عمل کنه???

 240. صبا گفت:

  کسی دکترخوب توبندرعباس سراغ نداره؟

 241. Sahar گفت:

  سلام
  کسی هست که از قیمت عمل دکتر گندمی رو بدونه؟آدرس مطبش کجاس؟کسی هست که پیش گندمی عمل کرده باشه؟

 242. نگین گفت:

  سلام .
  همه کسایی که پیش دکتر آصفی عمل کردن راضی هستن واقعا آقای دکتر مودب ومهربون هستن من خلعتبری دستغیب هم رفته بودم اما نپسندیدم پیشنهاد میکنم حتما یه سر برید مطب دکتر آصفی و کارا رو ببینید. مطمعن هستم میپسندید

 243. sareh گفت:

  دکتر ضمیری هم دکتر خیلی دکتر باوجدانی هست من بار اول که رفتم پیشش بهم گفت بینیت عمل نکن بینیت خوبه هرچی اصرار هم کردم گفت عمل نمیکنم برات کاش به حرفش گوش کرده بودم کسایی که دارن تحقیق میکنن این دکتر به لیستتون اضافه کنید

 244. sareh گفت:

  چیزایی که اینجا نوشته شده درمورد دکترای شیراز ۹۰ درصدش درسته لان که به خاطر عمل دومم دنبال دکتر برای ترمیم میگردم خیلی تحقیق کردم با بیشتر نظرایی که اینجا نوشته شده موافقم همه نظرها بخونید خیلی بهتون کمک میکنه

 245. sareh گفت:

  من نمونه عملهای بینی خیلی دکترهای شیراز دارم چون خودم بینیم خرابشده واقعا دوست ندارم این اتفاق واسه کس دیگه بیفته هرک دوست داره میتونه توواتساپ بهم پیام بده سعی میکنم همه اطلاعاتی که دارم با عکس نمونه دکترها بهش بدم که مثل من تصمیم غلط نگیره این شماره واتساپ منه ۰۰۴۲۱۹۱۷۱۱۴۰۰۶
  من شماره واتساپم شماره ایران نیست فقط واسه عملم اومدم ایران که متاسفانه مجبور شدم بمونم به خاطر گندی که دکتر به صورتم زد و چوناطلاعاتم کم بود دکترم اشتباه انتخاب کردم

 246. sareh گفت:

  یه سایت هم هست اسم نی نی سایت که خیلی مفیده و درمورد تمام دکترها صحبت میشه البته بیشتر دکترهای تهران ولی شاید به دردتون بخوره چون اونجا خیلی بهم کمک میکنن

 247. zari گفت:

  با سلام به همگی .من همه نظرهارو خوندم .منم میخام بینیمو عمل کنم بینیم ار نیمرخ درازه ولی هیچ مشکل دیگه ای نداره نه پل داره نه پهنه ولی اطلا نمیدونم چه دکتری واسه عمل این نوع بینی بهتره خیلی وقته درگیرشم ۱سال دیگه هم عروسیمه خیلی واسم مهمه راهنمایی کنید لطفا

 248. درنا گفت:

  سلام. من دیروز رفتم پیش اصفی .یکی از عملهاشون دیدم ولی بین دوتا سوراخ بینی پایین بود. بعد من بهش گفتم گفت اگه این سه تا خط پایین تو ی ردیف باشه فاصلش با لب خیلی زیاد میشه و بد بنظر میرسه.ولی بقیه جاهاش خوب بود. گفتن سه شنبه ها مریضهاشون میان خواستین بیاین ببینین

 249. درنا گفت:

  بچه ها لطفا بیاین نظر بدین.ای خدا.دوباره ی ترمیمی از روشنی اومده بود

 250. بهروز گفت:

  سلام هرکی میخواد طبیعی عمل کنه بدونه هیچ ایرادی به پیش دکتر غیاثی همه چیش عالیه خودم پشش عمل کردم راضی هستم

 251. درنا گفت:

  من فقط کار دستغیب پسندیدم. نظر شما راجبه دستغیب چیه

 252. zari گفت:

  درنا جان منم بکشنبه رفتم مطب آصفی خوب بود ولی بعدش تو خیابون چند نفرودیدم دستغیب عملشون کرده بود عالی تو سایت دستغیب هم رفتم خیلی کاراشو دوس داشتم فردام میخام برم مطبش بعد تصمیم بگیرم بینشون.نظرات شما بهم دلگرمی میده.

 253. zari گفت:

  بچه ها کار دکتر حافظی چطوره?

 254. درنا گفت:

  سلام عزیزم. من کار دستغیب میپسندم.تازه میگن اگه ترمیم هم بخاد خودش باز انجام میده. منم امروز پیش دستغیب نوبت دارم

 255. sareh گفت:

  سلام آقا بهروز میشه لطفا عکس بینیت بعد از عمل برام بفرستید شماره واتساپ بالا گذاشتم

 256. marzi گفت:

  فقط دکتر آصفى

 257. marzi گفت:

  بچه ها من یک تیرماه نوبت دارم پیش دکتر آصفى,واسم دعاکنید.اگه کسى کارى ازدکتر آصفى داره بفرسته واسم,مرسى

 258. درنا گفت:

  سلام عزیزم .نظر خودته ولی کارهای دستغیب هم میدید.یکی از کارهای دکتر اصفی رو من دیدیم.دوتا عیب داشت یکی اینکه بین دوتا سوراخ پایین بود ینی اینکه بنظر من باید پایین بینی سه تا خط تو ی ردیف باشن. دوم اینکه سر بینی زیاد بالا بود یا شاید هم خیلی قوس پشت بینی داشت.

 259. فاطمه مرادی گفت:

  پیش اصفی اصلا نرو…..من بینیم خشکل بود…قوزش اینقد کم بود که فقط خودم میدیدم…باریک وخشکل…تمام رخم خیلی خوب بود فقط نیم رخ اونم جون لاغر بودم یکم دراز نشون میداد….هیچکس راضی نبود عمل کنم…هرکس میدید میگفت دیوونه ای…..۴تومن تیر۹۴دادم اصفی عمل کرد نوک بینیم کج شد هنوزم بینیم درازه…دوستمون راست میگه تیغه وسطو افتاده میکنه…..تا الان که حدود یکسال درستم نفس نمیکشم در صورتیکه قبلا کوچکترین مسله ای نداشتم…..وهمیشم عادتم بود تو ورزش با بینی نفس میکشیدم ولی این یکسال مدام اب بینیم میومد وهمه میگفتن مگه سرما خوردی….متاسفانه رفتارشون قبل عمل یجوره بعد عمل طور دیگه…بعد عمل سرت دادم میرنه زیر بار هیچی نمیره…..من با دل امید که بینیم عالی میشه رفتم…حتی پیش خودشم یبار بیشتر ویزیت نشدم از بس به بینیم مطمئن بودم حتی جاهای دیگم نرفتم ببینم….حلالش نمیکنئ

 260. فاطمه مرادی گفت:

  شیراز فقط دسنغیب وغیاثی وکبود خانی…..بقیشونو قبول ندارم حتی اگه قیمتای بالاتر بگیرن ونوبت دیرتر بدن…..خوب تحقیق کنید چون بعدش هیچ راه برگشتی نیست

 261. مینا گفت:

  سلام بچه ها. من شیرازیم.نوک و کناره های بینیم گوشتیه و قسمت بالاش استخونیه و قوز داره. واقعا تو انتخاب دکتر موندم. دوستم بینیش گوشتی یود پیش بیژن ربیعی عمل کرد خوب شده بود بینیش. به نظرتون دکتر بیژن ربیعی برای عمل من خوبه؟لطفا کمکم کنید

 262. درنا گفت:

  سلام.عزیزم پیش دستغیب حتما برو.غیاثی هم خوبه.دستغیب میگن اگه ترمیم بخاد خودش انجام میده

 263. درنا گفت:

  سلام.عزیزم پیش دستغیب حتما برو.غیاثی هم خوبه.دستغیب میگن اگه ترمیم بخاد خودش انجام میده

 264. sareh گفت:

  مینا دکتر ربیعی کارش خیلی خوبه منم خیلی خیلی پشیمونم که جرا پیشش عمل نکردم برادر دوستم ۱۰ سال قبل پیشش عمل کرده بینیش هیچ تغییری نکرده دوستم خواهرش هم پارسال عمل کردن خیلی خوب شدن خوبی دکتر ربیعی اینه که اگه خوب برات عمل کنه دیگه شکلش عوض نمیشه و تجربش هم زیاده

 265. مینا گفت:

  درنا عزیزم مطب دستغیب کجاست؟برای بینی گوشتی دستغیب خوبه له نظرت؟

 266. مینا گفت:

  ساره جون راستش یکم دو دل هستم که برم پیش ربیعی یا نه. اخه بینیم گوشتیه میترسم زیاد تغییر نکنم. ولی اگه پیش دکتر های دیگه هم برم احتمالا گند میزنن.

 267. مینا گفت:

  من مدل طبیعی میخوام

 268. marzi گفت:

  اولین باره من میشنوم یکى از مریضاى دکتر آصفى مشکل تنفسى داره

 269. درنا گفت:

  مطب دکتر دستغیب: نرسیده به پل زرگری. کوچه ۵۴ قصردشت.ساختمان گلبرگ

 270. marzi گفت:

  واقعا دکتر آصفى رو من قبول دارم.چندماهه من دارم تحقیق میکنم,تمام مریضاشون راضى,بدون کوچکترین مشکل,بینى آقایون هم عمل میکنن,حتما برید سر بزنید کاراشونوببینید,من بعدازکلى تحقیق دکترآصفى رو انتخاب کردم,دعا کنید واسم بچه ها

 271. نگین گفت:

  من
  ۳روزه پیش دکتر آصفی عمل کردم

 272. درنا گفت:

  نگین خواهشا نتیجه عملتو تا ی هفته دیگه اینجا بذار. لطفا

 273. aida گفت:

  سلام
  اینجا کسی هست ک با دکتر دستغیب عمل کرده باشه؟
  کلا نظرتون در مورد دکتر دستغیب چیه

 274. marzi گفت:

  بچه ها یه سوال,وقتى عمل میکنید,چجورى باید بینیت رو تمیز کنى,اخه فین هم ک نمیتونى کنى,من همش تو این فکرم,راه نفست بند میاد

 275. درنا گفت:

  سلام. دکتر دستغیب خوبه. خودتم برو ببین. من هم این هفته قراره برم پیشش

 276. مینا گفت:

  بچه ها اگه کسی پیش بیژن ربیعی عمل کرده نتیجه اشو لطفا بگه. برای بینی گوشتی هم کسیو میشناسین خوب عمل کنه؟

 277. الناز گفت:

  سلام
  منم تصمیم دارم اول تابستون عمل کنم.تا الان نظرم دکتر آصفی بوده.خیلیا بهم دکتر آصفی رو پیشنهاد دادن.الان موندم چیکار کنم.اونایی که پیش آصفی عمل کردن نظرشون رو بگن

 278. فران گفت:

  سلام از دوستان شیرازی کسی در مورد آصفی/ حاتمی پور /روشنی اطلاعی داره من خودم کار طبیعی دوست دارم و بینی ام هم غضروفی استخونیه ممنون میشم راهنماییم کنید ؟

 279. فران گفت:

  و همین طور غیاثی

 280. هدیه گفت:

  بچه ها میشه بگید آصفی چقدر بعد نوبت عمل میده؟؟و الان هزینه عملش چقدره؟میشه ادرس و شمارشو بزاربن لطفا اونایی که پیشش رفتن ممنون میشم

 281. marzi گفت:

  هدیه جون نهایتا ۱ ماهه نوبت میده, ۴/۷۵۰ هست هزینش, ادرسش خ زرگرى,نبش کوچه ۱۸ ساختمان مدیکال,شمارش هم ۰۷۱۳۶۲۶۶۶۴۴

 282. درنا گفت:

  سلام. وااای بچه ها لطفا کمک کنید. اخه من الان دودل شدم.والا من ی کار اصفی رو دیدم خوشم نیومد. حالا لطفا نظراتتون رو موقعی که عمل کردین بذارین

 283. الناز گفت:

  یعنی من برم دکتر آصفی دیگه؟

 284. هدیه گفت:

  مرضیه جان مرسی لطف کردی .انشالله که بینیت عالی میشه منم خیلی تعریف آصفی رو شنیدم.روشنی هم کارش خوبه چند نمونه دیدم البته پروتز کار کرده بود عالی بود الان شش و نیم هست هزینه عملش.خودم الان نظرم بیشتر آصفی هست .مرضیه جان این ایمیل من هست بعد از عملت خوشحال میشم باهات در تماس باشم .مرسی گلمhedayatimaryam0@gmail.com

 285. هدیه گفت:

  من تجربیاتی که دارم از عمل فامیل و اطرافیان دختر عمم ساریخانی عمل کرده بینیش خیلی فروکش کرده سرش اومده خیلی پایین در کل اصلا بینیش قشنگ نیست.دو تا از خواهرام خسروی نژاد عمل کردن بینیشون خوبه طبیعیه تجربش خیلی زیاده دیرم نوبت میده فقط ایرادای جزئی داره بقیه میگن خوبه ولی بنظر من کوچیک نمیکنه.ربیعی هم یه چند نمونه دیدم کارش خوبه خراب نمیکنه هزینش بالاست ولی دیکه خیلی خیلی طبیعی کار میکنه زیاد بینیو تغییر نمیده.یکی دیگه از دخترای فامیل پیش خسروی عمل کرده خیلیییی دیگه بینیش کوچیک شده اصلا جذابیتی نداره و خودشم راضی نیست.من به شخصه کار روشنی رو قبول دارم البته با پروتز عالی و بی نقص بود.تعریف آصفی رو هم خیلی میشنوم میخام برم کاراشو ببینم

 286. marzi گفت:

  باشه عزیزم حتما,مرسى ازلطفت
  انشالا. اینم ایمیل من marzi281166@gmail.com

 287. درنا گفت:

  سلام. من دیروز رفتم پیش دستغیب. فقط بینی منشیشو خوب عمل کرده بود. بقیشو خوشم نیومد.

 288. درنا گفت:

  نگین جان لطفا ایمیلتو بذار

 289. marzi گفت:

  از نگین خبرى نیست؟؟؟؟الان دبگه گچ رو بینبش رو برداشته,نگین جون بیا ببینیم چ کرده دکتر آصفى

 290. درنا گفت:

  نگییییییییییییییییییییییییییییییین

 291. sarah.ehs گفت:

  سلام بچه هاااااااا
  منم میخوام بینیمو عمل کنم بینیم به نسبت کوچیکه یه قوز کوچیک داره..میخوام قوزش برطرف شه و یکم خیلییییییی کم قوس داشته بباشه..یعنی تو مایه های بینی توی عکس 😐

  بندرعباسم… تهران دوره برم ..شیراز میخوام عمل کنم….
  کدوم دکتر برم بهتره ؟؟؟!؟

 292. مینا گفت:

  بچه ها هرکس با بیژن ربیعی عمل کرده نتیجه اشو لطفا بگه

 293. درنا گفت:

  سلام مینا منم میخام پیش ربیعی عمل کنم

 294. درنا گفت:

  بچه ها کسی میدونه مطب دکتر ربیعی چ روزهایی باز هست

 295. sarah.ehs گفت:

  کسی هیجی نگفتااااااااا
  کار خسروی خوبه ؟

 296. مینا گفت:

  درنا روزای یکشنبه و سه شنبه میره مطب. طبیعی هم عمل میکنه

 297. مینا گفت:

  درنا اگه رفتی مطبش لطفا بگو بیماراش راضی بودن یا نه مخصوصا اونایی که بینی گوشتی دارن

 298. مینا گفت:

  ساره دکتر خسروی جراح عمومیه به خاطر همین بیشتر کسایی که باهاش عمل کردن مشکل تنفسی پیدا کردن

 299. الناز گفت:

  بچه ها به نظر من آصفی کارش خوبه

 300. sarah.ehs گفت:

  جدی میگی مینا . پس خسروی نرم ..پس پیش کی برم . من دماغمم زیاد بزرگ نی ی قوز کوچیک داره میخوام برطرف شه و یکمم سربالا ..خدایی ریسک داره ک بدتر نشی یا مشکل تنفسی ی وقت پیدا نکنی ..بچه ها راهنمایی کنید ..مررررسی

 301. sarah.ehs گفت:

  تهران چی بچه ها تهران کی خوبه ؟؟
  کسی کار افلاکی رو از نزدیک دیده ؟؟

  شیـــــــــــراز ؟؟ خسروی نژاد؟ آصفی ؟ روشنی ربیعی ؟ دستغیب ؟؟

 302. هدیه گفت:

  بچه ها داخل اینستاگرام تو سرچش بزنیدjarahanbiniiبا همین اسپل این پیج رو حتما ببینید جلوشم با فارسی نوشته معرفی جراحان بینی بعد تصمیم بگیرید از همه دکترا چندنمونه کار گذاشته بقیه هم تجربیاتشون رو زیرش کامنت کردن

 303. فرزانه گفت:

  سلام دوستان ،من کار ربیعی ودیدم خیلی طبیعی ،شیک وتمیزه کسی اطلاع داره الان هزینش چقدره وچندوقته نوبت میده ؟

 304. فرزانه گفت:

  مینا جان میشه لطف کنی ادرس مطب دکتر ربیعی وبگی ممنون .

 305. زینب گفت:

  من بیس روز پیش دکتر داریوش ساریخانی شیراز عملم کرد. واقعا عالیه. دکتریه که هم تنفس خیلی براش مهمه و توکار گوش حلق بینی استاده هم کار زیباییش عالیه حتی از بس دستش سبکه بعدازعمل نمیفهمی عمل کردی وچون مش نمیذاره خیلی راحتی وخیلیم دکترخوش اخلاقیه. من همه دکترای شیرازو گشتم واقعا دکترساریخانی یه چیز دیگس

 306. هدیه گفت:

  دکنر ربیعی فکر کنم الان حدود ۸ و نیم میگیره خوب عمل میکنه ولی اندازه بینی رو اصلا تغییر نمیده اصلا بینیو کوچکتر نمیکنه

 307. درنا گفت:

  دکتر باقری کسی اصلاعی داره. میگن خوبه

 308. مینا گفت:

  من خودم هفته ی دیگه میخوام برم پیش ربیعی مشاوره. ادرس مطبش هم خیابون زند. روبروی هتل پارس ساختمان زند

 309. مینا گفت:

  زینب جون بینیت استخونی بود یا گوشتی؟

 310. درنا گفت:

  زینب ساریخانی چند ازت گرفت .بینیت استخونی بود یا گوشتی. میشه بیای ایمیل من.jamile.sadeghi67@gmail.com

 311. درنا گفت:

  زینب بیا ایمیلم لطفا

 312. زینب گفت:

  بینیمو دکترای دیگه میگفتن گوشتیه ولی ساریخانی گفت غضروفیه.

 313. زینب گفت:

  هزینش ۷۸۰۰

 314. زینب گفت:

  خیلی طبیعی عمل میکنه

 315. marzi گفت:

  بچه ها من ۱ تیرماه پیش آصفى نوبت عمل دارم,روى بینیم ک با فتو شاپ کار کرده خوب بود,بعداومدم خونه چندتا تغییر دوست دارم رو عکسم انجام بده دکتر,حالا سوال من اینه ک باید تاقبل عملم برم پیش دکتر باز.یا تو اتاق عمل بهش بگم؟اصلا این عکسه ک روش کارکرده دکتر فقط واسه اینه ک من یه تصویرازخودم ازبعدعملم داشته باشم,یا یه ملاک هست واسه روز عمل,ک دکتر طبق اون بینیمو عمل میکنه

 316. مینا گفت:

  بچه ها نظرتون راجع به حق پناه چیه؟برای بینی گوشتی خوبه؟

 317. الناز گفت:

  مرضی جان کی رفتی که واسه ۱ تیر بهت نوبت داده؟

 318. نرگس گفت:

  دوستان به نظر من دور آصفی رو خط بکشین. اول که اخلاق و برخورد خوبش فقط و فقط مال قبل از عمله. بعد از عمل سه تا منشیش اصلا اجازه ی ویزیت بهتون نمیدن و مشکلاتتون رو مجبورین با اونا در میون بإارین و چون هیچ اطلاع خاصی از پزشکی ندارن فقط میگن طبیعیه . خود دکتر هم که فقط زل میزنه بهتون و لبخند بهتون تحویل میده و اصلا اصلا توجهی به مشکلاتتون نمیکنه. اینا رو که جنبه اخلاقیش بود که گفتم. کارش هم تعریفی نیست. اگه انحراف داخلی نداشته باشین که بینیتونو اندازه یه نخود در میاره ولی اگه انحراف ذاخلی داشته باشین همون سایز بینی خودتون رو دست نمیزنه. پره وسط بینی رو خیلی پایین میاره و ادعا مینکه برای حفظ فاصله لب و بینیه که زشت میشه بینی. از همه مهمتر استخون بینی رو بد تراش میده. از یه جه میزنه بیرون بینی از یه جا میره تو و هی با تزریق ژل و کورتون تلاش میکنه درستش کنه. البته خوبیش اینه که این کارا رو هزینه جدا نمیگیره براش. اکثر بیماراش مشکل تنفسی دارن. به رضایت بیمار توجه نکنین. اینای که گفتم رو خودتون دقت کنین تو نمونه کاراش. دست هم بکشین رو بینی طرف متوجه تراش بد استخون هاش میشین. سوراخ بینی رو متقارن در میارهو ولی پره های بینی نامتقارنه. چون اکثر کاراش عروسکیه این نامتقارنی خیلی خیلی به چشم میاد. ممکنه یکی رو ببینین نام رخش خوب باشه ولی به تمام رخش نگاه کنین با دقت متوحه حرفام میشین.

 319. نرگس گفت:

  آصفی کلا بینی صاف رو هم کج میکنه. اگه بینیتون ظاهرش کجه ریسک نکنین چون کجی بینی رو نمیتونه رفع کنه. حتی خودش هم اینو قبل از عمل میگه که بینیت کج میشه ها. تنها ویژگی مثبتش به نظر من همون اخلاقشه وگرنه کارش خیلی ضعیفه و وجدان کاریش هم صفره. زیر بار هیچی نمیره.

 320. نرگس گفت:

  حق پناه هم کارش متوسطه ولی چون مجرده بیماراش زیادن و فقط هم نیمرخ رو خوب در میارهو تمام رخ کاراش اصلا چنگی به دل نمیزنه

 321. نرگس گفت:

  مرضی جان اون فتوشاپی که دکتر آصفی بهتون نشون داده فقط برای خودتونه که یه اطلاع داشته باشین از مدل بینیتون بعد از عمل. تو اتاق عمل عکس های بدون فتوشاپتون رو میاره دکتر. همون اتاق عمل بهش بگو چه مدلی میخوای. اگه هم زیاد حساسیت نشون بدی چون دکتر ترسوییه میگه عملت نمیکنم

 322. نرگس گفت:

  ضمنا دوستان وقتی در مورد پزشکی تحقیق میکنین کارای بالای شش ماه رو بررسی کنین. مشکلات بینی بعد ار ماه سوم از عمل شروع میشه که ورم میخابه و خرابکاری های دکتر مشخص میشه. اینم در نظر بگیرین که خیلی ها از عملشون ناراضی هستن ولی وقتی ازشون میچرسین الکی ابراز رضایت میکنن.شاید حوصله توضیح دارن ک چه مشکلاتی دارن. شاید نمیخوان زیر بار انتخاب اشتباهشون برن. شاید زیادی مثبت نگر هستن و فقط میگن همین که از بینی قبلیم بهتر شده کافیه.
  برای همین لازمه که خودتون دقت کنین روی کار پزشک. نظرات منفی که راجع به یه پزشک میشنوین رو تو إهنتون نگه دارین و وقتی به اونای میرسین که راضی هستن از عمل روی بینیشون بررسی کنین که اون مشکلات رو دارن یا نه

 323. sareh گفت:

  نرگس با حرفات کاملا موافقم

 324. sareh گفت:

  من از همین هفته شروع کردم به مطب گردی نظرام اینجا مینویسم هرکسی دوست داره استفاده کنه چون سالدیگه عمل میکنم خیلی عجله ندارم و دیگه نمیخام اشتباه کنم

 325. sareh گفت:

  فعلا فقط کار دکتر دستغیب دیدم که به نظرم به نسبت قیمتش کارش خوبه البته نوک بینی خیلی تیز میکنه و تقریبا همه مریضاش یه شکل هستن بین دوتا ابرو میتراشه و نوک بینی خیلی بالا نمیبره ولی نوک بینی تیز میکنه سوراخای بینی که من دیدم همه قرینه بود اگه نوک بینس تیزبه صورت کسی میاد به نظرم گزینه خوبیه که روش فکر کنید وقت بزارید برید مطبش

 326. marzi گفت:

  الناز جون من بعد از تعطیلات عید بود رفتم

 327. marzi گفت:

  نرگس جون شما خودت پیش کى عمل کردى؟
  وااااااى خدا تو دلم خالى شد

 328. نرگس گفت:

  من با آصفی عمل کردم. تجربیات خودمو گفتم. نمیخوام تو دلت رو خالی کنم ولی حتما تا نوبت عملت که دو سه هفته مونده برو مطب این چیزای که گفتم رو بررسی کن رو بیماراش. من واقعا از انتخابم پشیمونم. گول برخورد خوب معاینات اول دکترو خوردم. متاسفانه وقتی در مورد یه پزشک تحقیق میکنی کسی اطلاعات درست نمیده. برای همین من سعی کردم هر چی از آصفی میدونم بگم تا بقیه با دید باز انتخابش کنن چون خودم واقعا بدون اطلاعات درست انتخابش کردم و پشیمونم.

 329. مینا گفت:

  نرگس به نظرت بیژن ربیعی خوبه؟بینیم گوشتیه مدل طبیعی میخوام

 330. sareh گفت:

  کاش همه بعد از عمل تجربه هاشون نوشته بودن تا بقیه اشتباه نکنن چون پشیمونی بعد از عمل خیلی خیلی سخته

 331. sareh گفت:

  مرضی دوتا از دوستای من پیش آصفی عمل کردن یکیشون عالی شده که تلبته بینی قبلیش هم فقط قوز داشت مشکل زیادی نداشت یکیشون بینیش به نسبت صورتش خیلی کوچیکه تیغه بینیش خیلی باریک شده و اصلا طبیعی نیست

 332. marzi گفت:

  ساره جون کى عمل کرده دوستت؟نمیونى واسم عکس بفرستى
  نرگس جون اگه اشکال نداره شماره بدم میشه عکس قبل و بعد عملت رو واسم بفرستى؟چند وقته عمل کردى

 333. marzi گفت:

  نرگس جون اگه اشکال نداره شماره بدم میشه عکس قبل و بعد عملت رو واسم بفرستى؟چند وقته عمل کردى

 334. sareh گفت:

  مینا دکتر ربیعی ۲ نمونه عمل میکنه یا طبیعی یا فانتزی روزی هم که رفتی برای مشاوره یه فرم بهت میدن که توش نوشته مدل عمل که میخای براش بنویسی حتما اونجا بنویس که نمیخای بینیت فانتزی باشه و خوبی کار دکتر ربیی این که اگه بگی طبیعی میخای سایز بینیت خیلی کوچیک نمیکنه روزی که رفتی مشاوره تو یه اتاق دیگه ازات عکس میگیرن همون موقع بهت میدن که بری پیش دکتر هرچیزی که در نظر داری همونجا بهش رو عکست نشون بده برات یادداشت میکنه تو پروندت

 335. sareh گفت:

  امروز رفتم دکتر رجایی گفتم باید بهم بگی چیکار کردی برام چون سال دیگه میخام ترمیم کنم پیش یه دکتر دیگه میخام بدونم دقیقا برام چیکار کردی تازه فهمیدم برای مریضاش یه ورقه تو بینی میزاره بینی تا استخونش میتراشه بعد با اون ورقه روی استخون میزاره تا صاف بشهخدا ازاش نگذره هیچ راهی دیگه ندارم

 336. sareh گفت:

  قبل از عملم یه دکتر مهربون ولی الان یه دکتر وحشی شده بود خودشم قبول داره بینیم خراب کرده ولی میگه من تورو تشویق نکردم پیشم عمل کنی بهت هم گفته بودم بینیت قرینه در نمیاد سوراخاش خدا اراش نگذره

 337. مینا گفت:

  مرسی ساره از کمکت. من مدل طبیعی میخوام ولی میخوام بینیم تغیر کنه. نمیخوام همون بینیو برام بزاره. بینی من بالاش قوز داره و نوکش گوشتیه. میخوام صاف و طبیعی بشه. میتونه به نظرت؟ یا بهش بگم فانتزی تا کوچیکش کنه و تغیرش بده

 338. sareh گفت:

  ببین مینا عمل بینی خیلی سلیقه هست ولی بینی طبیعی از این نظر خوبه که ازاش خسته نمیشی الان هم دیگه کسی بینی فانتزی خیلی نمیپسنده چون بینی فانتزی صورت مصنوعی میکنه البته نظر خودته مخصوصا اگه صورت بزرگی داری واقعا بینی کوچیک صورتت زشت میکنه

 339. sareh گفت:

  مینا دکتر افشین باقری هم دکتر خوبیه بینی دوستم عمل کرده خیلی راضیه البته هنوزبینیش بزرگه ولی واقعا خوشکلش کرده خیلی خیلی هم طبیعی هست

 340. مینا گفت:

  مرسی ساره جون از راهنماییت . تو مطب ربیعی رفتی؟

 341. مینا گفت:

  بیماراش راضی بودن؟ بعد من دوستم که پیش ربیعی عمل کرده بود با اینکه بینیش گوشتی بود ولی کناره های بینیشو بخیه نزده بود . به نظرت کلا بخیه نمیزنه یا اگه بهش بگم انجام میده؟

 342. رزیتا گفت:

  دوستان من که هرچی از دکتر رجایی دیدم طبیعی وعالی بوده فقط sarehخانوم شما بد گفتین
  ینی چی ورق گذاشته تو بینیت

 343. sareh گفت:

  تا جایی که من دیدم کناره بینی بخیه میزنه ولی جای بخیه نمیمونه البته بگم ربیعی عمل ترمیمی هم زیاد داره ولی خوبی کارش اینه که از پس ترمیم برمیاد مثلا من الان دیگه به دکتر خودم اعتماد ندارم ولی ربیعی اگه عمل کرده بودم خیالم راحت بود سال دیگه بینیم درست میشه ولی تشویقت نمیکنم بری پیش ربیعی حتما برو چندتا دکتر دیگه هم ببین ولی حواست باشه سراغ دکتر تازهکار نرو سراغ دکتر باتجربه برو که سابقه و تجربش زیاده و عملای زیادی انجام داده

 344. محمد گفت:

  کدوم دکتر بینی قلمی و خیلی طبیعی واسه پسر عمل میکنه؟؟؟
  من از بینی فانتزی و سربالا ( دخترونه) برای پسر متنفرم

 345. محمد گفت:

  کدوم دکتر بینی قلمی و خیلی طبیعی واسه پسر عمل میکنه؟؟؟
  من از بینی فانتزی و سربالا ( دخترونه) برای پسر متنفرم
  ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

 346. مریم گفت:

  دکتر ربیعی کارش خیلی مطمئنه ولی من هر چی ازش دیدم خیلی طبیعی بوده. اونقدری که فقط در صورتی میتونین بفهمین بینی طرف عملیه که بینی قبلیش رو دیده باشین.

 347. نرگس گفت:

  مرضی جان پیشنهاد من بهت اینه که بری مطب و از نزدیک با دقت نمونه کارا رو ببینی. دکتر آصفی مریضای قدیمیش رو ساعت ۴ نوبت میده. یعنی ۴ تا ۵ بری نمونه عمل های قبلیش رو میتونی از نزدیک ببینی و چیزای که گفتم رو بررسی کنی . من شنیدم روزای جمعه تو مطبش ترمیم انجام میده که میتونی اینحام تحقیق کنی ولی بی گدار به آب نزنین. البته اینم بگم من بینیم بعد از عمل خیلی از بینی قبل از عملم بهتر شده ولی مشکلاتم خیلی زیاده. مشکلاتی که اگه پزشکم ماهر بود پیش نمیومد.

 348. نرگس گفت:

  ساره جون کلا دکترت همینطورن. اصلا مسئولیت پذیر نیستن. وقتی میبینن خرابکاری کردن اخم و تخم هاشون شروع میشه. تا خیالشون از بابت پولی که میخوای بهشون بدی راحت میشه رنگ عوض میکنن

 349. نرگس گفت:

  مینا جان ربیعی کارش خیلی خوبه. ولی زیادی طبیعی عمل میکنه. بینی “برزو ارجمند” رو یه سرچ کنین قبل و بعد از عملش. الان بینیش بزرگه حتی به نظر من از قبلش بزرگتر دیده میشه ولی طبیعی و بدون ایراد ظاهری. ربیعی هم کاراش همینطوری در میاد.

 350. sareh گفت:

  نرگس همین که بینیت از بینی اولت بهتره خدارو شکر کن

 351. marzi گفت:

  نرگس جون چندوقته عمل کردى؟یعنى الان هم مشکل تنفسى دارى,هم بینیتو بد تراش داده,قوسش زیاد شده,کج هم درش اورده؟بین دوتا سوراخ بینیت هم افتادگى داره؟
  حتما میرم مطب تا قبل ازعملم ساعت ۴ تا ۵

 352. مینا گفت:

  پس بچه ها به نظرتون از بین دکترای معروف کدومشون واسه بینی گوشتی خوبه؟ پولش اصلا مهم نیست

 353. رزیتا گفت:

  مینا خانوم بنظر من به هیشکی تو نت اعتماد نکن خیلیا دروغ میگن خودت برو ببین

 354. نرگس گفت:

  نه عزیزم. من اگه همه ی این مشکلات رو با هم داشتم که الان با پلیس دم مطب آصفی نشسته بودم . گفتم مشکلاتی که برای غالب مریض های دکتر آصفی پیش میاد ایناست. منم بعضی از این مشکلات رو دارم متاسفانه.

 355. saman گفت:

  salam man shiraz hastam darbare doktora ke harkasi ye nazari man khodam binim ostokhoniye va ghooz dare ghasd daram pishe doktor rabie amal konam ye baram matabeshoon raftam zaheran ghozroof mizaran kholase mikhasam bebinam kasi pishe ishoon amal karde va nazaresh chiye darbare rabie…

 356. مریم گفت:

  بچه ها نظرتون راجع به دکتر حامد پوستچی چیه؟

 357. درنا گفت:

  سلام بچه ها ی عزیز باقری چند میگیره

 358. رزیتا گفت:

  من شنیدم پوستچی خوبه تو پیج اینستاش برو دماغای عمل شده اش گذاشته تو فسا هم عمل میکنه تزریق ژلش میگن خیلی خوبه

 359. sareh گفت:

  رزیتا به عکسایاینستا هیچ دکتری اعتماد نکن منم گول عکسای اینستا دکترم خوردم یه دکتر بهترین عملاش برای اینستا مسزاره تازه توی عکس مشکل تنفسی یا خیلی مشکلاس دیگه مشخص نمیشه این هم بگم بعضی دکترا عکسارو یکم دستکاری فتوشاپ هم میکنن مثلا من وقتی میخندم کل بینیم به طرف بالا جمع میشه و خیلی خیلی ناجوره همه مریضای دکتر این مشکل دارن ولی تو عکسای اینستاش عکسی از خندیدن مریضاش نیست حتما خودت برو ببین

 360. marzi گفت:

  آقا محمد اگه شیرازى حتما ى سر ب مطب ساریخانى بزن,دوست شوهرمن بینیش انگار ابى خواننده.خیلى زشت بود,پیش ساریخانى عمل کرده عالى شده

 361. مینا گفت:

  بچه ها به نظرتون ساریخانی واسه بینی من خوبه؟ بینیم بالاش استخونیه قوز داره نوکش اینا گوشتیه.

 362. درنا گفت:

  سلام. من دیروز رفتم پیش ربیعی . گفت۸۰ درصد بینیت خوب میشه. نمیدونید ۸۰ ربیعی چجوریه. !!!!!!!!!!!

 363. درنا گفت:

  کسی راجبه باقری نظری نداره

 364. marzi گفت:

  آقا محمد پارسال ۸ تومن

 365. رزیتا گفت:

  ساریخانی دوست من پارسال باهاش عمل کرد هشت ونیم هزینه اش شد الان مشکل تنفسی داره خودش از شکلش راضیه ولی بنظر من اصلا خوب نشده

 366. رزیتا گفت:

  ولی یکی ازدوستای دیگم ساریخانی عمل کرد شما فک کن یک کیلو دماغ داشت دماغش نصف شد وخیلی طبیعی بدون عیب ولی باز بزرگ بود اما به هرحال خیلی تغییر کرد وراضی بود

 367. sareh گفت:

  بچه ها کسی اینجا ترمیم انجام نداده من خیلی ناراحتم کلی درمورد دکترا تحقیق کردم تا بالاخره چندتا دکتر انتخاب کردم ولی الان ترمیمی دکتر دیگر قبول نمیکنن کلی خواهش کردم ولی میگن قبول نمیکنن کسی نمیدونه چه دکتری ترمیمی دکتر دیگه قبول میکنه

 368. marzi گفت:

  ساره جون حالا بعد ازاینهمه تحقیق,کدوم دکترا بنظرت ok هستن واسه ترمیم و دوست دارى ک قبول کنن کارتو؟؟

 369. sareh گفت:

  مرضی دکتر ربیعی خیلی قبول دارم ولی منشیش گفت اصلا ترمیمی دکتر دیگه قبول نمیکنه چون من بینی طبیعی میخاستم ربیعی خیلی طبیعی عمل میکنه خیلی خیلی پشیمونم کاش قبل عمل تحقیق کرده بودم

 370. marzi گفت:

  اشکال نداره دیگه کارى هست ک شده,انشاالله یه دکتر خوب کارترمیمت رو انجام بده و عالى بشه

 371. هدیه گفت:

  درنا جان دکتر باقری هم اصلا بینیو کوچیک نمیکنه من هرچی دیدم بزرگ بوده خصوصا بینیای گوشتی کلا خیلی طبیعی و بزرگ عمل میکنه

 372. زینب گفت:

  دکتر ساریخانی قبول میکنن ترمیم دکتر دیگه رو. خیلی وارده. توکاربینیواقعا استادن. من همه دکترا ازبینیت ناامیدبودن ساریخانی عملم کرد الان که یه ماه گذشته راضیم. خیلیم طبیعی عمل میکنه.

 373. sareh گفت:

  زینب جان واقعا عمل میکنه خداروشکر فردا زنگ میزنم مطبش الان راضی هستی منم میخام بینیم طبیعی بشه شما هم ترمیمی دکتر دیگه بودید

 374. زینب گفت:

  دکترساریخانی شنبه ها وچهارشنبه ها فقط مطبه.ترمیمی هم زیاددیدم که مال دکتردیگه باشه تومطبش. آره راضیم. من فقط قبلا انحراف عمل کرده بودم قبلا الان دکترهم انحراف دوباره هم زیبایی برام انجام دادن.

 375. زینب گفت:

  البته نوبتاش دیر به دیره. باید منشیاشو راضی کنی به زورهمون روز نوبت بهت بدن. یکیو دیدم تومطبش یکی ازدکترا شهرستان عملش کرده بود غضروف واستخوناش پهن شده بود و تنفسش سخت شده بوددکتر ترمیم کرده بود براش یکم غضروف ازگوشش برداشته بودتوبینیش گذاشته بودمشکلش حل شده بودوخیلی راضی بود.حالا یه سربزن ساره جون کاراشوببین. ضررنداره

 376. sareh گفت:

  باشه حتما میرم من امروز مطب دکتر یگانه بودم دکتر خیلی خیلی مهربونیه کامل برام توضیح داد دلیل غیر قرینگی سوراخای بینیم هم گفت تیغه بینیت در رفته ولی باید یک سال صبر کنی چون برای من ۳ ماه گذشته گفت تا یک سال صبر کن بعد ترمیم کن گفت اگه خاستی خودم هم برات انجام میدم الان دکتر مصباحی دکتر روشنی دکتر یگانه و ساریخانی میتونم برم برای ترمیم حالا باید تحقیق کنم کدومشون ترمیمی بهتر انجام میدن ممنون زینب جان بابت راهنماییت

 377. sareh گفت:

  یه دختری واسه عمل خواهرش اومده بود تو مطب دکتر یگانه که بینیش واقعا ناجور بود از رو به رو انگار دو تیکه بود سر بینیش ولی میگفت ریسک عمل دوباره نمیخام بکنم میگفت ۵ سال قبل پیش یه دکتری تو جهرم عمل کرده به نظر من اگه کسی بینیش زیاد مشکلی نداره اصلا عمل نکنه منم واقعا پشیمونم هرروز میگم کاش بینی قبلیم داشتم عمل بینی واقعا شانسیه حتی بهترین دکترا هم خرابکاری دارن

 378. درنا گفت:

  بنظرتون ربیعی بهتره یا باقری یا غیاثی حافظی؟

 379. محمود گفت:

  سلام دوستان.میخواسم بدونم کسی پیش دکتر صمد فروهنده و حامد عباسی داخل کرج بینیشو عمل کرده؟و از کار کدومشون راضی بوده؟

 380. پریچهر گفت:

  سلام
  من بیشتر نظرارو خوندم ئاقعا نمیدونم چه تصمیمی بگیرم کسی در مورد دکتر یگانه اطلاعی داره
  ممنون

 381. پریچهر گفت:

  سلام کسی در مورد دکتر یگانه اطلاعی داره

 382. محمد گفت:

  بچه ها بنظرتون ربیعی بهتره یا ساریخانی برای پسر؟

 383. محمود گفت:

  سلام دوستان.میخواسم بدونم کسی پیش اقای دکتر صمد فروهنده عمل داشته؟ایا از کارش راضی بوده؟

 384. رزیتا گفت:

  بنظر من ساریخانی بهتر از ربیعی هست
  البته برا پسرا اگه بخای اصلن کسی نفهمه عمل کردی وفقط ایراد برطرف بشه ودماغش گوشتی نیس وفقط قوز داشته باشه بنظرم مصباحی هم خوبه وکاملا طبیعی

 385. sareh گفت:

  من میخام از دکترم شکایت کنم تا هیچ کس دیگه مثل من نابود نشه دکتر رجایی بی شرفترین جراح بینی هست الان که ورم بینیم خابیده اصلا بینی من از بالا تا پایین کجه یعنی اصلا وسط صورتم نیست بینیم تا استخون گونم تراشیده به نظرم اصلا مدرکم نداره مگه میشه یه دکتر انقد ناشی باشه دوستام میگن اصلا خودش عمل نکرده یکی از سوراخای بینیم بالاست یکس پایین کاملا فرق داره خیلی پشیمونم کاش تحقیق کرده بودم بدون تحقیق رفتم

 386. sareh گفت:

  انقد گند زده که خودش هم زیر بار ترمیم نمیره و هربار که میرم پیشش صدتا دلیل مسخره میاره آخرش هم داد میزنه سرم دکتر رجایی بی شرفترین جراح بینی هست

 387. رزیتا گفت:

  ساره جان چرا تو پیج اینستا دکتررجایی براش کامنت نمیذاری

 388. رزیتا گفت:

  تقریبا من هیجا ندیدم ازش بد بگن
  اونجا بیشتر مردم میبینن کسی مثه شما دچار مشکل نمیشه

 389. رزیتا گفت:

  من صورتم پیش دکتر لهراسب کک مک لیزر کردم تو مرکز لیزر پارس اصلا نرفت اندازه یه دایره دور یه کک مک صورت منو سوزنده جاش هم مونده انگار سالکیا نمیدونم چی کنم پیشش هم نرفتم بهش بگم که چقد این قسمت صورتم صایع کرد نوبت گرفتم مرداد برم پیش فریدون پور ببینم میتونه کاری کنه یا نه اگه کسی دکتر متخصص خوب شیراز میشناسه بگه

 390. sareh گفت:

  رزیتا من چندبار رفتمتو پیجش کامنت گذاشتم ولی خیلی عجیبه بعدا که میرم خبری از کامنت من نیست اونقد هم دکتر معروفی نیست کسی بشناستش من خیلی دیر اینارو فهمیدم ولی مرتیکه بی شرف اندازه دکتر ساریخانی پول میگیره البته بیشتر تقصیر خودم بود بدون تحقیق انتخابش کردم

 391. رزیتا گفت:

  من میخاستم برم پیشش برا عمل خوب که گفتی حالا دیگه نمیرم البته به من گف که هزینه عمل ۵/۵ میشه من دخترخالم پیش اصفی عمل کرد خیلی شیک شده بینیش هرجا میره میگف ازش میپرسن البته خواهرش پزشکی میخوند رفت دستغیب خیلی شیک شده بینیشون

 392. نگین گفت:

  بچه ها من اسپیلینت بینیمو برداشتم پیش آصفی عمل کردم. الان دیگه یک ماهه
  خواهرم هم ۱۰ روزه عمل کرده
  والا انتخاب دکتر سلیقه ای هست
  تو عمل بینی من زیاد وسواس ندارم هرچی بیشتر وسواس به خرج بدین عیب های بیشتری پیدا میکنین
  دوستم یک ساله اونجا عمل کرده خیلی از بینی و تنفس راضیه اینم بگم مریضای دستغیب و خسروی از بس تو بیمارستان حالشون بد بود که آدم میترسید ولی واقعا دست دکتر آصفی خوبه یه سر برید بیمارستان شفا ببینیداکثر مریضای آصفی نه درد دارن نه کبودی و ورم
  نرگس جون اینکه دکتر قبل از عمل میگه کج میشه و ما میپذیریم دیگه تقصیر دکتر نیست اکثرا انحرافشون بر میگرده خیلیا هم دیدم بر نگشته بود من به شخصه دکتر آصفی رو ترجیح میدم به همشون به هر حال نظرم اینه و هر عیب و‌ایرادی پیش بیاد قبلش بهت میگه جاهای دیگه کم پیش میاد بگن ولی بعد از ۲۰ روز ک معاینه میشید تا ۱ سال هر موقع اراده کنید دکتر رو میتونید ببینید و واقعا انصاف داره … به هر حال انتخاب واسه همه سخته چون ریسکه ولی من راضیم و دعا میکنم همتون به آرامش و رضایت و بینی خوشکل برسید?❤

 393. marzi گفت:

  نگین جون خداروشکر,مبارک باشه فیس جدیدت.
  منم هفته دیگه نوبت عمل دارم پیش آصفى,چندبار رفتم مطبش ساعت ۴ همه راضى بودن و اون چیزى ک میخواستن شده بود,کبودى اصلا نداشتن یاخیلى کم,ازنظر تنفسى هم نداشتن هیچ کدوم,واسه منم دعا کنید
  راستى بیمارستان چجور بود؟رسیدگیشون خوب بود؟

 394. نگین گفت:

  مرضی جون به سلامتی عزیزم ایشالا که راحت عمل شی و بینیتو دوست داشته باشی آره بیمارستان خوبه ولی چون کوچیکه زیاد نمیذارن بخش شلوغ شه اگه اینستا داری بیا دایرکت عزیزم سوالی داشتی در خدمتم❤ neginsaman_70

 395. sareh گفت:

  رزیتا یعنی میخاستی پیش دکتر رجایی عمل کنی ببین حتما خودت برو کاراش ببین به خاطر حرف من از عمل باهاش منصرف نشو چون ممکنه عمل خوب هم داشته باشه ولی من خیلی ناراضیم قبلا میخاستم پیش یه دکتر دیگه عمل کنم یکی از دوستام بهم گفتباهاش عمل نکن حالا روزی صدبار به خودم میگم کاش باهاش عمل کرده بودم کاش به خاطر یه نظر منفی دوستم عملم باهاش کنسل نمیکردم

 396. sareh گفت:

  رزیتا بهت گفت ۵ تومن هزینه عملته

 397. رزیتا گفت:

  اره بهم گفت ۵/۵هزینه میشه نمیدونم چنتا کار دیدم یکم هم سست شدم یه کم از روبرو موردپسندم نبود مرررسی ساره جان

 398. مریم گفت:

  نگین جان ولی منم نظرم منم در مورد دکتر آصفی مثه نرگس جونه. رضایت بعد از یک ماه اصلا ملاک نیس. و اینکه خواهرتون هم پیش پزشکی که شما رفتین عمل کرده نشونه رضایت نیس. بلکه نشونه ی عجول بودن خواهرتون بوده. بعد از یک ماه بینی اصلا مشکلاتش مشخص نیس. تا ورم نرفته نمیشه در مورد بینی نظر داد. من خیلی ها رو دیدم دو تا خواهری رفتن پیش یه پزشک تو فاصله نهایتا یک ماه عمل کردن و هر دو پشیمون شدن ولی دیگه کار از کار گذشته بوده..

 399. مریم گفت:

  مرضی جان منم غالب بیمارای دکتر آصفی رو که دیدم کبود نشده بودن ولی کبودی آنچنان مهم نیس. نهایتا یک هفته ده روز بعد بدترین کبودی های عمل بینی برطرف میشه.اینو اصلا معیار انتخاب نکنین. ضمن اینکه شما بیمار هایی رو دیدین که یک هفته بعد از عمشون اومدن قالبشون رو بردارن. حتی اگه کبودی هم داشتن کبودیشون یک هفته بعد برطرف شده. به حرف بقبه تو عمل بینی توجه نکنین. به قول معروف شنونده باید عاقل باشه. وگرنه من اینقدر بینی های فجیع از دکترای مختلف دیدم که خود طرف اظهار رضایت میکرده و حتی تشویق میکرده بقیه رو به انتخاب پزشکش

 400. مریم گفت:

  دوست خودم یزد عمل کرده بود یه بینی استخونی که فقط یه قوز داشت رو که راحت ترین عمل بود.مسخره ترین عمل ممکن رو براش کرده بودن.ولی هی به من اصرار میکرد که برو پیش مزشک من.اون عالیه. منم بهش گفتم تو از کرمان رفتی یزد. من از شهری که هفتاد درصد بینی هاش عملیه پاشم برم یزد. همین شیراز عمل میکنم. برای همین میگم اصلا به حرف کسی پزشکتون رو انتخاب نکنین. ۹۰درصد کسایی که میگن راضی هستیم خالی میبندن. من خودم هم وقتی یکی ببینتم بگه از دکترت راضی هستی میگم آره. دلم نمیخواد مشکلات بینیم رو به قک و فامیل و دوست و آشنا بگم که هی با دقت به بینیم نگاه کنن و بزنن تو ذوقم و و حالم رو خراب کنن. غریبه ها هم تا اظهار نارضایتی کنی و رو ببینن زل میزنن تو چشمت و میگن ای وای چقدر بد شده ، آره وای که چقد طفلکی هستی، آخی دلم سوخت برات، آخی بشکنه دست دکترت، درسته بینی ما تغییر یافته ست ولی وقتی یکی زل بزنه تو چشممون و بهمو بگه بینیت بد شده انگار اینه که بهت میگن ای وای که تو چقدر زشتی .برای همین کسی اظهار نارضایتی نمیکنه. ایشالا عمل کنین متوجه این حرفم میشین. ترجیح میدین اظهار رضایت کنین که کسی جرات نکنه واقعیت رو تو صورتتون تف کنه

 401. نگین گفت:

  مریم جان اگه خونده باشید بچه ها گفته بودن نتیجه عملمو بعد یه هفته بذارم.. اینکه میگم خواهرم عمل کرده قصد تبلیغ ندارم در کل گفتم یه جا عمل کردیم و تا ۶ ماه ورم و خدارو شکر با همین ورمش هم تا اینجا راضیم به لطف خدا . من نظرمو گفتم و چاقو زیر گلو کسی نذاشتم که مجبور کنم کسیو و سعی کن یاد بگیری دعای خیر کنی واسه بقیه نه اینکه منتظر پشیمونی من و خواهرم بشینی

 402. نگین گفت:

  و اینکه اینجا کسی خالی نمیبنده چون مسوول هست و مردم رو حرفش حساب میکنن و هر روز همتونو نمیبینم که بخاطر اینکه تضعیف روحی نشم الکی بگم خوب بوده من تا اینجاش که راضیم داری ناراحتی شما نرو اونجا عزیزم

 403. sareh گفت:

  رزیتا از من ۷ تومن گرفته

 404. sareh گفت:

  نگین بینیت مبارک باش خسلی خوشحال شدم که از عملت راضی هستی واسه منم دعا کن که بعدا که ترمیم کردم مثل تو راضی باشم

 405. sareh گفت:

  رزیتا چندتا نکته مینویسم برو تو اینستا دکتر رجایی نگاه کن البته قصدم منصرف کردنت نیست با اینکه دکتر زده بینیم داغون کرده ولی خوب هر دکتری هم عمل خوب داره هم عمل بد که شانس منجز عمل بد هستم دکتر رجایی توی همه عملاش تیغه بینی پهن میکنه جراحای بینی استخون بینی میشکنن بعد با انگشت استخون بنی بهم نزدیک میکنن دکتر رجایی اگه عکسا ببینی همه مریضا تیغه بینیشون از روبه رو کاملا پهنه واسه همینم همچکدوم مریضا مشکل تنفسی ندارن به جای ارتفاع بینی طول بینی کم میکنه سوراخای بینی گشاد گرد و گنده درست میکنه به جای اینکه غضروف نوک بینی بتراشه کل نوک بینی ازاش میکنه بینی گرد و گوشتی به نظر میرسه البته مریضاش هیچکدوم مشکل تنفسی ندان راستی پره های بینی از کف بینی بخیه میزنه که از یه نظر خوبه که باعث میشه جای بخیه نداشته باشی از یه جهتم بده که باعث میشه وقتی میخندی انگار بینیت کش میادیه شکل خیلی بدی داره واسه همینم هیچ عکسی از خنده تو اینستاش نیست اینارو برو مطب دکتر و خودت ببین

 406. marzi گفت:

  مریم جون خودتون پیش کدوم دکتر عمل کردید؟

 407. bibak گفت:

  سلام خدمت دوستان
  اقا این ربیعی چیه که اینقدر حرفشو میزنید اصلا هنر نداره من چندین نمونه کار تو مطبش دیدم
  این باقری هم که تو سایتش نصف کاراش کجه !!!
  دوستان کسی نمونه کار از رجبیان ندیده ؟

 408. رزیتا گفت:

  نگین جان اصفی بینیت رو چه جوری عمل کرده ؟طبیعی یا فانتزی؟

 409. رزیتا گفت:

  عزیزم پیج رجایی که خیلی نسبت به حق پناه ودستغیب عالی تر هست

 410. رزیتا گفت:

  درکل بینی که خیلی ایراد داشته باشه خیلی عالی میشه من دماغم یکم سرش باریک تر بود هیچ وقت فکر عمل نمیکردم اما نامزدم خیلی اصرار میکنه عمل کنم همه خونوادش دماغ عملین به منم همش دوسال میگه تا راضی شدم برم عمل کنم

 411. sareh گفت:

  رزیتا به عکسای اینستا هیچ دکتری اعتماد نکن حتما خودت برو ببین من نظرم در مورد دکترم گفتم حالا تصمیم گیری با خودت ضمنا من تو آسانسور یه خانمی دیدیم که واقعا خوشکل بود بینیش ازاش پرسیدم کجا عمل کردی گفت دکتر دستغیب اگه دوست داشتی چندبار برو مطبش کاراش ببین

 412. sareh گفت:

  امروز مطب دکتر ساریخانی بودم نمیدونم چیکار کنم دکتر حاتمی هم عمل ترمیمی انجام میده نمیدونم برم پیش کی میترسم بدتر بشه بینیم هم خیلی کوچیک شدهالان فقط به امید عمل ترمیمیناامید نیستم ولی اگه اینبار اشتباه کنم دیگه نابود میشم دکتر روشنی هم عمل ترمیمی انجام میده خیلی انتخاب واسم سخته میخام بینیم طبیعی بشه الان یه دماغ عملی داغون دارم میخام دماغم بزرگتر بشه

 413. رزیتا گفت:

  مررسی عزیزم باشه ان شاءالله عمل دومت عالی بشه

 414. sareh گفت:

  کاش مشکل تنفسی داشتم ولی بینی خوشکلی داشتم مشکل ظاهری واقعا آدم دیوونه میکنههمه اعتماد به نفسم از دست دادم

 415. مریم گفت:

  ساره جون من یه نفر دیدم که پیش مصباحی عمل کرده بود راضی نبود واسه ترمیم رفته بود پیش ساریخانی تقریبا خوب شده بود

 416. sareh گفت:

  مریم حس میکنم اطلاعاتت در مورد دکترا زیاده میشه من هم راهنمایی کنی کدوم دکتر خوبه واقعا گیج شدم

 417. مریم گفت:

  نگبن جان اولا که من خودم بیمار دکتر آصفی بودم. و نظرم در مورد کامنت شما مسخصا راجع به دکتر آصفی نبود. گفتم نتبجه عمل بعد از شش ماه مشخص میشه و بهتره آدم صبر کنه نتیجه عمل خواهرش رو ببینه بعد بره عمل. شما متایفانه بدبین هستین که از کامنت من برداشت کردین که منتظرم شما بیای بگی پشیمونم. اگه همچین برداشتی کردی من عذر میخوام. ایشالا عمل خودت و خواهرت بهترین کار های آصفی بشه. من نظر نرگس جون رو تایید کردم چون ۹ماهه عمل کردم و قطعا تجربه م بیشتر از شما شده. چون کسی که عمل میکنه با دید گسترده تری میتونه نظر بده. خودم قبلا میرفتم مطب ها اصلا متوجه ایرادات کار دکتر نمیشدم ولی الان سه سوته میتونم مشکلات رو بفهمم.

 418. مریم گفت:

  نگین جان واقعا نمیتونم کامنتت رو هضم کنم. من فقط واقع بینانه نظر دادم. واقعا فک کردی یکی پیدا میشه که بدون اینکه تو و خواهرت رو دیده باشه آرزو کنه نتیجه عملت خراب بشه!!!!!!کی ممکنه همچین رفتاری بکنه که من بکنم. سعی کن با تفکر خودت ار حدف آدم ها برداست نکنی. شاید تو طرز فکرت اینجوری باشه عزیزم ولی من اثلا به خودم اجاره نمیدم برای کسی بد بخوام. امیدوارم تو هم سعی کنی رفتارت رو عوشص کنی و خوبی بخوای برای دیگرون.

 419. مریم گفت:

  ساره جون به نظر من اولین کاری که تو باید انجام بدی شکایت از پزشکت هست. شاید دکتر رجایی عمل های خوبی داشته باشه و تو یکی از معدود کارای خرابش شده باشی ولی چیزی که هست اینه که اون الان با عملی که کرده روح تو رو آزار داده. نظام پزشکی حتی برای افسردگی از همل بد هم پزشک رو جریمه میکنه. شکایت کردن از پزشک خرابکار کمک اصلی به خود پزشکه تا حواسش رو توی عمل هاش جمع کنه. اگه دقتش پایین بوده دقتش رو ببره بالا. اگه علمش کم بوده علمش رو ببره بالا. ولی وقتی کسی الکی به به و په چه کنه باعث میشه اون پزشک هم پیشرفتی تو کارش نکنه. برای ترمیم دیگه سراغ پزشک های تازه کار نرو. چون ترمیم سخت تر از عمل اول هست. پیشنهاد من خسروی نژاد و روشنی هستن. و البته که روشنی هنوز خیلی خیلی بهتره. ضمنا اگه اعتراضت به نظام پزشکی وارد باشه هزینه عمل ترمیمیت رو کلا پزشک باید بده

 420. مریم گفت:

  اینم بگم که معمولا پزشک ها اگه متوجه بشن که بیماری میخواد ازشون شکایت کنه و خودشون بدونن خرابکاریشون زیاد بوده و محکوم میشن تو نظام پزشکی با وعده و وعید مالی و ترمیم سعی میکنن طرف رو منصرف کنن از شکایتش. مثلا میگن پول کل عمل رو بهت میدم ولی شکایت نکن. چون اگه شکایت رسمی تو نظام پزشکی داشته باشن که محکوم شده باشن براشون خیلی بد میشه. و البته کا به نظر من پزشکی که با چهره و روح یه دختر بازی کرده محرومیت های چند ساله از کار کوچکترین مجازاتشه

 421. sareh گفت:

  باشه حتما روشنی ساریخانی میرم خیلیا هم بهم گفتن که برم

 422. رزیتا گفت:

  روشنی میگن بعضی وقتا عملاش میده به حق پناه توی بیمارستان خدادوست
  من کاراش ندیدم ولی شنیدم ترمیمی زیاد داره
  ساره جان بنظر من دماغت کوچیک هست عمل نکن دیگه برو تهران شیراز زیاد خوب نیست برا ترمیم

 423. رزیتا گفت:

  دکتر شیروانی تهران میگن خیلی خوبه برا ترمیم

 424. مریم گفت:

  اگه تهران بخوای بری ترمیم بلاجی و امیری راد خوب هستن که ۱۶تومن میگیرن برای ترمیم.و بازم تاکید کنم اگه پزشکت محکوم بشه هزینه هر پزشکی که تو تصمیم بگیری بری پیشش رو باید بده

 425. marzi گفت:

  مریم جون میشه نظرت رو درمورد کاردکتر آصفى روى بینى خودت بگى؟کامل بگو لطفا

 426. درنا گفت:

  سلام.بچه ها من میخام یا پیش غیاثی یا ربیعی عمل کنم. ترو خدا کمکم کنید. نظراتتون قابل احترامه

 427. نگار گفت:

  سلام.من بینیم استخونیه دنبال یه دکتر میگردم که طبیعی عمل کنه.نظرتون در مورد دکتر غیاثی و امیر آبادی و خسروی نژاد چیه؟

 428. sara گفت:

  سلام دوستان به نظرتون ربیعی بهتره یا دستغیب برا بینی های استخونی؟ کدومسشون طبیعی عمل میکنه شنیدم دستغیب عروسکی میکنه کسی پیشش عمل کرده…

 429. sareh گفت:

  ممنون رزیتا و مریم من میخام از دکترم شکایت کنمبا اینکه زیباییم برنمیگرده ولی یکم از نظر روحی آرامش پیدا میکنم و زندگی چندتا آدم دیگه نابود نمیشه نمیدونم چجوری رفتم پیش دکتری که اسمش هم کسی نشنیده خیلی پشیمونم خیلی زیاد اگه یه دکتر معروف بینیم خراب کرده بود یکم امید داشتم سال دیگه ترمیمش انجام میده ولی الان پیش هر دکتری میرم هزینه کاما ازام میخاد تازه بهم میگه تعهد بده اگه بینیت خراب شد چون عمل اول پیش ما نبودی ما هیچ مسعولیتی نداریم

 430. sareh گفت:

  چیزی که ناراحتم میکنه این دکترانقد گستاخ که حتی حاضر نیست ترمیم خودش انجام بده حتی زیر بار ترمیم هم نرفت چون میدونه چه گندی زده رزیتا اگه فکر میکنی من دروغ میگی من روز چهارشنبه میخام برم مطبش بیا اونجا من ببین

 431. رزیتا گفت:

  عزیزم ساره جون ممن شیراز نیستم الان امتحانام هس دانشگام همین الان سلف بود م یکی از بچای دماغش پیش روشنی عمل کرده بود واقعا بد بود کاملا سوراخاش نامتقارن تیغه اش باریک ویه چیزی برام جالب بود که حتی نیم رخش هم مثه کارتونک ها ازش گفتم راضیه بیچاره گف تقریبا بنظر میمد شاکی هم باشه ولی روش نشد بگه بنظرمن ساره پیش روشنی نرو این که حتی نیم رخ هم خوشکل نکرده بود

 432. رزیتا گفت:

  کبودخانی هم یکی دیدم خیلی عالی شده بود ولی چسب داشت

 433. رزیتا گفت:

  این دختره که روشنی عملش کرده بود همه اجزای صورتش خوشکل بود بیچاره دماغش روشنی افتض کرده بود
  حالا دستغیب واصفی اگه خراب کاری کنن لا اقل نیم رخت زیبا میشه

 434. رزیتا گفت:

  عزیزم ان شا الله ساره جون دماغت عالی بشه

 435. sareh گفت:

  منم تعریف دکتر کبودخانی شنیدم ولی وقتاش خیلی خیلی پره همش ۳ ماهه هست واسه ویزیت فردا میرم پیش منشیش خاهش میکنم شاید تونستم برم ببینتم

 436. مریم گفت:

  رزیتا جان دقیقا حرف منو زدی خیلی ها از بینیشون ناراضی هستن ولی حاضر نمیشن عدم رضایتشون رو عنوان کن. دلیلاش هم گفتم تو چند تا کامنت بالاتر. ولی در مورد روشنی من کارای خیلی خیلی عالی ازش زیاد دیدمگ شاید اونی که شما دیدین جزء معدود خرابکاری هاش باشه. و البته که خب آدم اگه شانس نداشته باشه همون کار خراب دکتر میشه متاسفانه. چون اول و آخرش هر چقدر هم تحقیق کنی و بهترین پزشک هم انتخاب کنی عمل بینی شانسیه.

 437. مریم گفت:

  مرضی جان من اوایل از عمل بینیم راضی بودم ولی به مرور که ورمش کم شده الان کج بودن بینیم تو چشم میاد. و اینکه پره های بینیم متقارن نیس. قوس بینیم خیلی زیاد شده. تیغه وسطی بینیم هم زیادی پایین آورده.البته که بگم در کل از بینی خودم بهتره. ولی رضایتم در حد چهل و نه درصده. منظورم اینه که آصفی از عمل بینی من رفوزه شد.

 438. sareh گفت:

  مریم خداروشکر کن تیغه وسط بینی من کلا کج گذاشته شده هرچی هم به منشیش زنگ میزنم جواب نمیده خیلی پرووانه گوشی روی من قطع کرد و میگه دکتر ترمیم بینی شمارو قبول نمیکنه راسی رزیتا من فهمیدم دکتر رجایی مریضای ناراضیش که خراب کرده سه شنبه میگه بیان مطب اگه خواستی کار این دکتر نجس ببینی سه شنبه برو مطب

 439. marzi گفت:

  مریم چند وقته عمل کردى؟ بینى خودت قبلا کج بوده؟

 440. مریم گفت:

  ده ماهه عمل کردم.نه کج نبود

 441. مریم گفت:

  والا ساره جون از قدیم گفتن خدا همیشه جای شکرش رو باقی میذاره. ولی خب آدم بعد از تحمل سختی ها و استرس عمل و هزینه ای که میکنه انتظار یه بینی خیلی خوب داره

 442. سپیده گفت:

  سلام بچه ها.کسی میدونه کار دکتر غیاثی و امیر آبادی واسه بینی های استخونی چطوره؟

 443. ستاره گفت:

  دختردایی من هفته پیش با اصفی عمل کرده. هنوز که معلوم نیس چی از اب در اومده باشه عملش ولی تو اتاق عمل میره تو کما. بعد از دو ساعت از کما در میاد.

 444. مهراب گفت:

  سلام دوستان.میخواستم بدونم کسی از بین شما از دکتر صمد فروهنده تو کرج شناختی داره.ممنون میشم جواب بدین.

 445. sareh گفت:

  مریم قوس بینی چیز مهمی نیست ولی برای کجی بینیت اگه توی چشم هست حتما برو خودش برات درستش کنه من به دکترم اعتماد ندارم چون خرابکاریش زیاد بوده ولی تو برو سراغ دکتر خودت من الان پیش هر دکتری میرم میگه باید تعهد بدی که اگه بینیت خرابتر شد چون عمل اول پیش ما نبودی مسعولیتش با ما نیست اگر کجی بینی زیاد باشه بعد از مدتی روی فرم سوراخای بینیت هم اثر میزاره باعث میشه سوراخا افتاده بشه

 446. zari گفت:

  بچه ها من همش اینجا میومدمو نظراتو میخوندم واسه همین خاستم نتیجه کارامو واستون بگم.من ١٠ روزه پیش دستغیب عمل کردم واقعا راضیم هم از لحاظ تنفسی هم فرم بینی خیلی اهمیت میده از٢روز بعد عمل روزهای زوج بینی شستشو میده خودشون چشبو قالب عوض میکنن حتی میگن چیا بخوریم چی نخوریم.تا ٣هفته قالب واست مبندازه که هم ورمشو زود کم میکنه هم محافظه هر بار دکتر چکت میکنه اخلاق خودش و دستیاراش عالیه خلاصه من که واقعا راضیم دست آخر اینو بگم که اگه بینی رو درست نکنه مطمعن باشید خرابم نمیکنه

 447. درنا گفت:

  سلام. زری میای ایمیل من.jamile.sadeghi67@gmail.com.لطفا

 448. یه دکتر خوبه تو اندیمشک گفت:

  سلام دوستان میشه بگید چه دکتری تو اندیمشک خوبه برای عمل بینی

 449. درنا گفت:

  سلام. بچه ها یکیو دیدم پیش ساریخانی عمل کرده بود .بخدا فوق العاده شده بود. خیییلی عاااالی. گفت ۷و نیم گرفت.میگفت یک ماهه عملم کردم. بنظر من حتما کارهاشو ببینید.

 450. درنا گفت:

  عزیزااااان؟؟؟؟

 451. رزیتا گفت:

  باشه ساره یه سه شنبه میرم ببینم زری جون فرم بینیتون چجور هست من شنیدم دستغیب جدیدا فقط طبیعی عمل میکنه درسته؟

 452. سما گفت:

  سلام
  ببخشید میشه بگید هزینه ی عمل دکتر دستغیب چقده ؟ واینکه عمل ترمیم انجام میده؟

 453. مریم گفت:

  ساره جون آخه قوس بینیم جوری نیس که بگم مثلا با سلیقه من جور در نمیاد. فجیع شده. نوک بینیم خیلی خیلی جلوعه و بالای بینیم کاملا عقب.

 454. sareh گفت:

  چقد ناراحتم من اگه قبل از عملم این تاپیک دیده بودم حتما دکتر بهتری انتحاب میکردم تو انتخاب دکترم دقتمیکردم خوبه که همه از شیراز هستن

 455. sareh گفت:

  من امروز که رفتم بیرون تقریبا ۹۰ درصد عملی دیدم نمیدونم این ملت کجا عمل کردندکه انقد خوب شده آخه من قبل عملم دماغم زشت نبود خیلی هم خوب بود به نظر من برای عمل بینی فقط ربیعی ،خسروی نژاد و ساریخانی خوبن بقیه دکترا هم الکی معروف شدن

 456. رزیتا گفت:

  به نظر من به دکتر نیست اخه این دکترام کارخراب دارن به شانس ادم هست

 457. رزیتا گفت:

  مرضیه امروز عمل کرده با اصفی ان شاءالله دماغش عالی بشه

 458. shaghayegh گفت:

  سلام ساره جان
  من هم میخواستم عمل ترمیمی انجام بدم شیراز ، اما چون شهرستانی هستم برام مقدور نیست همه دکترا رو ببینم ، یه خواهشی که ازت داشتم اینه که نتیجه تحقیقاتتو اینجا بذاری ما هم استفاده کنیم .مرسی عزیزم

 459. marzi گفت:

  رزیتا جون مرسى ک یادم بودى,هنوز عمل نکردم فرداعمل دارم,۱ تیرماه,۴ ساعت دیگه بایدبیمارستان باشم قربونت برم
  انشاءالله بحرمت این ماه خداروقسم میدم ک پشیمون نشم.همچنین بقیه دوستاى گلم تواین پیج

 460. sareh گفت:

  شقایق چرا میخای ترمیم کنی مشکل بینیت چیه

 461. sareh گفت:

  مرضی جان ان شاالله که پشیمون نمیشی و خوشکلتر میشی

 462. sareh گفت:

  رزیتا عمل بینی فقط ۱۰ درصدش شانسه ۹۰ درصدش هم انتخاب درست دکتر هست مثلا دوتا از دوستای من پیش دکتر خسروی عمل کردن یکیشون صورت گرد و بانمکی داشت با لب قلوهای که بعد از عملش با اینکه بینیش خیلی کوچیک بود ولی وافعا مثل عروسک شده بود چون به فیسش میومد و به نظرم انتخابش درستبود ولی دوست دیگم وقتی عمل این دیده بود رفته بود پیش خسروی با اینکه بینی مشکل نداره ولی واقعا بهش نمیاد جوری که خیلی زشت شده چون به صورتش بینی کوچیک نمیاد اگه رفته بود پیش دکتری کهبینی کوچیک نمیکنه حتما خیلی بهتر میشد

 463. رزیتا گفت:

  ان شاءالله حتمن عالی میشی عزیزم مرضیه جان حتمن نتیجه عملت هم بگو خدا کمکت کنه

 464. رزیتا گفت:

  اره عزیزم ساره بنظرم خیلی نباید وسواس داشته باشی من نامزدم میگه برو دستغیب عمل کن هم هزینش خوبه هم خوشکل میکنه اما از عکسای که تو اینستاش دیدم میترسم برم پیشش برام زیادی کوچیک کنه صورتم بیضی شکل هست شاید بهم نیاد از عکسای دکتر رجایی خوشم میاد خیلی طبیعی هست هیچکی نمیفهمه عمل کردی ولی نمونه زنده ندیدم شما هم میگی کج کرده براتون مشکلی هم نداشته بینیت میترسم مثه شما بشه

 465. سما گفت:

  سلام ساره جان منم باید بینیمو ترمیم کنم ولی چون شهرستانی هستم نمیتونم مدام بیام شیراز. پیش گندمی عمل کردم بد شده. خواستم هر دکتر خوبی برای ترمیم پیدا کردی حتما بگی ماهم استفاده کنیم. مرسی
  توی واتساپ هم پیام دادم بهت..

 466. رزیتا گفت:

  من دوستم فسا پیش سهراب پور عمل کرده خیلی تعریفش میکنه بینیش خیلی خوب شده

 467. sareh گفت:

  سما جان من پیامی ازات نداشتم تو واتساپ خیلی از بچه ها بهم پیام دادن که تا حدی به خودم هم خیلی کمک شده راستش میخام یه گروه توواتساپ تشکیل بدم هرکسی دوست داره پیام بده تا بیارمش تو گروه تا اگه کسی عکس یا اطلاعاتی از نمونه عمل کسی داره بفرسته

 468. درنا گفت:

  سلام.عزیزم رزیتا جون اگه نمیخای بینیت کوچک بشه ربیعی خیلی طبیعی عمل میکنه و فقط نواقص بینی رو برطرف میکنه

 469. رزیتا گفت:

  مرسی درنا من هزینه که میتونم بدم نهایتش۷هست ربیعی۹/۵هزینه عملش میشه

 470. رزیتا گفت:

  امروز تو سرویس دانشگاه یکی از بچا دماغش پیش البرزی عمل کرده خیلی راضی بود دماغش کاملا متقارن بود ولی بنظرمن زیادی تیز بود با نوک بینیش میشد بادکنک بترکونی

 471. درنا گفت:

  خخخخ. ربیعی ۸/۵ میگیره.بنظر من توکه ۷ تومن داری ۱ونیم هم دیگه برای رسیدن به نتیجه بهتر چیزی نیست. به من گفت۸/۵.

 472. sareh گفت:

  رزیتا بیا تو گروه واتساپ اگه دوست داری چون پیداست خیلی پیگیری خیلی میتونی به من و بقیه کمک کنی به خودت هم کمک میشه البته اگه دوست داری

 473. رزیتا گفت:

  ممنون درنا جون
  ساره جون باعث افتخار هست درگروه باشم در اولین فرصت بهت اس میدم
  دوستان یه مدل دیگه هم دیشب از البرزی دیدم این یکی خوب بود خیلی تیز هم نبود فقط مشکلش پوست بینیش یه مقداری برق میزد انگار جنس پوست بینیش فرق میکرد با بقیه صورتش ولی درکل خوب بود

 474. sareh گفت:

  رزیتا پوست همه بینیها توی ماهای اول بعد از عمل برق میزنه دلیلش هم ورمه هم اینکه هنوز زیر پوست آب میان بافتی هست و هنوز پوست به بافت پایینی نچسپیدهچیزی که خیلی مهمه تو عمل که باید توجه کنی نوک بینی و سوراخای بینی هست که اگه خدایی نکرده خراب بشه درست کردنش کار آسونی نیست و اینکه مدل بینی شیک باشه و خودت دوست داشته باشی

 475. sareh گفت:

  منم دیروز تو خیابون یع خانمی دیدم خیلی خوشکل بود عکس قبل عملش هم بهم نشون داد واقعا از اینا بود که لولو میرن هلو میان گفت پیش خسروی نژاد عمل کرده خوش به حالش

 476. sareh گفت:

  دکتر خسروی هم عملش دیدم خدایی کارش خوبه فقط جای بخیش خیلی تابلو بود

 477. bibak گفت:

  واقعا دکتر رجبیان شیراز رو نمیشناسید ؟
  نمونه کاری یا مطبش نرفتین ؟
  ممنون میشم کسی بتونه کمک کنه

 478. پرس گفت:

  سلام.برای عمل بینی کرج کدوم دکترا خوبن؟
  کسی سعید راوندی میشناسه؟

 479. sareh گفت:

  من فقط یه کار از رجبیان دیدم اونم به نظرم خیلی مصنوعی بود ول دکتر معروف هست مخصوصا برای بینی گوشتی

 480. marzi گفت:

  دوستان من سه شنبه عمل کردم بادکترآصفى,عملم سخت بود حدود ۳:۳۰ هم طول کشید,دکترم گفته بود کل استخون بینیم کج بوده,بعدش هم خونریزى داشتم,ک مجبور شدن مش گذاشتن توبینیم,حالا میخواستم بدونم این ترشحات و خون داخل بینیم ک هرازگاهى میاد کى تموم میشه؟چون امروز سه روزه ومن باند زیربینیم رو که عوض میکنم کثیف و خونى هست؟روزى ک مش و اسپیلنت رو بینیم رو برمیدارن نکنه باز خونریزى کنه؟اگه کسى اطلاعى داره راهنمایى کنه نگرانم همینجور.تا سه شنبه ک بخوام برم مطب

 481. marzi گفت:

  یه سوال دیگه شماهم بینیتون سوزش داشت؟یاوقتى میخندیدین و حرف میزدید این درد وسوزش بیشترمیشد؟البته نه خیلى شدید,درحدى ک باهمون استامینوفن اروم میشم

 482. bibak گفت:

  ساره خانوم ممنونم نظر دادین
  یکی از اشناها با دکتر اشناهی داره و واسم نوبت گرفت رفتم پیشش چندتا نمونه دیدم که یکی بانداژ بود و چیزی مشخص نبود یکی دیگه که یک صندلی باهام فاصله داشت خیلی بینیش خوب بود و به صورتش می اومد نه اینکه یه تیکه و بی روح باشه که من متنفرم البته چون خودش تنها بود و خانومم بود روم نشد چنتا سوال ازش کنم متاسفانه ! اقای دکتر هم بسیار خوش برخورده در ضمن مثل دکتر کوروش یزدانفر تهران بیست روز فقط چسب میزنی
  اما دوستانی که قصد جراحی پیش ربیعی رو دارن و دنبال یک تغییر زیبا هستن نسبت به هزینه ای که میکنن اصلا گزینه خوبی نیست

 483. sareh گفت:

  مرضی جان نگران نباش این ترشحات کاملا طبیعی هست فقط حواست باشه که زیاد نخندی اگه هم خواستی بخندی دو طرف گونه بگیر که فشار به بینی و بخیه وارد نشه درمورد سوزش هم مربوط میشه به بخیه توی بینیت و برشهایی که خورده

 484. sareh گفت:

  آقای بیباک درمورد انتخابت خیلی بیشتر تحقیق کن چندبار دیگه هم برومطب ،ضمنا برای عملی که انقد ریسکش بالاست باید پررو باشی یعنی چی روم نشد البته اینو هم بگم باید عمل بینی آقاهارو ببینی نه خانمارو چون دکتر همه زا ویه هارو واسه عمل بینی آفایون تغییر میده توی انتخابت عجله نکن اخلاق دکتر هم برات مهم نباشه همه جراحها قبل عمل مهربونن مهمترین قسمت عمل بینی انتخاب جراح مناسب هست چون یه جراح هر مشکلی داره توی همه جراحیاش داره مثلا جراحی که نمیتونه سوراخ بینی قرینه در بیاره همه مریضاش این مشکل دارن یا راحی که نتونه انحراف بینی برطرف کنه اگه مریضی انحراف داشته باشه حتما بعد عمل که ورم خابید بینیش کجه اکه هم صورتت مشکلی زیادی نداره عمل نکن چون خیلی سخته پشیمونی بعدش

 485. sareh گفت:

  من پیش دکتر کبودخانی رفتم روز سه شنبه بینیم دیدو گفت دیگه دستش نزن چون بدتر میشه البته من خودم مشکل بینیم میدونستم چون دانشجوی رشته پزشکی هستم اطلاعاتم زیاد بود ولی نمیدونم چرا این اشتباه کردم و پیش این دکتر عمل کردم دکتر کبودخانی هم به نظرم دکتر باتجربه هست البته من مریض ندیدم تو مطبش خلاصه اگه تو انتخاب دکتر اشتباه کردید هیچ راه برگشتی ندارید

 486. marzi گفت:

  مرسى ساره جون,تا چندروز ادامه داره؟مبگم روزى ک میرم مطب واسه بازکردن پانسمان واسپیلنت بینیم,بنظرتون اون مش رو ک میخواد بیرون بیاره خیلى درد داره؟

 487. sareh گفت:

  مرضی جان ترشحات بینی چیز طبیعی هست مگه اینکه بینیت خونریزی شدید داشته باشه اونجوری خطرناکه تا یک ماه یا بیشتر بعد عمل هم ممکن ادامه داشته باشه که باید با سرم نرمال سیلین که مخصوص شستشو هست بینیت شستشو بدی تا هم عفونت نکنه هم تنفست بهتر بشه

 488. زینب گفت:

  سلام ساره جون بنظرم دکترکبودخانی فقط آدمو ناامیدمیکنه من پیشش رفتم قبل ازعملم ناامیدم کرد گفت بینیت اصلا انحرافش خوب نمیشه و زیباییشم خوب نمیشه بینیتم اصلا غضروف نداره وباید از گوشت بکنم چون من قبلا عمل انحراف تنها انجام داده بودم ولی دکترساریخانی گفتن خوب میشه وبینیت غضروفیه. بنظرم دکترساریخانی ماهرتره توکاربینی وخیلیم باتجربس. روزی هفت هشت تا عمل انجام میده بنظرم بهش سربزنی بدنباشه ببین نظرش چیه من که بادکترساریخانی عمل کردم خیلی بعدازعمل راحت بودم اصلا دردخونریزی وکبودی ترشح نداشتم مش وبانداژم نذاشت برام وراضیم ومن بیشتردکترای دیگه شیرازو رفتم وبجز ساریخانی هیچکدومو قبول ندارم اصلا نمیشه اسم دکتر روبقیشون گذاشت

 489. sareh گفت:

  زینب من دکتر ساریخانی رفتم اتفاقا یکی از گزینه هام برای ترمیم

 490. پرس گفت:

  سلام،بچه ها کرج کجا برم برای جراحی بینی؟
  راوندی رو شنیدم طبیعی عمل میکنه.
  کار گرمارودی رو دیدم و فروهنده اصلا خوشم نیومد.

 491. marzi گفت:

  میگم بچه ها شما هم پشت لبتون خیلى ورم داشت؟انگار حس میکنى فاصله لب و بینیت زیاد شده؟اگه ورمه چقدر طول میکشه تا بخوابه

 492. یاسی گفت:

  سلام بچه ها خوبید؟کسی دکتر حسینی اقدم رو تپ کرج میشناسه؟کارش چطوره؟هزینه عملش چقدره؟دکتر حامد عباسی چی؟لطفا راهنماییم کنید مررررسی

 493. یاسی گفت:

  اگه کسی دکتر خوب برای جراحی بینی که هزینشم مناسب باشه میشناسه بگه مررسی

 494. یاسی گفت:

  سلام بچه ها خوبید؟ کسی دکتر حسینی اقدم رو تو کرج میشناسه؟کارش چطوره؟هزینش چقدره؟دکتر حامد عباسی چی؟برای جراحی بینی میخام لطفا راهنماییم کنید . مررررسی

 495. زینب گفت:

  مرضی جون عادیه نگران نباش شایددوسه هفته طول بکشه

 496. marzi گفت:

  بقیه چى میگن,شما هم پشت لب و لبتون ورم داشت بچه ها؟همش میگم نکنه بینیمو برده بالا فاصله لب و بینیم زیاد شده باشه,درصورتى ک گفتم سربالا نمیخوام,هرچندفک نمیکنم دکتر آصفى سرخود کارى کنه

 497. sareh گفت:

  کسی اینجا تزریق چربی به لب انجام داده کدوم دکتر تو شیراز بهتره انقد فاصله لب و دماغم زیاد شده که واقعا به ابن کار احتیاج دارم

 498. sareh گفت:

  مرضی این بزرگترین مشکل من بعد از عملم هست که دکتره بیش از حد بینیم از طول کوتاه کرده یه فاصله حسابی بین بینی و لبم افتاد و چون توی قسمت کلوملا بینی غضروف گذاشته هیچوقت بینیم پایین نیومد و این فاصله هنوزم هست و فکر نکنم دیگه درست بشه

 499. marzi گفت:

  اخه ساره جون اگه بینى رو ببره بالاتر,جاى قبلى بینى باید مشخص باشه درسته؟ولى من الان گوشه هاى بینیم واون تیغه بینیم سرجاشه,پایینش ک مثلا جاى قباش بوده زخم و بخیه نیست

 500. sareh گفت:

  منظور من درست نفهمیدی تیغه بین دوتا سوراخ دکتر نمیکنه بزاره بالاتر دکتر وسط این تیغه برش میده حالا آگه دکتر غضروف نوک بینی خیلی برداره از روبه رو که به بینی نگاه میکنی به نظر کوتاه میاد اگه هم پشت بینی خیلی قوس بده نوک بینی خیلی بالا میره باعث میشه فاصله زیاد بشه ولی تو تازه عمل کردی چون بینی بعد از عمل افت میکنه همه دکترا نوک بینی بالاتر میبرن الان حساسیت نشون نده تو دیگه عمل کردی حساسیت الان هیچ کمکی بهت نمیکنه فقطباید صبور باشی تا مدل بینیت مشخص بشه بعد از ۳ ماه مدل بینیت مشخص میشه

 501. یاسی گفت:

  چی شد ؟چرا کسی به سوالم جواب نمیده؟ینی هیچکس این دکترایی که گفتم رو نمیشناسه؟بچه ها خیلی برام مهمه لطفا جواب بدید 🙁

 502. marzi گفت:

  اهان متوجه شدم,ساره جون شماره واتساپتو باز میذارى

 503. پرستو گفت:

  سلام،کرج پیش کی عمل کنم؟

 504. پرستو گفت:

  راوندی خوبه؟

 505. محمدرضا گفت:

  سلام.دوستان من پیش مصباحی عمل کردم اصلا راضی نیستم.بینیم درازتر شده.در مورد دکترحاتمی پور کسی اطلاعاتی داره؟ به این شماره اطلاع بدید بهم.دعاتون میکنم۰۹۳۶۴۸۲۸۱۲۳

 506. رزیتا گفت:

  عزیزم مرضیه جان مبارک باشه گلم نگران نباش من دخترخالم که عمل کرده بود اصفی وقتی چسب میزد ما میگفتیم خیلی بد هست ولی وقتی چسبش برداشت کللللییی دماغش عالی بود وخوشکل

 507. مریم گفت:

  مرضی جون مبارک باشه..ورم پشت لب رو تا حدود یک ماه و نیم داریش. من میخندیم شبیه پیرزنا میشدم. الان که تازه عمل کردی سر بینیت رو خیلی بالا میبره دکتر که اونمبعد از یک ماه تقریبا به جایی میرسه که مدنظر دکتر بوده ولی خب بعدش هم به مرور ممکنه پایین تر بیاد. اکثر عمل ها فاصله لب و بینی زیاد میشه. چون قد بینی رو کوتاه میکنن.

 508. marzi گفت:

  مرسى از همتون دوستاى گلم,پناه برخدا انشاءالله سه شنبه که میرم مطب اسپلینتش روبازکنم خوب شده باشه,هرچند حالا زوده واسه نظر دادن,تا ۲-۳ ماه باید صبرکنم

 509. رزیتا گفت:

  وای دوستان کار خسروی نژاد دیدم خیلی عالی بود خیلی خاص از همه بهتر
  کبودخانی هم بنظر من برا بینی گوشتی خیلی خوبه استخونی یه کار دیدم ارتفاع بینی خیلی بلند میکنه

 510. sareh گفت:

  رزیتا خسروینژاد چه روزهایی هست

 511. رزیتا گفت:

  نه گلم من یه نمونه از کارش رو دیدم مطب نرفتم تو دانشگای ما بیشتر بچا دماغشون عمل کردن من یکی دیدم ازش پرسیدم گف تو بیمارستان شفا عملش کرده خیلی هم عالی بود جوری عملش کرده بود که اصلا اصلا به بینی عملی نمیخورد و بدون نقص بود ساره جان شنیدم خسروی اخرای خرداد میخواسته بیاد ایران برا عملاش

 512. سپیده گفت:

  رزیتا جون من بینیم استخونیه.به نظرتون واسه بینی های استخونی خسروی نژاد چطوره؟من یه بینی طبیعی میخوام

 513. سپیده گفت:

  البته دکتر غیاثی و ساریخانی و امیرآبادی هم مد نظرم هست

 514. رزیتا گفت:

  خسروی نژاد مطبش تقاطع معدل بیست متری جنب اموزش وپرورش هست
  عزیزم من یه کار دیدم از خسروی نژاد خیلی عالی بود بنظرم ارزشش داره مطبش بری ببینی چجوره کاراش ولی چن نفر تو اینستا میگفتن بینیشون گوشتی بوده همین خسروی نژاد خراب کرده اما ساریخانی مورد پسند من نبود بنظر میاد ساریخانی برا دماغای خیلی بزرگ خوبه دوست من دماغش خیلی ایرادش کم بود ینی فقط غصروف نوکش یکم پهن بود دماغش یه جوری کلا فرق کرده انگار بزرگتر کرده ولی بدون ایراد هست وطبیعی خواهردوستمم دکتر هست میگف دوستاش رفتن پیش ساریخانی دماغشون کج کرده ولی در کل خیلیا تعریفش کردن زن داییم میخواست بره پیشش عمل کنه میگف همکاراش پیشش عمل کردن خوب شده دماغ زن داییم هم استخونی پل داره اون دوتا هم ندیدم کاری ازشون

 515. محمدرضا گفت:

  کسی جواب مارونمیده؟دکتر حاتمی پور رو کی میشناسه کارش چطوره؟

 516. یاسی گفت:

  به منم کسی جواب نداد !!! 🙁

 517. sareh گفت:

  بدس این گروهها اینه که فقط قبل عمل میان سوال میپرسن بعد از عمل دیگه کسی نتیجه عملش نمینویسه

 518. sareh گفت:

  توی شیراز فقط ربیعی خسروینژاد و ساریخانی حداقل ریسکشون کمتره من خرابکاری زیاد از اینا ندیدم من کار ربیعی از همه بیشتر دوست دارم هم طبیعی عمل میکنه هم خوشکل میکنه البته خیلی پولکیه ولی حق داره عملاش خیلی تمیزه

 519. bibak گفت:

  من که اصلا از کارای ربیعی خوشم نمیاد تو مطبش چندین نمونه دیدم یه کار چند سالش هم اومده بود نمیرخش خوب بود از روبرو که دیدم کج بود البته خانوم بود یه پسره هم بود واقعا زشت بود بینیش بزرگ و بی فرم جوری بود که یه ادم با یه بینی متوسط رو چسب زده

 520. سپیده گفت:

  ممنون رزیتا جون

 521. سپیده گفت:

  ساره جون ۲ تا از بستگان ما پیش ربیعی عمل کردن راضی نبودن یکی از لحاظ تنفس مشکل داره یکی هم از ظاهر بینیش خوشش نمی یاد.البته اونا ۷-۸ سال پیش عمل کردن شاید الان بهتر شده باشه

 522. سپیده گفت:

  من یه کار از دکتر غیاثی دیدم خوب بود.تو سایتش هم از عکساش خوشم آمد.دکتر پروازی از تهران هست تعریفشو شنیدم.شنبه ها و دوشنبه ها درمانگاه مطهری

 523. یاسی گفت:

  چرا کسی جواب نمیده ؟؟؟؟؟!!!!!خب حداقل بگین دکتر جاندانه رو میشناسین اون کارش چطوره ؟خوبه ؟خواهشا راهنمایی کنید

 524. sareh گفت:

  من اینجا فقط نظرم نوشتم توی جراحی بینی باید حتما نگاه کنی ببینی بینی قبلی طرف چی بوده ۲ تا از دوستای من پیش ربیعی عمل کردن من هیچوقت نمیدونستم اینا عمل کردن نمیگم بینیشون بدون عیب هست مثلا بینیشون بزرگه ولی خیلی به صورتشون میاد و بدون مشکل هم هست هر جفتشون هم بینی قبل عملشون بهم نشون دادن خیلی خیلی گوشتی و الان خیلی راضی هستن بینیشون هم بعد ۵ سال اصلا عوض نشده الان بینی طبیعی خیلی بیشتر طرفدار داره الان حتی تو تهران دیگه دکترای خوب فقط عیب و ایراد بینی میگیرن

 525. الناز گفت:

  من از وقتی که دکتر آصفی واسم طراحی کزد و دیدم اون بینی طراحی شده اصلا به چهرم نمیاد دیگه از عمل منصرف شدم.میترسم قیافم بد بشه.من بینیم مشکل زیادی نداره.فقط پل داره و نوک بینیم پهنه.دکتر دستغیب هم رفام کازاشو نگاه کزدم.همه بینی ها شکل هم بود.سورلخ های بینی کشیده یورن و نوک بینیشون گرد و تپل بود

 526. sareh گفت:

  الناز جان بینیت عمل نکن من هم از روزی که عمل کردم کلزندگیم حول بینی میچرخه همش از این سایت به اون سایت روزی صدبار هم میگم کاش عمل نمیکردم عمل بینی خیلی ریسکه ۷۰ درصد کسایی که عمل میکنن پشیمون میشن که ۳۰ درصدشون میگن و بقیه هم واسه اینکه کم نیارن میگن راضی هستیم عمل بینی فقط واسه کسایی که بینی خیلی خیلی بزرگ یا خیلی بدشکل دارن خوبه اگر بینیت خیلی مشکل نداره مطمعن باش بعد عمل پشیمون میشی چون هیچ عملی بدون عوارض نیست

 527. marzi گفت:

  سلام دوستان,من ۱۰ روزه پیش دکتر آصفى عمل کردم,با اینکه بینیم خیلى ورم داره اصلا مشکل تنفسى ندارم خداروشکر,فرم بینیم هم خیلى به صورتم میاد و خودم هم راضى هستم تا الان,تاببینم بعدش چجور میشه
  استرسى ک داشتم ازبیرون اوردن مش,بگم که اصلا درد نداشت حتى یه ذره,چون من قبلا شنیده بودم مش خیلى بده و بیرون اوردنش زجراوره ولى اصلا اینجورى نبود,این تجربه من بعدازعملمه بازم هرجورى بشه میگم بهتون,تاالان ک خداروشکر راضیم.واسم دعا کنید دوستان بازم

 528. رزیتا گفت:

  مبارک باشه مرضیه جون خدا
  حتما روشکرخبر بده من یکی از گزینه هام اصفی هست

 529. رزیتا گفت:

  خداروشکر عزیزم

 530. رزیتا گفت:

  یاسی جان ومحمدرضا من نمیشناسم این دکترا رو

 531. یاسی گفت:

  رزیتا جون ممنون مه جواب دادی .مرضیه جون مبارکه میتونی شماره مطب دکتر آصفی رو با آدرسش بدی؟راستی هزینه عملت کلا چقدر شد ؟

 532. سپیده گفت:

  مرضیه جون بینیت استخونی بوده یا گوشتی؟

 533. sareh گفت:

  بابا عمل نکنید انقد پولتون زیباییتون دست این قصابا ندید توی این مدت که دنبال دکتر میگشتم برای ترمیمم توی همه مطبهای شیراز رفتم دیدم آدمهایی که حاضر همه زندگیش بده ولی یه شب خواب راحت و تنفس راحت داشته باشه کنار آمدن با قیافه جدید کار آسونی نیست جراحی پلاستیک توی کل دنیا برای آدمههایی هست کهتوی یک حادثه دچار مشکل شدن و میخان با عمل یه چهره نرمال براشون درست بشه بعضی از دکترا انقد پرونده شکایت دارن که میشه باهاش یه اتاق پر کرد ولی بازم داره به کارش ادامه میده چون جراح میدونه هر گندی هم بزنه از طرف نظام پزشکی براش مشکلی پیش نمیاد یه خانمی توی مطب یکی از دکترای معروف شیراز دیدیم بعد از ۴ سال بینیش کامل عفونت کرده بود خدا بهش رحم کنه خلاصه عمل بینی بزرگترین اشتباه من تو زندگیم ب ود که هرروز خودم میگم کاش زمان به عقب برمیگشت و اینکار نمیکردم

 534. marzi گفت:

  من الان ۱۲ روزه عمل کردم,الان راضیم,ولى,همین ک مشکل تنفسى حتى ۱% هم ندارم ب دنیا مى ارزه,حالا بینیم بعد از چندماه و باخوابیدن ورم چجورى بشه ریسکى,هست ک کردم دیگه,پناه برخدا
  یاسى جون ادرسش بلوار زرگرى,نبش کوچه ۱۸ ساختمان مدیکال طبقه سوم ,۰۷۱۳۶۲۶۶۶۴۴ تلفنشه. هزینش هم با دارو وازمایشاى قبل عمل ۴۸۰۰ تقریبا شد,یچیزى کمتر
  سپیده جون جفتش,قسمت بالاى بینیم استخونى بود پایینش گوشتى
  ضرر نداره برید مطب ساعت ۴ همه روزه بجز دوشنبه وپنجشنبه هاکاراشو ببینید ولى مشکل تنفسى اصلا همه مریضاى دکتر آصفى میگن ندارن ازجمله خودمن

 535. یاسی گفت:

  مرضیه جون ما زنجان میشیم منظورم کدوم شهر بود ؟راستی تخفیف میده ؟چون من بزور ۴ تومن جور کردم!

 536. یاسی گفت:

  آهان فهمیدم کدوم شهره !شیرازه!ولی اونجا برا من خیلی دور میشه!دکتر آصفی تهران نمیان؟

 537. ساناز گفت:

  سلام من هم قصد عمل دارم ولی دارم منصرف میشم
  دوتا از دوستهام و پسرخاله ام پیش دکتر ربیعی با وجودیکه نفری نه میلون و یویش هشت و خوردی و پسر خاله ام هم نه میلون داده عمل کردن وای زندگیشون مختل شده خیلی داغون شدن فرم بینیشون کلا به صورتشون نمیاد و سوراخهاش ربطی به هم نداره کوچیک شده هر سه تا شون و دنبال دکتر ترمیمی هستن و دیگه حتی دکتر خودشون رو قبول ندارن برای ترمیم تو رو خدا دکترهای ترمیمی خوب اگه تو شبراز میشناسید بهمون معرفی کنید خدا را شکر منم پیش ربیعی وقت داشتم ولی منصرف شدم بخرابکاری هایی که دیدم لطفا اگه دکتر خوب برای ترمیم میشناسید معرفی کنید چون ما شهرستانیم و مطب گردی برامون سخته تا بهشون بگم لطفا لطفا

 538. marzi گفت:

  نه گلم فقط شیراز هستن

 539. sareh گفت:

  آقای هحمدرضامن یه نمونه از دکتر حاتمی پور دیدم بینی خیلی طبیعی عمل میکنه

 540. محمدرضا گفت:

  ممنون ساره خانم

 541. درنا گفت:

  سلام‌بچه ها لطفا اگه کسی راجبه ربیعی چیزی میدونه بگه

 542. یاسی گفت:

  من چیکار کنم خیلی استرس دارم مردد هستم که عمل کنم یا نه!آخه میگن خیلی سخته مخصوصا تو انتخاب دکتر.چند تا کار از حسینی اقدم دیدم خوبه طبیعی عمل میکنه طوری که به صورت شخص میاد

 543. یاسی گفت:

  از الان روحیمو باختم اصن حوصله ندارم همش ذهنم درگیره اگه کسی هس که به تازگی عمل کرده و واقعا اسون بوده یکم بهم امید بده مرسی

 544. ساناز گفت:

  سلام
  کسی جواب منو نمیده
  اینجا همه سوال میپرسن ولی کسی جواب نمیده
  چه دکترهایی ترمیم انجام میدن در شیراز
  پسر خاله ام تقریبا چند وقته عمل کرده و از بینیش خیلی ناراضیه بالا توضییح دادم ولی خوب خودش دوست نداره و البته بیچاره راست میگه سوراخهاش فرق دارن با هم و کلا بهش نمیاد من ادعا کردم که برات میپرسم لطفا جواب بدین دوتا از دوستهام هم عمل کردن پیش ربیعی اونها هم دنبال دکتر ترمیمی هستن و بهشون گفتن دکتر روشنی و
  یگانه ترمیم میکنن ولی مدلهاش رو ندیدن ما شهرستانیم
  اگه خوب یا بدی از دکترها میدونید بگید لطفا چون
  برامون مقدور نیست بیاییم تو مطب

  خودم هم قصد عمل داشتم و گاهی باز تصمیم میگیرم عمل کنم ولی میترسم مثل اینها بینیم خراب شه چه دکترهایی به نظرتون برای عمل اول خوب هستن لطفا راهنمایی کنید

 545. دنيا گفت:

  سلام به نظر من دکتر اصفی واقعا خوبه .. این نظر شخصیه منه .. چون من خواهرم پیش ابراهیمی عمل کرده خوشکله ولی تنفسش ایراد داره که راضی نیست ولی دیگه هر کس تو خانواده بینیش عمل کرده پیش اصفی بوده که همه راضی هستن،.. ببینید دنبال دکتری نباشید که هیچ کار بدی نداشته باشه چون پیدا نمیکنین دنبال دکتری باشین که کارای خوبش خیلی بیشتر از بداش باشه… اگه بینیتونو اصفی عمل کردین بیاین واتس عکستونو بفرسین یا اگه سوالی داشتین همینجا یا واتس ج میدم …
  ۰۹۳۹۹۶۵۵۲۹۱

 546. sareh گفت:

  سلام ساناز جان منم متاسفانه مشکل پسرخالت و دوستات دارم و به عمل ترمیمی احتیاج دارم ودقیقا مثل اونااز زندگی افتادم و خودم و کل خونوادم مخصوصا مامانم دداغون شدیم بعد از عملم مامانم پیر شد خودم هم به شدت افسرده شدم و کاملا درکشون میکنم توی شیراز دکتر روشنی ،یگانه ،ساریخانی،امیرآبادی،مرزبان،البرزی ترمیم انجام میدن اگه شرایطش داره بره تهران خیلی خیلی بهتره

 547. sareh گفت:

  عمل ترمیمی ریسکش از عمل اول بالاتر هست پس باید براش وقت بزارن تک تک دکترا برن و با دکتر حرف بزنن ببینن هر دکتری چقد میتونه براشون تغییراتی که میخان انجام بده به یه دکتر هیچوقت اعتماد نکنن من توی دکترای شیراز دکتر ربیعی خیلی قبول داشتم که الان میگی خرابکاری کرده خودم هم برای ترمیم یا پیش دکتر ساریخانی میرم یا هم به احتمال خیلی زیادتر برم تهران کل شیراز گشتم پیش همه دکترا هم رفتم ولی نمیتونم به کسی اعتماد کنم چون من برای عمل اولم هم پیش دکت گرونی رفتم ۷ تومن پول عملم شد و با پولهایی که تو بیمارستان به بهونه های مختلف ازامون میچاپیدن مثل لباس برای اتاق عمل یا عینک یخ یا قرص و آمپول و آزمایشای قبل از عملم تقریبا ۸ تومنی شد بعد از عملم هم کلی هزینه ویزیت دکترا دادم و الانمکه برای ترمیم چون پیش دکتر خودم نمیرم پیش هر دکتری رفتم هزینه کامل عمل میخاد ازام بگیره خلاصه عمل ببینی چیزی جز از دست دادن زیباییمو ریختن پول توی جیب یه مشت دکترحرومزاده نداشت

 548. رزیتا گفت:

  ساناز خانم من شنیدم دکتررجبیان هم برا ترمیم خوبن البته من خودم نمونه کاراشو ندیدم

 549. یاسی گفت:

  بچه ها کسی که عمل میکنه حتما باید عمل ترمیمی هم داشته باشه؟ نمیتونه اول با دکتر صحبت کنه و بگه که نمیخاد ترمیمی باشه ؟

 550. sareh گفت:

  من دیگه توی این پیج و هیچ پیج دیگه نمرم و میخام به زندگی عادی برگردم همه تجربه هام براتون نوشتم تا دیگه کسی اشتباه نکنه بعد از عملم خمه ناراحتیم این بود که چرا پیش دکتر رجایی حرومزاده عمل کردم ولی بعد که برای ترمیم مطب گردی میکردم دیدم همه دکترا خیلی خیلی ناراضی دارن و الان به این نتیجه رسیدم که کلا عمل بینیم اشتباه بوده قبلا توی هر سایتی میرفتم کلی نظر بود که مثلا با فلان دکتر عمل کردم و الان خیلی راضیم همین باعث شد فکر کنم عمل بینی خیلی راحت و آسونه حالا هروقت عکسای قبل از عملم نگاه میکنم میگم چرا عمل کردم من دختر خوشکلی بودم و با وجود مخالفت زیاد کل خونوادم عمل کردم شاید خداناشکریم با وجود زیبایی زیادی که بهم داده بود دید و خاست یه درس درست و حسابس بهم بده

 551. روژين گفت:

  سلام دوستان کسی میدونه هزینه عمل دکتر مصباحی چنده؟ و کارشون خوب هست یا نه؟

 552. ساناز گفت:

  سلام
  ممنونم از سارا و رزیتا که راهنمایی کردن
  درسته که شاید عمل بینی خوب نشده ولی خدا را شکر که راه بعدی کسانی که واقعا قبول چهره ایی که خوششان نمیاد ترمیم هست و بالاخره بی درمان نیست و پسر خاله من هم مثل شما واقعا ناراحت بود هم از دکتر و هم از چهره خودش ولی کم کم به قیافه جدید داره عادت میکنه و بهش گفتیم حداقل مدتی با این قیافه بساز اگه نشد بعد به فکر عمل مجدد باش و خدا را شکر درد بی درمان که نیست
  اسامی دکترهایی که دادین بهش میدم که بره نگاه کنه
  ممنونم از دوستان
  برای تک تکتون آرزوی خوشبختی میکنم
  خدانگهدار

 553. محمدرضا گفت:

  ساره خانم خیلی تودلی وباحالی.

 554. محمدرضا گفت:

  دکتر واسه ترمیم تهران کی خوبه؟

 555. محمدرضا گفت:

  دکتر مصباحی خوب نیست یکی از دوستان پرسیده بود جواب دادم

 556. رویاجون گفت:

  سلام دوستای عزیز..منم یه شکست خورده تو عمل بینی ام.البته من بینیم قوز بزرگی داشت پیش دکترمحمدصوفی زاده خدانشناس عمل کردم،که زد داغون کرد بینیمو..واقعیت با همسرمم دعوام شد ک یه مشت خوشگل به بینیم زد ک من از حال رفتم الان در ب در دنبال دکترم واسه ترمیم.هرروز درد میکشم.دکتر خوب که واقعا کار زنده ازشون ببینمو واقعا قبولشون داشته باشم دکتر شیروانی با دکتر یوسف حسینی اقدم هستن.از نظر من ک تو ایران تکن چه برسه توی تهران و کرج.خریت کردم از اول پیش شیروانی نرفتم حالا اگه اگه ناراضی کسی هست بهم بگه..چون مصممم تابستون عمل کنم.ممنونم ازتون دوستای گلم

 557. رزیتا گفت:

  ساره جون ان شاالله همیشه موفق باشی دلم واست تنگ میشه

 558. رزیتا گفت:

  مصباحی برا بینی پسری خوب هست که اصلا از روبرو یا تمام رخ هیچ مشکی نداشته خیلی طبیعی وقشنگ برا اینجور پسرا بینیشون در میاره

 559. sareh گفت:

  سلام بچهها من یه دکتر خوب برای ترمیم پیدا کردم واسه کسایی که قصد ترمیم دارن برن پیش دکتر امیر آبادی کارش برای ترمیم خوبه

 560. درنا گفت:

  سلام.خوبید. بچه ها راجبه غیاثی کسی چیزی میدونه.لطفا راهنمایی کنید.

 561. یاسی گفت:

  رویا جون دکتر حسینی اقدم و میشناسی؟؟؟کارش چطوره من برا ۲۷ تیر ازش وقت گرفتم خواهشا یکم راهنماییم کن. مرررسی

 562. درنا گفت:

  حسینی اقدم کجاست

 563. یاسی گفت:

  درنا جون مطب دکتر حسینی اقدم کرجه چن تا از آشناها رفتن پیشش خوب بود خیلی طبیعی بود و به صورتشون میاد ولی مث اینکه رویا جون اطلاعات بیشتری دارن…

 564. یاسی گفت:

  راسی بچه ها دکتر علی شهرستانی رو چی ؟میشناسین؟کارش چطوره؟

 565. یاسی گفت:

  اگه کسی دکتر علی شهرستانی رو میشناسه بگه اینطور که شنیدم هم تهران هستن و هم زنجان،ولی نمیدونم کارشون چطوره لطفا راهنماییم کنید خیلی استرس دارم 🙁

 566. درنا گفت:

  از دکترای شیراز ربیعی و غیاثی رو من تحقیق کردم خوب بودن

 567. یاسی گفت:

  رویا جون چی شدی؟چرا جواب ندادی عزیزم؟بچه ها کسی دکتر شهرستانی رو نمیشناسه؟

 568. سپیده گفت:

  ساره جون دکتر امیرآبادی واسه عمل اول چطوره؟من تعریفش شنیدم

  • Eliii گفت:

   خیلی افتضاحه،اصلا پیشش نرید. من پسرعمه دوستم پیشش عمل کرده بود،کلا غضروف بینیش رو برده بود،مجبور شده بود از آمریکا‌بگه واسش غضروف بیارن تا یکم از افتضاحیش کم بشه ولی هنوزم خیلی بد بود،اشتباه نکن.

 569. sareh گفت:

  من عمل اولش ندیدم

 570. sareh گفت:

  پوست بینی من یطرفش سیاه شده و روی بینیم جوشهای قرمز درست شده دکتر حاتمی گفت پوست بینیت آسیب دیده و زیاد دستکاری شده پیش هرکی عمل میکنید پیش دکتر رجایی بیسواد عمل نکنید ۷ ساعت منو برد تو اتاق عمل آخرش هم یه بینی با هزارتا مشکل بهم تحویل داد پیش دکترای معروف و باتجربه برید دوست خودم عملش فقط ۱ ساعت بوده و بینیش از همون روز اول خوشکل بود الانم از خونه بیرون نمیرم دماغم روز به روز بدتر میشه

 571. رزیتا گفت:

  سلام یه بینی تو اینستاگرام جراح بینی شیراز از کامیار ایروانی دیدم خیلی عالی بود اگه کسی کامیار ایروانی رو میشناسه یا باهاش عمل کرده بگه لطفا

 572. سپیده گفت:

  ساره جون دکتر ساریخانی هم من عمل ترمیمیش دیدم به نظرم خوب بود.یه سر هم میتونی بری اونجا…راستی دوستتون که میگی خوب شده بینیش پیش کدوم دکتر عمل کرده؟بینیش گوشتی بوده یا استخونی؟

 573. یاسی گفت:

  کسی از رویا جون خبری داره اومد یه حرفی زد و رفت !

 574. sareh گفت:

  دکتر خسروی نژاد

 575. sareh گفت:

  هم خودش هم کل خاهراش پیش خسروینژاد عمل کردن همشونهم راضین فقط یکیشون یکم اندازه سوراخاش فرق داره که اونم به نظرم نسبت به قبل خیلی بهتره

 576. محمدرضا گفت:

  رویا خانم خیلی ناراحت و متاسف شدم

 577. یاسی گفت:

  بچه ها برام دعا کنید من قراره شنبه یک شنبه برم برا عمل خیلی استرس دارم خیلی میترسم .:(

 578. sareh گفت:

  یاسی اصلا استرس نداشته باش ان شاالله که خیلی خوشکل میشی فقط یادت باشه تو اتاق عمل تا لحظه ای که دکتر بالای. سرت نیومده و تمام حرفات بهش نزدی نزار بیهوشت کنن همه حرفات که چه مدل بینی میخای دوباره تو اتاق عمل به دکترت بزن

 579. یاسی گفت:

  ساره جون مررسی از راهنماییت 🙂

 580. یاسی گفت:

  بچه ها بنظرتون فرقی داره که نفر اولی باشی که عمل میشی؟آخه به من میگن به دکتر بگم که من نفر اول باشم

 581. sareh گفت:

  یاسی جان اگه دکترت روزانه عملاش زیاده اگه نفر اول یا دوم باشی بهتره چون هم دکتر هم تیم جراحی انرژی بیشتری دارن ولی در کل به نظر من اگه دکترت باانصاف باش و کارش براش اهمیت داشته باشه عمل اولی یا آخری فرقی نداره

 582. یاسی گفت:

  ساره جون مررسی از راهنماییت انشاا…. که تو هم عمل دومت خوب باشه و موفق باشی 🙂

 583. sareh گفت:

  بچه ها امروز مطب دکتر باقری رفتم چقد پشیمون شدم خیلی خیلی خوشکل عمل کرده بود و خیلی خیلی طبیعی قبلا عکسای اینستاشو دیدم اصلا پیشش نرفتم بینی هرکس با صورتش ستکرده بود بینی هیچکس کوچیک نکرده بود هیچ فاصله بین لب و بینی نبود

 584. فریبا گفت:

  سلام دوستان کسی دکتر حیدرعلی نیک پور رو می شناسه
  من همه کارامو برای عمل انجام دادم ولی الان بین خسروی نژاد و نیک پور مردد هستم لطفا اگه کسی می تونه راهنماییم کنه
  با توجه به تحقیقاتی که خودم کردم هر دوتاشون کارشون خوب بوده ولی الان دو دل هستم

 585. Hadis گفت:

  دوستان برای بینی های گوشتی کدوم دکتر رو معرفی میکنید؟
  تو شیراز باشه!

 586. AsAl گفت:

  سلام دوستان من سال ۸۳ پیش ساریخانی عمل کردم کارش اوایل بد نبود ولی الان فرن بینیم کلا عوض شده سوراخهای بینیم هم لنگه به لنگه شده.۴ تا از دوستام هم پیشس عمل کردن اصلا راضی نبودن و یکیشون هم که کلا بویاییش رو از دست داد دو بار عمل کرد حتی ازش شکایت کرد ولی بی فایده بود خیلی کارش افتضاحه

 587. fateme گفت:

  عسل جان من قصد داشتم با ساریخانی عمل کنم ولی شما اینجور گفتید دو دل شدم…بینی خودتون و دوستانتون چ نوع بینی هست؟

 588. رزیتا گفت:

  من امروز رفتم مطب دکتر اصفی چنتا مریض بودن که راصی بودن خیلی میگفتن خوب شده دماغشون اصلن مریض ترمیمی هم ویزیت نمیکرد هرکی میمد میگف کارش خیلی عالیه

 589. رزیتا گفت:

  منم عسل جان دوسم پیش ساریخانی عمل کرده حس میکنم فرم بینیش که بد شده هیچی چشمش هم یه فرم بد جوری شده

 590. ساره گفت:

  با سلام دوستان نظرتون در رابطه با دکتر دستغیب در شیراز چیه ؟؟؟؟؟

 591. ساره گفت:

  در ضمن من یک هفته می توانم مرخصی بگیرم و بیایم شیراز و باید برگردم به شهر دیگری ایا این یک هفته کافی است برای عمل ؟

 592. رزیتا گفت:

  امروز رفتم بیرون یه خانمی دیدم دماغش عالی بود هم قوسش خیییییلییییی کم بود هم مدلش عالییییی بود ازش پرسیدم کجا عمل کردی گف ساریخانی ولی دو سال قبل عمل کرده بود

 593. رزیتا گفت:

  همه دکترا هم کار خیلی خوب دارن هم بد

 594. رزیتا گفت:

  اصفی که رفتم کاراش خیلی طبیعی بود وعالی البته فک کنم قوس بینیای که عمل کردن خیلی خوب نیست ینی بینی کاملا طبیعی بهت میده از نمای روبرو حرف نداره یه نفرم که عمل کرده بود بهم گف بهش بگو قوس نده بینیت

 595. sareh گفت:

  رزیتا توکه مدل عمل آصفی میپسندی برو مریضای خسروی هم ببیین من چندتا عکس ازاش دیدم عالی بود به نظرم خیلی قشنگتر از آصفی عمل میکنه

 596. مینا گفت:

  سلام بچه ها من بینیم بالاش استخونیه پایینش گوشتیه بهنظرتون بین ربیعی و رجبیان و ساریخانی کدومشون بهتره؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

 597. رزیتا گفت:

  من از بینی خسروی خوشم نمیاد فانتزی عمل میکنه اصفی کاراش ساده طبیعی هست

 598. sareh گفت:

  بچه ها خدارو شکر رنگ پوست بینیم که تیره شده بود یکم طبیعی تر شده البته هنوز مشخص ولی بازم نسبت به قبل بهتره پرههای بینیم هم یکم بهتره و متقارنتر شده خیلی خوشحالم ان شاالله که کم کم بقیه مشکلای بینیم هم حل میشه و کارم به ترمیم نکشه خیلی میترسم

 599. sareh گفت:

  دکترایی مثل ساریخانی ربیعی خسروی نژاد وباقری بینی خیلی خیل طبیعی عمل میکنن واس همین خرابکاریشون از بقیه کمتره اینا دکترایی هستن که امتحانشون پس دادن بالاخره عمل خیلی عالی داشتن که انقدر معروفن من تازه فهمیدم که حتی رفتن توی مطب هنمیتونه ملاک خوبیبرای انتخاب دکتر باشه چون عمل بعضی دکتفقط برای یه مدت خوبه بعد چند وقت بینی کج میشه یا بدشکل و قوسدار میش تا یک سال بعد عمل بین هیچی مشخص نیست به نظر من هنوزن دکتر ساریخانی توی شیراز بهترینه من هرکس میبینم که عالیه و به عملی بودنش شک دارم ساریخانی بوده کار ربیعی هم خیلی خیلی قبول داشتم که اینجا حچخیلیا ازاش ناراضی بودن و اینو هم بگم من تو مطب دکتر ساریخانی انقد مریض ترمیمی دکترای دیگه دیدم که داغون ودن و ساریخانی براشون عمل کرده بود دکتری که بتونه یه بینی داغون عمل کنه خیلی باید مهارت داشته باشه ربیعی هم با وجود نارضایتی خیلیا من عمل خیلی عالی ازاش دیدم و کارش خیلی قبول دارم

 600. رزیتا گفت:

  ساره جان دستغیب من عملای خیلی خوب ازش دیدم ولی اینستا کلی ناراضی داره مطبش نرفتم هنوز اره یه هفته کافی هست

 601. رزیتا گفت:

  خداروشکرsareجان ان شاالله بینیت عالی بشه

 602. sareh گفت:

  بچه ها کسی تا حالا عم ترمیمی دیدهکه بینی بزرگ شده باشه من بینیم اصلا نوک نداره میخام نوک بینیم بیاد پایینو پره بینیم پایینتر بیاد و نوک داشته باشه بینیم استخون بالای بینیم هم مستطیله میخام گنبدی بشه

 603. marzi گفت:

  ساره جون چند وقته عمل کردی دقیق؟
  منم ۱ ماهه پیش دکتر آصفی عمل کردم و خداروشکر همچنان راضیم,نوک بینیم رو خیلی نداده بالا با یه قوس کم و خیلی شیک,همونجور ک میخواستم.
  تازه همه بهم میگن هرچی بگذره خوشکلتر میشه
  رزیتا خسروی اکثر مریضاش مشکل تنفسی دارن من ک رفتم,چون متخصص حلق و گوشو بینی نیست,فقط جراح پلاستیکه,اکثرا هم خیلی کوچولو شده بود دماغاشون

 604. mahla گفت:

  کسی میدونه کار دکتر خسروی نژاد چطوره؟طبیعی عمل میکنه؟قرینه بیرون میاد؟مشکل تنفسی و… و اینکه هزینه اش چقده؟لطفا هرکس اطلاعاتی داره بهم بده

 605. درنا گفت:

  کبودخانی عالیه.مثل دکترهای خوب تهران عمل میکنه.ترمیمی هم قبول میکنه

 606. مینا گفت:

  Marzi جون بینی تو گوشتی بوده؟ من بینیم هم گوشتیه هم استخونیه ؟ چقدر هزینه ی عملت شد؟

 607. sareh گفت:

  مرضی خداروشکر که راضی هستی من کلا فرم چشمم هم عوض شده قیافم قبلا خیلی بچگونه بود خیلی بیبی فیس بودم الان سنم بیشتر نشون میده در کل من صورت قبلیم میخام یعنی یه دکتر میتونه صورت قبلیم برام درست کنه من قبل عملم آرایش نمیکردم جز یه ریمل و رژلب همونم کلی قیافم عوض میکرد خوشکل میشدم ولی الان دیگه قیافم هیچ جزابیتی نداره

 608. sareh گفت:

  درنا کبودخانی توی چندتا بیمارستان عمل میکنه اگه توی بیمارستان مادرو کودک باشه خودش عمل میکنه توی بقیه بیمارستانا دست دانشجو میده

 609. marzi گفت:

  مینا جون من بینیم هم استخونی بود هم یکم گوشتی,البته خیلی کم,با دارو و سیتی اسکن و ازمایش وهمش باهم ۵ تومن

 610. بیتا گفت:

  سلام دوستان
  من میخام شیراز بینی عمل کنم.طبیعیه طبیعی میخام.ی جلسه مشاوره پیش مصباحی رفتم
  ولی اینقد نظرا متفاوته اصلا گیج شدم
  کسی هست ک پیشش عمل کرده باسه یا بشناسش
  لطفا منو راهنمایی کنین

 611. نینی گفت:

  ساریخانی واقعا انسان هست و کارش واقعا عالی هست اصلا وعده نمیده که خوب در میارم اما واقعا خوب در میاره منظورم اینه الکی امید نمیده من یک دکتر دماغم رو گند زد بعد از ۷ سال رفتم پیش ساریخانی واقعا خوب درستش کرد جوری که قبلا کسی منو میدید از عمل پشیمون میشد ولی الان ازم میپرسن پیش کی عمل کردی

 612. رزیتا گفت:

  یه دکتر معرفی کنین که بینی کم ایراد رو خوب عمل کنه منکه هر کی میپرسم دماغش خوب شده میگه خیلی ایراد داشته

 613. ساره2 گفت:

  سلام .. ببخشید میشهجواب من و بدید .. من از شهر دیگه ای میخوام بیام شیراز و احتمالا پیش دکتر دستغیب عمل کنم حقیقتا نتوانستم مطب گردی کنم فقط دیدم از دکتر دستغیب کمتر بد گفته اند .اولین سوالم اینه که با تو جه به اینکه میخوام بینی طبیعی عمل کنم دستغیب چطوره ؟ دوم سوال اینکه فقط یک هفته میتوانم مرخصی بگیرم و دیگه شاید تا مدتی نتونم بعد یک هفته بر گردم شیراز ایا با توجه به تجربیات شما زمان کافیه ؟ ممنون از همتون

 614. مهی گفت:

  من یک سال پیش اصفهان عمل کردم با ساداتی خدا لعنتش کنه گند زد ب صورتم
  خیلی ناراحتم واقعا شبی نبوده که بخاطرش غصه نخورم
  بچه های اصفهان حواسشون باشه

 615. صنم گفت:

  من حدودا ۱ماه قبل رفتن مطب دکترآصفی بعد از کلی معاینه و این حرفا گفت بینیت یکم کج هست و شاید نشه برطرفش کرد.امروز مطب دکتر خسروی نژاد بودم اتفاقا ایشون اصلا درباره کجی بینی من حرف نزد،انگار یچیز جزئی بود.دکتر خسروی نژاد واقعا تو کارش خبره هست و تبحر داره.یکی از دوستام چندسال پیش عمل کرده بنظرم خوبه.اصلا بینی کوچیک ندیدم تو مطبش.طبیعی عمل میکنه
  ا

 616. مریم گفت:

  صنم جان ایرادش اینه که مثل سابق نیست.میگن دستش میلرزه واسه همین همون خانم دکتره که همیشه تو مطبشه عکس میگیره از مریضا اون دستیارشه تو اتاق عمل میده به اون عمل میکنه.

 617. sareh گفت:

  بچه‌ها من خیلی ناراحتم بینیم به کنار که خیلی ناجوره بعد ۵ ماه هنوز بودی زیر چشمم دارم زیر چشمم سیاهه انگار یه هاله سیاه زیر چشمم هست پوست زیر چشمم هم نازک شده مثل زیر چشم پیرزنا کسی اینجوری نبوده بعد عملش؟خدایا منو ببخش یه غلط کردم تا آخر عمر پشیمونم یعنی میشه صبح بیدار شم ببینم صورت قبلیم دارم دلم برای ودم تنگ شده تروخدا واسم دعا کنید خدا کمکم کنه اینا همش خواب باشه

 618. ياسي از شيراز گفت:

  سلام بچه ها من یکشنبه برای بار اول میخوام برم مطب دکتر اصفی برای ویزیت تازه تصمیم گرفتم بینیمو عمل کنم بعد از ویزیت میام نتیجشو بهتون میگم

 619. صنم گفت:

  پس شما کیو پیشنهاد میدید مریم جان؟من واقعا واقعا دو دلم.آصفی که اونجور گفت کلا حس بدی بهم دست داد.اما اره خسروی نژاد سنش بالا هست .من واقعا گیج شدم.اتفاقا پیش خسروی نژاد نوبت عمل هم گرفتم اما بازم مطمئن نیستم

 620. sareh گفت:

  مریم به نظرم اشتباه میکنی من که دکتر خسروی نژاد دیدم به نظرم دست قوی داره من کاراش قبول دارم از آصفی خیلی خسلی بهتره دوست من پیش آصفی عمل کرده بینیش خیلی خیلی تابلو هست که عملیه بینیش خیلی کوتاه کوچیک کرده الانم کجه بعد از ۷ ماه نوک بینیش کج شده خودش میگفت اوایل خوب بوده ولی الان کجه کارای خسروی نژاد طبیعی هست هر دکتری بینی طبیعیتر عمل میکنه نشون میده مهارتش بیشتره آصفی بیشتر به خاطر هزینش که انقد مطبش شلوغهیکی از دوستای من با همه خاهراش پیش خسروی نژاد عمل کردن همشون هم طبیعی طبیعی هم خوشکل

 621. یاسی گفت:

  سلام بچه ها من برگشتم با مماخ عملی :)تو رو خدا برام دعا کنید دماغم خیلی ورم داره ینی ورمش میخوابه؟!خیلی میترسم اگه ورمش تا آخر بمونه چی ؟!