امروزه در بین بسیاری از جوانان بخصوص دختر ها مد شده که باید بینی خمد را عمل کنند تا از جو محیط عقب نمانند در بسیاری از این موارد این افراد دچار مشکلاتی از قبیل افتادگی بینی زشتی صورت دوگانگی شخصیت و… می شوند و حالا ما در این پست تصمیم داریم شما را با جراحی بینی کاملا آشنا سازیم …

ز بين تمام اعمال زيبائي ، جراحي پلاستيك بيني كه اصطلاحاً ” رينوپلاستي ” ناميده مي شود از ويژگي هاي خاصي برخوردار است لذا سعي مي كنم با تفضيل بيشتري مورد بحث قرار گيرد . اين عمل چيزي بيشتر از مهارت جراحي است و در حقيقت تلفيقي از علم و هنر است . جراح زيبايي بيني قبل از هر چيز يك پزشك است  و فاكتورهاي پزشكي و رواني كه باعث شده يك فرد سالم با ميل خودش براي انجام يك جراحي مراجعه كند رابه خوبي درك مي كند  ضمناً او مثل ميكل آنژ يك مجسمه تراش است . ميكل آنژ تكه سنگي در اختيار داشت و با چشم بصيرت اثر خود را در لابلاي آن مي ديد .وي با تراشيدن قسمتهاي زايد سنگ اثر خود را در معرض ديد ديگران قرار داد . جراح زيبايي بيني نيز با درنظرگرفتن شكل مناسب بيني براي هر صورت خاص ، با برداشتن قسمتهاي اضافي و حالت دادن به قسمتهاي باقيمانده سعي ميكند اثر هنري خود را در معرض ديد قرار دهد. بديهي است وي هيچگاه به بيني به طور منفرد نگاه نميكند بلكه بيني را دركنار ساير اجزاي صورت بيمارش مي بيند . به عبارت بهتر نمي توان با در نظر گرفتن يك بيني ايده ال به خلق يک بيني زيبا پرداخت بلكه بهترين بيني نوعي است كه با ساير اجزاء صورت هماهنگي داشته باشد.

جراحی بینی

تصور و انتظارات غير واقع بينانه درمورد جراحي پلاستيك بيني زياد است. هميشه اين امكان وجود ندارد كه بافت انسان را به گونه اي تغيير داد تا آنچه بيمار دلش مي خواهد حاصل شود. هدف جراح اين است كه ظاهر بيمار را در طي اعمالي كه به دقت برنامه ريزي شده اند زيباتر كند . اينكه او چگونه به اين مهم دست مي يابد به ميزان زيادي بستگي به آموزش ، تجربه، علم و مهارت او دارد و تمامي اين فاكتورها بسيار متغير هستند. همكاري بيمار وواكنش هاي ناخواسته نيز نقش بسياراساسي در نتيجه نهايي يك عمل جراحي دارد .جراح نمي تواند نتيجه نهايي عمل را تضمين كند بلكه قادر است تضمين كند كه تمامي تلاش خود را براي حصول نتيجه بهتر بكارخواهدبرد .

هر متقاضي جراحي پلاستيك بيني بايد از حقايق زيرآگاه باشد:

1 –  هدف هرعمل زيبايي بهبود بخشيدن به وضع ظاهري است نه رسيدن به زيبايي كامل و مطلق .

2 – هر فردي كه متقاضي اين عمل است ممكن است به دلايل مختلفي ازجمله نوع پوست كانديد خوبي براي جراحي نباشد لذا جراحي براي هرفرد متقاضي توصيه نميشود .به طور مثال در بيني هاي گوشتي دست جراح در جمع کردن نوک بيني خيلي باز نيست .بيني گوشتي به دماغي گفته ميشود که پوست آن ضخيم و غضرو فهاي نوک بيني ضغيف است . غدد چربي پوست اين بيني ها معمولا زياد است و نفود اين غدد در لابلاي پوست باعث ضخيم شدن پوست شده است . جراح  در طي عمل زيبائي بيني نميتواند جنس پوست را تغيير دهد  و عمده کارهائي که  وي انجام ميدهد بر روي غضروف و استخوان بيني است . لذا نوک بيني کساني که بيني آنها گوشتي است بعد از عمل خيلي جمع نميشود و ممکن است بعد از عمل ، فرد عمل شده از جمع  نشدن نوک بيني  اش ناراضي باشد. پزشک ،ضمن بررسي کليه جوانب ،در صورت لزوم در مورد وضعيت پوست فرد نيز به وي توضيح خواهد داد.لازم به ذکر است که اکثر افرادي که نوک بيني خيلي بزرگي دارند فکر ميکنند بيني آنها گوشتي است در صورتيکه همانطورکه قبلا هم توضيح دادم اگر بزرگ بودن نوک بيني بدليل ضخامت پوست باشد ما با محدوديت هاي فوق الذکر مواجهيم اما اگر بزرگي نوک بيني بدليل بزرگ بودن غضروفهاي نوک بيني باشد ،اين بيني گوشتي نيست و براي عمل کردن مشکلي ندارد لذا اگر در مورد جنس پوست بيني خودتان و گوشتي بودن يا نبودن آن ابهامي داريد  توصيه ميکنم حضورا مراجعه کنيد تا از نزديک بيني شما معاينه شود.

3 –  در بچه ها محدوديت هاي مشخصي وجود دارد كه مانع از جراحي پلاستيك بيني قبل از بلوغ كامل مي شود . اغلب دختران درپايان 16سالگي و پسرها در پايان 18 سالگي به بلوغ كامل رسيده اند و ميتوانند تحت عمل رينوپلاستي قرار گيرند . اصلاح عيوب بيني دراين سن باعث ميشود اعتمادبه نفس نوجوان در يك زمان طلايي از زندگي وي بيشتر شود و نبايد فراموش كنيم كه در اين زمان است كه نوجوان نه تنها خودش را مي شناسد بلكه احتمالاً آينده اش را پايه ريزي خواهدكرد . از طرف ديگر امروزه  تعداد قابل توجهي از متقاضيان رينوپلاستي افراد بالاي 40 سال هستند . بسياري از آنها اظهار مي كنند كه در زندگيشان از شكل بيني خودشان رضايت نداشته اند و در نهايت براي رينوپلاستي مراجعه كرده اند . چنانچه وضعيت عمومي وسلامتي فرد خوب باشد هيچ وقت براي انجام عمل رينوپلاستي به منظور دستيابي به بيني زيباتر دير نيست . دراين موارد معمولا رينوپلاستي همراه با ساير اعمال زيبايي صورت مثل كشيدن پوست صورت و … .. به طور همزمان انجام مي گيرد .

4 – چنانچه بيمار مبتلا به انحراف بيني نيز باشد بايد همزمان با جراحي پلاستيك و يا قبل از آن  ، انحراف تيغه بيني وي اصلاح شود: ميدانيم كه دو حفره بيني توسط تيغه  بيني ازيكديگر جدا ميشوند . ايده آل اين است كه اين تيغه در خط  وسط  باشد ولي عملا تيغه بيني اكثر افراد درخط وسط نيست و اصطلاحاً مبتلا به انحراف تيغه بيني هستند . چنانچه اين انحراف كم باشد و باعث انسداد راه هوايي و عوارض ناشي از آن نشده باشد احتياج به عمل جراحي ندارد ولي در مواردي كه مسئله ساز شده باشد بايد با عمل جراحي اصلاح شود . بايد توجه كنيم در كساني كه كانديد عمل جراحي پلاستيك بيني هستند و مبتلا به انحراف تيغه بيني ( هر چند مختصر ) نيز مي باشند حتما بايد اين انحراف اصلاح شود چرا كه بعد از عمل رينوپلاستي معمولا سوراخها يا حفرات بيني كوچك مي شوند لذا انحراف مختصر تيغه  بيني كه قبل از عمل رينوپلاستي مشكلي را ايجاد نكرده است ميتواند بعد از عمل رينوپلاستي باعث انسداد راه هوايي شود . پس براي اجتناب از انسداد بعدي بيني، چنانچه انحراف تيغه بيني نيز وجود داشته باشد حتما بايد هنگام رينوپلاستي اصلاح گردد .

5 – اگر چنانچه به هر دليلي انسداد بيني داشته باشيم مثل بزرگي شاخك هاي داخل بيني و يا پوليپ بيني بايد به طور همزمان با جراحي پلاستيك بيني عوامل انسداد بيني را نيز برطرف كرد .

6 – ليزر در بسياري از اعمال جراحي کاربرد مهمي دارد اما در عمل زيبائي بيني کاربردي ندارد و فقط براي برش اوليه به جاي تيغ جراحي ميتوان از برش ليزري استفاده کرد اما برش ليزري هيچ ارجحيتي از نظر درد بعد از عمل يا نتيجه  بعد از عمل و يا جاي بخيه و … بر تيغ جراحي ندارد.

7– عمل جراحي بيني باعث بهبود و يا تشديد علائم حساسيت بيني نميشود .   مبتلايان به آلرژي بيني هم ميتوانند تحت عمل جراحي قرار گيرند اما لازم است اين افراد از قبل از عمل تا مدتي بعد از عمل  تحت درمان با داروهاي ضد حساسيت قرار گيرند .

8- جراحي بيني روي ديد و حالت چشم اثري ندارد اما از آنجائيکه تا مدتي بعد از عمل نميتوانيد از عينک استفاده کنيد ،اگر تصميم داريد عمل ليزيک  چشم هم انجام دهيد بهتر است ابتدا عمل ليزيک چشم را انجام دهيد .با اين وجود توصيه ميکنم در اين مورد با چشم پزشک خودتان نيز مشورت کنيد.

9 – وجود پلاکهاي ارتودنسي مانعي براي عمل بيني نيست و مشکلي ايجاد نخواهد کرد.

10 – با توجه به اينکه امروزه در مراکز جراحي خصوصي کمتر از هالوتان و ساير گازهاي بيهوشي دهنده استنشاقي استفاده ميشود و داروهاي جديد بيهوشي اثرات کبدي يا ندارند و يا اگر هم داشته باشند اين تاثير اندک است ، لذا چنانچه در گذشته نزديکي بيهوشي داشته ايد ، ضرورتي ندارد  که از بيهوشي قبلي شما زمان زيادي گذشته باشد.

11 – حق العمل جراحي بيني از يک شهر به شهر ديگر و حتي از يک منطقه شهري به منطقه ديگر همان شهر و از نزد يک پزشک به پزشک ديگر متفاوت است . هر چند هزينه و قيمت عمل حتما يک فاکتور مهم درانتخاب جراح شما خواهد بود اماکسي موفق تر خواهد بود که بر مبناي فاکتورهاي مهمتري مثل کارائي و تجربه ، جراح خود را انتخاب نمايد. معمولا پزشکان هزينه عمل را بسته به شکل و نوع بيني و کاري که قرار است روي آن انجام شود مشخص ميکنند اما من براي هر عمل زيبائي بيني صرف نظر از شکل و نوع بيني هزينه يکساني را در نظر ميگيرم که هر زمان که مايل باشيد شما ميتوانيد با شماره تلفن  مطب يعني 22583291 تماس گرفته و از ميزان آن و همپنين از مقدار مخارج مرکز جراحي دقيقا اطلاع پيدا کنيد.

12- براي انجام  عمل زيبائي بيني دو تکنيک يا روش به نامهاي روش باز و روش بسته وجود دارد . بعضي از جراحان روش بسته را و بعضي ديگر روش باز را ترجيح ميدهند اما به طور کلي طرفداران عمل باز در حال افزايش هستند . استفاده کردن يک جراح از يک روش باز يا بسته في نفسه امتياز و يا اشکالي را متوجه وي نميکند  بلکه  مهم اين است که نتيجه نهائي مطلوب باشد. مواردي وجود دارد که  غالب پزشکان  روش باز را  ترجيح ميدهند  که در اين رابطه  ميتوان از موارد زير نام برد : عمل جراحي مجدد ، عمل بر روي بيني اي  که  در اثر تصادف قبلي دفرمه شده باشد ، عمل زيبائي وقتي  که با انحراف بيني شديدي همراه باشد که شکل ظاهري را هم کاملا کج کرده باشد .
تنها تفاوت روش باز با روش بسته در اين است که در  روش باز علاوه بر خط برشي که در روش بسته بکار ميرود  ، برش  کوچکي نيز روي پوست کلوملا داده ميشود . کلوملا همان قسمت مياني  بين دو سوراخ بيني است که بطور معمول پائين تر از پره هاي بيني قرار ميگيرد.شما ميتوانيد در عکس بالا محل اين برش را که با مارکر مشخص شده است را مشاهده کنيد .  اين برش اين امکان را فراهم ميکند که بتوان پوست بيني را بلند کرد و تمامي ساختمانهاي اصلي بيني که شامل قسمت استخواني ، قسمت غضروفي و بافت نرم است را دقيقا مشاهده کرد و عمل جراحي را زير ديد مستقيم انجام داد . محل  جوش خوردن بخيه هاي اين برش  باقي نميماند و جاي نگراني ندارد. نکته اي که لازم به ياددآوري است اينکه برش خوردن يا برش نخوردن گوشه هاي بيني يا اصطلاحا پره هاي بيني ارتباطي به روش باز يا بسته ندارد بلکه به اندازه سوراخ هاي بيني و پره هاي بيني بستگي دارد يعني اينکه اگر سوراخهاي بيني بزرگ باشند و لازم باشد که کوچک تر و جمع تر شوند هيچ راهي به جز برش خوردن کناره هاي ( پره هاي )  بيني نيست  حتي اگر جراحي به طريقه بسته باشد.
مزاياي روش بسته :
– زمان عمل در اين روش حدود يک ربع کمتر از روش باز است.
– روي پوست کلوملا  برشي وجود ندارد .
– در اين روش ورم نوک بيني کمتر ازروش باز است لذا ورم زودتر برطرف ميشود.

مزاياي روش باز:

– جراحي زير ديد مستقيم انجام ميشود لذا احتمال غير قرينگي کمتر ميشود.
– قدرت مانور جراح و فضا براي کار کردن وي بيشتر است.

13 – در طي عمل رينوپلاستي اشکالات مختلف بيني را مي توان برطرف کرد که براي مثال به موارد زير مي توان اشاره کرد:

 • بزرگ بودن اندازه بيني
 • قوزدار بودن بيني
 • افتادگي نوك بيني يا كم بودن زاويه بيني ولب
 • پهن بودن بيني
 • بزرگ بودن سوراخ هاي بيني
 • جعبه اي شكل بودن نوك بيني
 • زياد بودن فاصله نوك بيني تا صورت
 • دررفتگي تيغه بيني وغيرقرينه بودن بيني
 • دو شاخه بودن نوك بيني
 • دماغ زين اسبي متعاقب ضربه هاي قبلي و يا عمل جراحي انحراف تيغه بيني
 • دفورميتي هاي بعدازعمل جراحي

14– محل عمل شما “بیمارستان عرفان” و یا  ” مرکز جراحي و پزشکي مبين ” میباشد .

بیمارستان 200 تخت خوابی عرفان با زیر بنایی بالغ بر 20000 متر مربع بعنوان یکی از مجهزترین مراکز خصوصی کشور با آخرین استانداردهای بیمارستانی احداث و تجهیز گردیده و به صورت جنرال واجد  تمامی رشته های تخصصی و فوق تخصصی است  . این بیمارستان در ارائه خدمات نوین در سطح خاورمیانه با رعایت کلیه استانداردهای جهانی در جهت ارتقاء کیفی خدمات پزشکی گام بلندی برداشته و توانسته است  رتبه یک عالی ارزش یابی بیمارستانهای خصوصی تهران را کسب کند.

مرکز جراحی مبین واقع در خيابان پاسداران نبش گلستان هفتم به شماره تلفن 22583307  علاوه بر داشتن 6 اتاق عمل ، مجهز به بخش بستري ،بخش اورژانس ، آزمايشگاه تشخيص طبي ، راديولوژي ، درمانگاههاي رشته هاي مختلف ،اوديومتري ، اپتومتري و … ميباشد.

15- در سالهاي اخير توليد نرم افزارهاي مختلف كامپيوتري زندگي را دچار تحول چشمگيري كرده است . خوشبختانه علم پزشكي نيز در زمينه هاي مختلف از اين پيشرفت بهره فراواني برده است . طراحي كامپيوتري بيني كه قبل از عمل صورت ميگيرد نمونه گويايي از اين امر است . اين طراحي براي بيماران اين فرصت را فراهم مي كند تا تصويري واقع بينانه از بيني بعد از عمل خود داشته باشندو از طرف ديگر اين امكان را در اختيار پزشك قرار مي دهد تا به خواسته هاي بيمار آشناتر شده و در مورد امكان رسيدن ويا نرسيدن به آن خواسته ها با وي گفتگو نمايد . سئوالي كه براي بسياري مطرح است اينكه اين طراحي كامپيوتري چقدر به واقعيت نزديك است به عبارت ساده تر اينكه نتيجه عمل آيا مشابه طراحي خواهد بود ؟ براي پاسخ به اين سئوال چند فاكتور را بايد مد نظر قرار داد :

اول)   قبل از طراحي بايد بيني شما ( بويژه داخل بيني ) توسط پزشك معاينه شود .

دوم ) اگر طراحي توسط پزشك انجام شود شباهت طراحي با نتيجه بعد از عمل بيشتر خواهد بود چرا كه پزشك فقط بعنوان يك گرافيست كه قرار است از عكسي كه به او ارائه شده است با كمك نرم افزار تصوير بهتري بسازد نيست بلكه وي در حين طراحي محدوديت هاي حين عمل را نيز لحاظ خواهد كرد .

سوم)  هر چه نرم افزار مورد استفاده قابليت بيشتري داشته باشد امكان طراحي واقع بينانه تر افزايش پيدا مي كند . اميدواريم روزي نرم افزاري توليد شود كه قادر باشد تصويري سه بعدي از بيني و صورت ارائه نمايد ولي نرم افزارهاي مورد استفاده كنوني بر روي عكس كه تصويري دو بعدي است قابليت اجرا دارند . لذا در صورتيکه بيمار مايل باشد قبل از عمل طراحي بيني خودش را ببيند ، به هنگام مشاوره اوليه با دوربين ديجيتال از  نيم رخ وي عکس  گرفته ميشود و  عيوب آن عکس  با كامپيوتر اصلاح مي شود .

چهارم)  نكته آخر اينكه حتي با وجود فراهم بودن شرايط فوق باز هم نمي توان گفت كه بيني بعد از عمل عينا مشابه طراحي خواهد بود ولي با اطمينان مي توان گفت كه شباهت آنها بسيار زياد خواهد بود.
مراحل اقدام عملي براي رينوپلاستي

در ملاقات اوليه، بيني شما از نظر ظاهري و وضعيت تيغه  بيني ، شاخك هاي داخل بيني و….. مورد معاينه قرار خواهد گرفت و اينجانب ازخواسته هاي شما و انتظاراتتان مطلع خواهم شد و متقابلاً اقداماتي كه قابل انجام هستند را با شما مطرح خواهم كرد و شما ازخواسته هايي كه ممكن است قابل حصول نباشد نيز آگاه خواهيد شد .در صورت تمايل شما ، از بينيتان  با دوربين ديجيتالي عكس گرفته خواهد شد و با استفاده از كامپيوتر طراحي بيني بعد از عمل خودتان را مشاهده خواهيد کرد. در پايان براي شما عكس  درخواست مي شود كه شما بايد آنرا از طريق عكاسي هاي بيرون تهيه نماييد . در صورت لزوم براي شما آزمايش خون نيز درخواست خواهد شد. شما پس از تهيه عكسها ميتوانيد تلفني و يا حضوري ما را از آمادگي خودتان براي عمل جراحي مطلع نمائيد  و آنگاه با توافق يكديگر زمان عمل را تعيين خواهيم كرد.

شما روز عمل درحالت ناشتا يك ساعت قبل از عمل در مركز جراحي حاضر خواهيد شد . زمان عمل حدود يكساعت و نيم خواهد بود كه از يك ربع قبل از عمل تا يك ربع بعد از عمل همكاران بيهوشي اينجانب بطور مستقيم ازشما مراقبت مي كنند و بعد از آن هم حدود نيم ساعت در ريكاوري از شما دقيقا مراقبت خواهد شد . پس حدوداً از وقتي كه وارد اطاق عمل مي شويد تا وقتي كه مجدداَ به بخش برميگرديد حدود دو ساعت و نيم به طول مي انجامد .

در مورد نوع بيهوشي حتي الامکان نظر شما لحاظ خواهد شد . بيهوشي كامل و نيمه بيهوشي هر كدام مزايا و معايب مربوط به خود را داراست. اما به طور كلي و با توجه به سالها تجربه ، ما بيهوشي كامل را  بر نيمه بيهوشي ترجيح ميدهيم  چرا كه در بيهوشي كامل امكان كنترل فشار خون بيمار بيشتر است ،بيمار راحتتر است ، متخصص بيهوشي بهتر و راحتتر ميتواند از بيمار مراقبت كند و در حين عمل ترشحات وارد حلق و ريه بيمار نميشود و لذا جراح نيز راحتتر است و نهايتا اينكه سرفه بعد از عمل در بيهوشي كامل كمتر است . البته در موارد معدودي نيمه بيهوشي ( كه اصطلاحا بي حسي موضعي گفته ميشود )  بر بيهوشي عمومي ارجح است مثلا در بيماراني كه مشكلات زمينه اي مثل ناراحتي هاي قلبي عروقي و يا اختلالاتي دارند كه بيهوشي كامل براي آنان به صلاح نيست و يا در بيمارانيكه نگران بي هوشي كامل هستند ميتوان عمل زيبائي بيني را تحت نيمه بيهوشي انجام داد كه در اين روش نيز متخصص بيهوشي از ابتداي عمل تا انتهاي آن از بيمار مراقبت ميكند و با دادن داروهاي ضد درد ، آرامبخش و خواب آور امكان يك عمل كاملا بدون درد را فراهم مينمايد .
حدود شش ساعت بعد از برگشتن به بخش از مركز جراحي مرخص مي شويد . البته چنانچه خود شما مايل باشيد ميتوانيد صبح روز بعد از عمل ، مركز جراحي را ترك نماييد. اين امر هزينه اضافي براي شما در بر نخواهد داشت .

مراقبت هاي بعد از عمل :
1 – حدوداً تا 5 ساعت بعد از عمل نبايد چيزي ميل كنيد چرا كه به دليل داروهاي بيهوشي حركات معده و روده شما كند است و چنانچه شما چيزي ميل كنيد باعث بروز حالت تهوع  و استفراغ مي شود. حدوداً 5 ساعت بعد از عمل ابتدا كمي آب مي آشاميد اگر چنانچه مشكلي نداشتيد يك ربع بعد مختصري آب ميوه خواهيد آشاميد و بعداز آن ميتوانيد از غذاهاي نرم استفاده كنيد و از روز سوم به بعد هر چه خواستيد ميتوانيد ميل كنيد .

2 – بايد تا 24 ساعت  از کمپرس سرد استفاده کنيد . تا وقتي که  در مركز جراحي بستري هستيد پرستارما اين كار را انجام خواهد داد. وقتي به منزل مراجعه كرديد خودتان چند تكه يخ راخرد كرده و داخل كيسه فريزر ريخته و روي صورت ، گونه ها و لب بالا قرار دهيد . اين كار باعث مي شود ورم و كبودي شما به حداقل برسد .

3 – دراز كشيدن بعد از عمل باعث تورم بيني شما ميشود لذا سعي كنيدبعداز عمل فقط در حد معمول دراز بكشيد .

4 – از روز سوم به بعد كارهاي سبك مثل كارهاي سبك منزل , كارهاي اداري , كار با كامپيوتر و … .. بلامانع است .

6 – بعد از عمل ، در داخل بيني شما تامپون نخواهم گذاشت لذا بعد از عمل  ، درد و ناراحتي نخواهيد داشت ولي به هر دليلي درد داشتيد اعم از اينكه ارتباطي به عمل شما داشته باشد و يا خير فقط از استامينوفن ساده يا كدئينه به عنوان مسكن استفاده نماييد و از خوردن داروهايي مثل بروفن ، ايندومتاسين ، آسپرين و … . اجتناب كنيد .

7-درد ، کبودي و خونريزي بعد از عمل به فاکتورهاي متعددي وابسته است .افرادي را که من عمل ميکنم خونريزي بعد از عمل ندارند ، درد بعد از عمل معمولا ندارند و اگر در مواردي درد داشته باشند به حدي است که با استامينوفن بهبود پيدا ميکند . يکي دو روز اول ممکن است بيماران من کمي کبودي داشته باشند ولي  معمولا تا روز برداشتن گچ بيني که حدود روز ششم بعد از عمل است کبودي  برطرف شده است.

8 – بعد از عمل ،  زير بيني شما گاز كوچكي گذاشته مي شود كه چنانچه خونابه اي از بيني شما خارج شود توسط اين گاز جذب شود. بهتر است که اين پانسمان را شما تعويض نکنيد .

9 – تا وقتيكه گچ  را برنداشته ايم بايد از لباسهايي استفاده كنيد كه از جلو توسط دگمه يا زيپ باز ميشوند و براي پوشيدن آن لازم نباشداز روي سركشيده شوند .

10– مادامي كه گچ روي بيني شما قرار دارد ميتوانيد از عينك استفاده كنيد اما بعد از برداشتن گچ بايد تا 6 هفته به نحوي از عينك استفاده كنيد كه وزن آن روي بيني شما نباشد بدين منظور ميتوانيد وسط عينك را با چسب به پيشاني خودبچسباند ( در صورت لزوم حضوراً به شما آموزش خواهم داد ).

11 – يك هفته بعد از عمل جهت برداشتن  قالب روي بيني که اصطلاحاً به آن  گچ طبي گفته ميشود به مطب مراجعه خواهيد كرد. بايد مراقب باشيد درطي اين مدت پانسمان روي بيني شما خيس نشود لذا براي استحمام بايد به وسيله دوش دستي از گردن به پايين را بشوييد و بعد بخوابيد تا شخص ديگري موهاي شما را بشويد بدون اينكه پانسمان شما خيس شود .

12 -تا سه هفته  بعد از برداشتن قالب روي بيني ( گچ طبي ) حدودا هر 5 روز يکبار براي تعويض چسب به مطب مراجعه خواهيد کرد اما اگر ساکن تهران نيستيد و يا به هر دليل امکان مراجعه 5 روز يکبار شما وجود ندارد به شما آموزش خواهيم داد تا خودتان هر 5 روز يکبار چسب را عوض کنيد.

13– شنا  يا فعاليتهايي كه احتياج به فعاليت زياد دارد تا دو هفته ممنوع است .  شيرجه و اسكي تا دو ماه مجاز نيست . ورزش هايي كه احتمال تصادم در آنها وجوددارند تا 4 ماه نبايد انجام شود .

نكاتي كه بيمار بايد بداند :
1 – بعد ازعمل ، بيني شما تامپون نخواهد شد.
2 – بعداز عمل كبودي نخواهيدداشت و در موارد نادري هم اگر كبودي وجود داشته باشد بسيار اندك است كه درعرض 2هفته برطرف خواهدشد .
3 – روز دوم صورت شما كمي متورم خواهد شد . هرچقدر كمتر دراز بكشيد اين تورم هم كمتر خواهد بود .
4 – عمل شما هم با بي هوشي عمومي و هم با نيمه بيهوشي قابل انجام است . نوع بيهوشي با توجه به نظرشما انتخاب خواهد شد .
5 – شما به هنگام برداشتن گچ تغييرات انجام شده را خواهيد ديد اما حدود يک سال  طول مي كشد تا ورم بيني به طور كامل برطرف شود.
6 – مصرف داروهاي آرامبخش قبل يا بعد از عمل بلامانع است.

7- در بعضي موارد مشاهده ميشود كه بيمار اظهارمي كند در چند روز اول بعداز عمل بطور تصادفي به بيني اش ضربه اي وارد آمده است اين موضوع اهميت ندارد مگر آنكه ضربه شديد باشد و يا باعث خونريزي و يا تورم قابل توجه شده باشد .

  موضوع: زیبایی و سلامت | برچسب ها : ,
   تاريخ:۸۹/۰۳/۱۰   ساعت:۸:۱۳ قبل از ظهر ۲۴۴ نظر

پست هاي مرتبط

۲۴۴ دیدگاه برای “جراحی بینی”

 1. لاله کرمانی نژاد می‌گه:

  با سلام و احترام : من سال 79 عمل زیبایی بینی انجام دادم اما متاسفانه بزرگی بینی من خیلی تغیر نکرد ه و کح شده تنها قوز بینی من برداشته شده است .آیا من دوباره میتوانم عمل کنم آخه خیلی از عمل دوم میترسم که بدتر و زشت تر شوم من 40سالمه و خدا را شکر مشکل خاصی ندارم و در صورت امکان هزینه کل عمل در بیمارستان شما چقدر می شود . با تشکر

  • فرزانه می‌گه:

   سلام من دکتری میشناسم که کارش خیلی خوبه عمل دوم هم ازش دیدم خیلی عالی بوده ترسیدن شماطبیعیه ولی اگه شناخت داشته باشی ایمان پیدامیکنی

  • asal می‌گه:

   slam man mekhastam benemo amal konam ama shoharam nemezare lotfan behem beged hazenash chan meshi

  • Mahsa می‌گه:

   سلام دوستان من میخواستم بینیمو عمل کنم ساکن تهران هستم پیش سه دکتر رفتم هومن قرهنگ مجد دکتر کوچک زاده و دکتر مهران منصوری بینیم هم استخونی هم گوشتی نمیدونم چکارکنم…یه دکتر میخوام قیمتش هم 4میلیون باشه کارش هم طبیعی باشه ممنونم نظربدید..

 2. امنه می‌گه:

  hello , I want to do my nose but, im not sure where do i do it, the best thing is Im thinking of now is in IRAN, but I don’t live in IRAN , is there any good doctor in tehran that have done a good job before?
  and how much is it?

 3. moon می‌گه:

  salam.biniye man gushtiye.kheili dust daram amal konam vali mitarsam zesht she chon zaheran moshkeli nadare vali yekam bozorge.hazine ham vasam moheme ke cheghad mishe.mamnun

 4. تینا می‌گه:

  سلام بینیمو یک ماهه عمل کردم قوزشو برداشتم میخواستم بینیم قوس دار بشه چند ماه بعد میتونم دوباره عمل کنم؟

 5. nana می‌گه:

  سلام منم میخام بینی مو عمل کنم ولی میترسم خوب نشه ؟میشه بگین هزینه اش چقدر میشه؟

 6. nana می‌گه:

  لطفا منو راهنمایی کنید چون دوست دارم زودتر بینی مو عمل کنم فقط میترسم

 7. دماغ عمل کرده می‌گه:

  بینی را عمل کن می خوای عمل نکن اگه عمل کردی که کردی اگه نکردی که نکردی خوب حالا عمل می کنی یا نمی کنی اگه نمی کنی بینی ات را عمی اخه تا کی نشینیم به پای قوس بینی مگه صاف چشه؟ اخه دو خط صاف به هم نمی نمی رسند مگر این که کج شوند خوب حالا که بینی ات کج شد می خواهی چکار کنی

 8. مصطفی21 می‌گه:

  سلام میخوام بینیموعمل کنم همجا خوندم دکترش خوب بوده مشکلی براش پیش نیومده
  حالا دنبال یک دکتر خوب میگردم لطغا معرفی کنید
  تو شهر شیراز زندگی می کنم
  با تشکر

 9. مهنا می‌گه:

  من بینی گوشتی دارم و بیشتر نوک بینی ام بزرگ وپهنه می خوام بدون با دستگاه که تبلیغش می کنند میشه کاری کرد یا باید به دکتر مراجعه کنم . در ضمن یه دکتر خوب تو تهران می خواستم برای بینی گوشتی . مرسی………

 10. شیرین می‌گه:

  سلام 2هفته میشه بینیمو عمل کردم .جای بخیه لک زده .میخواستم بپرسم جاش میره یا نه؟

 11. محمد می‌گه:

  یک هفته است که بینیمو عمل کردم ورم داره …….الان از کجا میتونم بفهمم بینیم قشنگ شده یا نه؟

 12. mahdi می‌گه:

  salam man alan 2 sal ast k binimo amal kardam nbiniye man goshti bod alan zaheresh khobe faghat tanha moshkeli k dare inke tangiye tanafos daram va jaye bakhiyash hanoz narafte mamnon misham age javabesho vasam befrestid

 13. مریم می‌گه:

  من میخوام عمل کنم اصفهان هستم اما نمیدونم پیش کدوم دکتر برم ؟؟؟ هاشمی ؟ علوی راد ؟ راستی ؟ فیروزه ای ؟

  • الهام می‌گه:

   من پیش د کتر علوی راد رفتم کاراشو دیدم راستش اصلا کارشو دوست نداشتم.دکتر فیروزه ای هم میگن خیلی سرسره ای عمل میکنه.اون 2تا هم نمیشناسم.ولی درحال حاضرمیگن بهترین دکتر اصفهان علی پور هست.تعریف عمرانی و لقمانی هم شنیدم ولی کارشونو ندیدم.من خودم بااینکه ساکن اصفهانم بعداز کلی جستجو تصمیم گرفتم تهران پیش مجید حاتمی عمل کنم.

 14. fateme می‌گه:

  سلام من بینیم استخوانیه یکم قوز داره و نوک بینی افتادس می خوام بعد از عید عمل کنم دنبال یه دکتر خوب و عالی با قیمت دو و نیم می گردم اصلا نمی دونم چی کار کنم تو سایتاشون رفتم کاراشونو دیدم اما نمی دونم کی خوبه !
  از تهرانم

 15. ساناز می‌گه:

  سلام من یکبار بینی ام ر وعمل کردم الان مشکل تنفسی دارم از فرمش هم راضی نیستم، کی دکتری میشناسه که کار ترمیمش خوب باشه؟؟ توروخدا بگین . کلافه شدم اینقدردکتر رفتم. دکتر شیروانی رو خیلی کاراشو دوست دارم ولی گرون میگیره؛ کی میدونه مجلسی بهتره یا شیروانی؟

  • فرزانه می‌گه:

   سلام سانازجون من دکتردیگه ایی میشناسم دکترامیرسجادیان مطبش توسعادت آباده خیلی کارش خوبه خودم پیشش عمل کردم کارش حرف نداره

 16. ساناز می‌گه:

  توروخدا یکی من رو راهنمایی کنه

 17. سارا می‌گه:

  سلام من می خوام بینیمو عمل کنم بینیم استخونیه شیراز زندگی می کنم کسی میدونه تو شیراز کدوم دکتر از همه
  بهتره؟

 18. مهشید می‌گه:

  سلام ، سارا جان دکتر گندمی برای این کار عالی هست، ایشون متخصص گوش و حلق و بینی هستن،البته به دلیل حجم بالای کاری مطب ندارن اما روزهای یکشنبه و سه شنبه بعد ازظهر درمانگاه مطهری هستن اگر بتونین یه نوبت بگیرین خیلی عالیه…از لحاظ هزینه هم مشکلی نیست چون ایشون هم بیمارستان دولتی جراحی و انجام میدن هم خصوصی و هیچ فرقی هم ندارن…من بیماران زیادی و دیدم که دکتر گندمی بینیشون و جراحی کرده…مطمئن باشید کارشون خوبه

 19. مریم می‌گه:

  سلام سارا جون من پیش یک دکتر تو کرج عمل کردم کارش حرف نداره واقعا آخرشه . من تهران هستم ولی چون خیلی کارش خوب بود رفتم کرج الان خیلی خوشحال و راضی هستم .دکتر حامد عباسی هستش.من دو میلیون دادم .

 20. سارا می‌گه:

  مرسی مهشید جون
  مرسی مریم جون

 21. سارا می‌گه:

  مریم جون لطف می کنی شماره و آدرس دکتر حامد عباسی رو بهم بدی؟
  ممنون میشم عزیزم..

 22. علی می‌گه:

  سلام من یکی از دوستام رو دکتر عباسی تو کرج عمل کرده در حد معجزه فیسش عوض شده!!!کارش واخلاقش یکه.

 23. مریم می‌گه:

  سلام دوستای خوبم من تصمیم دارم بینیمو عمل کنم بینیم استخونیه خیلی مشکل نداره لطفا راهنماییم کنید پیش کی عمل کنم از شیراز هستم به نظر شما بهترین دکتر شیراز کیه؟

  • فرزانه می‌گه:

   سلام مریم جون من توتهران پیش دکترسجادیان عمل کردم بروتوسایتش کاراشوببین من که ازکارش راضیم dramirsajadian.com

 24. saman می‌گه:

  salam man mikhastam bedoonam bade amal ta chand vaght chasb bezanim khoobe?

 25. مهسا می‌گه:

  من بینیم گوشتیه میخوام عمل کنم دکترای خوب شیرازم تقریبا میشناسم بیشتر دوست دارم برم پیش دکتر خسروی نزاد ولی بازم میترسم میخوام طبیعی بشه اخه بابام راضی نیست اگه خوب نشه دیگه تو خونه راهم نمیده تازه پول هم بهم نمیده گفته با پول خودت عمل کن منم به زور میتونم دو ونیم بدم. کسی میدونه دکتر خسروی چند میگیره؟ یکی میگه 2.5 یکی میگه 3 یکی میگه 4 گیج شدم دیگه

 26. shiva می‌گه:

  سلام دوستان من 11 ماه دیگه پیشه دکتر فیروزای نوبت دارم لطفا نظرتونو در مورد این دکتر بگین خیلیی استرس دارم. من ساکنه اصفهان هستم

  • الهام می‌گه:

   سلام شیوا جان.هرکسی حق انتخاب اصلی با خودشه.منم ساکن اصفهانم طبیعی هست که هر چیزی سلیقه ای هست.ولی من شنیدم که فیروزه ای خیلی قوس دار و سرسره ای عمل می کنه.وبرادر دوستم که پیشش عمل کرده راضی نبوده.بازم میگم بستگی به سلیقه وانتخاب خودت داره

 27. رها می‌گه:

  سلام من می خوام بینیمو عمل کنم دنبال یه دکتر خیلی خوب تو شیراز میگردم که کاملا طبیعی عمل کنه هرکسی یه چیزی میگه .گیج شدم .لطفا نظرتون رو بدید کسایی که عمل کردید.یکی که همه ازش راضی باشن.شهر دیگه هم بود اشکال نداره.برام ایمیل کنید مرسی

  • فرزانه می‌گه:

   رهاجون ضررنمیکنی کارای دکترسجادیانوببینی خیلی قشنگه کاراش متنوعه بسته به سلیقه وخواست خودت داره http://www.dramirsajadian.com

  • سمیرا می‌گه:

   سلام خانمی. اگه دنبال کاره طبیعی هستی برو پیشه دکتر کوشش تو شیراز من خودم قصده عمل دارم از ساری بگیر تا یزدو گچسارانو شیرازو اصفهان رفتم تا یه دکتر انتخاب کنم کوشش چون زیادی طبیعی بود پیشش نرفتم چندتا از کاراشو دیدم واقعا طبیعی و خوب عمل میکنه

 28. نفیسه می‌گه:

  سلام.من سه سال دووییدم واسه کارای بینیم دنبال دکتر نراقی.اخرشم عمل نکرد .خییییییییییییلللللیییییییییییی اذیتمون کرد.خدا ازش نگذره.فقط اسم در کرده.اما همونجور که مریم گفته دکتر حامد عباسی توی کرج حرف اولو میزنه.من خیلی توی تیپ و قیافه سخت گیرم.واسه همین اول رفتم سراغ نراقی.اما کار غباسی چیز دیگس

 29. نفیسه می‌گه:

  نراقی نسبت به کاری که میکنه خیلی گرون میگیره.10میلیون!کلانتر هرمزی هم 7 یل 8 تومن میگیره.اما عباسی بینی سه تا از بچه هامونو عمل کرده.یکی رفت پیشش پشت سرش بقیه هم دارن میرن.چون کارش عالیه.تو کرج راوندی و فروهنده که افتضاحن.فقط عباسی.

 30. نفیسه می‌گه:

  بینی من استخونیه.انحراف شدید داخلی هم داره.انحراف با زیبایی رو گفته 2 و نیم میلیون میگیره.اخلاقشم همونجور که دوستمون گفته عالیه.کاملو دقیق به حرفات گوش میده و درک درستی از زیبایی شناختی داره.تازه تیم عملشم جوونن و باحال.استرستو کم میکنن

 31. نفیسه می‌گه:

  یه چیز دیگه یادم رفت بگم.فقط متخصص گوش و حلق و بینی نیستن اقای عباسی.جراح پلاستیک هم هستن

 32. وجیهه می‌گه:

  سلام شیوا جان
  چقدر ازت میگیره دکتر فیروزه ای؟
  اصلا ترس نداره
  اگه ترس داشت که انقدر عمل نمیکردند عزیز

 33. مژگان می‌گه:

  سلام دوستان من بندرعباس هستم دکتر خوب رو بهم بگین آخه میترسم بینیم خراب شه قبم عروسیم میخوام عمل کنم.

 34. میلاد می‌گه:

  من رفتم سایت دکترسجادیانونگاه کردم ازکاراش خوشم اومداکثرکاراش طبیعیه اگه کسی شناخت داره بیشترراهنماییم کنه

 35. یک دوست می‌گه:

  من کرج هستم میخوام بینیموعمل کنم شناخت زیادی ندارم چه دکتری رومعرفی میکنیدکه سرقیمت راه بیاد

 36. نهال می‌گه:

  سللم بینی من گوشتیه الرژی هم دارم نمیدونم چیکار کنم میترسم عمل کنم به نظر شما با داشتن الرژی میتونم عمل کنم. راستی دکتر خوب تو مازندران میشناسن؟خواهش میکنم راهنماییم کنید. ممنونم

 37. مریم می‌گه:

  خوش بهحال اونایی که عمل کردن. من بابام پولداره ولی خسیسسسسسسسسس.هزینه عملم هم 5میلیونه.دارم افسردگی میگیرم.تنها عیب صورتم هم بینیمه…

  • فرزاد می‌گه:

   سلام مریم جان
   اگه تنها عیب صورتت بینی تو باشه اگه حالا هم ند بعدا میتونی درستش کنی ولی باید بدونی که اگه بینی تو تنها عیب صورت تو باشه بعد از برطرف کردن اون خیلی ها به تو علاقه مند میشن…..اونا فکرمیکنن که اخلاق و منش تو هم مثل صورتت بی عیب و نقصه…. و اگه اینطور نباشه این تازه اول بدبختی تو میشه خصوصا که بابات هم متاسفانه پولداره.

 38. مریم می‌گه:

  سلام فرزاد جان. وقتی همه بهم میگن همه چیت عالیه فقط بینیت… حس بدی پیدا میکنم. یه جورایی دپرس میشم. حالا دیگه با هزار بدبختی بابا رو راضی کردم.11هم همین ماه عمل دارم.واسم دعا کن.مرسییییییییییییییییی.

 39. علی می‌گه:

  سلام دوستان من علی هستم از ارومیه می خوام عمل کنم همه دکتر لطیفی رو تعریف می کنن شما نظرتون چیه درضمن من استخون بالای بینیم بزرگه اون روهم می شه کوچیک کرد اگه کمکم کنید ممنون می شم پایین بینیم هم یکم بزرگه

 40. هانی می‌گه:

  سلام
  منم بینیم نوکش غضروفیه و بزرگ یعنی تقریبا میکسه هم گوشتیه هم استخونی
  من کيش زندگی میکنم. میخوام برم اصفهان پیش دکتر علیپور عمل کنم دوستم رفته هزینش شده یک و هشتصد
  کسی میدونه علیپور چجوریه؟
  خیلیییییییییییی میترسم از اینکه خراب شه و همه مسخرم کنن :(

  • الهام می‌گه:

   سلام هانی جان این دکترکارش یکی درمیون شانسیه.من اکثرکسایی که پیشش عمل کردنو دیدم بی اغراق بگم همشون جای بخیه هاشون پیداست واحساس می کنم همه جراحی هاش کپیه.بعضی هام که پرسیدم اعتراف کردن تنفسشون خوب نیست با این که ایشون معروف ترین دکتر اصفهانه ولی من خودم 40روزه تهران پیش دکتر مجیدحاتمی بالاتراز میرداماد عمل کردم فوق العاده راضیم.تنفسو بویاییم عالیه.فوق العاده طبیعی هم هست حتی جای بخیمم معلوم نیست.1ماهم بیشتر چسب نزدم.تبلیغ نمی کنم ولی همه حق دارن دنبال کار خوب باشند

  • نازنین می‌گه:

   سلام هانی جون
   من سه سال پیش بینیمو دکتر علیپور عمل کرد افتضاح مشکل تنفسی هم پیدا کردم همه میگن بینیت قبلا خوشکل تر بود زیر بار ترمیم هم نرفت خدا ازش نگذره الکی ازش تعریف میکنن من افسردگی گرفتم بعد از سه سال ورمش از بین نرفته بینی خودم کوچیکتر بود.

 41. سوزان می‌گه:

  سلام دوستان.خیلی دوست دارم کارای دکتر داریوش ساریخانی که شیراز هستش رو ببینم.اما از هر سایتی میرم موفق نمیشم.اگه آدرس دارید بهم بدید لطفا.ممنون.

 42. الهه می‌گه:

  سلام بچه ها من بینیم استخونیه میخوام شیراز عمل کنم ینظرتون بهترین دکتر شیراز کیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • مهسا می‌گه:

   الهه جون عمل بینی گاهی شانسیه من 1 ساله دارم تحقیق میکنم هر کسی با توجه به فرم صورتش باید تصمیم بکیره من فردا عمل دارم صورتم ظریفو کاملا دخترونس دکتر گندمی کاراشو دیدم بینی رو کوچیک میکنه به صورت من که کوچیک میاد ولی اگه صورتم این فرمو نداش قطعا دکترم فرق میکرد هر کسی یه چیزی میگه فقط خودت تصمیم بگیر

 43. مريم می‌گه:

  من ٤ روز از عمل بينيم گذشته سوراخهاي بينيم هماهنگ نيست يكيش گرده و بزرگ هنوز گچ دارم. دكتر گفته ٥ روز ديگه درست مي شه كسي اين وضعه منو تجربه كرده؟ يني درست ميشه؟

 44. مینا می‌گه:

  کسی دکتر امانی تو اندیمشک رو میشناسه؟

 45. رها می‌گه:

  ممنون بابت همه ی نظراتون. کس دیگه ای نیس که شیراز عمل کرده باشه؟ من تعریف گندمی رو خیلی شنیدم کی بهتره؟گندمی یا ساریخانی؟یا خسروی نژاد؟طبیعی میخوام باشه .از کارای سجادیان خوشم نیومد

  • فاطیما می‌گه:

   رها جان کارای گندمی کپی هست و اصلا طبیعی نیست.خسروی نژاد هم اگه همونیه که مرودشت عمل میکنه اون از روی بینی برش میزنه بعدش باید بری لیزر و… به نظر من ساریخانی بهتره چون تنها دکتریه که من دیدم واسه بینی درصد میگه با توجه به نوع و جنس بینی.اینطوری بهتر میتونی تصمیم بگیری.

 46. رها می‌گه:

  راستی کسی میدونه دکتر گندمی چند وقته نوبت عمل میده؟ ممنون میشم زودتر جوابمو بدید.واسم ایمیل کنید.م__رس_________________________ی

 47. رها می‌گه:

  فاطیما جون شما عمل کردی شیراز؟دکتر کوشش کاراش رو دیدی؟پس کی تو شیراز از همه بهتره؟رییس انجمن جراحان بینی به من گفت گندمی از همه بهتره. بچه های توی سایت هم گندمی رو پیشنهاد دادن
  رییس دیگه مصباحی وساریخانی و… رو تایید نکرد.میدونی گندمی چند میگیره و چند وقته نوبت میده؟

 48. رها می‌گه:

  مرسی فاطیما جون

 49. فاطیما می‌گه:

  من 28 همین ماه پیش ساریخانی وقت عمل دارم بهم گفت 100% تضمینی…یکی از آشناهامون پیش ربیعی-شکیباپور و ساریخانی کار میکرده به من گفت من فقط ساریخانی رو تایید میکنم.من چون بینیم استخونیه ساریخانی خوب درش میاره.چندتا از دوستام پیش ساریخانی عمل کردن خیلی ناز شدن… یکیشونم گندمی که تغییر کرده ولی طبیعی نشده.نه گلم از وقتای گندمی خبر ندارم.

 50. فاطیما می‌گه:

  دکتر کوشش معروف نیست من نمیشناسمش

 51. رها می‌گه:

  مرسی فاطیما جون
  مرسی مهسا جون
  نظراتون خیلی بهم کمک کرد دوستای گلم. بازم اگه کسایی رو می شناسید که پیش گندمی و ساریخانی عمل کردن چه راضی چه ناراضی در جریان بذارید منو. شیرازی های عزیز خوشحال میشم نظراتون رو بدونم

 52. نازنین می‌گه:

  سلام بچه های شیرازی. من بینیم استخونیه می خوام عمل کنم شیراز هستم .تو رو خدا کمکم کنید هرکی کسایی رو می شناسه که پیش دکترای معروف شیراز عمل کرده بهم بگید که راضی بودن یا نه. و کی رو از همه بیشتر تایید می کنید. مرسی از همتون

 53. نرگس می‌گه:

  بچه ها سلام
  من ميخام بيني مو عمل كنم بيني من تقريبن گوشتيه
  هرچي بيشتر مشاوره ميگيرم گيج تر ميشم
  تا حالا با دكترآبرومند تو تهران و دكتر توفيقي توي كرج ويزيت كردم
  آبرومند گوش و حلق وبيني نبود و فك و صورت بود اما تقريبن همه ي مريض هاش راضي بودن از كارش
  توفيقي هم طبيعي عمل ميكنه به دلم نشست تقريبن اما سر لرزش دستي كه داشت يه كم دو به شك شدم
  الان ميخام راهنماييم كنيد بين اين دكترا تو كرج نتيجه كار كدوم دكتر بهتره و بعد چند سال بيني كج نميشه
  دكتر توفيقي، دكتر راوندي، دكتر گرمارودي

 54. رومینا می‌گه:

  سلام بینی منم گوشتی ولی من ساکن اردبیل هستم از دکتر یوسف شفائی برا عمل وقت گرفتم ولی خیلی میترسم چه جور دکتریه چطور عمل میکنه به منم اون دکتر معرفی کردن یکی راهنمایی کنه چکار کنم چقر طول میکشه سرپا بشی کار روزانه انجام بدی من دانشجوام

 55. فوتون می‌گه:

  سلام من بوشهر هستم لطفا اگه کسی دکتر خوب توی بوشهر.اهواز.بهبهان میشناسه بگه چیزی تا عروسیم نمونده باید زودتر تصمیم بگیرم.

 56. shafagh می‌گه:

  میخواستم بدونم یه دکتر طبیعی عمل کنه خووووب تو مازندران میشناسین؟

 57. سارا می‌گه:

  بچه ها من دو سال قبل پیش دکتر گندمی عمل کردم راضی هستم
  دخترخاله ام هم بعد از من عمل کرد راضی بود اتفاقا شنبه هم میخوام بره برادرم برم نوبت عمل بگیرم 1600000

 58. مهسا می‌گه:

  رها جون من الان 1 هفته است عمل کردم پیش دکتر گندمی به نظرم خوب شده جای بخیه اصلا ندارم فقط 2 تا بخیه خورده بینیم باز نشده البته دکتر گفت بینیت هیچ مشکلی نداره فقط یه قوس کوچولو داده النم مشکلی ندارم

 59. سمیرا می‌گه:

  salam bacheha man alan4 rooz az amale binim migzare be bazare man doktor venon asefi kheyli khoob amal mikone age shiraz mikhayn amal konin pishnahad mikonam hatman berin marizashoono too matab bebinin vaghean ali amal mikone

  • آهو می‌گه:

   سلام سمیرا جان. مبارک باشه عزیزم. منم هم 3 ماه قبل پیش دکتر آصفی عملیدم. من ازش خواسته بودم که طبیعی عمل کنه اما بینیمو عروسکی در آورده. دارم از دستش دیوونه میشم. تنها دلخوشیم اینه که مشکل تنفسی ندارم و همه بهم میگن مبارک باشه!!!!!!!!

 60. رها می‌گه:

  به سلامتی مهسا جان. منم مثل شما خانوادم راضی نیستن گفتن اگه خراب شد پای خودت!!!! واسه همین میخوام طبیعی بشه شما هم دنبال کار طبیعی بودی حالا طبیعی شده؟؟هفته اول سخت نگذشت؟کبودی نداری؟ چند ازت گرفت؟ همون جور ی که میخواستی (طبیعی ) شده عزیزم؟

 61. مریم می‌گه:

  سلام دوستان
  من 6 سال پیش بینیمو پیش دکتر خسروی نژاد عمل کردم ولی الان راضی نیستم. انحراف بینیم که خوب نشده هیچی خود بینی رو هم دوست ندارم. البته الان هیچ کس نمی فهمه من عمل کردم چون هنوز خیلی نقص داره. در واقع دکتر خسروی نژاد فقط قوز بینی منو گرفته و به بقیه قسمتاش دست نزده. الان دوباره می خوام عمل کنم. میشه یه دکتر خوب توی شیراز بهم معرفی کنید که سریع وقت عمل بده. آخه من 2 ماه دیگه دارم از ایران می رم و خیلی وقت ندارم. کارای دکتر گندمی رو دیدم خیلی خوب عمل می کنه ولی خیلی بینی رو کوچیک می کنه. دکتر ساریخانی رو هم تعریفشو زیاد شنیدم. می دونید این دو تا چجوری وقت عمل می دن؟

  • آهو می‌گه:

   مریم جان دکتز گندمی رو شنیدم اگه الان بری پیشش حداقل برای 3 یا 4 ماه بعد بهت وقت میده. دکتر ساریخانی رو نمی دونم. اما تعریفش رو خیلی شنیدم و همه میگن کاراش عالیه. من 3 ماه قبل پیش دکتر ونون آصفی عمل کردم. اون سریع وقت داد. کارش هم خوبه فقط مشکلش اینه که عروسکی در میاره. باید حتما بهش تاکید کنی که چه جوری می خوای و وقتی میری پیشش روی عکسی که درست میکنه، دقیقا بهش بگی چه شکلی می خوای. اگه می خوای طبیعی باشه حتی توی اتاق عمل هم بهش تاکید کن.

 62. سارا می‌گه:

  درود
  مریم جان میشه آدرس دکتر عباسی رو بدی،کجای کرج مطب داره یا شماره تلفنشو

  لطف میکنی عزیزم

 63. سهیلا می‌گه:

  سلام دوستان من ساکن اصفهانم بینی گوشتی دارم خیلی میترسم عمل کنم اگه دکتر خوب که توی اصفهان سراغ دارید بهم معرفی کنید در ضمن میخواستم بدونم عباسی که تود کرجه بینی گوشتی را جطور عمل میکنه مرسی

 64. سارا می‌گه:

  سلام.كسي دكتر فرهنگ و آبرومند رو ميشناسه؟؟؟؟؟؟؟

  • ستاره می‌گه:

   من فرهنگو می شناسم، رفتم مطبش، کاراشو دیدم…وقت عمل هم داد اما می خوام برم پیش عباسی کاراش خیلی بهتره… فرهنگ سری دوزی کار می کنه، بیماراش همه راضی بودن اما مشکلی که وجود داشت از نظر من ، همه مثل هم بود بینی هاشون و اینکه اصلا به بینی گوشتی دست نمی زنه یکاری می کنه خودت پشیمون شی!

 65. ساناز می‌گه:

  سلام بچه ها من شیراز زندگی میکنم.میخوام تا عید عمل کنم.کسی دکتر مرزبان رو میشناسه؟؟؟؟لطفا راهنماییم کنید.ممنون

 66. ساناز می‌گه:

  تو رو خدا یکی منو راهنمایی کنه………………….. دکتر مرزبان خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 67. رویا می‌گه:

  بچه ها کی پیش دکتر سجادیان عمل کرده؟

 68. aylar می‌گه:

  dr mohamad baghere fattahi ham karesh khobe,kheyli tabie amal mikone,to bimarestane kasrae….albate inam begam kheyli geroon migire,8 milyoon…..

 69. goli می‌گه:

  سلام به همه.
  من میخوام دماغم رو شیراز پیش ربیعی عمل کنم. کسی هست که اونجا عمل کرده باشه؟ نظرتون راجع به کاراش چیه؟ ممنونم نظرات دوستان رو بدونم

  • ساناز می‌گه:

   گلی خانوم جدیدا ربیعی داره بد عمل میکنه.بینی یکی از دوستام بد شده یعنی سمت راستش بالاتر از سمت چپشه.بینی پسر داییم هم خیلی تابلو عمل کرده…من که منصرف شدم برم پیش ربیعی. من ار این دکترا یکی رو انتخاب میکنم:مرزبان-ساریخانی-روشنی.

 70. rojin می‌گه:

  salam man 2dafe bimnimo amal kardam ham be khatere enherafesh ham zibayi vali alan khubtar ke nashode hichi az har 2nazar badtaram shode aslan nemitunam nafas bekesham
  be nazare shoma bayad chikar konam ????

 71. rojin می‌گه:

  MISHE BEPORSAM ESME IN DOKTORI KE MATNE BALA RO NEVESHTE CHIYE

 72. ناهید می‌گه:

  با سلام من میخواستم از بچه ها بپرسم دکتر حامد عباسی در کرج عمل بینی اش چطوره و هزینه ان چقدره ؟ بیشتر هم دوست دارم اگر افرادی هستند که توسط ایشان عمل شده اند و ناراضی هستند پیام بذارند و علت رو بگند. باید به زودی تصمیم بگیرم . در ضمن تزریق چربی توسط ایشون کسی انجام داده یا نه قیمت آن و این که از تزریق راضی بودند یا نه؟ مرسی

 73. اکرم می‌گه:

  من منشی دکتر عباسی در کرج هستم خودم و سه خواهرم عمل کردیم و همه واقعا راضی هستیم ایشون هم از نظر کار و هم اخلاق عالی هستن . شما باید حتما خدمت دکتر برسید تا بینی شما رو ببینند تا هزینه رو اعلام کنند هزینه تزریق چربی هم 600 تومن هر ناحیه هست و بیمار در این مورد نیز داشته اند و همه راضی بودن

 74. مینا می‌گه:

  سلام دوستان.منم میخوام عمل زیبایی بینی انجام بدم.توکرجم.کاردکترعباسی رودیدم 2موردازدوستام البته هردوشون ترمیمی بودن.اونا که خیلی راضی بودن خیلی ام ریلکس وراحت بودن بعدازعمل خودشون که اینجوری میگن حالا ظاهرشون زیادچنگی به دل نمیزد ولی خب خودشون راضین.تازه میگن اصلا درد نداشتن.حالا موندم چه کنم.میخوام برم مشاوره پیشش.مطبش چهارراه طالقانیه.اگه بچه ها کسی پیشش رفته راضی یاناراضی توروخدا بگیدخیلی میترسم

 75. رها اصف می‌گه:

  سلام .من دوست دارم بینیم مثل صبا تاجیک بشه شما نمی دونید دکترش کیه.من ی دکتر خوب می خوام که هم طبیعی باشه هم صدام تغیر نکنه

 76. رها اصف می‌گه:

  تورو خدا بگید کی خوب عمل میکنه من اصفهانم اما می تو نم تهرانم بیام راستی پولشم بگید مر30

 77. زهرا می‌گه:

  سلام رهاجان من خودم پیش دکترعلیرضامعتمدی عمل کردم کارش خوب بود اما اگه تاحالاعمل نکرده بودم حتمن می رفتم پیش دکتر خرمی -توی اصفهان دکترای معروفی هستن اما به نظر من ارزششوداره واسه سلامتیتوزیباییت هردکتری رو درنظرداری بری مطبش مریضاشوببینی هم فرم بینی وهم تنفس-به هرحال عجله نکن به خودت فرصت انتخاب بده-عجله نکن-ادم یه بینی که بیشتر نداره پس تامیتونی درست تحقیق کن!!من هم بتونم کمکت میکنم گلم——————————–

 78. سارا می‌گه:

  سلام بچه ها———————–رها جان گلم من فقط راهایی روکه قراره واسه قبل عمل بکنی ومن تجربش کردم بهت میگم::::::: منم اصفهان پیش علیرضا معتمدی عمل کردم البته 4سال پیش-من انحراف تیغه بینی داشتم اما حالت اصلی بینیمم به سمت راست متمایل شده بود وتنفسم خیلی مشکل بود بعد از 2سال تحقیق توی اصفهان معتمدی رو پیداکردم که هفته ای 2 بارازتهران میومداصفهان -زیادمعروف نبود اما کارش حرف نداشتو اصلن درد وکبودی نداشتم باورت نمیشه -7روز بعدازعمل من رفتم سرکلاس-اینقدرشارژبودم–الان بعد از4 سال حالت بینیم داره بهتروبهترمیشه -دیگه وقتی گریه میکنم یاسرمامیخورمراحت نفس میکشمومثه قبل عملم زجرنمیکشم!!!!! خیلی میترسیدم اماانقدردکتربااخلاق وخوبیه خلاصه باهات راه میادسرقیمت ونمیدونم جدیدن چقدرمیگیره اما تبلیغشوهم نمیکنم-کارای علوی راد روخیلی دیدم دکتر زیباییه و حالت بینی هایی که عمل میکنه مثه “صبا تاجیکه”همون مدلینگ معروف بیشتربینی ها روبلندوقرینه دریاره امابه همه نمیاد!! اما خرمی روهم دیدم عالی عالی بوده-بینی ها خیلی قرینه و متناسب باصورته-مامانم 8همین ماه عمل داره-خیلی هم سختگیره توی این چیزا-
  ازتهران وبوشهرو…میان پیشش واسه عمل بینی-الان واسه هرعمل 1میلیون و400میگیره اما هرهفته 100هزارمیذاره روش!!!همه هم بینیا خوشگل ومتناسب-قرینگیی خیلی مهمه بعدعمل-دکترای دیگه هوایی-فیروزه ای-طرزی -کیقبادی-رضایی دردرجه دومن –انتخاب باخودته گلم امازهراجون راست میگه خوب تحقیق کن بعدخودتوبسپاربه تیغ جراحیو بیهوشی

 79. علي می‌گه:

  سلام مثل اينكه آمار عمل بيني تو شيراز خيللللللللللللي زياده. من سه ماه عمل كردم بينيم هنوز ورم داره الان ميشه درباره خوب بودنش نظر داد آخه ميگن تا شش ماه بايد صبر كني

 80. علي می‌گه:

  ادامه: بينيم مثل عكس بالايي شده فكر ميكنم از روبرو خوب نيست اونايي كه خيلي وقته عمل كردن راهنمايي كنن ممنون ميشم

 81. علي می‌گه:

  من شيرازم پيش دكتر غياثي عمل كردم خيلللللللللللللللللللللللللي ماه . البته دكتر تهرانه و تهران هم عمل ميكنه

 82. ساينا می‌گه:

  ماكسيمم هزينه عمل تو تهران چقدره؟

 83. رها اصف می‌گه:

  مرسی بچه ها از راهنمایتون میشه ادرس خرمی بدیند با علوی برم کارشون ببینم ممنون میشم دوستای گلم

 84. یک دوست می‌گه:

  سلام من بینیم گوشتیه ازدوماه پیش مطب گردی کردم پیش دکترسجادیانم رفتم هم قیمتش مناسبه هم کاراش خیلی قشنگ بوددوست خودمم رفت پیشش الان خوبه خیلی راضیه البته اون بینیش استخونی بودبرای دوهفته دیگه پیشش وقت گرفتم فقط نمیدونم کدوم مدلش قشنگتره چون هم طبیعی عمل میکنه هم فانتزی بینی دوستم بین فانتزی وطبیعی بودخیلی خوب شده شماچی میگیدتوعکسایی که توسایتش گذاشته کدوم قشنگتره ؟ http://www.dramirsajadian.com

 85. باران می‌گه:

  سلام. من شیراز دنبال یه دکتر خوب برای جراحی بینی میگردم. بینیم استخونیه ولی سرش هم که غضروفی هست میخوام خوشکل در بیاره. رفتم دکتر گندمی وقت بگیرم، خیلی ازش بد میگفتن. یه پسره می گفت بینی منو دو بار عمل کرده، آخرش هم خراب شده. از دکتر ساریخانی و دکتر مصباحی هم وقت گرفتم ولی نمی تونم تصمیم بگیرم. اگه کسی کمک کنه بتونم تصمیم بگیرم ممنون میشم.

 86. سانی می‌گه:

  سلام اگه میشه منو راهنمایی کنید من میخوام شیراز عمل کنم بابام هم راضی نیست ولی خب یهجورایی داره راضی میشه بیشتر از 5 یا 6 هم نمیخوام هزینه کنم ولی کامنتارو که خوندم گیج شدم … یکی از کارای ساریخانی رو دیدم خیلی خوب بود … ولی 3 تا از کارای خسروی رو دیدم 2 تاش که خوشم نیومد هم سر بینیشون کجه هم سوراخاشون لنگه به لنگه بود !!!! ولی یکیشون خیلی خوب شده جالبه که دو نفرشون هم بینیشون استخونی بود که یکیشو خوب در اورد اما یکی دیگشو نه … بینی منم استخونیه … حالا اخرش به نظر شما چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 87. سینا می‌گه:

  سلام.ساریخانی رو کسی میشناسه؟

 88. zahra می‌گه:

  slm dostan mn shiraz dr mesbahi amal krdam eftezahe eftezahhhhh

 89. شادی می‌گه:

  دکتر فوق العاده خوب با هزینه مناسب فقط من ونون آصفی رو قبول دارم بسیار کارشون عالی هستش …کنار بینی خیلی طبیعی در میاره وجای بخیه نمی مونه وروکارش حساسه من کارای زیادی از ایشون دیدم همه عالی ..هر کسی میخواد عمل کنه حتما کاراش ببینه

 90. ned می‌گه:

  سلام من چند سال پیش پیش دکتر ساریخانی عمل کردم.اصلا راضی نیستم.اتفاقا دو تا دوستامم پیش ساریخانی عمل کردن.اونا ام راضی نیستن.بینی های استخونی رو طوری که عمل میکنه باعث میشه پره اای بینیتون گود بشه و هط میوفته به سمت نوک بینی.بعدم بینی بعد یکسال کمی کج میشه.نوک بینی هم طوری که هم میکنه بعد ی مدت افتاده میشه
  من همه عیبهای بینی خودم و دوستامو مشترک دیدم.بنظرم اصلا دکتر خوبی نیست

 91. یاسی می‌گه:

  سلام من میخوام پیش ساریخانی عمل کنم بینیم استخوانیه و میخوام برام طبیعی عمل کنه.کسی نمیدونه جدیدا چند میگیره.اگه بهتر از ساریخانی میشناسین بهم معرفی کنین لطفا.

 92. سحر می‌گه:

  دوستان شما کسی رو میشناسید که بخاطر عمل بینی مرده باشه؟؟؟؟؟
  من در این حد میترسم…..!!!!!

 93. مانی می‌گه:

  سلام من مشهد هستم میخوام بینیمو عمل کنم عروسکی عروسکی میخوام شک دارم پیش سلیمی عمل کنم یا میمنه کممممکککککککک

 94. مریم می‌گه:

  سلام من یه هفته پیش عمل کردم الان که چسپوباز میکنم میبینم یه سوراخ پایینه یکی بالاتر.چقدرگریه کردم چکارکنم یعنی خوب میشه؟نیشابوردکترعربخانی عمل کردم

 95. ahmad می‌گه:

  سلام مريم جان نگران نباش اصلا. به راحتي درست ميشه . برادر من همينطوري شده بود دكترش دست زد نميدونم چطوري تنظيمش كرد بخدا

 96. ناناز می‌گه:

  سلام دوستان.من میخام بینیمو عمل کنم از شیرازم .بینیم گوشتیه میشه دکتر خوب بهم معرفی کنید هزینش هم بگید لطفا
  نظرتون درمورد اصفی و مرزبان و گندمی چیه کدومشون بهترن ب نظرتون؟؟؟
  راسی البرزی چی؟

  • یاسمن می‌گه:

   سلام
   من دیروز پیش روشنی و البرزی رفتم. دختر عموم اون هفته پیش البرزی عمل کرده یه ذره کبودی نداره و بانداژ رو صورتش نیست و فقط چسب زده. کار البرزی رو ندیدم تا حالا بعد از عمل .
   خلعتبری بعض بینی ها رو قشنگ بعضی هارو افتضاح دراورده بود. دستغیب خیلی بینی رو عروسکی و کوچیک می کنه.
   روشنی هم هر چی میرم مطبش همه کسایی که میان دو کیلو بانداژ دارن نمی تونم بینیشون رو ببینم.
   گندمی شنیدم خوبه
   ولی همه چیز به بینی ربط داره که مشکلش چی باشه
   واقعا گیج شدم خودمم که پیش کی برم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

   • ناناز می‌گه:

    از اصفی خبر نداری؟
    اگه میشه قیمت این دکترایی ک گفتی و بیمارستانشون بگو
    مرسی

    • یاسمن می‌گه:

     بستگی داره میخوای طبیعی عمل کنی یا عروسکی… البرزی بیمارستان دنا 5 تومن (البته چند تا کار ازش دیدم سوراخای بینی لنگه به لنگه بود)

     روشنی بیمارستان خدادوست 6.5 (من ازش وقت عمل گرفتم ولی دودل هستم چون یه کم عروسکی عمل می کنه) ولی دکتر خوبیه روزی 6 تا عمل انجام میده!!!!!!

     دستغیب بیمارستان شفا 4.600 بینی رو کوچیک می کنه

     خلعتبری ام آر آی و فرهمند 7 تومن ( من دو تا کار دیدم ازش خوشم نیومد)

     گندمی و ساریخانی و حاتمی پور و آصفی هم بقیه گفتن خوب نبوده
     آصفی هم گفتن 4.5 می گیره

     ولی من معتقدم هر کس یه سلیقه ای داره و می خواد یه مدل خاص بینیشو عمل کنه… نباید به حرف این و اون باشی باید بری تو مطب ها نمونه کارها رو ببینی

 97. zahra می‌گه:

  سلام دوستان کسی دکتر حمیدرضا سهرابی در اصفهان میشناسه؟ کارش خوبه؟؟؟؟

 98. zahra می‌گه:

  الان توی اصفهان بهترین دکترهای عمل بینی کیا هستن؟؟؟من بینیم پوستش خیلی نازکه میترسم بعد عمل خیلی زشت بشه و عیباش معلوم باشه بخاطر پوست نازکش. کسی تجربه ای مثل من داشته؟؟؟

 99. ستاره می‌گه:

  سلام بچه ها داریوش ساریخانی هزینه عملش چنده ؟منکه تعریفشو زیادشنیدم

 100. ستاره می‌گه:

  سلام دکترخوب توشیراز رومعرفی کنیدبم

 101. zahra می‌گه:

  تو رو خدا یکی منو راهنمایی کنه…

 102. نیلو می‌گه:

  سلام دوستان.
  من یکسال پیش عمل کردم. اما دو طرف بینیم ورم داره و دکتر گفته باید آمپول بزنی.به نظرتون خوب میشه؟؟؟؟؟ امپولش درد داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :(

  • مونا می‌گه:

   سلام
   آره عزیزم. با آمپول ورمش میخوابه. فکرم نمیکنم درد داشته باشه
   مریضای دکتر خسروی اکثرا بعد از عمل امپول میزنن ولی بازم جای شکرش باقیه که با آمپول جواب میگیرن

 103. سلام
  من رضام 24 سالمه
  شیرازیم هستما
  میگم میخوام بینیمو عمل کنم . گوشتیه. یکم بزرگه اذیت میشم همیشه
  زنگ زدم بیمارستان دکترخدادوست شیراز گفت نزدیکای 6-7 تومان خرج میشه
  زنگ زدم بیمارستان دولتی دستغیب گفت 4 تومان خرج میشه گفتم بیمه قبول می کنین گفت نه
  کسی دکتر خوبی سراغ داره کار خوب ارزون؟؟
  مرسی همگی

 104. nedaaa.jooon@gmail.com می‌گه:

  منم میخوام بینیمو عمل کنم…اما گیجم نمیدونم کجا برم امروز هم مصباحی وقت داشتم نرفتم….کسی میدونه کدوم دکتر تو شیراز بینی های استخونی و خوب عمل میکنه توروخدا ا ا ا کمک کنید

  • سانیا می‌گه:

   دکتر البرزی ساختمان پرند تو بیست متری سینما سعدی روبرو بیمارستان شفا کارش توپه

  • نازی می‌گه:

   ندا جان امیدوارم که تا حالا نرفته باشی عمل اونم پیشه مصباحی من سه ساله دارم هی میرم مطبشو میام در طول این سه سال حتی یه بینی قشنگ ندیدم حتی یک نفر که از عملش راضی باشه رو ندیدم .تازه زیر بار کارشم نمیره هر چی تو میخای دلیل بیار که دماغ منو خراب کردی قبول نمیکنه. اگر خواستی تحقیق کنی روزایی برو که کسایی که قبلن عمل کردن میان مطب، چون چند روز در هفته رو اختصاص داده به اونایی که عمل کردن و چند روز به اونایی که قصد عمل دارند

 105. الناز می‌گه:

  سلام بچه ها کسی دکتر قنبریان میشناسه تو اصفهان عمل می کنن خواهش می کنم هرکی میشناسه جواب بده

 106. فرنوش می‌گه:

  سلام منم ميخوام بينيمو شيراز عمل كنم تا حالا پيش سه تا دكتر رفتم ولى هنوز نميدونم واقعا پيش كى عمل كنم.تعريف ساريخانيو خيلى شنيدم ٢٩ام بهم وقت ولى رفتم مطبش. مريضاش بيشترشون بينيشون بزرگ بود هنوز.ديشبم رفتم پيش گندمى.الان واقعا گيج شدم پيش كدومشون عمل كنم.كدومشون بهترن؟.كسى دكتر ديگه اى بهتر از ساريخانيو گندمى شيراز ميشناسه ؟

 107. فاطمه می‌گه:

  من خییلی پشیمونم عمل کردم ساریخانی…تو فکرم برای ترمیمی…کی میدونه دکتر شیروانی ترمیمی ها رو چجور میکنه

 108. مونا می‌گه:

  سلام
  دکتر ساریخانی تو شیراز رو خیلی تعریفش میکنن …دوستای من راضی بودن… هزینه عملش الان فکرکنم 8 تومن باشه.. البته فکذکنم از اونایی باشه که اسمشون معروفتر از کارشون باشه

  دکتر خسروزی نژاد عملهای ترمیمی زیاد داره…دختر داییم دوبار مجبور شد پیش عمل کنه.. هزینه ی عملش هم جدیدا 7 تومن شده

  دکتردستغیب هم همه ی بینی ها رو یه مدل در میاره… نوک همشون مثل همه و بعد از یه مدتی خم میشه… خاله ی خودم پیشش عمل کرد اصلا راضی نیست. نیاز به عمل مجدد داره.

  دکتر افشین باقری هم خیلی تعریفش رو شنیدم که طبیعی عمل میکنه ولی من تو سایتش که رفتم از مدل عملش خوشم نیومد… 5.5 هم تقریبا دستمزدشه

  یه بنده خدایی میگفت دکتر فیروزه یگانه هم خوبه و دقت زیاد میکنه و از گندمی و حاتمی هم بهتره ولی چون زنه آدم میترسه بره پیشش

 109. ریحان می‌گه:

  سلام بچه ها

  لطفا یه دکتر خوب تو شیراز معرفی کنید؟

  دکتر مرزبان کارش خوبه؟

 110. ریحان می‌گه:

  دوستان لطفا راهنمایی کنید ؟؟؟؟؟

  • مونا می‌گه:

   سلام
   ریحان جان من چیزی از دکتر مرزبان نشنیدم
   بقول یکی ازدوستان همه چی بستگی به بینی خودت داره و این که خودت چه جوری میپسندی

   بعضی ها دوست دارن بینیشون عروسکی بشه. بعضی ها نه دوست دارن طبیعی بیرون بیاد

   بهترین راه اینه که هردکتری رو که مد نظرت هست بری مطبش و مریضاشو ببینی و ازشون سوال بپرسی…اینجوری قطعا زودتر به جواب میرسی

 111. سارا می‌گه:

  سلام دوستان .من میخوام بینیمو شیراز عمل کنم نمیدونم کدوم دکتر بهتره لطفا راهنماییم کنید ؟

 112. سارا می‌گه:

  یکی تعریف سارخانی رو میکنه یکی بدشو میگه .یکی میگه خسروی نژاد خوبه اون یکی میاد میگه خوب عمل نمیکنه .راجبه گندمی هم همینطور .واقعا سردرگم شدم .خواهشا کمکم کنید .راجبه هزینشونم هر کی میدونه بگه لطفا؟

 113. ویولت می‌گه:

  سلام.من 6ماه پیش آصفی عمل کردم.بقیه میگن خوبه.اما خودم دوسش ندارم متاسفانه…فرنوش جان شما که میگی بین گندمی و ساریخانی گیر کردی بگم که این دونا هیچ ربطی به هم ندارن…گندمی عروسکی کار میکنه و ساریخانی طبیعی….من کار از مصباحی دیدم.قبولش دارم….خسروی نژادم کارش دیدم بد نبود….کاش بازم حق انتخاب داشتم مثل شماها…..

 114. mamad می‌گه:

  بالاخره مانفهميديم پيش كي عمل كنيم هركي يه چيز ميگه…من شيرازم ميخوام بينيموطبيعي عمل كنم استخونيه…..مصباح!!!! ساريخانييي!!!!! گندمي!!!! آصف!!!!!! و…. كدام!!!

 115. طلا می‌گه:

  من شیرازم-بینی ام گوشتی و استخوانی هست پیش ساریخانی ویزیت شدم کارهاش را دیدم طبیعی عمل میکنه و لی ترمیمی هم زیاد توی مطبش بود الان موندم چه کار کنم لطفا اگر کسی پیش ساریخانی عمل کرده نظر بده

 116. elysian می‌گه:

  ساریخانی یهتره یا روشنی؟

 117. فرنوش می‌گه:

  من چهارشنبه پيش روشنى عمل كردم و الان تنها چيزى كه ميفهمم درده

 118. چرا کسی جوابمو نمیده آخه:( می‌گه:

  سلام دوستان شیرازی
  کسی کارای عمل دکتر ونون آصفی رو دیده؟ من میخوام بینیم عروسکی عمل بشه آیا کار ایشون خوبهههههههههههه؟

 119. elysian می‌گه:

  Man ye bar raftam matabesh khosham nayumad
  Fek konam roshani az asefi behtare
  Man diruz pishe sarikhani amal kardam

 120. محمد می‌گه:

  بنظرم واسه مردا يا دخترايي كه بخوان طبيعي عمل كنن مصباحي بهترين شيراز باشه…شما نظر ندارين؟؟؟؟؟

 121. سارا می‌گه:

  من میخام بینیمو عروسکی عمل کنم ساکن شیراز کسی میدونه تو شیراز کی عروسکی خوب عمل میکنه؟؟ لطفا راهنمایبم کنید

 122. zeynab می‌گه:

  من دماغم گوشتی نمیدونم پیش دکتر فیروزه ای عمل کنم یا لقمانی اصفهان هستن کار دوتاشونم دیدم بد نیستن میشه نظر بدید.ممنونم

 123. سارا می‌گه:

  تو رو خدا یکی بگه کی تو شیراز عروسکی خوب عمل میکه؟؟

  • سانیا می‌گه:

   دکتر البرزی توی 20 متری سینما سعدی..ساختمان پرند روبرو بیمارستان شفا بینی منو اون عمل کرد راضیم..باقی بیماراشم عالی شده بودن

 124. Yeki javab bede می‌گه:

  Man mikham binim fantezi bshe bein gandomi, khosravi, rabie,, asefi kodom bhtare?? Please javab bdin doaton mikonam

  • مونا می‌گه:

   عزیزم آصفی و گندمی به فانتزی عمل کردن معروفن… خسروی هم اگه ازش بخوای تا اونجایی که جا داشته باشه بینیت واست فانتزی عملش میکنه
   بقیه رو نمیدونم
   دعا هم یادت نره

 125. کمند می‌گه:

  سلام به همگی، منم شیرازم و میخوام بینیمو عمل کنم، خیلی میترسم، تقریباً همه بهم میگن برو پیش ربیعی. چندتا از اقوام پیشش عمل کردن خیلی خوب شده. کسی از هزینه ها و بیمارستانی که دکتر ربیعی عمل میکنه اطلاع داره؟ مرسی از راهنماییتون.

 126. یلدا می‌گه:

  دوستان تو رو خدا بگید ربیعی بهتره یا گندمی؟؟؟

 127. مريم می‌گه:

  سلام
  آيا كسي كار دكتر سجاديااااااااان رو ميشناسه ؟
  يا كسي پيش سجاديان عمل كرده ؟
  من تصميم گرفتم برم پيش دكتر سجاديان

 128. samira می‌گه:

  سلام به همه
  بچه ها من بینی مو 18 روزه پیش دکتر آصفی عمل کردم خیلی گوشتی بود اعصابم خورده به نظرم بینی مو کوچیک نکرده کسی اینجا هست بینیش گوشتی بوده باشه و پیش دکتر آصفی عمل کرده باشه از تجربه بعد از عملش به من بگه لطفااااااااااااااااااااا

 129. سپیده می‌گه:

  سلام دوستان.من از شیرازم ومیخوام بینی م رو عمل کنم.واسه چهار روز دیگه پیش دکتر مرزبان نوبت دارم.خوبی کارش اینه که طبیعی عمل میکنه و جای بخیه ها نمیتونه.اما الان دلهره دارم،میگم نکنه زیاد قشنگ درش نیاره.ممنون میشم راهنمایی کنید

 130. سپیده می‌گه:

  میشه بگین.دکتر سعید مرزبان خوبه؟؟؟؟ ؟

 131. زينب می‌گه:

  سلام من بيني ام استخوني هست و كمي قوز داره شيراز ميخوام عمل كنم. كسي ميدونه كار خلعتبري چطور هست؟؟؟ ميخوام طبيعي باشه دكتر خوب بهم معرفي كنيد لطفا

 132. زينب می‌گه:

  كسي كار خلعتبري رو ديده؟؟ لطفا كمكم كنيد

 133. زينب می‌گه:

  كسي رو ميشناسيد كه تزريق چربي به سينه داشته؟؟ نظرتون رو بگيد لطفا
  خيلي دو دل و مردد هستم آخه

 134. Elnaz می‌گه:

  سلام
  عمل بینی واقعا ریسکه و شانسی هردکتری خوب و بد داره همه چی بستگی به فرم صورت و سلیقه داره که چجوربینی دوست داشته باشی من کارای روشنی رودیدم یکیش خیلی خوب بود یکشیش بد بود و…ساریخانی هم که جدیدا میگن خوب نیست…

 135. امیر می‌گه:

  سلام
  دکتر مصباحی هنوز خوب عمل میکنه؟
  شیراز

 136. ریحان می‌گه:

  مرسی مونا جون

 137. زينب می‌گه:

  ممنونم الناز عزيز
  در مورد تزريق چربي به سينه كسي تجربه داره؟ يا كسي رو ميشناسيد كه اينكارو كرده و راضي باشه؟

 138. زينب می‌گه:

  اينجا هم ظاهرا كسي دكتر خلعتبري رو نميشناسه 😔

  • شبنم می‌گه:

   من شخصا پيشه دكتر آصفى عمل كردم ، بينى من استخونى بود و عالى شده طورى كه تويه اين ٢سال دكترو به خيليا پيشنهاد كردم :) اين تجربه شخصى من هست و اصلا پشيمون نيستم .

 139. كتايون می‌گه:

  من يه هفتس پيش ربيعي شيراز عمل كردم اما سر بينيم بالاس من كه گفتم سر بالا نميخوام،ممكنه سرش بياد پايين؟خواهشا جواب بديد دارم ديوونه ميشم

 140. سحر می‌گه:

  لطفا اگه کسی از کار دکتر مصباحی اطلاع داره بگه

 141. هدی می‌گه:

  دوست عزیز من تا اونجایی که میدونم خلعتبری خوب نیست هزینه اش هم الکی بالاس

 142. فاطمه می‌گه:

  سلام من میخوام پیش دکتر ساریخانی عمل کنم کسی میدونه کارش چه جوریه ؟ لطفا کسی که پیشش عمل کرده راهنماییم کنه ..

 143. مینا می‌گه:

  سلام من 8 ماه بینیمو عمل کردم .پیش اصفی کاراش خوبه فقط بینی من یکم مشکل داره استخون بینیم پهن شایدم ورم داره هنوز

 144. مونا می‌گه:

  سلام .ببخشید کسی آدرس یا شماره تلفن از دکتر مصباحی نداره؟
  میشه لطفا بگید برا بینی طبیعی شیراز پیش کدوم دکتر عمل کنم؟مرسی

 145. فرح می‌گه:

  من خودم دکتر ساریخانی شیراز عمل کردم طبیعی عمل میکنه برای ترمیم هم به اسرار راضی شد و هزینه ترمیم هم گفت میگیرم .بنظرتون چ دکتری برا ترمیم خوبه توی شیراز؟

 146. ریحان می‌گه:

  سپیده جون بینیتو عمل کردی پیش مرزبان؟ خوب شده؟ راضی هستی؟
  لطفا جواب بده

 147. مونا می‌گه:

  سلام ..کسی توی شیراز کارای دکتر افشین باقری دیده؟لطفا راهنمایی کنید اگر اطلاع دارین

 148. مونا می‌گه:

  سلام مونا جون
  افشین باقری به طبیعی عمل کردن خیلی معروفه
  چندتا از دوستای من پیشش عمل کردن و خیلی راضی بودن ولی من خودم تو سایتش که رفتم دوست نداشتم بینی ها رو… دیگه زیاد از حد طبیعیه

  اینم سایتشه: http://www.bagheridr.com/

 149. سارا می‌گه:

  سلام دوستان. کسی تو شیراز کتر رضاکبودخانی رو میشناسه؟ من فک‌کردم عملاش طبیعی بوده‌ واسه همین ازش نوبت گرفتم

 150. زهرا می‌گه:

  سلام. من شیرزم. کسی میدونه کار دکتر دستغیب چطوره? من بینیم استخونیه.. مشکل خاصی نداره… دستغیب. اصف. ساریخانی. خسروی نژاد گفتن خ خوب میشه… لطفا راهنماییم کنید… در ضمن انحرافم دارم

 151. سوفیا می‌گه:

  بچه ها کسی هست پیش دکتر روشنی تو شیراز عمل کرده باشه؟ بنظرتون مرزبان بهتره یا روشنی؟

 152. Z می‌گه:

  من پیش دکتر اصفی عمل کردم کارش عالیه راضی هسم.به شما هم پیشنهاد میکنم برید پیش دکتر اصفی

 153. راحله.ر. می‌گه:

  سلام بچه ها من تهران پیش دکتر علی نریمانی نوبت گرفتم دکتر سپاهه توی بیمارستان نجمیه هم هست قراره توی کلینیک خودش منو عمل کنه کسی میشناسه که منو راهنمایی کنه تو رو خدا اگه میشتاسید بهم بگید .

 154. سارا می‌گه:

  دوستان هیچکس اطلاعی از کار دکتر کبود خانی ندارن؟لطفا راهنمائیم‌ کنین

 155. غزال می‌گه:

  من ١ هفتست پیش اصفی عمل کردم،فوق العاده خوش اخلاق و مهربونن،٧ ساله پیش مصباحی عملم کرده بود.به هیچ وجه کوچیک نکرده بود بینیمو و بینی گوشتی و پهن من هنوز بشدت تو ذوق میزد…الان بنظر زیر پانسمان و چسب جالب میاد و از کار اصفی راضی هستم…٣-۴ روزه برم بازش کنم ببینم خوب شده یا نه!
  پناه بر خدا…
  ولی دکتر مصباحی برای بینی گوشتی و بزرگ اصلا گزینه خوبی نیست..پولتون رو هدر ندین
  من با هزار زور بلا تونستم اصفی رو راضی کنم عمل مجدد کنه،اگه انتخاب بدی کنین بار اول بعدشم هیچ دکتری عملتون نمیکنه!!!

 156. آرش می‌گه:

  سلام
  بچه ها من دماغم استخونیه و انحراف شدیدیم داره،پیش دکتر خسروی تو بیمارستان میر نوبت عمل دارم که دماغا رو عروسکی و کوچیک میکنه ولی جدیدا ینفر بهم توصیه کرد چون انحراف هم دارم یه متخصص گوش حلق بینی عملم کنه ،ساریخانی هست ولی دو برابر خسروی میگیره ،حاتمی ۵ تا هفت تومن میگیره و خسروی نژاد تو بیستمتری که اونم همین حدودا میگیره

  با توجه به استخونی و انحراف بینیم شما کی رو معرفی میکنین که بین ۴ تا ۵ بگیره م طبیعی عمل کنه؟دکتر آصفی خوبه؟

 157. مریم می‌گه:

  سلام.کسی هست پیش خسروی نژاد عمل کرده باشه؟ کارش چطوره؟ ممنون میشم بگید .بینی من استخونیه

 158. دنیا می‌گه:

  سلام. من قصد عمل کردن بینیمو دارم. دوستدارم طبیعی بشه هزینه هم برام مهمه. بهم گفتن دکتر خسروی نژاد اما هرچی تماس میگیرم مطبشون هیچکس جواب نمیده. کسی از کار و هزینه دکتر خسروی نژادو ونون آصفی چیزی میدونه منو راهنمایی کنه ؟ممنون میشم. دماغم استخونی هس بزرگ نیست کمی انحراف بینی دارم یه شکستگی کوچولو هم داره.

 159. زهرا می‌گه:

  سلام اصفی بینی اقایون عمل نمیکنه، تا تابسونم کار ترمیم دکترا دیگه قبول نمیکردن.
  دستغیب چطوره. کسی میشناسه? جدیدا هم نرخاشو برده بالا تا ۷. ۷.۵ از اقایون میگیرن…

 160. آرش می‌گه:

  سلام
  کی بینیه آقایون رو طبیعی عمل میکنه که بین ۴ تا ۵ هم بگیره؟

 161. آرش می‌گه:

  شیراز میگما

 162. نیایش می‌گه:

  سلام. کسی سبک دکتر ونون آصفی رو میدونه ؟طبیعی عمل میکنن یاعروسکی ؟کارشون خوب هست ؟

 163. مریم می‌گه:

  من نوبت واسه ویزیت گرفتم برای هفت بهمن هزینه هم بهم گفت از ۴۵۰۰۰۰۰ به بالا. کسی میدونم اقای دکتر ونون آصفی طبیعی عمل میکنن یاعروسکی ؟

 164. هدی می‌گه:

  با سلام.اصفی و گندمی به فانتزی عمل کردن معروفن فقط بین این دو تا کدوم بهتره؟؟؟؟ تو رو خدا راهنماییم کنید😣

 165. سپیده می‌گه:

  سلام دوستان من بینیم بزرگ وگوشتیه …کدوم دکتر تو شیراز بینی گوشتی رو خوب درمیاره؟ کار دکتر دستغیب و آصفی و خسروی کدومشون بهتره؟ ممنون میشم حواب بدین

 166. زهرا می‌گه:

  سلام. کسی کارهای دکتر ونون اصفی رودیده ؟برای بینی استخوانی خوب عمل میکنن ؟سبکشون طبیعی هس یاعروسکی ؟توروخدا راهنماییم کنید

  • مریم می‌گه:

   سلام زهرا جان. من حدود سه ماه پیش با دکتر آصفی عمل کردم . بینیم گوشتی بود و از عملم خیلی راضی هستیم. نمونه کاراشونو که توی مطب دیدم تقریبا میشه گفت غالبشون خوب بود. جای بخیه ها هم نمونده. بعد از عمل هم کبودی اصلا نداشتم. ورم صورتمم یه روز بود فقط. اخلاقشون فوق العاده خوبه. خیلی مهربون و متشخص هستن. و بر عکس خودشون منشی هاشون یکی از یکی بی ادب تر و گستاخ تر. هزینه عملشون هم ۴۲۰۰ میشه حدودا. یک ماهه نوبت عمل میدن. توی مطب همه بیماراشونو که من میحرفیدم راضی بودن از عملشون.قبلا آقایونو عمل نمیکردن ولی گویا تازگی ها میکنن. بینی نصفی ها رو طبیعی عمل کرده بودن نصفی ها عروسکی که احتمالا سلیقه خود بیمار بوده

   • زهرا می‌گه:

    ممنونم مریم جان خیلی لطف کردین. من وقت ندارم تومطب همه دکترابرم روم هم نمیشه ازهمه عمل کرده هاشون بپرسم. بینی بزرگی ندارم اما کمی انحراف داره یه شکستگی هم روش هس میخوام خیالم راحت بشه ازاین بدتر نشه. فردا نوبت ویزیت دارم اما منشی تلفنی بهم گفت هزینه از ۴۵۰۰۰۰۰ به بالا هس. بازم ممنون از راهنماییتون.

    • آرش می‌گه:

     سلام
     ببخشید منم میخوام پیش آصفی عمل کنم،اگه رفتید مطب میخواستم بدونم پسر هم اونجا بود که عمل کرده باشه،راضی بودند؟طبیعی بودندف؟ممنون میشم

 167. هستی می‌گه:

  من هشتم دی ماه پیش دکتر گندمی و روشنی نوبت دارم برم صحبت کنم،دوستان خیلی استرس دارم لطفا راهنمایی کنید،صورتم ظریفه بیبی فیس هست صورتم ،یه بینی واقعا زیبا میخام بینیم مشکل چندانی نداره

 168. هستی می‌گه:

  سلام راستی دختر عموم پیش دکتر روشنی عمل کرد خوبم بود،اما تو داروخانه کار میکنهومیگفت هرکی میاد داخل بینیش خشکله ازش میپرسم کجا رفتی عمل ،میگن پیش دکتر گندمی،اما بازهم دو دلم واقعا تصمیم مهمی هست تو زندگی 😥😑

 169. سایه می‌گه:

  سلام. ببخشید کسی کارای دکتر دستغیب دیده ؟هزینه عملشون میدونید ؟و کارای دکتر شکیباپور ؟همچنین هزینه عملشون ؟ممنون میشم اگر میدونید جواب بدید

 170. مرضى می‌گه:

  فقط و فقط آصفى

 171. بهار می‌گه:

  سلام .خوبین؟بچه ها کسی دکتر قنبریان شهرکرد را میشناسه؟

 172. سایه می‌گه:

  اصفی خیلی بینی رو کوچیک میکنه. سوراخ بینی یکی بزرگ یکی کوچیک بود میگفتن مشکل تنفسی هم دارن. فقط قیمتش نسبت به بقیه خوب بود و اخلاقش

 173. آرش می‌گه:

  بچه ها آصفی برا پسرا با بینی استخونی چطوره؟خوبه؟

 174. آرش می‌گه:

  میترسم بینیمو خراب کنه،من انحراف دارم خواهش میکنم راهنماییم کنید ممنون میشم

  • سایه می‌گه:

   سلام. هفته قبل که مطبشون بودم منشی اقای دکتر ونون اصفی گفتن اقایون روقبول نمیکنن اما من خودم یه پسر تو مطب دیدم که چندروزی بود عمل کرده بود. هزینه ۴۳۰۰۰۰۰. یه بینی استخوانی برای به خانم عمل کرده بود اصلا نمیگفتی عمل کرده ازبس طبیعی بود. ولی بقیشون خیلی ریز شده بود بینیشون. مشکلی تنفسی هم داشتن. درسته عمل زیبایی انتخاب خود فرد هست اما دکتر هم باید درقبالش مسیولیت پذیرباشه ما میخوایم دماغمو خوشگل بشه نمیخوایم همون یه ذره نفسی هم که میکشیم دیگه نتونیم بکشیم. میگن خسروی نژاد هم خوبه اما من کاراشو ندیدم

 175. مریم می‌گه:

  سلام دوستان گلم، من شیراز چند سال پیش مصباحی عمل کردم افتضضضضاح، هرچی بگم شنیدن کی بود مانند دیدن! به حرفهای دکترااا توجهی نکنید، برا هر پزشکی خودتون از اونایی که عمل شدن بپرسید و برید مطب ببینید…مصباحی اون موقع اصلا حاضر نشد تصویر بعد عمل دربیاره که انتخاب کنی چطوری می خوای، تازه من بینیم استخوانی صرف و اصلا گوشتی نبود، ایشون فقط به بهانه طبیعی همه رو به عمل راضی می کنه، بینی من که نوکش افتاد، بینی که کوچک نشد هیچ بلکه پهناش دوبرابر شد، دوستان به نظرات کاربرها گوش کنید و همه رو بخونید، مراقب خودتون باشید که پشیمونی سودی نداره

 176. آرش می‌گه:

  سلام سایه خانم
  ممنون از به اشتراک گذاری اطلاعاتتون
  اونایی که مشکل تنفسی داشتند عروسکی عمل کرده بودند؟
  منظورم اینه که اگه طبیعی عمل کنیم بازم احتمال مشکل تنفسی هست؟
  بالاخره خودتون کدوم پزشک رو انتخاب کردید؟
  سخت ترین قسمتش همین انتخاب پزشکه

  • سایه می‌گه:

   بله واقعا سخترین قسمتش انتخاب و اعتماد به دکتر هس. من هنوز نتونستم انتخاب کنم بهم دکتر علی اکبر خسروی نژاد پیشنهاد دادن اما نتونستم هنوز برم مطبشون تلفن هم جواب نمیدن که نوبت بگیرم. من پسر یکی ازاشناهامون چندسال قبل پیش دکتر اقایی عمل کرده واقعاً عالی شده اما هزینش الان ۵۳۰۰ هس شاید این هفته برم مطبش. شکیباپور هم میگن خوبه دخترخالم زیاد ازش تعریف میکنه چهارشنبه نوبت دارم اگر بتونم برم. من متاسفانه مادرم راضی نیس بخاطر همین مدام سرد میشم ازعمل کردن بینیم. بینی من استخونی هس تیغه بینی من کمی کج هس از داخل هس بیرون مشخص نیس خیلی کم انحراف دارم یه شکستگی کوچولو هم روبینیم هس ازتمام رخ مشکلی نداره اما نیم رخ اون شکستگی توچشمه. میترسم عمل کنم بدتر بشه. بخاطر این دو دل هستم

  • سایه می‌گه:

   بنظرم مشکل تنفسی کاری به عروسکی یا طبیعی بودن نداره سوراخ بینی تنگ میشه راه نفس کشیدن تنگ میشه تنفس مشکل میشه. اونایی که تومطب دیدم عروسکی نبودن اما سوراخ بینی شون کوچک بود. یا یکی از سوراخ های بینیشون کوچک یکی بزرگ بود اندازه هم نبود

 177. آرش می‌گه:

  مرسی سایه خانم
  ولی فکنم کلا شانسی باشه
  هر دکتری بالاخره هم عمل خوب داره هم بد،یکی از دخترا خسروی تو بیمارستان میر عملش کرده بود خیلی خوب شده بود، یکی دیگه هم پیش آصفی عمل کرده بود اونم عالی بود،من خودم پیش خسروی نوبت عمل دارمو برا آصفی و خسروی نژاد نوبت ویزیت دارم، دو ماه پیش حضورا رفتم مطب خسروی نژاد و برا اسفند نوبت ویزیت داده منشیش گفت عمل هم میافته بعد از عید،هزینه هم اون موقع پنج و نیم بود که قطعا بعد از عید میره بالا،روشنی هم هم هست شش و نیم میگیره

  • سایه می‌گه:

   بله واقعاً شانسی هس. ان شا الله نتیجه عملتون اونجوری باشه که راضی باشید. هزینه عمل واقعاً بالاس. ان شا الله هیچکس از عملش پشیمون نشه.

 178. سایه می‌گه:

  دکتر رضا محسنیان. تهران. واقعاً کارشون عالیه. دوستداشتید ازاینیستا کاراشونو ببینید سوالی هم داشته باشید جواب میدن. هزینه عمل هم ۳۵۰۰تا۳۷۰۰هس

 179. آرش می‌گه:

  مرسی
  لطف کردین

 180. سارا می‌گه:

  سلام دوستان کسی دکتر دستغیب و کبود خانی را میشناسه ؟ و میشه راهنمایی کنید که کدومشون بهتر هستن

 181. آیلین می‌گه:

  با سلام به همگی
  اگه کسی میخاد تو کرج عمل کنه فقط دکتر سعید راوندی.
  کارش خیلی خوبه و خیلی دقیقه تو کارش
  ۲۲ سال سابقه جراحی پلاستیک و آندوسکوپیک داره
  حدود ۴ تومنم هزینه شه

نظر شما چیست ؟