امروزه در بین بسیاری از جوانان بخصوص دختر ها مد شده که باید بینی خمد را عمل کنند تا از جو محیط عقب نمانند در بسیاری از این موارد این افراد دچار مشکلاتی از قبیل افتادگی بینی زشتی صورت دوگانگی شخصیت و… می شوند و حالا ما در این پست تصمیم داریم شما را با جراحی بینی کاملا آشنا سازیم …

از بین تمام اعمال زیبائی ، جراحی پلاستیک بینی که اصطلاحاً ” رینوپلاستی ” نامیده می شود از ویژگی های خاصی برخوردار است لذا سعی می کنم با تفضیل بیشتری مورد بحث قرار گیرد . این عمل چیزی بیشتر از مهارت جراحی است و در حقیقت تلفیقی از علم و هنر است . جراح زیبایی بینی قبل از هر چیز یک پزشک است  و فاکتورهای پزشکی و روانی که باعث شده یک فرد سالم با میل خودش برای انجام یک جراحی مراجعه کند رابه خوبی درک می کند  ضمناً او مثل میکل آنژ یک مجسمه تراش است . میکل آنژ تکه سنگی در اختیار داشت و با چشم بصیرت اثر خود را در لابلای آن می دید .وی با تراشیدن قسمتهای زاید سنگ اثر خود را در معرض دید دیگران قرار داد . جراح زیبایی بینی نیز با درنظرگرفتن شکل مناسب بینی برای هر صورت خاص ، با برداشتن قسمتهای اضافی و حالت دادن به قسمتهای باقیمانده سعی میکند اثر هنری خود را در معرض دید قرار دهد. بدیهی است وی هیچگاه به بینی به طور منفرد نگاه نمیکند بلکه بینی را درکنار سایر اجزای صورت بیمارش می بیند . به عبارت بهتر نمی توان با در نظر گرفتن یک بینی ایده ال به خلق یک بینی زیبا پرداخت بلکه بهترین بینی نوعی است که با سایر اجزاء صورت هماهنگی داشته باشد.

تصور و انتظارات غیر واقع بینانه درمورد جراحی پلاستیک بینی زیاد است. همیشه این امکان وجود ندارد که بافت انسان را به گونه ای تغییر داد تا آنچه بیمار دلش می خواهد حاصل شود. هدف جراح این است که ظاهر بیمار را در طی اعمالی که به دقت برنامه ریزی شده اند زیباتر کند . اینکه او چگونه به این مهم دست می یابد به میزان زیادی بستگی به آموزش ، تجربه، علم و مهارت او دارد و تمامی این فاکتورها بسیار متغیر هستند. همکاری بیمار وواکنش های ناخواسته نیز نقش بسیاراساسی در نتیجه نهایی یک عمل جراحی دارد .جراح نمی تواند نتیجه نهایی عمل را تضمین کند بلکه قادر است تضمین کند که تمامی تلاش خود را برای حصول نتیجه بهتر بکارخواهدبرد .

 

هر متقاضی جراحی پلاستیک بینی باید از حقایق زیرآگاه باشد:

1 –  هدف هرعمل زیبایی بهبود بخشیدن به وضع ظاهری است نه رسیدن به زیبایی کامل و مطلق .

2 – هر فردی که متقاضی این عمل است ممکن است به دلایل مختلفی ازجمله نوع پوست کاندید خوبی برای جراحی نباشد لذا جراحی برای هرفرد متقاضی توصیه نمیشود .به طور مثال در بینی های گوشتی دست جراح در جمع کردن نوک بینی خیلی باز نیست .بینی گوشتی به دماغی گفته میشود که پوست آن ضخیم و غضرو فهای نوک بینی ضغیف است . غدد چربی پوست این بینی ها معمولا زیاد است و نفود این غدد در لابلای پوست باعث ضخیم شدن پوست شده است . جراح  در طی عمل زیبائی بینی نمیتواند جنس پوست را تغییر دهد  و عمده کارهائی که  وی انجام میدهد بر روی غضروف و استخوان بینی است . لذا نوک بینی کسانی که بینی آنها گوشتی است بعد از عمل خیلی جمع نمیشود و ممکن است بعد از عمل ، فرد عمل شده از جمع  نشدن نوک بینی  اش ناراضی باشد. پزشک ،ضمن بررسی کلیه جوانب ،در صورت لزوم در مورد وضعیت پوست فرد نیز به وی توضیح خواهد داد.لازم به ذکر است که اکثر افرادی که نوک بینی خیلی بزرگی دارند فکر میکنند بینی آنها گوشتی است در صورتیکه همانطورکه قبلا هم توضیح دادم اگر بزرگ بودن نوک بینی بدلیل ضخامت پوست باشد ما با محدودیت های فوق الذکر مواجهیم اما اگر بزرگی نوک بینی بدلیل بزرگ بودن غضروفهای نوک بینی باشد ،این بینی گوشتی نیست و برای عمل کردن مشکلی ندارد لذا اگر در مورد جنس پوست بینی خودتان و گوشتی بودن یا نبودن آن ابهامی دارید  توصیه میکنم حضورا مراجعه کنید تا از نزدیک بینی شما معاینه شود.

3 –  در بچه ها محدودیت های مشخصی وجود دارد که مانع از جراحی پلاستیک بینی قبل از بلوغ کامل می شود . اغلب دختران درپایان 16سالگی و پسرها در پایان 18 سالگی به بلوغ کامل رسیده اند و میتوانند تحت عمل رینوپلاستی قرار گیرند . اصلاح عیوب بینی دراین سن باعث میشود اعتمادبه نفس نوجوان در یک زمان طلایی از زندگی وی بیشتر شود و نباید فراموش کنیم که در این زمان است که نوجوان نه تنها خودش را می شناسد بلکه احتمالاً آینده اش را پایه ریزی خواهدکرد . از طرف دیگر امروزه  تعداد قابل توجهی از متقاضیان رینوپلاستی افراد بالای 40 سال هستند . بسیاری از آنها اظهار می کنند که در زندگیشان از شکل بینی خودشان رضایت نداشته اند و در نهایت برای رینوپلاستی مراجعه کرده اند . چنانچه وضعیت عمومی وسلامتی فرد خوب باشد هیچ وقت برای انجام عمل رینوپلاستی به منظور دستیابی به بینی زیباتر دیر نیست . دراین موارد معمولا رینوپلاستی همراه با سایر اعمال زیبایی صورت مثل کشیدن پوست صورت و … .. به طور همزمان انجام می گیرد .

4 – چنانچه بیمار مبتلا به انحراف بینی نیز باشد باید همزمان با جراحی پلاستیک و یا قبل از آن  ، انحراف تیغه بینی وی اصلاح شود: میدانیم که دو حفره بینی توسط تیغه  بینی ازیکدیگر جدا میشوند . ایده آل این است که این تیغه در خط  وسط  باشد ولی عملا تیغه بینی اکثر افراد درخط وسط نیست و اصطلاحاً مبتلا به انحراف تیغه بینی هستند . چنانچه این انحراف کم باشد و باعث انسداد راه هوایی و عوارض ناشی از آن نشده باشد احتیاج به عمل جراحی ندارد ولی در مواردی که مسئله ساز شده باشد باید با عمل جراحی اصلاح شود . باید توجه کنیم در کسانی که کاندید عمل جراحی پلاستیک بینی هستند و مبتلا به انحراف تیغه بینی ( هر چند مختصر ) نیز می باشند حتما باید این انحراف اصلاح شود چرا که بعد از عمل رینوپلاستی معمولا سوراخها یا حفرات بینی کوچک می شوند لذا انحراف مختصر تیغه  بینی که قبل از عمل رینوپلاستی مشکلی را ایجاد نکرده است میتواند بعد از عمل رینوپلاستی باعث انسداد راه هوایی شود . پس برای اجتناب از انسداد بعدی بینی، چنانچه انحراف تیغه بینی نیز وجود داشته باشد حتما باید هنگام رینوپلاستی اصلاح گردد .

5 – اگر چنانچه به هر دلیلی انسداد بینی داشته باشیم مثل بزرگی شاخک های داخل بینی و یا پولیپ بینی باید به طور همزمان با جراحی پلاستیک بینی عوامل انسداد بینی را نیز برطرف کرد .

6 – لیزر در بسیاری از اعمال جراحی کاربرد مهمی دارد اما در عمل زیبائی بینی کاربردی ندارد و فقط برای برش اولیه به جای تیغ جراحی میتوان از برش لیزری استفاده کرد اما برش لیزری هیچ ارجحیتی از نظر درد بعد از عمل یا نتیجه  بعد از عمل و یا جای بخیه و … بر تیغ جراحی ندارد.

7– عمل جراحی بینی باعث بهبود و یا تشدید علائم حساسیت بینی نمیشود .   مبتلایان به آلرژی بینی هم میتوانند تحت عمل جراحی قرار گیرند اما لازم است این افراد از قبل از عمل تا مدتی بعد از عمل  تحت درمان با داروهای ضد حساسیت قرار گیرند .

8- جراحی بینی روی دید و حالت چشم اثری ندارد اما از آنجائیکه تا مدتی بعد از عمل نمیتوانید از عینک استفاده کنید ،اگر تصمیم دارید عمل لیزیک  چشم هم انجام دهید بهتر است ابتدا عمل لیزیک چشم را انجام دهید .با این وجود توصیه میکنم در این مورد با چشم پزشک خودتان نیز مشورت کنید.

9 – وجود پلاکهای ارتودنسی مانعی برای عمل بینی نیست و مشکلی ایجاد نخواهد کرد.

10 – با توجه به اینکه امروزه در مراکز جراحی خصوصی کمتر از هالوتان و سایر گازهای بیهوشی دهنده استنشاقی استفاده میشود و داروهای جدید بیهوشی اثرات کبدی یا ندارند و یا اگر هم داشته باشند این تاثیر اندک است ، لذا چنانچه در گذشته نزدیکی بیهوشی داشته اید ، ضرورتی ندارد  که از بیهوشی قبلی شما زمان زیادی گذشته باشد.

11 – حق العمل جراحی بینی از یک شهر به شهر دیگر و حتی از یک منطقه شهری به منطقه دیگر همان شهر و از نزد یک پزشک به پزشک دیگر متفاوت است . هر چند هزینه و قیمت عمل حتما یک فاکتور مهم درانتخاب جراح شما خواهد بود اماکسی موفق تر خواهد بود که بر مبنای فاکتورهای مهمتری مثل کارائی و تجربه ، جراح خود را انتخاب نماید. معمولا پزشکان هزینه عمل را بسته به شکل و نوع بینی و کاری که قرار است روی آن انجام شود مشخص میکنند اما من برای هر عمل زیبائی بینی صرف نظر از شکل و نوع بینی هزینه یکسانی را در نظر میگیرم که هر زمان که مایل باشید شما میتوانید با شماره تلفن  مطب یعنی 22583291 تماس گرفته و از میزان آن و همپنین از مقدار مخارج مرکز جراحی دقیقا اطلاع پیدا کنید.

12- برای انجام  عمل زیبائی بینی دو تکنیک یا روش به نامهای روش باز و روش بسته وجود دارد . بعضی از جراحان روش بسته را و بعضی دیگر روش باز را ترجیح میدهند اما به طور کلی طرفداران عمل باز در حال افزایش هستند . استفاده کردن یک جراح از یک روش باز یا بسته فی نفسه امتیاز و یا اشکالی را متوجه وی نمیکند  بلکه  مهم این است که نتیجه نهائی مطلوب باشد. مواردی وجود دارد که  غالب پزشکان  روش باز را  ترجیح میدهند  که در این رابطه  میتوان از موارد زیر نام برد : عمل جراحی مجدد ، عمل بر روی بینی ای  که  در اثر تصادف قبلی دفرمه شده باشد ، عمل زیبائی وقتی  که با انحراف بینی شدیدی همراه باشد که شکل ظاهری را هم کاملا کج کرده باشد .
تنها تفاوت روش باز با روش بسته در این است که در  روش باز علاوه بر خط برشی که در روش بسته بکار میرود  ، برش  کوچکی نیز روی پوست کلوملا داده میشود . کلوملا همان قسمت میانی  بین دو سوراخ بینی است که بطور معمول پائین تر از پره های بینی قرار میگیرد.شما میتوانید در عکس بالا محل این برش را که با مارکر مشخص شده است را مشاهده کنید .  این برش این امکان را فراهم میکند که بتوان پوست بینی را بلند کرد و تمامی ساختمانهای اصلی بینی که شامل قسمت استخوانی ، قسمت غضروفی و بافت نرم است را دقیقا مشاهده کرد و عمل جراحی را زیر دید مستقیم انجام داد . محل  جوش خوردن بخیه های این برش  باقی نمیماند و جای نگرانی ندارد. نکته ای که لازم به یاددآوری است اینکه برش خوردن یا برش نخوردن گوشه های بینی یا اصطلاحا پره های بینی ارتباطی به روش باز یا بسته ندارد بلکه به اندازه سوراخ های بینی و پره های بینی بستگی دارد یعنی اینکه اگر سوراخهای بینی بزرگ باشند و لازم باشد که کوچک تر و جمع تر شوند هیچ راهی به جز برش خوردن کناره های ( پره های )  بینی نیست  حتی اگر جراحی به طریقه بسته باشد.


مزایای روش بسته :
– زمان عمل در این روش حدود یک ربع کمتر از روش باز است.
– روی پوست کلوملا  برشی وجود ندارد .
– در این روش ورم نوک بینی کمتر ازروش باز است لذا ورم زودتر برطرف میشود.

مزایای روش باز:

– جراحی زیر دید مستقیم انجام میشود لذا احتمال غیر قرینگی کمتر میشود.
– قدرت مانور جراح و فضا برای کار کردن وی بیشتر است.

13 – در طی عمل رینوپلاستی اشکالات مختلف بینی را می توان برطرف کرد که برای مثال به موارد زیر می توان اشاره کرد:

 • بزرگ بودن اندازه بینی
 • قوزدار بودن بینی
 • افتادگی نوک بینی یا کم بودن زاویه بینی ولب
 • پهن بودن بینی
 • بزرگ بودن سوراخ های بینی
 • جعبه ای شکل بودن نوک بینی
 • زیاد بودن فاصله نوک بینی تا صورت
 • دررفتگی تیغه بینی وغیرقرینه بودن بینی
 • دو شاخه بودن نوک بینی
 • دماغ زین اسبی متعاقب ضربه های قبلی و یا عمل جراحی انحراف تیغه بینی
 • دفورمیتی های بعدازعمل جراحی

14– محل عمل شما “بیمارستان عرفان” و یا  ” مرکز جراحی و پزشکی مبین ” میباشد .

بیمارستان 200 تخت خوابی عرفان با زیر بنایی بالغ بر 20000 متر مربع بعنوان یکی از مجهزترین مراکز خصوصی کشور با آخرین استانداردهای بیمارستانی احداث و تجهیز گردیده و به صورت جنرال واجد  تمامی رشته های تخصصی و فوق تخصصی است  . این بیمارستان در ارائه خدمات نوین در سطح خاورمیانه با رعایت کلیه استانداردهای جهانی در جهت ارتقاء کیفی خدمات پزشکی گام بلندی برداشته و توانسته است  رتبه یک عالی ارزش یابی بیمارستانهای خصوصی تهران را کسب کند.

مرکز جراحی مبین واقع در خیابان پاسداران نبش گلستان هفتم به شماره تلفن 22583307  علاوه بر داشتن 6 اتاق عمل ، مجهز به بخش بستری ،بخش اورژانس ، آزمایشگاه تشخیص طبی ، رادیولوژی ، درمانگاههای رشته های مختلف ،اودیومتری ، اپتومتری و … میباشد.

15- در سالهای اخیر تولید نرم افزارهای مختلف کامپیوتری زندگی را دچار تحول چشمگیری کرده است . خوشبختانه علم پزشکی نیز در زمینه های مختلف از این پیشرفت بهره فراوانی برده است . طراحی کامپیوتری بینی که قبل از عمل صورت میگیرد نمونه گویایی از این امر است . این طراحی برای بیماران این فرصت را فراهم می کند تا تصویری واقع بینانه از بینی بعد از عمل خود داشته باشندو از طرف دیگر این امکان را در اختیار پزشک قرار می دهد تا به خواسته های بیمار آشناتر شده و در مورد امکان رسیدن ویا نرسیدن به آن خواسته ها با وی گفتگو نماید . سئوالی که برای بسیاری مطرح است اینکه این طراحی کامپیوتری چقدر به واقعیت نزدیک است به عبارت ساده تر اینکه نتیجه عمل آیا مشابه طراحی خواهد بود ؟ برای پاسخ به این سئوال چند فاکتور را باید مد نظر قرار داد :

اول)   قبل از طراحی باید بینی شما ( بویژه داخل بینی ) توسط پزشک معاینه شود .

دوم ) اگر طراحی توسط پزشک انجام شود شباهت طراحی با نتیجه بعد از عمل بیشتر خواهد بود چرا که پزشک فقط بعنوان یک گرافیست که قرار است از عکسی که به او ارائه شده است با کمک نرم افزار تصویر بهتری بسازد نیست بلکه وی در حین طراحی محدودیت های حین عمل را نیز لحاظ خواهد کرد .

سوم)  هر چه نرم افزار مورد استفاده قابلیت بیشتری داشته باشد امکان طراحی واقع بینانه تر افزایش پیدا می کند . امیدواریم روزی نرم افزاری تولید شود که قادر باشد تصویری سه بعدی از بینی و صورت ارائه نماید ولی نرم افزارهای مورد استفاده کنونی بر روی عکس که تصویری دو بعدی است قابلیت اجرا دارند . لذا در صورتیکه بیمار مایل باشد قبل از عمل طراحی بینی خودش را ببیند ، به هنگام مشاوره اولیه با دوربین دیجیتال از  نیم رخ وی عکس  گرفته میشود و  عیوب آن عکس  با کامپیوتر اصلاح می شود .

چهارم)  نکته آخر اینکه حتی با وجود فراهم بودن شرایط فوق باز هم نمی توان گفت که بینی بعد از عمل عینا مشابه طراحی خواهد بود ولی با اطمینان می توان گفت که شباهت آنها بسیار زیاد خواهد بود.
مراحل اقدام عملی برای رینوپلاستی

در ملاقات اولیه، بینی شما از نظر ظاهری و وضعیت تیغه  بینی ، شاخک های داخل بینی و….. مورد معاینه قرار خواهد گرفت و اینجانب ازخواسته های شما و انتظاراتتان مطلع خواهم شد و متقابلاً اقداماتی که قابل انجام هستند را با شما مطرح خواهم کرد و شما ازخواسته هایی که ممکن است قابل حصول نباشد نیز آگاه خواهید شد .در صورت تمایل شما ، از بینیتان  با دوربین دیجیتالی عکس گرفته خواهد شد و با استفاده از کامپیوتر طراحی بینی بعد از عمل خودتان را مشاهده خواهید کرد. در پایان برای شما عکس  درخواست می شود که شما باید آنرا از طریق عکاسی های بیرون تهیه نمایید . در صورت لزوم برای شما آزمایش خون نیز درخواست خواهد شد. شما پس از تهیه عکسها میتوانید تلفنی و یا حضوری ما را از آمادگی خودتان برای عمل جراحی مطلع نمائید  و آنگاه با توافق یکدیگر زمان عمل را تعیین خواهیم کرد.

شما روز عمل درحالت ناشتا یک ساعت قبل از عمل در مرکز جراحی حاضر خواهید شد . زمان عمل حدود یکساعت و نیم خواهد بود که از یک ربع قبل از عمل تا یک ربع بعد از عمل همکاران بیهوشی اینجانب بطور مستقیم ازشما مراقبت می کنند و بعد از آن هم حدود نیم ساعت در ریکاوری از شما دقیقا مراقبت خواهد شد . پس حدوداً از وقتی که وارد اطاق عمل می شوید تا وقتی که مجدداَ به بخش برمیگردید حدود دو ساعت و نیم به طول می انجامد .

در مورد نوع بیهوشی حتی الامکان نظر شما لحاظ خواهد شد . بیهوشی کامل و نیمه بیهوشی هر کدام مزایا و معایب مربوط به خود را داراست. اما به طور کلی و با توجه به سالها تجربه ، ما بیهوشی کامل را  بر نیمه بیهوشی ترجیح میدهیم  چرا که در بیهوشی کامل امکان کنترل فشار خون بیمار بیشتر است ،بیمار راحتتر است ، متخصص بیهوشی بهتر و راحتتر میتواند از بیمار مراقبت کند و در حین عمل ترشحات وارد حلق و ریه بیمار نمیشود و لذا جراح نیز راحتتر است و نهایتا اینکه سرفه بعد از عمل در بیهوشی کامل کمتر است . البته در موارد معدودی نیمه بیهوشی ( که اصطلاحا بی حسی موضعی گفته میشود )  بر بیهوشی عمومی ارجح است مثلا در بیمارانی که مشکلات زمینه ای مثل ناراحتی های قلبی عروقی و یا اختلالاتی دارند که بیهوشی کامل برای آنان به صلاح نیست و یا در بیمارانیکه نگران بی هوشی کامل هستند میتوان عمل زیبائی بینی را تحت نیمه بیهوشی انجام داد که در این روش نیز متخصص بیهوشی از ابتدای عمل تا انتهای آن از بیمار مراقبت میکند و با دادن داروهای ضد درد ، آرامبخش و خواب آور امکان یک عمل کاملا بدون درد را فراهم مینماید .
حدود شش ساعت بعد از برگشتن به بخش از مرکز جراحی مرخص می شوید . البته چنانچه خود شما مایل باشید میتوانید صبح روز بعد از عمل ، مرکز جراحی را ترک نمایید. این امر هزینه اضافی برای شما در بر نخواهد داشت .



مراقبت های بعد از عمل :
1 – حدوداً تا 5 ساعت بعد از عمل نباید چیزی میل کنید چرا که به دلیل داروهای بیهوشی حرکات معده و روده شما کند است و چنانچه شما چیزی میل کنید باعث بروز حالت تهوع  و استفراغ می شود. حدوداً 5 ساعت بعد از عمل ابتدا کمی آب می آشامید اگر چنانچه مشکلی نداشتید یک ربع بعد مختصری آب میوه خواهید آشامید و بعداز آن میتوانید از غذاهای نرم استفاده کنید و از روز سوم به بعد هر چه خواستید میتوانید میل کنید .

2 – باید تا 24 ساعت  از کمپرس سرد استفاده کنید . تا وقتی که  در مرکز جراحی بستری هستید پرستارما این کار را انجام خواهد داد. وقتی به منزل مراجعه کردید خودتان چند تکه یخ راخرد کرده و داخل کیسه فریزر ریخته و روی صورت ، گونه ها و لب بالا قرار دهید . این کار باعث می شود ورم و کبودی شما به حداقل برسد .

3 – دراز کشیدن بعد از عمل باعث تورم بینی شما میشود لذا سعی کنیدبعداز عمل فقط در حد معمول دراز بکشید .

4 – از روز سوم به بعد کارهای سبک مثل کارهای سبک منزل , کارهای اداری , کار با کامپیوتر و … .. بلامانع است .

6 – بعد از عمل ، در داخل بینی شما تامپون نخواهم گذاشت لذا بعد از عمل  ، درد و ناراحتی نخواهید داشت ولی به هر دلیلی درد داشتید اعم از اینکه ارتباطی به عمل شما داشته باشد و یا خیر فقط از استامینوفن ساده یا کدئینه به عنوان مسکن استفاده نمایید و از خوردن داروهایی مثل بروفن ، ایندومتاسین ، آسپرین و … . اجتناب کنید .

7-درد ، کبودی و خونریزی بعد از عمل به فاکتورهای متعددی وابسته است .افرادی را که من عمل میکنم خونریزی بعد از عمل ندارند ، درد بعد از عمل معمولا ندارند و اگر در مواردی درد داشته باشند به حدی است که با استامینوفن بهبود پیدا میکند . یکی دو روز اول ممکن است بیماران من کمی کبودی داشته باشند ولی  معمولا تا روز برداشتن گچ بینی که حدود روز ششم بعد از عمل است کبودی  برطرف شده است.

8 – بعد از عمل ،  زیر بینی شما گاز کوچکی گذاشته می شود که چنانچه خونابه ای از بینی شما خارج شود توسط این گاز جذب شود. بهتر است که این پانسمان را شما تعویض نکنید .

9 – تا وقتیکه گچ  را برنداشته ایم باید از لباسهایی استفاده کنید که از جلو توسط دگمه یا زیپ باز میشوند و برای پوشیدن آن لازم نباشداز روی سرکشیده شوند .

10– مادامی که گچ روی بینی شما قرار دارد میتوانید از عینک استفاده کنید اما بعد از برداشتن گچ باید تا 6 هفته به نحوی از عینک استفاده کنید که وزن آن روی بینی شما نباشد بدین منظور میتوانید وسط عینک را با چسب به پیشانی خودبچسباند ( در صورت لزوم حضوراً به شما آموزش خواهم داد ).

11 – یک هفته بعد از عمل جهت برداشتن  قالب روی بینی که اصطلاحاً به آن  گچ طبی گفته میشود به مطب مراجعه خواهید کرد. باید مراقب باشید درطی این مدت پانسمان روی بینی شما خیس نشود لذا برای استحمام باید به وسیله دوش دستی از گردن به پایین را بشویید و بعد بخوابید تا شخص دیگری موهای شما را بشوید بدون اینکه پانسمان شما خیس شود .

12 -تا سه هفته  بعد از برداشتن قالب روی بینی ( گچ طبی ) حدودا هر 5 روز یکبار برای تعویض چسب به مطب مراجعه خواهید کرد اما اگر ساکن تهران نیستید و یا به هر دلیل امکان مراجعه 5 روز یکبار شما وجود ندارد به شما آموزش خواهیم داد تا خودتان هر 5 روز یکبار چسب را عوض کنید.

13– شنا  یا فعالیتهایی که احتیاج به فعالیت زیاد دارد تا دو هفته ممنوع است .  شیرجه و اسکی تا دو ماه مجاز نیست . ورزش هایی که احتمال تصادم در آنها وجوددارند تا 4 ماه نباید انجام شود .

نکاتی که بیمار باید بداند :
1 – بعد ازعمل ، بینی شما تامپون نخواهد شد.
2 – بعداز عمل کبودی نخواهیدداشت و در موارد نادری هم اگر کبودی وجود داشته باشد بسیار اندک است که درعرض 2هفته برطرف خواهدشد .
3 – روز دوم صورت شما کمی متورم خواهد شد . هرچقدر کمتر دراز بکشید این تورم هم کمتر خواهد بود .
4 – عمل شما هم با بی هوشی عمومی و هم با نیمه بیهوشی قابل انجام است . نوع بیهوشی با توجه به نظرشما انتخاب خواهد شد .
5 – شما به هنگام برداشتن گچ تغییرات انجام شده را خواهید دید اما حدود یک سال  طول می کشد تا ورم بینی به طور کامل برطرف شود.
6 – مصرف داروهای آرامبخش قبل یا بعد از عمل بلامانع است.

7- در بعضی موارد مشاهده میشود که بیمار اظهارمی کند در چند روز اول بعداز عمل بطور تصادفی به بینی اش ضربه ای وارد آمده است این موضوع اهمیت ندارد مگر آنکه ضربه شدید باشد و یا باعث خونریزی و یا تورم قابل توجه شده باشد .

  موضوع: زیبایی و سلامت | برچسب ها : ,
   تاريخ:۸۹/۰۳/۱۰   ساعت:۸:۱۳ قبل از ظهر ۳۷۳ نظر

پست هاي مرتبط

۳۷۳ دیدگاه برای “جراحی بینی”

 1. لاله کرمانی نژاد می‌گه:

  با سلام و احترام : من سال 79 عمل زیبایی بینی انجام دادم اما متاسفانه بزرگی بینی من خیلی تغیر نکرد ه و کح شده تنها قوز بینی من برداشته شده است .آیا من دوباره میتوانم عمل کنم آخه خیلی از عمل دوم میترسم که بدتر و زشت تر شوم من 40سالمه و خدا را شکر مشکل خاصی ندارم و در صورت امکان هزینه کل عمل در بیمارستان شما چقدر می شود . با تشکر

  • فرزانه می‌گه:

   سلام من دکتری میشناسم که کارش خیلی خوبه عمل دوم هم ازش دیدم خیلی عالی بوده ترسیدن شماطبیعیه ولی اگه شناخت داشته باشی ایمان پیدامیکنی

  • asal می‌گه:

   slam man mekhastam benemo amal konam ama shoharam nemezare lotfan behem beged hazenash chan meshi

  • Mahsa می‌گه:

   سلام دوستان من میخواستم بینیمو عمل کنم ساکن تهران هستم پیش سه دکتر رفتم هومن قرهنگ مجد دکتر کوچک زاده و دکتر مهران منصوری بینیم هم استخونی هم گوشتی نمیدونم چکارکنم…یه دکتر میخوام قیمتش هم 4میلیون باشه کارش هم طبیعی باشه ممنونم نظربدید..

 2. امنه می‌گه:

  hello , I want to do my nose but, im not sure where do i do it, the best thing is Im thinking of now is in IRAN, but I don’t live in IRAN , is there any good doctor in tehran that have done a good job before?
  and how much is it?

 3. moon می‌گه:

  salam.biniye man gushtiye.kheili dust daram amal konam vali mitarsam zesht she chon zaheran moshkeli nadare vali yekam bozorge.hazine ham vasam moheme ke cheghad mishe.mamnun

 4. تینا می‌گه:

  سلام بینیمو یک ماهه عمل کردم قوزشو برداشتم میخواستم بینیم قوس دار بشه چند ماه بعد میتونم دوباره عمل کنم؟

 5. nana می‌گه:

  سلام منم میخام بینی مو عمل کنم ولی میترسم خوب نشه ؟میشه بگین هزینه اش چقدر میشه؟

 6. nana می‌گه:

  لطفا منو راهنمایی کنید چون دوست دارم زودتر بینی مو عمل کنم فقط میترسم

 7. دماغ عمل کرده می‌گه:

  بینی را عمل کن می خوای عمل نکن اگه عمل کردی که کردی اگه نکردی که نکردی خوب حالا عمل می کنی یا نمی کنی اگه نمی کنی بینی ات را عمی اخه تا کی نشینیم به پای قوس بینی مگه صاف چشه؟ اخه دو خط صاف به هم نمی نمی رسند مگر این که کج شوند خوب حالا که بینی ات کج شد می خواهی چکار کنی

 8. مصطفی21 می‌گه:

  سلام میخوام بینیموعمل کنم همجا خوندم دکترش خوب بوده مشکلی براش پیش نیومده
  حالا دنبال یک دکتر خوب میگردم لطغا معرفی کنید
  تو شهر شیراز زندگی می کنم
  با تشکر

 9. مهنا می‌گه:

  من بینی گوشتی دارم و بیشتر نوک بینی ام بزرگ وپهنه می خوام بدون با دستگاه که تبلیغش می کنند میشه کاری کرد یا باید به دکتر مراجعه کنم . در ضمن یه دکتر خوب تو تهران می خواستم برای بینی گوشتی . مرسی………

 10. شیرین می‌گه:

  سلام 2هفته میشه بینیمو عمل کردم .جای بخیه لک زده .میخواستم بپرسم جاش میره یا نه؟

 11. محمد می‌گه:

  یک هفته است که بینیمو عمل کردم ورم داره …….الان از کجا میتونم بفهمم بینیم قشنگ شده یا نه؟

 12. mahdi می‌گه:

  salam man alan 2 sal ast k binimo amal kardam nbiniye man goshti bod alan zaheresh khobe faghat tanha moshkeli k dare inke tangiye tanafos daram va jaye bakhiyash hanoz narafte mamnon misham age javabesho vasam befrestid

 13. مریم می‌گه:

  من میخوام عمل کنم اصفهان هستم اما نمیدونم پیش کدوم دکتر برم ؟؟؟ هاشمی ؟ علوی راد ؟ راستی ؟ فیروزه ای ؟

  • الهام می‌گه:

   من پیش د کتر علوی راد رفتم کاراشو دیدم راستش اصلا کارشو دوست نداشتم.دکتر فیروزه ای هم میگن خیلی سرسره ای عمل میکنه.اون 2تا هم نمیشناسم.ولی درحال حاضرمیگن بهترین دکتر اصفهان علی پور هست.تعریف عمرانی و لقمانی هم شنیدم ولی کارشونو ندیدم.من خودم بااینکه ساکن اصفهانم بعداز کلی جستجو تصمیم گرفتم تهران پیش مجید حاتمی عمل کنم.

 14. fateme می‌گه:

  سلام من بینیم استخوانیه یکم قوز داره و نوک بینی افتادس می خوام بعد از عید عمل کنم دنبال یه دکتر خوب و عالی با قیمت دو و نیم می گردم اصلا نمی دونم چی کار کنم تو سایتاشون رفتم کاراشونو دیدم اما نمی دونم کی خوبه !
  از تهرانم

 15. ساناز می‌گه:

  سلام من یکبار بینی ام ر وعمل کردم الان مشکل تنفسی دارم از فرمش هم راضی نیستم، کی دکتری میشناسه که کار ترمیمش خوب باشه؟؟ توروخدا بگین . کلافه شدم اینقدردکتر رفتم. دکتر شیروانی رو خیلی کاراشو دوست دارم ولی گرون میگیره؛ کی میدونه مجلسی بهتره یا شیروانی؟

  • فرزانه می‌گه:

   سلام سانازجون من دکتردیگه ایی میشناسم دکترامیرسجادیان مطبش توسعادت آباده خیلی کارش خوبه خودم پیشش عمل کردم کارش حرف نداره

 16. ساناز می‌گه:

  توروخدا یکی من رو راهنمایی کنه

 17. سارا می‌گه:

  سلام من می خوام بینیمو عمل کنم بینیم استخونیه شیراز زندگی می کنم کسی میدونه تو شیراز کدوم دکتر از همه
  بهتره؟

 18. مهشید می‌گه:

  سلام ، سارا جان دکتر گندمی برای این کار عالی هست، ایشون متخصص گوش و حلق و بینی هستن،البته به دلیل حجم بالای کاری مطب ندارن اما روزهای یکشنبه و سه شنبه بعد ازظهر درمانگاه مطهری هستن اگر بتونین یه نوبت بگیرین خیلی عالیه…از لحاظ هزینه هم مشکلی نیست چون ایشون هم بیمارستان دولتی جراحی و انجام میدن هم خصوصی و هیچ فرقی هم ندارن…من بیماران زیادی و دیدم که دکتر گندمی بینیشون و جراحی کرده…مطمئن باشید کارشون خوبه

 19. مریم می‌گه:

  سلام سارا جون من پیش یک دکتر تو کرج عمل کردم کارش حرف نداره واقعا آخرشه . من تهران هستم ولی چون خیلی کارش خوب بود رفتم کرج الان خیلی خوشحال و راضی هستم .دکتر حامد عباسی هستش.من دو میلیون دادم .

 20. سارا می‌گه:

  مرسی مهشید جون
  مرسی مریم جون

 21. سارا می‌گه:

  مریم جون لطف می کنی شماره و آدرس دکتر حامد عباسی رو بهم بدی؟
  ممنون میشم عزیزم..

 22. علی می‌گه:

  سلام من یکی از دوستام رو دکتر عباسی تو کرج عمل کرده در حد معجزه فیسش عوض شده!!!کارش واخلاقش یکه.

 23. مریم می‌گه:

  سلام دوستای خوبم من تصمیم دارم بینیمو عمل کنم بینیم استخونیه خیلی مشکل نداره لطفا راهنماییم کنید پیش کی عمل کنم از شیراز هستم به نظر شما بهترین دکتر شیراز کیه؟

  • فرزانه می‌گه:

   سلام مریم جون من توتهران پیش دکترسجادیان عمل کردم بروتوسایتش کاراشوببین من که ازکارش راضیم dramirsajadian.com

 24. saman می‌گه:

  salam man mikhastam bedoonam bade amal ta chand vaght chasb bezanim khoobe?

 25. مهسا می‌گه:

  من بینیم گوشتیه میخوام عمل کنم دکترای خوب شیرازم تقریبا میشناسم بیشتر دوست دارم برم پیش دکتر خسروی نزاد ولی بازم میترسم میخوام طبیعی بشه اخه بابام راضی نیست اگه خوب نشه دیگه تو خونه راهم نمیده تازه پول هم بهم نمیده گفته با پول خودت عمل کن منم به زور میتونم دو ونیم بدم. کسی میدونه دکتر خسروی چند میگیره؟ یکی میگه 2.5 یکی میگه 3 یکی میگه 4 گیج شدم دیگه

 26. shiva می‌گه:

  سلام دوستان من 11 ماه دیگه پیشه دکتر فیروزای نوبت دارم لطفا نظرتونو در مورد این دکتر بگین خیلیی استرس دارم. من ساکنه اصفهان هستم

  • الهام می‌گه:

   سلام شیوا جان.هرکسی حق انتخاب اصلی با خودشه.منم ساکن اصفهانم طبیعی هست که هر چیزی سلیقه ای هست.ولی من شنیدم که فیروزه ای خیلی قوس دار و سرسره ای عمل می کنه.وبرادر دوستم که پیشش عمل کرده راضی نبوده.بازم میگم بستگی به سلیقه وانتخاب خودت داره

 27. رها می‌گه:

  سلام من می خوام بینیمو عمل کنم دنبال یه دکتر خیلی خوب تو شیراز میگردم که کاملا طبیعی عمل کنه هرکسی یه چیزی میگه .گیج شدم .لطفا نظرتون رو بدید کسایی که عمل کردید.یکی که همه ازش راضی باشن.شهر دیگه هم بود اشکال نداره.برام ایمیل کنید مرسی

  • فرزانه می‌گه:

   رهاجون ضررنمیکنی کارای دکترسجادیانوببینی خیلی قشنگه کاراش متنوعه بسته به سلیقه وخواست خودت داره http://www.dramirsajadian.com

  • سمیرا می‌گه:

   سلام خانمی. اگه دنبال کاره طبیعی هستی برو پیشه دکتر کوشش تو شیراز من خودم قصده عمل دارم از ساری بگیر تا یزدو گچسارانو شیرازو اصفهان رفتم تا یه دکتر انتخاب کنم کوشش چون زیادی طبیعی بود پیشش نرفتم چندتا از کاراشو دیدم واقعا طبیعی و خوب عمل میکنه

 28. نفیسه می‌گه:

  سلام.من سه سال دووییدم واسه کارای بینیم دنبال دکتر نراقی.اخرشم عمل نکرد .خییییییییییییلللللیییییییییییی اذیتمون کرد.خدا ازش نگذره.فقط اسم در کرده.اما همونجور که مریم گفته دکتر حامد عباسی توی کرج حرف اولو میزنه.من خیلی توی تیپ و قیافه سخت گیرم.واسه همین اول رفتم سراغ نراقی.اما کار غباسی چیز دیگس

 29. نفیسه می‌گه:

  نراقی نسبت به کاری که میکنه خیلی گرون میگیره.10میلیون!کلانتر هرمزی هم 7 یل 8 تومن میگیره.اما عباسی بینی سه تا از بچه هامونو عمل کرده.یکی رفت پیشش پشت سرش بقیه هم دارن میرن.چون کارش عالیه.تو کرج راوندی و فروهنده که افتضاحن.فقط عباسی.

 30. نفیسه می‌گه:

  بینی من استخونیه.انحراف شدید داخلی هم داره.انحراف با زیبایی رو گفته 2 و نیم میلیون میگیره.اخلاقشم همونجور که دوستمون گفته عالیه.کاملو دقیق به حرفات گوش میده و درک درستی از زیبایی شناختی داره.تازه تیم عملشم جوونن و باحال.استرستو کم میکنن

 31. نفیسه می‌گه:

  یه چیز دیگه یادم رفت بگم.فقط متخصص گوش و حلق و بینی نیستن اقای عباسی.جراح پلاستیک هم هستن

 32. وجیهه می‌گه:

  سلام شیوا جان
  چقدر ازت میگیره دکتر فیروزه ای؟
  اصلا ترس نداره
  اگه ترس داشت که انقدر عمل نمیکردند عزیز

 33. مژگان می‌گه:

  سلام دوستان من بندرعباس هستم دکتر خوب رو بهم بگین آخه میترسم بینیم خراب شه قبم عروسیم میخوام عمل کنم.

 34. میلاد می‌گه:

  من رفتم سایت دکترسجادیانونگاه کردم ازکاراش خوشم اومداکثرکاراش طبیعیه اگه کسی شناخت داره بیشترراهنماییم کنه

 35. یک دوست می‌گه:

  من کرج هستم میخوام بینیموعمل کنم شناخت زیادی ندارم چه دکتری رومعرفی میکنیدکه سرقیمت راه بیاد

 36. نهال می‌گه:

  سللم بینی من گوشتیه الرژی هم دارم نمیدونم چیکار کنم میترسم عمل کنم به نظر شما با داشتن الرژی میتونم عمل کنم. راستی دکتر خوب تو مازندران میشناسن؟خواهش میکنم راهنماییم کنید. ممنونم

 37. مریم می‌گه:

  خوش بهحال اونایی که عمل کردن. من بابام پولداره ولی خسیسسسسسسسسس.هزینه عملم هم 5میلیونه.دارم افسردگی میگیرم.تنها عیب صورتم هم بینیمه…

  • فرزاد می‌گه:

   سلام مریم جان
   اگه تنها عیب صورتت بینی تو باشه اگه حالا هم ند بعدا میتونی درستش کنی ولی باید بدونی که اگه بینی تو تنها عیب صورت تو باشه بعد از برطرف کردن اون خیلی ها به تو علاقه مند میشن…..اونا فکرمیکنن که اخلاق و منش تو هم مثل صورتت بی عیب و نقصه…. و اگه اینطور نباشه این تازه اول بدبختی تو میشه خصوصا که بابات هم متاسفانه پولداره.

 38. مریم می‌گه:

  سلام فرزاد جان. وقتی همه بهم میگن همه چیت عالیه فقط بینیت… حس بدی پیدا میکنم. یه جورایی دپرس میشم. حالا دیگه با هزار بدبختی بابا رو راضی کردم.11هم همین ماه عمل دارم.واسم دعا کن.مرسییییییییییییییییی.

 39. علی می‌گه:

  سلام دوستان من علی هستم از ارومیه می خوام عمل کنم همه دکتر لطیفی رو تعریف می کنن شما نظرتون چیه درضمن من استخون بالای بینیم بزرگه اون روهم می شه کوچیک کرد اگه کمکم کنید ممنون می شم پایین بینیم هم یکم بزرگه

 40. هانی می‌گه:

  سلام
  منم بینیم نوکش غضروفیه و بزرگ یعنی تقریبا میکسه هم گوشتیه هم استخونی
  من کيش زندگی میکنم. میخوام برم اصفهان پیش دکتر علیپور عمل کنم دوستم رفته هزینش شده یک و هشتصد
  کسی میدونه علیپور چجوریه؟
  خیلیییییییییییی میترسم از اینکه خراب شه و همه مسخرم کنن :(

  • الهام می‌گه:

   سلام هانی جان این دکترکارش یکی درمیون شانسیه.من اکثرکسایی که پیشش عمل کردنو دیدم بی اغراق بگم همشون جای بخیه هاشون پیداست واحساس می کنم همه جراحی هاش کپیه.بعضی هام که پرسیدم اعتراف کردن تنفسشون خوب نیست با این که ایشون معروف ترین دکتر اصفهانه ولی من خودم 40روزه تهران پیش دکتر مجیدحاتمی بالاتراز میرداماد عمل کردم فوق العاده راضیم.تنفسو بویاییم عالیه.فوق العاده طبیعی هم هست حتی جای بخیمم معلوم نیست.1ماهم بیشتر چسب نزدم.تبلیغ نمی کنم ولی همه حق دارن دنبال کار خوب باشند

  • نازنین می‌گه:

   سلام هانی جون
   من سه سال پیش بینیمو دکتر علیپور عمل کرد افتضاح مشکل تنفسی هم پیدا کردم همه میگن بینیت قبلا خوشکل تر بود زیر بار ترمیم هم نرفت خدا ازش نگذره الکی ازش تعریف میکنن من افسردگی گرفتم بعد از سه سال ورمش از بین نرفته بینی خودم کوچیکتر بود.

 41. سوزان می‌گه:

  سلام دوستان.خیلی دوست دارم کارای دکتر داریوش ساریخانی که شیراز هستش رو ببینم.اما از هر سایتی میرم موفق نمیشم.اگه آدرس دارید بهم بدید لطفا.ممنون.

 42. الهه می‌گه:

  سلام بچه ها من بینیم استخونیه میخوام شیراز عمل کنم ینظرتون بهترین دکتر شیراز کیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • مهسا می‌گه:

   الهه جون عمل بینی گاهی شانسیه من 1 ساله دارم تحقیق میکنم هر کسی با توجه به فرم صورتش باید تصمیم بکیره من فردا عمل دارم صورتم ظریفو کاملا دخترونس دکتر گندمی کاراشو دیدم بینی رو کوچیک میکنه به صورت من که کوچیک میاد ولی اگه صورتم این فرمو نداش قطعا دکترم فرق میکرد هر کسی یه چیزی میگه فقط خودت تصمیم بگیر

 43. مريم می‌گه:

  من ٤ روز از عمل بينيم گذشته سوراخهاي بينيم هماهنگ نيست يكيش گرده و بزرگ هنوز گچ دارم. دكتر گفته ٥ روز ديگه درست مي شه كسي اين وضعه منو تجربه كرده؟ يني درست ميشه؟

 44. مینا می‌گه:

  کسی دکتر امانی تو اندیمشک رو میشناسه؟

 45. رها می‌گه:

  ممنون بابت همه ی نظراتون. کس دیگه ای نیس که شیراز عمل کرده باشه؟ من تعریف گندمی رو خیلی شنیدم کی بهتره؟گندمی یا ساریخانی؟یا خسروی نژاد؟طبیعی میخوام باشه .از کارای سجادیان خوشم نیومد

  • فاطیما می‌گه:

   رها جان کارای گندمی کپی هست و اصلا طبیعی نیست.خسروی نژاد هم اگه همونیه که مرودشت عمل میکنه اون از روی بینی برش میزنه بعدش باید بری لیزر و… به نظر من ساریخانی بهتره چون تنها دکتریه که من دیدم واسه بینی درصد میگه با توجه به نوع و جنس بینی.اینطوری بهتر میتونی تصمیم بگیری.

 46. رها می‌گه:

  راستی کسی میدونه دکتر گندمی چند وقته نوبت عمل میده؟ ممنون میشم زودتر جوابمو بدید.واسم ایمیل کنید.م__رس_________________________ی

 47. رها می‌گه:

  فاطیما جون شما عمل کردی شیراز؟دکتر کوشش کاراش رو دیدی؟پس کی تو شیراز از همه بهتره؟رییس انجمن جراحان بینی به من گفت گندمی از همه بهتره. بچه های توی سایت هم گندمی رو پیشنهاد دادن
  رییس دیگه مصباحی وساریخانی و… رو تایید نکرد.میدونی گندمی چند میگیره و چند وقته نوبت میده؟

 48. رها می‌گه:

  مرسی فاطیما جون

 49. فاطیما می‌گه:

  من 28 همین ماه پیش ساریخانی وقت عمل دارم بهم گفت 100% تضمینی…یکی از آشناهامون پیش ربیعی-شکیباپور و ساریخانی کار میکرده به من گفت من فقط ساریخانی رو تایید میکنم.من چون بینیم استخونیه ساریخانی خوب درش میاره.چندتا از دوستام پیش ساریخانی عمل کردن خیلی ناز شدن… یکیشونم گندمی که تغییر کرده ولی طبیعی نشده.نه گلم از وقتای گندمی خبر ندارم.

 50. فاطیما می‌گه:

  دکتر کوشش معروف نیست من نمیشناسمش

 51. رها می‌گه:

  مرسی فاطیما جون
  مرسی مهسا جون
  نظراتون خیلی بهم کمک کرد دوستای گلم. بازم اگه کسایی رو می شناسید که پیش گندمی و ساریخانی عمل کردن چه راضی چه ناراضی در جریان بذارید منو. شیرازی های عزیز خوشحال میشم نظراتون رو بدونم

 52. نازنین می‌گه:

  سلام بچه های شیرازی. من بینیم استخونیه می خوام عمل کنم شیراز هستم .تو رو خدا کمکم کنید هرکی کسایی رو می شناسه که پیش دکترای معروف شیراز عمل کرده بهم بگید که راضی بودن یا نه. و کی رو از همه بیشتر تایید می کنید. مرسی از همتون

 53. نرگس می‌گه:

  بچه ها سلام
  من ميخام بيني مو عمل كنم بيني من تقريبن گوشتيه
  هرچي بيشتر مشاوره ميگيرم گيج تر ميشم
  تا حالا با دكترآبرومند تو تهران و دكتر توفيقي توي كرج ويزيت كردم
  آبرومند گوش و حلق وبيني نبود و فك و صورت بود اما تقريبن همه ي مريض هاش راضي بودن از كارش
  توفيقي هم طبيعي عمل ميكنه به دلم نشست تقريبن اما سر لرزش دستي كه داشت يه كم دو به شك شدم
  الان ميخام راهنماييم كنيد بين اين دكترا تو كرج نتيجه كار كدوم دكتر بهتره و بعد چند سال بيني كج نميشه
  دكتر توفيقي، دكتر راوندي، دكتر گرمارودي

 54. رومینا می‌گه:

  سلام بینی منم گوشتی ولی من ساکن اردبیل هستم از دکتر یوسف شفائی برا عمل وقت گرفتم ولی خیلی میترسم چه جور دکتریه چطور عمل میکنه به منم اون دکتر معرفی کردن یکی راهنمایی کنه چکار کنم چقر طول میکشه سرپا بشی کار روزانه انجام بدی من دانشجوام

 55. فوتون می‌گه:

  سلام من بوشهر هستم لطفا اگه کسی دکتر خوب توی بوشهر.اهواز.بهبهان میشناسه بگه چیزی تا عروسیم نمونده باید زودتر تصمیم بگیرم.

 56. shafagh می‌گه:

  میخواستم بدونم یه دکتر طبیعی عمل کنه خووووب تو مازندران میشناسین؟

 57. سارا می‌گه:

  بچه ها من دو سال قبل پیش دکتر گندمی عمل کردم راضی هستم
  دخترخاله ام هم بعد از من عمل کرد راضی بود اتفاقا شنبه هم میخوام بره برادرم برم نوبت عمل بگیرم 1600000

 58. مهسا می‌گه:

  رها جون من الان 1 هفته است عمل کردم پیش دکتر گندمی به نظرم خوب شده جای بخیه اصلا ندارم فقط 2 تا بخیه خورده بینیم باز نشده البته دکتر گفت بینیت هیچ مشکلی نداره فقط یه قوس کوچولو داده النم مشکلی ندارم

 59. سمیرا می‌گه:

  salam bacheha man alan4 rooz az amale binim migzare be bazare man doktor venon asefi kheyli khoob amal mikone age shiraz mikhayn amal konin pishnahad mikonam hatman berin marizashoono too matab bebinin vaghean ali amal mikone

  • آهو می‌گه:

   سلام سمیرا جان. مبارک باشه عزیزم. منم هم 3 ماه قبل پیش دکتر آصفی عملیدم. من ازش خواسته بودم که طبیعی عمل کنه اما بینیمو عروسکی در آورده. دارم از دستش دیوونه میشم. تنها دلخوشیم اینه که مشکل تنفسی ندارم و همه بهم میگن مبارک باشه!!!!!!!!

   • آیدا می‌گه:

    عزیزم قوسش چقدره؟ من پیش دکتر اصفی وقت عمل گرفتم ولی میترسم قوسش زیاد بشه. طبیعی میخوام. بینیم گوشتیه. مال شما گوشتی بود یا استخونی؟

 60. رها می‌گه:

  به سلامتی مهسا جان. منم مثل شما خانوادم راضی نیستن گفتن اگه خراب شد پای خودت!!!! واسه همین میخوام طبیعی بشه شما هم دنبال کار طبیعی بودی حالا طبیعی شده؟؟هفته اول سخت نگذشت؟کبودی نداری؟ چند ازت گرفت؟ همون جور ی که میخواستی (طبیعی ) شده عزیزم؟

 61. مریم می‌گه:

  سلام دوستان
  من 6 سال پیش بینیمو پیش دکتر خسروی نژاد عمل کردم ولی الان راضی نیستم. انحراف بینیم که خوب نشده هیچی خود بینی رو هم دوست ندارم. البته الان هیچ کس نمی فهمه من عمل کردم چون هنوز خیلی نقص داره. در واقع دکتر خسروی نژاد فقط قوز بینی منو گرفته و به بقیه قسمتاش دست نزده. الان دوباره می خوام عمل کنم. میشه یه دکتر خوب توی شیراز بهم معرفی کنید که سریع وقت عمل بده. آخه من 2 ماه دیگه دارم از ایران می رم و خیلی وقت ندارم. کارای دکتر گندمی رو دیدم خیلی خوب عمل می کنه ولی خیلی بینی رو کوچیک می کنه. دکتر ساریخانی رو هم تعریفشو زیاد شنیدم. می دونید این دو تا چجوری وقت عمل می دن؟

  • آهو می‌گه:

   مریم جان دکتز گندمی رو شنیدم اگه الان بری پیشش حداقل برای 3 یا 4 ماه بعد بهت وقت میده. دکتر ساریخانی رو نمی دونم. اما تعریفش رو خیلی شنیدم و همه میگن کاراش عالیه. من 3 ماه قبل پیش دکتر ونون آصفی عمل کردم. اون سریع وقت داد. کارش هم خوبه فقط مشکلش اینه که عروسکی در میاره. باید حتما بهش تاکید کنی که چه جوری می خوای و وقتی میری پیشش روی عکسی که درست میکنه، دقیقا بهش بگی چه شکلی می خوای. اگه می خوای طبیعی باشه حتی توی اتاق عمل هم بهش تاکید کن.

 62. سارا می‌گه:

  درود
  مریم جان میشه آدرس دکتر عباسی رو بدی،کجای کرج مطب داره یا شماره تلفنشو

  لطف میکنی عزیزم

 63. سهیلا می‌گه:

  سلام دوستان من ساکن اصفهانم بینی گوشتی دارم خیلی میترسم عمل کنم اگه دکتر خوب که توی اصفهان سراغ دارید بهم معرفی کنید در ضمن میخواستم بدونم عباسی که تود کرجه بینی گوشتی را جطور عمل میکنه مرسی

 64. سارا می‌گه:

  سلام.كسي دكتر فرهنگ و آبرومند رو ميشناسه؟؟؟؟؟؟؟

  • ستاره می‌گه:

   من فرهنگو می شناسم، رفتم مطبش، کاراشو دیدم…وقت عمل هم داد اما می خوام برم پیش عباسی کاراش خیلی بهتره… فرهنگ سری دوزی کار می کنه، بیماراش همه راضی بودن اما مشکلی که وجود داشت از نظر من ، همه مثل هم بود بینی هاشون و اینکه اصلا به بینی گوشتی دست نمی زنه یکاری می کنه خودت پشیمون شی!

 65. ساناز می‌گه:

  سلام بچه ها من شیراز زندگی میکنم.میخوام تا عید عمل کنم.کسی دکتر مرزبان رو میشناسه؟؟؟؟لطفا راهنماییم کنید.ممنون

 66. ساناز می‌گه:

  تو رو خدا یکی منو راهنمایی کنه………………….. دکتر مرزبان خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 67. رویا می‌گه:

  بچه ها کی پیش دکتر سجادیان عمل کرده؟

 68. aylar می‌گه:

  dr mohamad baghere fattahi ham karesh khobe,kheyli tabie amal mikone,to bimarestane kasrae….albate inam begam kheyli geroon migire,8 milyoon…..

 69. goli می‌گه:

  سلام به همه.
  من میخوام دماغم رو شیراز پیش ربیعی عمل کنم. کسی هست که اونجا عمل کرده باشه؟ نظرتون راجع به کاراش چیه؟ ممنونم نظرات دوستان رو بدونم

  • ساناز می‌گه:

   گلی خانوم جدیدا ربیعی داره بد عمل میکنه.بینی یکی از دوستام بد شده یعنی سمت راستش بالاتر از سمت چپشه.بینی پسر داییم هم خیلی تابلو عمل کرده…من که منصرف شدم برم پیش ربیعی. من ار این دکترا یکی رو انتخاب میکنم:مرزبان-ساریخانی-روشنی.

 70. rojin می‌گه:

  salam man 2dafe bimnimo amal kardam ham be khatere enherafesh ham zibayi vali alan khubtar ke nashode hichi az har 2nazar badtaram shode aslan nemitunam nafas bekesham
  be nazare shoma bayad chikar konam ????

 71. rojin می‌گه:

  MISHE BEPORSAM ESME IN DOKTORI KE MATNE BALA RO NEVESHTE CHIYE

 72. ناهید می‌گه:

  با سلام من میخواستم از بچه ها بپرسم دکتر حامد عباسی در کرج عمل بینی اش چطوره و هزینه ان چقدره ؟ بیشتر هم دوست دارم اگر افرادی هستند که توسط ایشان عمل شده اند و ناراضی هستند پیام بذارند و علت رو بگند. باید به زودی تصمیم بگیرم . در ضمن تزریق چربی توسط ایشون کسی انجام داده یا نه قیمت آن و این که از تزریق راضی بودند یا نه؟ مرسی

 73. اکرم می‌گه:

  من منشی دکتر عباسی در کرج هستم خودم و سه خواهرم عمل کردیم و همه واقعا راضی هستیم ایشون هم از نظر کار و هم اخلاق عالی هستن . شما باید حتما خدمت دکتر برسید تا بینی شما رو ببینند تا هزینه رو اعلام کنند هزینه تزریق چربی هم 600 تومن هر ناحیه هست و بیمار در این مورد نیز داشته اند و همه راضی بودن

 74. مینا می‌گه:

  سلام دوستان.منم میخوام عمل زیبایی بینی انجام بدم.توکرجم.کاردکترعباسی رودیدم 2موردازدوستام البته هردوشون ترمیمی بودن.اونا که خیلی راضی بودن خیلی ام ریلکس وراحت بودن بعدازعمل خودشون که اینجوری میگن حالا ظاهرشون زیادچنگی به دل نمیزد ولی خب خودشون راضین.تازه میگن اصلا درد نداشتن.حالا موندم چه کنم.میخوام برم مشاوره پیشش.مطبش چهارراه طالقانیه.اگه بچه ها کسی پیشش رفته راضی یاناراضی توروخدا بگیدخیلی میترسم

 75. رها اصف می‌گه:

  سلام .من دوست دارم بینیم مثل صبا تاجیک بشه شما نمی دونید دکترش کیه.من ی دکتر خوب می خوام که هم طبیعی باشه هم صدام تغیر نکنه

 76. رها اصف می‌گه:

  تورو خدا بگید کی خوب عمل میکنه من اصفهانم اما می تو نم تهرانم بیام راستی پولشم بگید مر30

 77. زهرا می‌گه:

  سلام رهاجان من خودم پیش دکترعلیرضامعتمدی عمل کردم کارش خوب بود اما اگه تاحالاعمل نکرده بودم حتمن می رفتم پیش دکتر خرمی -توی اصفهان دکترای معروفی هستن اما به نظر من ارزششوداره واسه سلامتیتوزیباییت هردکتری رو درنظرداری بری مطبش مریضاشوببینی هم فرم بینی وهم تنفس-به هرحال عجله نکن به خودت فرصت انتخاب بده-عجله نکن-ادم یه بینی که بیشتر نداره پس تامیتونی درست تحقیق کن!!من هم بتونم کمکت میکنم گلم——————————–

 78. سارا می‌گه:

  سلام بچه ها———————–رها جان گلم من فقط راهایی روکه قراره واسه قبل عمل بکنی ومن تجربش کردم بهت میگم::::::: منم اصفهان پیش علیرضا معتمدی عمل کردم البته 4سال پیش-من انحراف تیغه بینی داشتم اما حالت اصلی بینیمم به سمت راست متمایل شده بود وتنفسم خیلی مشکل بود بعد از 2سال تحقیق توی اصفهان معتمدی رو پیداکردم که هفته ای 2 بارازتهران میومداصفهان -زیادمعروف نبود اما کارش حرف نداشتو اصلن درد وکبودی نداشتم باورت نمیشه -7روز بعدازعمل من رفتم سرکلاس-اینقدرشارژبودم–الان بعد از4 سال حالت بینیم داره بهتروبهترمیشه -دیگه وقتی گریه میکنم یاسرمامیخورمراحت نفس میکشمومثه قبل عملم زجرنمیکشم!!!!! خیلی میترسیدم اماانقدردکتربااخلاق وخوبیه خلاصه باهات راه میادسرقیمت ونمیدونم جدیدن چقدرمیگیره اما تبلیغشوهم نمیکنم-کارای علوی راد روخیلی دیدم دکتر زیباییه و حالت بینی هایی که عمل میکنه مثه “صبا تاجیکه”همون مدلینگ معروف بیشتربینی ها روبلندوقرینه دریاره امابه همه نمیاد!! اما خرمی روهم دیدم عالی عالی بوده-بینی ها خیلی قرینه و متناسب باصورته-مامانم 8همین ماه عمل داره-خیلی هم سختگیره توی این چیزا-
  ازتهران وبوشهرو…میان پیشش واسه عمل بینی-الان واسه هرعمل 1میلیون و400میگیره اما هرهفته 100هزارمیذاره روش!!!همه هم بینیا خوشگل ومتناسب-قرینگیی خیلی مهمه بعدعمل-دکترای دیگه هوایی-فیروزه ای-طرزی -کیقبادی-رضایی دردرجه دومن –انتخاب باخودته گلم امازهراجون راست میگه خوب تحقیق کن بعدخودتوبسپاربه تیغ جراحیو بیهوشی

 79. علي می‌گه:

  سلام مثل اينكه آمار عمل بيني تو شيراز خيللللللللللللي زياده. من سه ماه عمل كردم بينيم هنوز ورم داره الان ميشه درباره خوب بودنش نظر داد آخه ميگن تا شش ماه بايد صبر كني

 80. علي می‌گه:

  ادامه: بينيم مثل عكس بالايي شده فكر ميكنم از روبرو خوب نيست اونايي كه خيلي وقته عمل كردن راهنمايي كنن ممنون ميشم

 81. علي می‌گه:

  من شيرازم پيش دكتر غياثي عمل كردم خيلللللللللللللللللللللللللي ماه . البته دكتر تهرانه و تهران هم عمل ميكنه

 82. ساينا می‌گه:

  ماكسيمم هزينه عمل تو تهران چقدره؟

 83. رها اصف می‌گه:

  مرسی بچه ها از راهنمایتون میشه ادرس خرمی بدیند با علوی برم کارشون ببینم ممنون میشم دوستای گلم

 84. یک دوست می‌گه:

  سلام من بینیم گوشتیه ازدوماه پیش مطب گردی کردم پیش دکترسجادیانم رفتم هم قیمتش مناسبه هم کاراش خیلی قشنگ بوددوست خودمم رفت پیشش الان خوبه خیلی راضیه البته اون بینیش استخونی بودبرای دوهفته دیگه پیشش وقت گرفتم فقط نمیدونم کدوم مدلش قشنگتره چون هم طبیعی عمل میکنه هم فانتزی بینی دوستم بین فانتزی وطبیعی بودخیلی خوب شده شماچی میگیدتوعکسایی که توسایتش گذاشته کدوم قشنگتره ؟ http://www.dramirsajadian.com

 85. باران می‌گه:

  سلام. من شیراز دنبال یه دکتر خوب برای جراحی بینی میگردم. بینیم استخونیه ولی سرش هم که غضروفی هست میخوام خوشکل در بیاره. رفتم دکتر گندمی وقت بگیرم، خیلی ازش بد میگفتن. یه پسره می گفت بینی منو دو بار عمل کرده، آخرش هم خراب شده. از دکتر ساریخانی و دکتر مصباحی هم وقت گرفتم ولی نمی تونم تصمیم بگیرم. اگه کسی کمک کنه بتونم تصمیم بگیرم ممنون میشم.

 86. سانی می‌گه:

  سلام اگه میشه منو راهنمایی کنید من میخوام شیراز عمل کنم بابام هم راضی نیست ولی خب یهجورایی داره راضی میشه بیشتر از 5 یا 6 هم نمیخوام هزینه کنم ولی کامنتارو که خوندم گیج شدم … یکی از کارای ساریخانی رو دیدم خیلی خوب بود … ولی 3 تا از کارای خسروی رو دیدم 2 تاش که خوشم نیومد هم سر بینیشون کجه هم سوراخاشون لنگه به لنگه بود !!!! ولی یکیشون خیلی خوب شده جالبه که دو نفرشون هم بینیشون استخونی بود که یکیشو خوب در اورد اما یکی دیگشو نه … بینی منم استخونیه … حالا اخرش به نظر شما چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 87. سینا می‌گه:

  سلام.ساریخانی رو کسی میشناسه؟

 88. zahra می‌گه:

  slm dostan mn shiraz dr mesbahi amal krdam eftezahe eftezahhhhh

 89. شادی می‌گه:

  دکتر فوق العاده خوب با هزینه مناسب فقط من ونون آصفی رو قبول دارم بسیار کارشون عالی هستش …کنار بینی خیلی طبیعی در میاره وجای بخیه نمی مونه وروکارش حساسه من کارای زیادی از ایشون دیدم همه عالی ..هر کسی میخواد عمل کنه حتما کاراش ببینه

 90. ned می‌گه:

  سلام من چند سال پیش پیش دکتر ساریخانی عمل کردم.اصلا راضی نیستم.اتفاقا دو تا دوستامم پیش ساریخانی عمل کردن.اونا ام راضی نیستن.بینی های استخونی رو طوری که عمل میکنه باعث میشه پره اای بینیتون گود بشه و هط میوفته به سمت نوک بینی.بعدم بینی بعد یکسال کمی کج میشه.نوک بینی هم طوری که هم میکنه بعد ی مدت افتاده میشه
  من همه عیبهای بینی خودم و دوستامو مشترک دیدم.بنظرم اصلا دکتر خوبی نیست

 91. یاسی می‌گه:

  سلام من میخوام پیش ساریخانی عمل کنم بینیم استخوانیه و میخوام برام طبیعی عمل کنه.کسی نمیدونه جدیدا چند میگیره.اگه بهتر از ساریخانی میشناسین بهم معرفی کنین لطفا.

 92. سحر می‌گه:

  دوستان شما کسی رو میشناسید که بخاطر عمل بینی مرده باشه؟؟؟؟؟
  من در این حد میترسم…..!!!!!

 93. مانی می‌گه:

  سلام من مشهد هستم میخوام بینیمو عمل کنم عروسکی عروسکی میخوام شک دارم پیش سلیمی عمل کنم یا میمنه کممممکککککککک

 94. مریم می‌گه:

  سلام من یه هفته پیش عمل کردم الان که چسپوباز میکنم میبینم یه سوراخ پایینه یکی بالاتر.چقدرگریه کردم چکارکنم یعنی خوب میشه؟نیشابوردکترعربخانی عمل کردم

 95. ahmad می‌گه:

  سلام مريم جان نگران نباش اصلا. به راحتي درست ميشه . برادر من همينطوري شده بود دكترش دست زد نميدونم چطوري تنظيمش كرد بخدا

 96. ناناز می‌گه:

  سلام دوستان.من میخام بینیمو عمل کنم از شیرازم .بینیم گوشتیه میشه دکتر خوب بهم معرفی کنید هزینش هم بگید لطفا
  نظرتون درمورد اصفی و مرزبان و گندمی چیه کدومشون بهترن ب نظرتون؟؟؟
  راسی البرزی چی؟

  • یاسمن می‌گه:

   سلام
   من دیروز پیش روشنی و البرزی رفتم. دختر عموم اون هفته پیش البرزی عمل کرده یه ذره کبودی نداره و بانداژ رو صورتش نیست و فقط چسب زده. کار البرزی رو ندیدم تا حالا بعد از عمل .
   خلعتبری بعض بینی ها رو قشنگ بعضی هارو افتضاح دراورده بود. دستغیب خیلی بینی رو عروسکی و کوچیک می کنه.
   روشنی هم هر چی میرم مطبش همه کسایی که میان دو کیلو بانداژ دارن نمی تونم بینیشون رو ببینم.
   گندمی شنیدم خوبه
   ولی همه چیز به بینی ربط داره که مشکلش چی باشه
   واقعا گیج شدم خودمم که پیش کی برم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

   • ناناز می‌گه:

    از اصفی خبر نداری؟
    اگه میشه قیمت این دکترایی ک گفتی و بیمارستانشون بگو
    مرسی

    • یاسمن می‌گه:

     بستگی داره میخوای طبیعی عمل کنی یا عروسکی… البرزی بیمارستان دنا 5 تومن (البته چند تا کار ازش دیدم سوراخای بینی لنگه به لنگه بود)

     روشنی بیمارستان خدادوست 6.5 (من ازش وقت عمل گرفتم ولی دودل هستم چون یه کم عروسکی عمل می کنه) ولی دکتر خوبیه روزی 6 تا عمل انجام میده!!!!!!

     دستغیب بیمارستان شفا 4.600 بینی رو کوچیک می کنه

     خلعتبری ام آر آی و فرهمند 7 تومن ( من دو تا کار دیدم ازش خوشم نیومد)

     گندمی و ساریخانی و حاتمی پور و آصفی هم بقیه گفتن خوب نبوده
     آصفی هم گفتن 4.5 می گیره

     ولی من معتقدم هر کس یه سلیقه ای داره و می خواد یه مدل خاص بینیشو عمل کنه… نباید به حرف این و اون باشی باید بری تو مطب ها نمونه کارها رو ببینی

 97. zahra می‌گه:

  سلام دوستان کسی دکتر حمیدرضا سهرابی در اصفهان میشناسه؟ کارش خوبه؟؟؟؟

 98. zahra می‌گه:

  الان توی اصفهان بهترین دکترهای عمل بینی کیا هستن؟؟؟من بینیم پوستش خیلی نازکه میترسم بعد عمل خیلی زشت بشه و عیباش معلوم باشه بخاطر پوست نازکش. کسی تجربه ای مثل من داشته؟؟؟

 99. ستاره می‌گه:

  سلام بچه ها داریوش ساریخانی هزینه عملش چنده ؟منکه تعریفشو زیادشنیدم

 100. ستاره می‌گه:

  سلام دکترخوب توشیراز رومعرفی کنیدبم

 101. zahra می‌گه:

  تو رو خدا یکی منو راهنمایی کنه…

 102. نیلو می‌گه:

  سلام دوستان.
  من یکسال پیش عمل کردم. اما دو طرف بینیم ورم داره و دکتر گفته باید آمپول بزنی.به نظرتون خوب میشه؟؟؟؟؟ امپولش درد داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :(

  • مونا می‌گه:

   سلام
   آره عزیزم. با آمپول ورمش میخوابه. فکرم نمیکنم درد داشته باشه
   مریضای دکتر خسروی اکثرا بعد از عمل امپول میزنن ولی بازم جای شکرش باقیه که با آمپول جواب میگیرن

 103. سلام
  من رضام 24 سالمه
  شیرازیم هستما
  میگم میخوام بینیمو عمل کنم . گوشتیه. یکم بزرگه اذیت میشم همیشه
  زنگ زدم بیمارستان دکترخدادوست شیراز گفت نزدیکای 6-7 تومان خرج میشه
  زنگ زدم بیمارستان دولتی دستغیب گفت 4 تومان خرج میشه گفتم بیمه قبول می کنین گفت نه
  کسی دکتر خوبی سراغ داره کار خوب ارزون؟؟
  مرسی همگی

 104. nedaaa.jooon@gmail.com می‌گه:

  منم میخوام بینیمو عمل کنم…اما گیجم نمیدونم کجا برم امروز هم مصباحی وقت داشتم نرفتم….کسی میدونه کدوم دکتر تو شیراز بینی های استخونی و خوب عمل میکنه توروخدا ا ا ا کمک کنید

  • سانیا می‌گه:

   دکتر البرزی ساختمان پرند تو بیست متری سینما سعدی روبرو بیمارستان شفا کارش توپه

  • نازی می‌گه:

   ندا جان امیدوارم که تا حالا نرفته باشی عمل اونم پیشه مصباحی من سه ساله دارم هی میرم مطبشو میام در طول این سه سال حتی یه بینی قشنگ ندیدم حتی یک نفر که از عملش راضی باشه رو ندیدم .تازه زیر بار کارشم نمیره هر چی تو میخای دلیل بیار که دماغ منو خراب کردی قبول نمیکنه. اگر خواستی تحقیق کنی روزایی برو که کسایی که قبلن عمل کردن میان مطب، چون چند روز در هفته رو اختصاص داده به اونایی که عمل کردن و چند روز به اونایی که قصد عمل دارند

 105. الناز می‌گه:

  سلام بچه ها کسی دکتر قنبریان میشناسه تو اصفهان عمل می کنن خواهش می کنم هرکی میشناسه جواب بده

 106. فرنوش می‌گه:

  سلام منم ميخوام بينيمو شيراز عمل كنم تا حالا پيش سه تا دكتر رفتم ولى هنوز نميدونم واقعا پيش كى عمل كنم.تعريف ساريخانيو خيلى شنيدم ٢٩ام بهم وقت ولى رفتم مطبش. مريضاش بيشترشون بينيشون بزرگ بود هنوز.ديشبم رفتم پيش گندمى.الان واقعا گيج شدم پيش كدومشون عمل كنم.كدومشون بهترن؟.كسى دكتر ديگه اى بهتر از ساريخانيو گندمى شيراز ميشناسه ؟

 107. فاطمه می‌گه:

  من خییلی پشیمونم عمل کردم ساریخانی…تو فکرم برای ترمیمی…کی میدونه دکتر شیروانی ترمیمی ها رو چجور میکنه

 108. مونا می‌گه:

  سلام
  دکتر ساریخانی تو شیراز رو خیلی تعریفش میکنن …دوستای من راضی بودن… هزینه عملش الان فکرکنم 8 تومن باشه.. البته فکذکنم از اونایی باشه که اسمشون معروفتر از کارشون باشه

  دکتر خسروزی نژاد عملهای ترمیمی زیاد داره…دختر داییم دوبار مجبور شد پیش عمل کنه.. هزینه ی عملش هم جدیدا 7 تومن شده

  دکتردستغیب هم همه ی بینی ها رو یه مدل در میاره… نوک همشون مثل همه و بعد از یه مدتی خم میشه… خاله ی خودم پیشش عمل کرد اصلا راضی نیست. نیاز به عمل مجدد داره.

  دکتر افشین باقری هم خیلی تعریفش رو شنیدم که طبیعی عمل میکنه ولی من تو سایتش که رفتم از مدل عملش خوشم نیومد… 5.5 هم تقریبا دستمزدشه

  یه بنده خدایی میگفت دکتر فیروزه یگانه هم خوبه و دقت زیاد میکنه و از گندمی و حاتمی هم بهتره ولی چون زنه آدم میترسه بره پیشش

 109. ریحان می‌گه:

  سلام بچه ها

  لطفا یه دکتر خوب تو شیراز معرفی کنید؟

  دکتر مرزبان کارش خوبه؟

 110. ریحان می‌گه:

  دوستان لطفا راهنمایی کنید ؟؟؟؟؟

  • مونا می‌گه:

   سلام
   ریحان جان من چیزی از دکتر مرزبان نشنیدم
   بقول یکی ازدوستان همه چی بستگی به بینی خودت داره و این که خودت چه جوری میپسندی

   بعضی ها دوست دارن بینیشون عروسکی بشه. بعضی ها نه دوست دارن طبیعی بیرون بیاد

   بهترین راه اینه که هردکتری رو که مد نظرت هست بری مطبش و مریضاشو ببینی و ازشون سوال بپرسی…اینجوری قطعا زودتر به جواب میرسی

 111. سارا می‌گه:

  سلام دوستان .من میخوام بینیمو شیراز عمل کنم نمیدونم کدوم دکتر بهتره لطفا راهنماییم کنید ؟

 112. سارا می‌گه:

  یکی تعریف سارخانی رو میکنه یکی بدشو میگه .یکی میگه خسروی نژاد خوبه اون یکی میاد میگه خوب عمل نمیکنه .راجبه گندمی هم همینطور .واقعا سردرگم شدم .خواهشا کمکم کنید .راجبه هزینشونم هر کی میدونه بگه لطفا؟

 113. ویولت می‌گه:

  سلام.من 6ماه پیش آصفی عمل کردم.بقیه میگن خوبه.اما خودم دوسش ندارم متاسفانه…فرنوش جان شما که میگی بین گندمی و ساریخانی گیر کردی بگم که این دونا هیچ ربطی به هم ندارن…گندمی عروسکی کار میکنه و ساریخانی طبیعی….من کار از مصباحی دیدم.قبولش دارم….خسروی نژادم کارش دیدم بد نبود….کاش بازم حق انتخاب داشتم مثل شماها…..

 114. mamad می‌گه:

  بالاخره مانفهميديم پيش كي عمل كنيم هركي يه چيز ميگه…من شيرازم ميخوام بينيموطبيعي عمل كنم استخونيه…..مصباح!!!! ساريخانييي!!!!! گندمي!!!! آصف!!!!!! و…. كدام!!!

 115. طلا می‌گه:

  من شیرازم-بینی ام گوشتی و استخوانی هست پیش ساریخانی ویزیت شدم کارهاش را دیدم طبیعی عمل میکنه و لی ترمیمی هم زیاد توی مطبش بود الان موندم چه کار کنم لطفا اگر کسی پیش ساریخانی عمل کرده نظر بده

 116. elysian می‌گه:

  ساریخانی یهتره یا روشنی؟

 117. فرنوش می‌گه:

  من چهارشنبه پيش روشنى عمل كردم و الان تنها چيزى كه ميفهمم درده

 118. چرا کسی جوابمو نمیده آخه:( می‌گه:

  سلام دوستان شیرازی
  کسی کارای عمل دکتر ونون آصفی رو دیده؟ من میخوام بینیم عروسکی عمل بشه آیا کار ایشون خوبهههههههههههه؟

 119. elysian می‌گه:

  Man ye bar raftam matabesh khosham nayumad
  Fek konam roshani az asefi behtare
  Man diruz pishe sarikhani amal kardam

 120. محمد می‌گه:

  بنظرم واسه مردا يا دخترايي كه بخوان طبيعي عمل كنن مصباحي بهترين شيراز باشه…شما نظر ندارين؟؟؟؟؟

 121. سارا می‌گه:

  من میخام بینیمو عروسکی عمل کنم ساکن شیراز کسی میدونه تو شیراز کی عروسکی خوب عمل میکنه؟؟ لطفا راهنمایبم کنید

 122. zeynab می‌گه:

  من دماغم گوشتی نمیدونم پیش دکتر فیروزه ای عمل کنم یا لقمانی اصفهان هستن کار دوتاشونم دیدم بد نیستن میشه نظر بدید.ممنونم

 123. سارا می‌گه:

  تو رو خدا یکی بگه کی تو شیراز عروسکی خوب عمل میکه؟؟

  • سانیا می‌گه:

   دکتر البرزی توی 20 متری سینما سعدی..ساختمان پرند روبرو بیمارستان شفا بینی منو اون عمل کرد راضیم..باقی بیماراشم عالی شده بودن

 124. Yeki javab bede می‌گه:

  Man mikham binim fantezi bshe bein gandomi, khosravi, rabie,, asefi kodom bhtare?? Please javab bdin doaton mikonam

  • مونا می‌گه:

   عزیزم آصفی و گندمی به فانتزی عمل کردن معروفن… خسروی هم اگه ازش بخوای تا اونجایی که جا داشته باشه بینیت واست فانتزی عملش میکنه
   بقیه رو نمیدونم
   دعا هم یادت نره

 125. کمند می‌گه:

  سلام به همگی، منم شیرازم و میخوام بینیمو عمل کنم، خیلی میترسم، تقریباً همه بهم میگن برو پیش ربیعی. چندتا از اقوام پیشش عمل کردن خیلی خوب شده. کسی از هزینه ها و بیمارستانی که دکتر ربیعی عمل میکنه اطلاع داره؟ مرسی از راهنماییتون.

 126. یلدا می‌گه:

  دوستان تو رو خدا بگید ربیعی بهتره یا گندمی؟؟؟

 127. مريم می‌گه:

  سلام
  آيا كسي كار دكتر سجاديااااااااان رو ميشناسه ؟
  يا كسي پيش سجاديان عمل كرده ؟
  من تصميم گرفتم برم پيش دكتر سجاديان

 128. samira می‌گه:

  سلام به همه
  بچه ها من بینی مو 18 روزه پیش دکتر آصفی عمل کردم خیلی گوشتی بود اعصابم خورده به نظرم بینی مو کوچیک نکرده کسی اینجا هست بینیش گوشتی بوده باشه و پیش دکتر آصفی عمل کرده باشه از تجربه بعد از عملش به من بگه لطفااااااااااااااااااااا

 129. سپیده می‌گه:

  سلام دوستان.من از شیرازم ومیخوام بینی م رو عمل کنم.واسه چهار روز دیگه پیش دکتر مرزبان نوبت دارم.خوبی کارش اینه که طبیعی عمل میکنه و جای بخیه ها نمیتونه.اما الان دلهره دارم،میگم نکنه زیاد قشنگ درش نیاره.ممنون میشم راهنمایی کنید

 130. سپیده می‌گه:

  میشه بگین.دکتر سعید مرزبان خوبه؟؟؟؟ ؟

 131. زينب می‌گه:

  سلام من بيني ام استخوني هست و كمي قوز داره شيراز ميخوام عمل كنم. كسي ميدونه كار خلعتبري چطور هست؟؟؟ ميخوام طبيعي باشه دكتر خوب بهم معرفي كنيد لطفا

 132. زينب می‌گه:

  كسي كار خلعتبري رو ديده؟؟ لطفا كمكم كنيد

 133. زينب می‌گه:

  كسي رو ميشناسيد كه تزريق چربي به سينه داشته؟؟ نظرتون رو بگيد لطفا
  خيلي دو دل و مردد هستم آخه

 134. Elnaz می‌گه:

  سلام
  عمل بینی واقعا ریسکه و شانسی هردکتری خوب و بد داره همه چی بستگی به فرم صورت و سلیقه داره که چجوربینی دوست داشته باشی من کارای روشنی رودیدم یکیش خیلی خوب بود یکشیش بد بود و…ساریخانی هم که جدیدا میگن خوب نیست…

 135. امیر می‌گه:

  سلام
  دکتر مصباحی هنوز خوب عمل میکنه؟
  شیراز

 136. ریحان می‌گه:

  مرسی مونا جون

 137. زينب می‌گه:

  ممنونم الناز عزيز
  در مورد تزريق چربي به سينه كسي تجربه داره؟ يا كسي رو ميشناسيد كه اينكارو كرده و راضي باشه؟

 138. زينب می‌گه:

  اينجا هم ظاهرا كسي دكتر خلعتبري رو نميشناسه 😔

  • شبنم می‌گه:

   من شخصا پيشه دكتر آصفى عمل كردم ، بينى من استخونى بود و عالى شده طورى كه تويه اين ٢سال دكترو به خيليا پيشنهاد كردم :) اين تجربه شخصى من هست و اصلا پشيمون نيستم .

 139. كتايون می‌گه:

  من يه هفتس پيش ربيعي شيراز عمل كردم اما سر بينيم بالاس من كه گفتم سر بالا نميخوام،ممكنه سرش بياد پايين؟خواهشا جواب بديد دارم ديوونه ميشم

 140. سحر می‌گه:

  لطفا اگه کسی از کار دکتر مصباحی اطلاع داره بگه

 141. هدی می‌گه:

  دوست عزیز من تا اونجایی که میدونم خلعتبری خوب نیست هزینه اش هم الکی بالاس

 142. فاطمه می‌گه:

  سلام من میخوام پیش دکتر ساریخانی عمل کنم کسی میدونه کارش چه جوریه ؟ لطفا کسی که پیشش عمل کرده راهنماییم کنه ..

 143. مینا می‌گه:

  سلام من 8 ماه بینیمو عمل کردم .پیش اصفی کاراش خوبه فقط بینی من یکم مشکل داره استخون بینیم پهن شایدم ورم داره هنوز

 144. مونا می‌گه:

  سلام .ببخشید کسی آدرس یا شماره تلفن از دکتر مصباحی نداره؟
  میشه لطفا بگید برا بینی طبیعی شیراز پیش کدوم دکتر عمل کنم؟مرسی

 145. فرح می‌گه:

  من خودم دکتر ساریخانی شیراز عمل کردم طبیعی عمل میکنه برای ترمیم هم به اسرار راضی شد و هزینه ترمیم هم گفت میگیرم .بنظرتون چ دکتری برا ترمیم خوبه توی شیراز؟

 146. ریحان می‌گه:

  سپیده جون بینیتو عمل کردی پیش مرزبان؟ خوب شده؟ راضی هستی؟
  لطفا جواب بده

 147. مونا می‌گه:

  سلام ..کسی توی شیراز کارای دکتر افشین باقری دیده؟لطفا راهنمایی کنید اگر اطلاع دارین

 148. مونا می‌گه:

  سلام مونا جون
  افشین باقری به طبیعی عمل کردن خیلی معروفه
  چندتا از دوستای من پیشش عمل کردن و خیلی راضی بودن ولی من خودم تو سایتش که رفتم دوست نداشتم بینی ها رو… دیگه زیاد از حد طبیعیه

  اینم سایتشه: http://www.bagheridr.com/

 149. سارا می‌گه:

  سلام دوستان. کسی تو شیراز کتر رضاکبودخانی رو میشناسه؟ من فک‌کردم عملاش طبیعی بوده‌ واسه همین ازش نوبت گرفتم

 150. زهرا می‌گه:

  سلام. من شیرزم. کسی میدونه کار دکتر دستغیب چطوره? من بینیم استخونیه.. مشکل خاصی نداره… دستغیب. اصف. ساریخانی. خسروی نژاد گفتن خ خوب میشه… لطفا راهنماییم کنید… در ضمن انحرافم دارم

 151. سوفیا می‌گه:

  بچه ها کسی هست پیش دکتر روشنی تو شیراز عمل کرده باشه؟ بنظرتون مرزبان بهتره یا روشنی؟

 152. Z می‌گه:

  من پیش دکتر اصفی عمل کردم کارش عالیه راضی هسم.به شما هم پیشنهاد میکنم برید پیش دکتر اصفی

 153. راحله.ر. می‌گه:

  سلام بچه ها من تهران پیش دکتر علی نریمانی نوبت گرفتم دکتر سپاهه توی بیمارستان نجمیه هم هست قراره توی کلینیک خودش منو عمل کنه کسی میشناسه که منو راهنمایی کنه تو رو خدا اگه میشتاسید بهم بگید .

 154. سارا می‌گه:

  دوستان هیچکس اطلاعی از کار دکتر کبود خانی ندارن؟لطفا راهنمائیم‌ کنین

 155. غزال می‌گه:

  من ١ هفتست پیش اصفی عمل کردم،فوق العاده خوش اخلاق و مهربونن،٧ ساله پیش مصباحی عملم کرده بود.به هیچ وجه کوچیک نکرده بود بینیمو و بینی گوشتی و پهن من هنوز بشدت تو ذوق میزد…الان بنظر زیر پانسمان و چسب جالب میاد و از کار اصفی راضی هستم…٣-۴ روزه برم بازش کنم ببینم خوب شده یا نه!
  پناه بر خدا…
  ولی دکتر مصباحی برای بینی گوشتی و بزرگ اصلا گزینه خوبی نیست..پولتون رو هدر ندین
  من با هزار زور بلا تونستم اصفی رو راضی کنم عمل مجدد کنه،اگه انتخاب بدی کنین بار اول بعدشم هیچ دکتری عملتون نمیکنه!!!

 156. آرش می‌گه:

  سلام
  بچه ها من دماغم استخونیه و انحراف شدیدیم داره،پیش دکتر خسروی تو بیمارستان میر نوبت عمل دارم که دماغا رو عروسکی و کوچیک میکنه ولی جدیدا ینفر بهم توصیه کرد چون انحراف هم دارم یه متخصص گوش حلق بینی عملم کنه ،ساریخانی هست ولی دو برابر خسروی میگیره ،حاتمی ۵ تا هفت تومن میگیره و خسروی نژاد تو بیستمتری که اونم همین حدودا میگیره

  با توجه به استخونی و انحراف بینیم شما کی رو معرفی میکنین که بین ۴ تا ۵ بگیره م طبیعی عمل کنه؟دکتر آصفی خوبه؟

 157. مریم می‌گه:

  سلام.کسی هست پیش خسروی نژاد عمل کرده باشه؟ کارش چطوره؟ ممنون میشم بگید .بینی من استخونیه

 158. دنیا می‌گه:

  سلام. من قصد عمل کردن بینیمو دارم. دوستدارم طبیعی بشه هزینه هم برام مهمه. بهم گفتن دکتر خسروی نژاد اما هرچی تماس میگیرم مطبشون هیچکس جواب نمیده. کسی از کار و هزینه دکتر خسروی نژادو ونون آصفی چیزی میدونه منو راهنمایی کنه ؟ممنون میشم. دماغم استخونی هس بزرگ نیست کمی انحراف بینی دارم یه شکستگی کوچولو هم داره.

 159. زهرا می‌گه:

  سلام اصفی بینی اقایون عمل نمیکنه، تا تابسونم کار ترمیم دکترا دیگه قبول نمیکردن.
  دستغیب چطوره. کسی میشناسه? جدیدا هم نرخاشو برده بالا تا ۷. ۷.۵ از اقایون میگیرن…

 160. آرش می‌گه:

  سلام
  کی بینیه آقایون رو طبیعی عمل میکنه که بین ۴ تا ۵ هم بگیره؟

 161. آرش می‌گه:

  شیراز میگما

 162. نیایش می‌گه:

  سلام. کسی سبک دکتر ونون آصفی رو میدونه ؟طبیعی عمل میکنن یاعروسکی ؟کارشون خوب هست ؟

 163. مریم می‌گه:

  من نوبت واسه ویزیت گرفتم برای هفت بهمن هزینه هم بهم گفت از ۴۵۰۰۰۰۰ به بالا. کسی میدونم اقای دکتر ونون آصفی طبیعی عمل میکنن یاعروسکی ؟

 164. هدی می‌گه:

  با سلام.اصفی و گندمی به فانتزی عمل کردن معروفن فقط بین این دو تا کدوم بهتره؟؟؟؟ تو رو خدا راهنماییم کنید😣

 165. سپیده می‌گه:

  سلام دوستان من بینیم بزرگ وگوشتیه …کدوم دکتر تو شیراز بینی گوشتی رو خوب درمیاره؟ کار دکتر دستغیب و آصفی و خسروی کدومشون بهتره؟ ممنون میشم حواب بدین

 166. زهرا می‌گه:

  سلام. کسی کارهای دکتر ونون اصفی رودیده ؟برای بینی استخوانی خوب عمل میکنن ؟سبکشون طبیعی هس یاعروسکی ؟توروخدا راهنماییم کنید

  • مریم می‌گه:

   سلام زهرا جان. من حدود سه ماه پیش با دکتر آصفی عمل کردم . بینیم گوشتی بود و از عملم خیلی راضی هستیم. نمونه کاراشونو که توی مطب دیدم تقریبا میشه گفت غالبشون خوب بود. جای بخیه ها هم نمونده. بعد از عمل هم کبودی اصلا نداشتم. ورم صورتمم یه روز بود فقط. اخلاقشون فوق العاده خوبه. خیلی مهربون و متشخص هستن. و بر عکس خودشون منشی هاشون یکی از یکی بی ادب تر و گستاخ تر. هزینه عملشون هم ۴۲۰۰ میشه حدودا. یک ماهه نوبت عمل میدن. توی مطب همه بیماراشونو که من میحرفیدم راضی بودن از عملشون.قبلا آقایونو عمل نمیکردن ولی گویا تازگی ها میکنن. بینی نصفی ها رو طبیعی عمل کرده بودن نصفی ها عروسکی که احتمالا سلیقه خود بیمار بوده

   • زهرا می‌گه:

    ممنونم مریم جان خیلی لطف کردین. من وقت ندارم تومطب همه دکترابرم روم هم نمیشه ازهمه عمل کرده هاشون بپرسم. بینی بزرگی ندارم اما کمی انحراف داره یه شکستگی هم روش هس میخوام خیالم راحت بشه ازاین بدتر نشه. فردا نوبت ویزیت دارم اما منشی تلفنی بهم گفت هزینه از ۴۵۰۰۰۰۰ به بالا هس. بازم ممنون از راهنماییتون.

    • آرش می‌گه:

     سلام
     ببخشید منم میخوام پیش آصفی عمل کنم،اگه رفتید مطب میخواستم بدونم پسر هم اونجا بود که عمل کرده باشه،راضی بودند؟طبیعی بودندف؟ممنون میشم

 167. هستی می‌گه:

  من هشتم دی ماه پیش دکتر گندمی و روشنی نوبت دارم برم صحبت کنم،دوستان خیلی استرس دارم لطفا راهنمایی کنید،صورتم ظریفه بیبی فیس هست صورتم ،یه بینی واقعا زیبا میخام بینیم مشکل چندانی نداره

 168. هستی می‌گه:

  سلام راستی دختر عموم پیش دکتر روشنی عمل کرد خوبم بود،اما تو داروخانه کار میکنهومیگفت هرکی میاد داخل بینیش خشکله ازش میپرسم کجا رفتی عمل ،میگن پیش دکتر گندمی،اما بازهم دو دلم واقعا تصمیم مهمی هست تو زندگی 😥😑

 169. سایه می‌گه:

  سلام. ببخشید کسی کارای دکتر دستغیب دیده ؟هزینه عملشون میدونید ؟و کارای دکتر شکیباپور ؟همچنین هزینه عملشون ؟ممنون میشم اگر میدونید جواب بدید

 170. مرضى می‌گه:

  فقط و فقط آصفى

 171. بهار می‌گه:

  سلام .خوبین؟بچه ها کسی دکتر قنبریان شهرکرد را میشناسه؟

 172. سایه می‌گه:

  اصفی خیلی بینی رو کوچیک میکنه. سوراخ بینی یکی بزرگ یکی کوچیک بود میگفتن مشکل تنفسی هم دارن. فقط قیمتش نسبت به بقیه خوب بود و اخلاقش

 173. آرش می‌گه:

  بچه ها آصفی برا پسرا با بینی استخونی چطوره؟خوبه؟

 174. آرش می‌گه:

  میترسم بینیمو خراب کنه،من انحراف دارم خواهش میکنم راهنماییم کنید ممنون میشم

  • سایه می‌گه:

   سلام. هفته قبل که مطبشون بودم منشی اقای دکتر ونون اصفی گفتن اقایون روقبول نمیکنن اما من خودم یه پسر تو مطب دیدم که چندروزی بود عمل کرده بود. هزینه ۴۳۰۰۰۰۰. یه بینی استخوانی برای به خانم عمل کرده بود اصلا نمیگفتی عمل کرده ازبس طبیعی بود. ولی بقیشون خیلی ریز شده بود بینیشون. مشکلی تنفسی هم داشتن. درسته عمل زیبایی انتخاب خود فرد هست اما دکتر هم باید درقبالش مسیولیت پذیرباشه ما میخوایم دماغمو خوشگل بشه نمیخوایم همون یه ذره نفسی هم که میکشیم دیگه نتونیم بکشیم. میگن خسروی نژاد هم خوبه اما من کاراشو ندیدم

 175. مریم می‌گه:

  سلام دوستان گلم، من شیراز چند سال پیش مصباحی عمل کردم افتضضضضاح، هرچی بگم شنیدن کی بود مانند دیدن! به حرفهای دکترااا توجهی نکنید، برا هر پزشکی خودتون از اونایی که عمل شدن بپرسید و برید مطب ببینید…مصباحی اون موقع اصلا حاضر نشد تصویر بعد عمل دربیاره که انتخاب کنی چطوری می خوای، تازه من بینیم استخوانی صرف و اصلا گوشتی نبود، ایشون فقط به بهانه طبیعی همه رو به عمل راضی می کنه، بینی من که نوکش افتاد، بینی که کوچک نشد هیچ بلکه پهناش دوبرابر شد، دوستان به نظرات کاربرها گوش کنید و همه رو بخونید، مراقب خودتون باشید که پشیمونی سودی نداره

 176. آرش می‌گه:

  سلام سایه خانم
  ممنون از به اشتراک گذاری اطلاعاتتون
  اونایی که مشکل تنفسی داشتند عروسکی عمل کرده بودند؟
  منظورم اینه که اگه طبیعی عمل کنیم بازم احتمال مشکل تنفسی هست؟
  بالاخره خودتون کدوم پزشک رو انتخاب کردید؟
  سخت ترین قسمتش همین انتخاب پزشکه

  • سایه می‌گه:

   بله واقعا سخترین قسمتش انتخاب و اعتماد به دکتر هس. من هنوز نتونستم انتخاب کنم بهم دکتر علی اکبر خسروی نژاد پیشنهاد دادن اما نتونستم هنوز برم مطبشون تلفن هم جواب نمیدن که نوبت بگیرم. من پسر یکی ازاشناهامون چندسال قبل پیش دکتر اقایی عمل کرده واقعاً عالی شده اما هزینش الان ۵۳۰۰ هس شاید این هفته برم مطبش. شکیباپور هم میگن خوبه دخترخالم زیاد ازش تعریف میکنه چهارشنبه نوبت دارم اگر بتونم برم. من متاسفانه مادرم راضی نیس بخاطر همین مدام سرد میشم ازعمل کردن بینیم. بینی من استخونی هس تیغه بینی من کمی کج هس از داخل هس بیرون مشخص نیس خیلی کم انحراف دارم یه شکستگی کوچولو هم روبینیم هس ازتمام رخ مشکلی نداره اما نیم رخ اون شکستگی توچشمه. میترسم عمل کنم بدتر بشه. بخاطر این دو دل هستم

  • سایه می‌گه:

   بنظرم مشکل تنفسی کاری به عروسکی یا طبیعی بودن نداره سوراخ بینی تنگ میشه راه نفس کشیدن تنگ میشه تنفس مشکل میشه. اونایی که تومطب دیدم عروسکی نبودن اما سوراخ بینی شون کوچک بود. یا یکی از سوراخ های بینیشون کوچک یکی بزرگ بود اندازه هم نبود

 177. آرش می‌گه:

  مرسی سایه خانم
  ولی فکنم کلا شانسی باشه
  هر دکتری بالاخره هم عمل خوب داره هم بد،یکی از دخترا خسروی تو بیمارستان میر عملش کرده بود خیلی خوب شده بود، یکی دیگه هم پیش آصفی عمل کرده بود اونم عالی بود،من خودم پیش خسروی نوبت عمل دارمو برا آصفی و خسروی نژاد نوبت ویزیت دارم، دو ماه پیش حضورا رفتم مطب خسروی نژاد و برا اسفند نوبت ویزیت داده منشیش گفت عمل هم میافته بعد از عید،هزینه هم اون موقع پنج و نیم بود که قطعا بعد از عید میره بالا،روشنی هم هم هست شش و نیم میگیره

  • سایه می‌گه:

   بله واقعاً شانسی هس. ان شا الله نتیجه عملتون اونجوری باشه که راضی باشید. هزینه عمل واقعاً بالاس. ان شا الله هیچکس از عملش پشیمون نشه.

 178. سایه می‌گه:

  دکتر رضا محسنیان. تهران. واقعاً کارشون عالیه. دوستداشتید ازاینیستا کاراشونو ببینید سوالی هم داشته باشید جواب میدن. هزینه عمل هم ۳۵۰۰تا۳۷۰۰هس

 179. آرش می‌گه:

  مرسی
  لطف کردین

 180. سارا می‌گه:

  سلام دوستان کسی دکتر دستغیب و کبود خانی را میشناسه ؟ و میشه راهنمایی کنید که کدومشون بهتر هستن

 181. آیلین می‌گه:

  با سلام به همگی
  اگه کسی میخاد تو کرج عمل کنه فقط دکتر سعید راوندی.
  کارش خیلی خوبه و خیلی دقیقه تو کارش
  ۲۲ سال سابقه جراحی پلاستیک و آندوسکوپیک داره
  حدود ۴ تومنم هزینه شه

 182. شادی می‌گه:

  دوستان شیرازی..بهتون پیشنهاد میکنم ختما برید به مطب دگتر محسن روشنی یه سر بزنین…کاراشون معرکه اس.
  میتونین کارای قبلشونو هم توی سایتشون ببینین…سرچ بزنین تو گوگل سایتشو.میاره براتون.
  به جرات میتونم بگم مثلا از ۱۰ نفر ، ۱۰ نفرشون عالی بود بینی هاشون.
  به هیچ وجه عروسکی عمل نمیکنن…کاملا طبیعی.
  منم میخوام پیش ایشوم عمل کنم.
  هزینه عملشونم ۵ هست..به غیر از پول بیمارستان.

 183. سپیده می‌گه:

  سلام دوستان کسی از هزینه عمل دکتر البرزی اطلاعی نداره ؟ممنون میشم اگر میدونید جواب بدید

 184. هدی می‌گه:

  سلام دوستان عزیز به نظر شما دکتر ربیعی بهترن یا ساریخانی؟

 185. هدی می‌گه:

  لطفا جواب بدید خیلی گیر کردم

 186. دآذر می‌گه:

  سلام من بینیموچهار ماه پیش دکتر علیرضا موحدی تهران جراحی کردم . کارش واخلاق مزخرفه . بینیم هنوز انحراف داره نمیتونم نفس بکشم . سوراخش هم یکی کوچیکه یکی بزرگ . زیر بارش هم نمیره . اصلا تعهد به کار نداره . خیلی هم بد دهنه

 187. آذر . می‌گه:

  اگه دکتر ترمیمی میشناسید تهران بهم معرفی کنید

 188. آذر . می‌گه:

  دوستم پیش ربیعی شیراز عمل کرده . خیلی عالی شده .بینیش هم طبیعی و هم مشکل تنفس نداره . خیلی هم عملش راحت بوده . الانم خیلی راضیه

 189. آذر . می‌گه:

  دکتر موحدی از من هفت گرفت .. بنظرتون هزینه ترمیم چقد در میاد .

 190. sareh می‌گه:

  دکتر ربیعی بینی خیلی سربالا عمل میکنه هزینش هم از بقیه دکترا بیشتره

 191. حسنی می‌گه:

  دکتر ضمیری توی شیراز چه طوره؟؟؟؟

 192. سایه می‌گه:

  کسی میدونه.ادرس سایتی که میشه کارای ساریخانی رو دید؟

 193. sara می‌گه:

  سلام دوستان.من دختر داییم پیش خسروی عمل کرد تا ۶ماه تو ایینه نگاه نمیکرد انقدر عملش بد شده.خواهرش پیش خسروی عمل کرد دو بار رفت واسه ترمیم هنوز هم یه سوراخ بینیش بزرگتره .دختر خالم پیش ربیعی عمل کرده با اینکه هزینش بالا بود اما اصلا خوب نیست بینیش کج هست.کار دکتر حاتمی دیدم واقعا طبیعی بود.دوستم پیش گندمی عمل کرده هر روز گریه میکنه خیلی بد عملش کرده.دوست دیگم پیش ایمانی عمل کرده اونم خوبه.پیش هر دکتری میرید ترو خدا پیش گندمی نرید تخصص نداره.

 194. مریم می‌گه:

  من کارای دکتر خسروی رو از نزدیک دیدم. به نظرم بینی رو نسبتا خوب مدل میدن و البته که عمل هاشون مدل طبیعی بود. اما جای بخیه هاشون خیلی خیلی زیاد بود. مثلا تو بیماراشون کسایی رو دیدم که دو سه سال از عملشون گذشته بود ولی هنوز رد بخیه خیلی واضح بود. من موقع ویزیت بهشون گفتم رد بخیه های بیماراتون خیلی مونده بهشون برخورد. گفتن بخیه استاندارد جهانیش همینه. در صورتی که اکثرا رد بخیه هاشون نمینونه و برای همین منصرف شدم از عمل کردن پیششون. ولی بودن کسایی که میگفتن ما کارشو دوس داریم فوقش بعد جای بخیه رو با لیزر میبریم. که من قبول نداشتم این تفکرو

 195. مریم می‌گه:

  در مورد دکتر آصفی که دوستان نوشته بودن بینی رو کوچک میکنن درسته، بینی رو هم کوچک عمل میکنن و هم قوس دار. مگه اینکه انحراف داشته باشین که اونجوری سایز بینی رو طبیعی عمل میکنن. من توی مطبشون اصلا بینی ندیدم که سوراخاش بزرگ و کوچک بوده باشن و اتفاقا تو این مورد به نظرم خیلی دقیق هستن. ولی خب هر دکتری رو ببینی هر چقدر هم خوب عمل کنه کار بد هم داره. که به نظرم کارای بدشون بیشتر مربوط به بینی هایه که مشکلات بیشتری دارن. دکتر آصفی رو از اون جهت توصیه میکنم که پزشک ریسک پذیری نیس و اگه بدونه نمیتونه بینی رو خوب در بیاره عمل نمیکنه. و در واقع اشخاصی رو برای عمل میپذیره که نیدونه حتما کار خوب میتوته تحویلشون بده

 196. مریم می‌گه:

  در مورد دکتر مصباحی هم به نظر من مناسب بیمارهای آقا هست نوع عملشون. چون فقط و فقط عیوب بینی رو برطرف میکنه. یعنی مثلا قوزی داشته باشی ببرتش و همچین چیزایی. حتی بزرگی بینی رو دست نمیزنن.و فقط یه بینی شسته رفته بهتون تحویل میدن. که عموما برای خانوما کافی نیس. معمولا خانوما دوس دارن بینیشون طبیعی و نیمه فانتزی باشه که روی چهره شون تاثیر مثبتی داشته باشه.

 197. مریم می‌گه:

  کارای دکتر دستغیب هم خوبه. به خصوص برای بینی استخونی

 198. مریم می‌گه:

  در مورد دکتر محسنیان هم که توی کامنتا خوندم بهتون توصیه میکنم فریب تبلیغات رو نخورین. من خودم کم مونده بود به خاطر نمونه کارای خوبی که تو اینستاگرامش دیده بودم پاشم برای عمل برم تهران.ولی بعد متوجه شدم که همه کاراشون فتوشاپیه. و ناراضی خیلی دارن. حتما حتما نمونه کار پزشکا رو تو مطبشون ببینین نه از روی عکس و ساعت های مختلف و روزای مختلف به مطب مراجعه کنین چون بعضی از دکترا بیمارای ناراضیشون و عملای افتضاحشون رو یه روز و ساعت خاص معاینه میکنن. و اینکه به اعتقاد من با دکترای خیلی خیلی مشهور عمل نکنین. چون اونا دیگه دقتشون تو عمل کم شده. شهرتشون رو دارن و یکی دو تا کار خراب براشکن اهمیت نداره. ولی پزشکای جوون تر با سابقه های ۵، ۶سال که دنبال شهرت هستن معمولا دقت بیشتری میکنن توی عمل هاشون و خب بعد از ۵، ۶سال تحربه هم به اندازه کافی دارن. البته این نظر شخصی منه

 199. فروغ می‌گه:

  سلام بچه ها
  منم میخوام بینیمو عمل کنم ، بینی گوشتی دارم ولی خیلی بزرگ نیست و از نیم رخ هم یه ذره ی خیلی کم قوز داره ولی در کل از نیمرخ بصورته خط صاف هستش و از تمام رُخ هم نوک بینیم گرد و گوشتیه . میخوام شیراز عمل کنم. واقعا گیج شدم از بین اینهمه دکتر !
  کدوم دکتر توی شیراز بینی گوشتی رو خوب در میاره ؟ خیلی هم آدم حساسی هستم روی صورتم.

 200. راحله می‌گه:

  سلام دوستان کسی کارهای دکتر افشین باقری رودیده ؟برای بینی استخوانی کدوم دکتر بهتره ؟

 201. sareh می‌گه:

  راحله جان کار دکتر باقری خیلی خوبه کاملاطبیعی شیک عمل میکنه دختر داداشم پیشش عمل کرده خیلی خیلی راضیه البتهتا ۲ ماه اول بیمیش خیلی خیلی ورم داشت پشیمون بود ولی الان که ۱ سال گذشته واقعا خوشکله من گول عکسای اینستاگرام دکتر رجایی خوردم الان خیلی خیلی پشیمونم تازه ۷ تومن ازام گرفته کلا بینیم از بین برده هیچ دکتری ترمیمش قبول نمیکنه حتما دقت کن

 202. sareh می‌گه:

  حتما حداقل ۲ بار برو مطب هر دکتری که میخای پیشش عمل کنی با مریضاش حرف بزن اصلا ملاکت مریضایی که چسپ دارن نباشه بااونایی که حداقل ۳ ماه از غمل گذشته حرف بزن چون وقتی ورم یکم بخابه تازه مشکل بینی مشخص میشهاصلا هم گول چرب زبونی دکتر نخور

 203. sareh می‌گه:

  توی شیراز کسی پیش دکتر رجایی عمل نکنه گند میزنه به صورتتون زیربار هم نمیره خدا نگذره از دکترایی که به خاطر پول آینده یه دختر و کل خانوادش تباه میکنن حتما تو انتخاب دکتر دقت کنین چون پشیمونی سودی نداره حتما حتما از دکتر بخواهید براتون توضیح بده قرار با بینیتون چیکار کن

 204. sareh می‌گه:

  من قبل عمل فقط ذوق عمل داشتم که قراره تغییر کنم چون بینیم خوب بود صورتم هم خوب بود فکر میکردم حتما بعد عمل بهتر هم میشه خیلیا هم بهم گفتن عمل نکن ولی گوش نکردم بدون تحقیق با دیدن عکسای اینستا دکتر رجایی سریع رفتم مطبش اونجا هم فقط ۲ تا نمونه با چسپ دیدم بعد هم رفتم پیش دکتر ۳۰ دقیقه برام وقت مشاوره گذاشت فقط از خودش تعریف کرد بعد هم با کلی منت بهم واسه ۱۰ روز بعد نوبت عمل دادقبل از عمل توی اتاق عمل اومد بالای سرم کلا با دکتری که توی اتاق مشاوره باهاش حرف زده بودم فرق میکردتوی مشاوره ۳۰ دقیقه برام وقت گذاشته بود ولی توی اتاق عمل اصلا اجازه نداد حرف بزنم نظرم بگم به دکتر بیهوشی گفت بیهوشش کنین میخام بگم گول چرب زبونی دکتر نخورید دکتر با دیدن نمونه کارش انتخاب کنید نه قولایی که توی مشاوره بهتون میده کاش منم یکی بود اینارو بهم بگه

 205. امین می‌گه:

  سلام دوستان ی خواھش دارم از اونھاے کہ بینے ھاشون عمل کردن ی راھنمایے کنن من نوک بینیم بزرگ ھست میخام عمل کنم فقط خواھشان دقیق راھنمای کنید چون من ھمینجورے زشت ھستم

 206. امین می‌گه:

  سلام چہ دکترے تو تھران ھست کہ قیمت مناسب باشہ کارشم خوب باشہ

 207. sareh می‌گه:

  راحله هزینش یک سال قبل ۵ تومن بوده البته بینی خیلی کوچیک نمیکنه و کاملا طبیعی عمل میکنه که از نظر من واقعا خوبه چون اگه خدایی نکرده مشکلی برای مریضاش پیش بیاد میشه اصلاحش کرد من اول فکر میکردم که بینی خیلی طبیعی قشنگ نیست ولی الان خیلی پشیمونم پیش هر دکتری میری حتما تاکید کن بینیت خیلی کوچیک نکنه بینی من خیلی کوچیک شده و واقعا زشت کلی هم مشکل دارم ولی دیگه کاریش نمیشه کرد حتما هم برو مطبش خودت کاراش ببین چندبار برو بعد کهاطمینان پیدا کردی عمل کن عجله نکن که پشیمونی بعدش سودی نداره

  • راحله می‌گه:

   ممنونم ازتمام راهنماییتون. منم فقط ازنیم رخ یکم شکستگی داره خودم خیلی سختمه. مامانم هم اصلاً راضی نیست. خودمم وقتی میرم مطب میبینم دماغاشون خراب شده میترسم اما هنوز قانع نشدم که کلا از خیروشر اینکار بگذرم. انگار دماغم شده همه اعتماد به نفسم 😔

 208. sareh می‌گه:

  تروخدا تو انتخاب دکتر دقت کنید من به خاطر قیافم که نمیتونم باهاش کنار بیام مجبور شدم یک سال از دانشگام مرخصی بگیرم من صورت قشنگی داشتم به تحریک دوستام بینیم عمل کردمفقط یکم سر بینیم توپول بود که به صورتم میومد حتی رفتم پیش دکتر ضمیری تو شیراز گفت برات عمل نمیکنم چون بینیت خوبه کاش به حرف دکتر گوش کرده بودم اگه بینیتون خوبه عمل نکنید من حتی یک درصد فکر نمیکردم بعد از عمل انقدر اذیت بشم هر شب چندبار بیدار میشم میگم کاش همش خواب باشه کاش صورت قبلیم داشتم زندگی کردن واقعا برام سخته مامانم هم پیر شده از وقتی من عمل کردم از بس گریه کردم اونم با من گریه میکنه خدا کمکم کنه اگه بینیتون زیاد مشکل نداره عمل نکنید

 209. مریم می‌گه:

  دوست من پارسال با افشین باقری عمل کرد. میگفتش حدود ۷تومن شده. بینیش از تمام رخ عالی شده.ولی نیمرخش اصلا خوب نیس. اما خودش در کل راضی هستش. مشکل خاصی هم نداره.

 210. مریم می‌گه:

  ساره جون شاید اگه سطح توقعتون از نتیجه عمل رو کم کنین اینحوری دچار افسردگی نشین. باید به خودتون بقبولونین که غالبا نتیجه ی عمل بینی صد درصد رضایت بخش نیس. و حتی خیلی ها که میبینیشون و ادعا میکنن که راضی هستن کلی مشکلات دارن و ابراز رضایتشون کاملا نسبی هست. و فقط نسبت به قبلشون بهتر شدن. شما چون میگین چهره خوبی داشتین و بینیتون مشکل خاصی نداشته الان واستون سخته بپویرین تغییر خاصی نکردین بعد از کلی سختی کشیدن بعد از عمل و هزینه. ولی سعی کنین سخت نگیرین به خودتون

 211. مریم می‌گه:

  راحله جون اگه دسترسی به اینستاگرام دارین یه پیج هستش که جراحان پر ریسک رو معرفی میکنه که البته من به شخصه فعالیش رو قبول تدارم. چون واضحه که قصد تخریب چند تا پزشک خاص رو داره این پیج. ولی خب برای رسیدن به این خواسته ش مشکلات پس از حراحی بینی روانعکاس میده که من به شخصه اگه قبل از عملم این پیج رو دیده بودم هی وقت عمل نمیکردم. به نظرم پیج رو نگاه کنین تا به کل منصرف بشین از عمل. چهره ی زیبای طبیعی داشتن بهتره

 212. بهروز می‌گه:

  دروود.ببنی من استخوانی هست پیش دکتر امیر ابادی سینا غیاثی رفتم نمیدونم پیش کدامش عمل کنم ایا کسی هست منو راهنمایی کنه. ایا کسی هست پیش سینا غیاثی رفته باشه در شیراز ممنون میشم

 213. sareh می‌گه:

  یکی از دوستام برای ترمیم پیش امیرآبادی رفته بود خیلی راضی بود من عمل اولش ندیدم ولی میدونم ترمیمش خیلی خوبه ، پیش هرکس عمل میکنی پیش رجایی عمل نکن خدا ازاش نگذره

 214. farzaneh می‌گه:

  سلام میشه یکی به من راهنمایی کنه من از شیراز هستم وبینی گوشتی دارم توی شیراز دکتر فیروزه یگانه با دکتر ربیعی روبهم معرفی کردن ویک بینی کاملا طبیعی میخواستم توروخدا بگید از این دونفر کدومشون بهتر هستن ممنون.

 215. بهروز می‌گه:

  فرزانه برو پیش, سینا غیاثی درمانگاه شرکت نفت ارم هست شنبه تا دوشنبه کارایی که دیدم بیشترش دختر بود واقعا خوب عمل کرده از همه کسانی که عمل کردن پرسیدم راضی بودن

 216. لیلا می‌گه:

  سلام
  ایا کسی کارای دکتر کبود خانی رودیده؟لطفا راهنماییم کنید

 217. درنا می‌گه:

  سلام اوناییکه پیش اصفی عمل کردن لطفا به ایمیل من بیان خواهش میکنم

 218. درنا می‌گه:

  لطفا جواب بدین من میخام بینیمو عمل کنم همه میگن حاتمی خوبه ولی بعضیا میگن اصفی
  بنظرتون کدومش بهتره

 219. رومينا می‌گه:

  سلام من میخوام بینیمو تو شیراز عمل کنم
  به نظر شما بین این دکترا کدوم بهتره؟
  ربیعی-اصفی-روشنی-گندمی

 220. ریحانه می‌گه:

  سلام
  لطفا اگه کسی پیش دکتر مرزبان عمل کرده نظرشو بگه؟ خواهش میکنم جواب بدین

 221. درنا می‌گه:

  سلام.کسی جواب مارو نمیده! عزیزم من خیلی تحقیق کردم میگن دستغیب.اصفی.حاتمی.ی نفر پیش ربیعی عمل کرده الان ترمیم میخاد. لطفا تجربیاتتون رو بگید

 222. sareh می‌گه:

  سلام درنا جان منم احتیاج به ترمیم دارم برایهمین خیلی درمورد دکترای شیراز تحقیق کردم که اینبار اشتباه نکنم چون سال دیگه حتما عمل میکنم
  دکتر آصفی خیلی خوش اخلاقه و مهربون اگر بری مطبش کلی مریض میبینی که تقریبا همه راضیهستن چون قبل از عمل عکس فتوشاپ میکنه و بهت نشون میده و بعد از عمل دقیقا همون شکلی که تو عکس نشونت داده
  دکتر دستغیب بینی کوچیک میکنه ولی تو مطبشنمونه بد ازاش ندیدم و خیلی مطبش شلوغه و اگه دوست داری یکم فانتزی و کوچیک باشه دکتر دستغیب خیلی عالیه
  دکتر حاتمی نمیشناسم دکتر ربیعی هم دوستم و هم خواهرش پیشش عمل کردن هر دوتاشون هم خیلیراضین

 223. sareh می‌گه:

  رومینا جان دکترای که شما نوشتی هیچ ربطی به هم ندارن مثلا دکتر روشنی خیلی بینی طبیعی عمل میکنه ولی دکتر گندمی خیلی کوچیک فانتزی عمل میکنه و به نظر من برایکسایی که صورت کوچیکی دارن خوبه

 224. sareh می‌گه:

  توی هر مطبی که رفتید اول اینکه اصلا یه مریضای چسپی توجه نکنید و مریضایی که حداقل ۲ ماه از عملشون گذشته ملاکتون باشه و دوم اینکه از مریضا در مورد تنفس بپرسید چون معمولا دلیل مشکل تنفسی بعد از عمل اینه که دکتر انحراف بینی برطرف نمیکنه و باعث میشه سوراخ بینی بسته بشه

 225. sareh می‌گه:

  منظورتون از دکتر حاتمی ابراهیم حاتمی پور هست؟

 226. مریم می‌گه:

  درنا جان پزشکای که گفتی همه شون خوب هستن..برو مطب نمونه کاراشونو ببین که ببینی کدومش با سلیقه ت جوره. دکتر یگانه هم خیلی خوبه. من یه نمونه کار ازشدیدم مال چند سال قبل بود و جالب نبود. سوراخای بینیش خیلی خیلی کوچک و لنگه به لنگه بود. ولی بعد از عملم هر نمونه کاری که ازش دیدم عالی بوده.

 227. درنا می‌گه:

  سلام.دوستان عزیز از راهنماییهای شما خیلی خیلی متشکرم.حمنظورم دکتر ابراهیم حاتمی پور است. من میرم پیش دستغیب و اصفی و بعد نتیجه رو همینجا براتون میذارم عزیزانم.

 228. sareh می‌گه:

  درنا من درمورد دکتر ابراهیم حاتمیپور پرسیدم خیلی طبیعی عمل میکنه وچین بینی از بین نمیبره و عالی عمل میکنه دوست دوستم پیشش عمل کرده عکسش دیدماصلاباورم نشد عملی باشه بینیش کاملا متناسب با صورتش مل کردهباهاش که صحبت کردم گفت خیلی راضیه و همه عملاش طبیعیه ولی خودم نرفتم مطبش

 229. Sahar می‌گه:

  سلام دوستان کسی هست بتونه منو راهنمایی کنه؟
  بینی من از نیم رخ مشکلی نداره ولی از تمام رخ سرش یه کم گرده که فکر میکنم گوشتی باشه.دکتر خوب با قیمت مناسب تو شیراز کیه؟کسی هست که پیشه دکتر گندمی یا دکتر معین عمل کرده باشه؟لطفا راهنماییم کنین

 230. نادي می‌گه:

  ببخشید بالا خره افرادی که شیر از عمل کردن و راضین بگن بریم کدوم دکتررررررررررر؟؟؟؟؟؟

 231. sima می‌گه:

  سلام تقریبا همه نظرات رو خوندم منم دنبال دکتر خوب تو شیراز میگردم بینی استخوانی کمی رو به پایین دارم ولی تنها مشکلی که اذیتم میکنه انحرافشه و نیاز به یک جراحی کاملا طبیعی و بی نقص دارم نه قوس دار نه سربالا
  یپیش دکتر رجبیان تو شیراز رفتم اما با این همه نظرات متفاوت گیجم اسمی از دکتر رجبیان ندیدم تو نظرات به نظرتون دکتر آصفی یا دکتر روشنی میتونن فقط مشکل انحراف رو بر طرف کنن؟

 232. sareh می‌گه:

  سلام سحر من درمورد دکترای شیراز خیلی تحقیق کردم دکتر گندمی من عملش ندیدم فقط دوستم پیشش عمل کرده که خیلی ناراضیه چون بینیش زیادی کوچیک و کوتاه کرده و اصلا بهش نمیاد و تقریبا از همه شنیدم که بینی خیلی فانتزی عمل میکنه عمل ینی سلیقه ای هست خودت باید ببینی

 233. درنا می‌گه:

  باز هم سلام.من رفتم پیش دکتر حاتمی و دستغیب و اصفی و غیاثی حافظی بهترینها هستن.یکی از دوستام پیش دستغیب عمل کرده.خیلی قیافش تغییر کرده.عالی شده بود.میگن اگه ترمیمم لازم داشته باشه خودش انجام میده.

 234. لیلا می‌گه:

  سلام
  دوستان عزیز هیچ کدوم از شماها نظری در مورد دکتر کبود خانی نداره یا دکتر خسروی نژاد لطقا راهنماییم کنید ممنون

 235. درنا می‌گه:

  سلام لیلا جان.نه من که اطلاعی ندارم.

 236. لیلا می‌گه:

  سلام
  ممنون درنا جان

 237. sareh می‌گه:

  درنا جان خودومشون طبیعیتر بود عملش؟بینی فانتزی بعد از مدتی آدم خسته میشه و بینی کوچیک هم به همه صورتی نمیاد البته من عمل دومم میخام انجام بدم

 238. درنا می‌گه:

  والا نمیدونم.ولی اگه فانتزی نمیخای برو پیش حاتمی.طبیعی عمل میکنه.عکسهای دستغیب هم تو سایتش ببین

 239. تابان می‌گه:

  بچه ها جراحی رو میشناسین ک با سه تومن عمل کنه???

 240. صبا می‌گه:

  کسی دکترخوب توبندرعباس سراغ نداره؟

 241. Sahar می‌گه:

  سلام
  کسی هست که از قیمت عمل دکتر گندمی رو بدونه؟آدرس مطبش کجاس؟کسی هست که پیش گندمی عمل کرده باشه؟

 242. نگین می‌گه:

  سلام .
  همه کسایی که پیش دکتر آصفی عمل کردن راضی هستن واقعا آقای دکتر مودب ومهربون هستن من خلعتبری دستغیب هم رفته بودم اما نپسندیدم پیشنهاد میکنم حتما یه سر برید مطب دکتر آصفی و کارا رو ببینید. مطمعن هستم میپسندید

 243. sareh می‌گه:

  دکتر ضمیری هم دکتر خیلی دکتر باوجدانی هست من بار اول که رفتم پیشش بهم گفت بینیت عمل نکن بینیت خوبه هرچی اصرار هم کردم گفت عمل نمیکنم برات کاش به حرفش گوش کرده بودم کسایی که دارن تحقیق میکنن این دکتر به لیستتون اضافه کنید

 244. sareh می‌گه:

  چیزایی که اینجا نوشته شده درمورد دکترای شیراز ۹۰ درصدش درسته لان که به خاطر عمل دومم دنبال دکتر برای ترمیم میگردم خیلی تحقیق کردم با بیشتر نظرایی که اینجا نوشته شده موافقم همه نظرها بخونید خیلی بهتون کمک میکنه

 245. sareh می‌گه:

  من نمونه عملهای بینی خیلی دکترهای شیراز دارم چون خودم بینیم خرابشده واقعا دوست ندارم این اتفاق واسه کس دیگه بیفته هرک دوست داره میتونه توواتساپ بهم پیام بده سعی میکنم همه اطلاعاتی که دارم با عکس نمونه دکترها بهش بدم که مثل من تصمیم غلط نگیره این شماره واتساپ منه ۰۰۴۲۱۹۱۷۱۱۴۰۰۶
  من شماره واتساپم شماره ایران نیست فقط واسه عملم اومدم ایران که متاسفانه مجبور شدم بمونم به خاطر گندی که دکتر به صورتم زد و چوناطلاعاتم کم بود دکترم اشتباه انتخاب کردم

 246. sareh می‌گه:

  یه سایت هم هست اسم نی نی سایت که خیلی مفیده و درمورد تمام دکترها صحبت میشه البته بیشتر دکترهای تهران ولی شاید به دردتون بخوره چون اونجا خیلی بهم کمک میکنن

 247. zari می‌گه:

  با سلام به همگی .من همه نظرهارو خوندم .منم میخام بینیمو عمل کنم بینیم ار نیمرخ درازه ولی هیچ مشکل دیگه ای نداره نه پل داره نه پهنه ولی اطلا نمیدونم چه دکتری واسه عمل این نوع بینی بهتره خیلی وقته درگیرشم ۱سال دیگه هم عروسیمه خیلی واسم مهمه راهنمایی کنید لطفا

 248. درنا می‌گه:

  سلام. من دیروز رفتم پیش اصفی .یکی از عملهاشون دیدم ولی بین دوتا سوراخ بینی پایین بود. بعد من بهش گفتم گفت اگه این سه تا خط پایین تو ی ردیف باشه فاصلش با لب خیلی زیاد میشه و بد بنظر میرسه.ولی بقیه جاهاش خوب بود. گفتن سه شنبه ها مریضهاشون میان خواستین بیاین ببینین

 249. درنا می‌گه:

  بچه ها لطفا بیاین نظر بدین.ای خدا.دوباره ی ترمیمی از روشنی اومده بود

 250. بهروز می‌گه:

  سلام هرکی میخواد طبیعی عمل کنه بدونه هیچ ایرادی به پیش دکتر غیاثی همه چیش عالیه خودم پشش عمل کردم راضی هستم

 251. درنا می‌گه:

  من فقط کار دستغیب پسندیدم. نظر شما راجبه دستغیب چیه

 252. zari می‌گه:

  درنا جان منم بکشنبه رفتم مطب آصفی خوب بود ولی بعدش تو خیابون چند نفرودیدم دستغیب عملشون کرده بود عالی تو سایت دستغیب هم رفتم خیلی کاراشو دوس داشتم فردام میخام برم مطبش بعد تصمیم بگیرم بینشون.نظرات شما بهم دلگرمی میده.

 253. zari می‌گه:

  بچه ها کار دکتر حافظی چطوره?

 254. درنا می‌گه:

  سلام عزیزم. من کار دستغیب میپسندم.تازه میگن اگه ترمیم هم بخاد خودش باز انجام میده. منم امروز پیش دستغیب نوبت دارم

 255. sareh می‌گه:

  سلام آقا بهروز میشه لطفا عکس بینیت بعد از عمل برام بفرستید شماره واتساپ بالا گذاشتم

 256. marzi می‌گه:

  فقط دکتر آصفى

 257. marzi می‌گه:

  بچه ها من یک تیرماه نوبت دارم پیش دکتر آصفى,واسم دعاکنید.اگه کسى کارى ازدکتر آصفى داره بفرسته واسم,مرسى

 258. درنا می‌گه:

  سلام عزیزم .نظر خودته ولی کارهای دستغیب هم میدید.یکی از کارهای دکتر اصفی رو من دیدیم.دوتا عیب داشت یکی اینکه بین دوتا سوراخ پایین بود ینی اینکه بنظر من باید پایین بینی سه تا خط تو ی ردیف باشن. دوم اینکه سر بینی زیاد بالا بود یا شاید هم خیلی قوس پشت بینی داشت.

 259. فاطمه مرادی می‌گه:

  پیش اصفی اصلا نرو…..من بینیم خشکل بود…قوزش اینقد کم بود که فقط خودم میدیدم…باریک وخشکل…تمام رخم خیلی خوب بود فقط نیم رخ اونم جون لاغر بودم یکم دراز نشون میداد….هیچکس راضی نبود عمل کنم…هرکس میدید میگفت دیوونه ای…..۴تومن تیر۹۴دادم اصفی عمل کرد نوک بینیم کج شد هنوزم بینیم درازه…دوستمون راست میگه تیغه وسطو افتاده میکنه…..تا الان که حدود یکسال درستم نفس نمیکشم در صورتیکه قبلا کوچکترین مسله ای نداشتم…..وهمیشم عادتم بود تو ورزش با بینی نفس میکشیدم ولی این یکسال مدام اب بینیم میومد وهمه میگفتن مگه سرما خوردی….متاسفانه رفتارشون قبل عمل یجوره بعد عمل طور دیگه…بعد عمل سرت دادم میرنه زیر بار هیچی نمیره…..من با دل امید که بینیم عالی میشه رفتم…حتی پیش خودشم یبار بیشتر ویزیت نشدم از بس به بینیم مطمئن بودم حتی جاهای دیگم نرفتم ببینم….حلالش نمیکنئ

 260. فاطمه مرادی می‌گه:

  شیراز فقط دسنغیب وغیاثی وکبود خانی…..بقیشونو قبول ندارم حتی اگه قیمتای بالاتر بگیرن ونوبت دیرتر بدن…..خوب تحقیق کنید چون بعدش هیچ راه برگشتی نیست

 261. مینا می‌گه:

  سلام بچه ها. من شیرازیم.نوک و کناره های بینیم گوشتیه و قسمت بالاش استخونیه و قوز داره. واقعا تو انتخاب دکتر موندم. دوستم بینیش گوشتی یود پیش بیژن ربیعی عمل کرد خوب شده بود بینیش. به نظرتون دکتر بیژن ربیعی برای عمل من خوبه؟لطفا کمکم کنید

 262. درنا می‌گه:

  سلام.عزیزم پیش دستغیب حتما برو.غیاثی هم خوبه.دستغیب میگن اگه ترمیم بخاد خودش انجام میده

 263. درنا می‌گه:

  سلام.عزیزم پیش دستغیب حتما برو.غیاثی هم خوبه.دستغیب میگن اگه ترمیم بخاد خودش انجام میده

 264. sareh می‌گه:

  مینا دکتر ربیعی کارش خیلی خوبه منم خیلی خیلی پشیمونم که جرا پیشش عمل نکردم برادر دوستم ۱۰ سال قبل پیشش عمل کرده بینیش هیچ تغییری نکرده دوستم خواهرش هم پارسال عمل کردن خیلی خوب شدن خوبی دکتر ربیعی اینه که اگه خوب برات عمل کنه دیگه شکلش عوض نمیشه و تجربش هم زیاده

 265. مینا می‌گه:

  درنا عزیزم مطب دستغیب کجاست؟برای بینی گوشتی دستغیب خوبه له نظرت؟

 266. مینا می‌گه:

  ساره جون راستش یکم دو دل هستم که برم پیش ربیعی یا نه. اخه بینیم گوشتیه میترسم زیاد تغییر نکنم. ولی اگه پیش دکتر های دیگه هم برم احتمالا گند میزنن.

 267. مینا می‌گه:

  من مدل طبیعی میخوام

 268. marzi می‌گه:

  اولین باره من میشنوم یکى از مریضاى دکتر آصفى مشکل تنفسى داره

 269. درنا می‌گه:

  مطب دکتر دستغیب: نرسیده به پل زرگری. کوچه ۵۴ قصردشت.ساختمان گلبرگ

 270. marzi می‌گه:

  واقعا دکتر آصفى رو من قبول دارم.چندماهه من دارم تحقیق میکنم,تمام مریضاشون راضى,بدون کوچکترین مشکل,بینى آقایون هم عمل میکنن,حتما برید سر بزنید کاراشونوببینید,من بعدازکلى تحقیق دکترآصفى رو انتخاب کردم,دعا کنید واسم بچه ها

 271. نگین می‌گه:

  من
  ۳روزه پیش دکتر آصفی عمل کردم

 272. درنا می‌گه:

  نگین خواهشا نتیجه عملتو تا ی هفته دیگه اینجا بذار. لطفا

 273. aida می‌گه:

  سلام
  اینجا کسی هست ک با دکتر دستغیب عمل کرده باشه؟
  کلا نظرتون در مورد دکتر دستغیب چیه

 274. marzi می‌گه:

  بچه ها یه سوال,وقتى عمل میکنید,چجورى باید بینیت رو تمیز کنى,اخه فین هم ک نمیتونى کنى,من همش تو این فکرم,راه نفست بند میاد

 275. درنا می‌گه:

  سلام. دکتر دستغیب خوبه. خودتم برو ببین. من هم این هفته قراره برم پیشش

 276. مینا می‌گه:

  بچه ها اگه کسی پیش بیژن ربیعی عمل کرده نتیجه اشو لطفا بگه. برای بینی گوشتی هم کسیو میشناسین خوب عمل کنه؟

 277. الناز می‌گه:

  سلام
  منم تصمیم دارم اول تابستون عمل کنم.تا الان نظرم دکتر آصفی بوده.خیلیا بهم دکتر آصفی رو پیشنهاد دادن.الان موندم چیکار کنم.اونایی که پیش آصفی عمل کردن نظرشون رو بگن

 278. فران می‌گه:

  سلام از دوستان شیرازی کسی در مورد آصفی/ حاتمی پور /روشنی اطلاعی داره من خودم کار طبیعی دوست دارم و بینی ام هم غضروفی استخونیه ممنون میشم راهنماییم کنید ؟

 279. فران می‌گه:

  و همین طور غیاثی

 280. هدیه می‌گه:

  بچه ها میشه بگید آصفی چقدر بعد نوبت عمل میده؟؟و الان هزینه عملش چقدره؟میشه ادرس و شمارشو بزاربن لطفا اونایی که پیشش رفتن ممنون میشم

 281. marzi می‌گه:

  هدیه جون نهایتا ۱ ماهه نوبت میده, ۴/۷۵۰ هست هزینش, ادرسش خ زرگرى,نبش کوچه ۱۸ ساختمان مدیکال,شمارش هم ۰۷۱۳۶۲۶۶۶۴۴

 282. درنا می‌گه:

  سلام. وااای بچه ها لطفا کمک کنید. اخه من الان دودل شدم.والا من ی کار اصفی رو دیدم خوشم نیومد. حالا لطفا نظراتتون رو موقعی که عمل کردین بذارین

 283. الناز می‌گه:

  یعنی من برم دکتر آصفی دیگه؟

 284. هدیه می‌گه:

  مرضیه جان مرسی لطف کردی .انشالله که بینیت عالی میشه منم خیلی تعریف آصفی رو شنیدم.روشنی هم کارش خوبه چند نمونه دیدم البته پروتز کار کرده بود عالی بود الان شش و نیم هست هزینه عملش.خودم الان نظرم بیشتر آصفی هست .مرضیه جان این ایمیل من هست بعد از عملت خوشحال میشم باهات در تماس باشم .مرسی گلمhedayatimaryam0@gmail.com

 285. هدیه می‌گه:

  من تجربیاتی که دارم از عمل فامیل و اطرافیان دختر عمم ساریخانی عمل کرده بینیش خیلی فروکش کرده سرش اومده خیلی پایین در کل اصلا بینیش قشنگ نیست.دو تا از خواهرام خسروی نژاد عمل کردن بینیشون خوبه طبیعیه تجربش خیلی زیاده دیرم نوبت میده فقط ایرادای جزئی داره بقیه میگن خوبه ولی بنظر من کوچیک نمیکنه.ربیعی هم یه چند نمونه دیدم کارش خوبه خراب نمیکنه هزینش بالاست ولی دیکه خیلی خیلی طبیعی کار میکنه زیاد بینیو تغییر نمیده.یکی دیگه از دخترای فامیل پیش خسروی عمل کرده خیلیییی دیگه بینیش کوچیک شده اصلا جذابیتی نداره و خودشم راضی نیست.من به شخصه کار روشنی رو قبول دارم البته با پروتز عالی و بی نقص بود.تعریف آصفی رو هم خیلی میشنوم میخام برم کاراشو ببینم

 286. marzi می‌گه:

  باشه عزیزم حتما,مرسى ازلطفت
  انشالا. اینم ایمیل من marzi281166@gmail.com

 287. درنا می‌گه:

  سلام. من دیروز رفتم پیش دستغیب. فقط بینی منشیشو خوب عمل کرده بود. بقیشو خوشم نیومد.

 288. درنا می‌گه:

  نگین جان لطفا ایمیلتو بذار

 289. marzi می‌گه:

  از نگین خبرى نیست؟؟؟؟الان دبگه گچ رو بینبش رو برداشته,نگین جون بیا ببینیم چ کرده دکتر آصفى

 290. درنا می‌گه:

  نگییییییییییییییییییییییییییییییین

 291. sarah.ehs می‌گه:

  سلام بچه هاااااااا
  منم میخوام بینیمو عمل کنم بینیم به نسبت کوچیکه یه قوز کوچیک داره..میخوام قوزش برطرف شه و یکم خیلییییییی کم قوس داشته بباشه..یعنی تو مایه های بینی توی عکس 😐

  بندرعباسم… تهران دوره برم ..شیراز میخوام عمل کنم….
  کدوم دکتر برم بهتره ؟؟؟!؟

 292. مینا می‌گه:

  بچه ها هرکس با بیژن ربیعی عمل کرده نتیجه اشو لطفا بگه

 293. درنا می‌گه:

  سلام مینا منم میخام پیش ربیعی عمل کنم

 294. درنا می‌گه:

  بچه ها کسی میدونه مطب دکتر ربیعی چ روزهایی باز هست

 295. sarah.ehs می‌گه:

  کسی هیجی نگفتااااااااا
  کار خسروی خوبه ؟

 296. مینا می‌گه:

  درنا روزای یکشنبه و سه شنبه میره مطب. طبیعی هم عمل میکنه

 297. مینا می‌گه:

  درنا اگه رفتی مطبش لطفا بگو بیماراش راضی بودن یا نه مخصوصا اونایی که بینی گوشتی دارن

 298. مینا می‌گه:

  ساره دکتر خسروی جراح عمومیه به خاطر همین بیشتر کسایی که باهاش عمل کردن مشکل تنفسی پیدا کردن

 299. الناز می‌گه:

  بچه ها به نظر من آصفی کارش خوبه

 300. sarah.ehs می‌گه:

  جدی میگی مینا . پس خسروی نرم ..پس پیش کی برم . من دماغمم زیاد بزرگ نی ی قوز کوچیک داره میخوام برطرف شه و یکمم سربالا ..خدایی ریسک داره ک بدتر نشی یا مشکل تنفسی ی وقت پیدا نکنی ..بچه ها راهنمایی کنید ..مررررسی

 301. sarah.ehs می‌گه:

  تهران چی بچه ها تهران کی خوبه ؟؟
  کسی کار افلاکی رو از نزدیک دیده ؟؟

  شیـــــــــــراز ؟؟ خسروی نژاد؟ آصفی ؟ روشنی ربیعی ؟ دستغیب ؟؟

 302. هدیه می‌گه:

  بچه ها داخل اینستاگرام تو سرچش بزنیدjarahanbiniiبا همین اسپل این پیج رو حتما ببینید جلوشم با فارسی نوشته معرفی جراحان بینی بعد تصمیم بگیرید از همه دکترا چندنمونه کار گذاشته بقیه هم تجربیاتشون رو زیرش کامنت کردن

نظر شما چیست ؟